מקווה שמתאים גם לכאן. סרטון MP4 שצולם באנדרואיד

• פותח הנושא evike
  • פורסם בתאריך

evike

Active member
מנהל
מקווה שמתאים גם לכאן. סרטון MP4 שצולם באנדרואיד

והועבר למחשב, לא נפתח במחשב, בנייד נפתח כשורה.
צילמתי בהופעה כמה סרטונים, כולם צולמו בפורמט MP4, כולם נפתחים פרט לאחד. (הכי חשוב)
כל הנגנים שבמחשב טוענים שהקובץ תקול, ואי אפשר לפתוח. (מדיה פלייר, VLC KM). ניסיתי לפתוח עם GSPOT, אולי ימצא מה חסר/מקולקל, גם לא פותח אותו.
רציתי להמיר אותו לפורמט אחר (בפורמט פקטורי ובפרימייק) הם כלל לא מוצאים אותו.
גודל הסרטון 3.99 ג'יגה, היתר קטנים יותר. (אולי זאת הבעיה?)
המחשב - ווינדוס 10
הנייד LG G6 מ"ה 7
מה עושים? תודה.

גיליום

New member
G-spot תוכנה ישנה. כבר לא רלוונטית

היי,
G-spot ישנה (יותר מ-10 שנים). למיטב ידיעתי בכלל לא יודעת לזהות פורמטים חדשים של סרטים (כמו אלו שבהם מצלם האנדרואיד).
נסי את התוכנה MediaInfo - מספקת מידע לגבי מאפיינים של סרטים (קודק, רזולוציה וכדומה). מעודכנת לשנה האחרונה.
מה הנפחים של הקבצים האחרים, אלו שכן ניתן לצפות בהם? האם הם קרובים ל-4G או משמעותית קטנים יותר? (נניח קטנים מ-2GB?)
בברכה,
גיליום

evike

Active member
מנהל
נכנסתי לעדכן, וראיתי את התגובה שלך

בינתיים הערמתי על הסרטון. העליתי אותו לפייסבוק מהנייד, לקח זמן, אבל עלה. משם שמרתי אותו במחשב, והוא פועל טוב.
הסרטונים האחרים קטנים מ 2 ג'יגה.
לגבי ה GSPOT, דווקא השתמשתי בו לפני כמה חודשים, והוא עבד. בשביל הסקרנות, וגם לעתיד, אתקין ואבדוק את MEDIAINFO
תודה רבה.

evike

Active member
מנהל
הסתקרנתי, עידכנתי והנה הפרטים

גיליום

New member
באיזו שיטה מפורמט הכונן?

היי,
תכנסי ל"מחשב" (Computer) - היכן שרואים את כל הכוננים שקיימים במערכת.
תלחצי כפתור ימני בעכבר מעל הכונן שבו שמור הסרט הבעייתי ואז בתפריט שיופיע תבחרי "מאפיינים" (Properties).
אמור להופיע חלון ובו מידע לגבי הכונן. תרשמי בבקשה מה שכתוב ליד השורה "מערכת הקבצים" (File System).
בברכה,
גיליום

גיליום

New member
אז כנראה שזו לא בעיה של גודל הקובץ..

חשבתי שאולי זו בעיה שקשורה במערכת הקבצים. ישנן מערכות קבצים שבהן גודל הקובץ עשוי להיות מוגבל ל-4GB (מערכות קבצים ישנות יחסית). ב-NTFS אין את הבעיה הזו. היא מסוגלת להחזיק אפילו קבצים של אלפי ג'יגות (מקווה שאני לא טועה בסדר גודל. אני כותב מהזיכרון
).
אז כנראה שזו בעיה של קובץ פגום או שנפגם במהלך ההעברה.
נתקלתי גם בקבצים שהיו בעייתיים במקרים שצילמתי באנדרואיד עם "הפסקות", כלומר התחלתי לצלם ואז עשיתי Pause ואח"כ המשכתי ושוב הפסקתי ורק בסיום עשיתי Stop. מאוחר יותר כשהעברתי את הקבצים למחשב, הם עשו בעיות. ניסיתי להעביר במספר דרכים שונות, אך תמיד עוברים קבצים פגומים. בסוף ויתרתי, אני צופה בקבצים רק במכשיר האנדרואיד.
בברכה,
גיליום

evike

Active member
מנהל
אני מעריכה את הנכונות והנסיונות לעזור

אפילו שלמעשה כרגע אין בכך צורך.
כנראה שלא נדע את הסיבה לתקלה, כי כאמור צילמתי קרוב ל 30 קבצים (חלקם הקטן תמונות ורובם סרטונים) והעברתי את כולם למחשב ללא שום בעיה, רק הסרט המסויים הזה אומנם עבר, אבל לא נפתח. (והוא אפילו לא היה האחרון שצולם). וצילמתי בטייק אחד, ללא הפסקות.
לילה טוב והמון תודה.
EVIKE

למעלה