כתוביות של סרט עם סמני " ENTER " משני צידי כל שורה

ארתור01

New member
כתוביות של סרט עם סמני " ENTER " משני צידי כל שורה

האם יש דרך להסיר אותם ?
להבהרה ,התו נראה כמו חץ שמאלה או ימינה..
ברשותי תוכנת Subtitle_Workshop

HassiD

New member
בהנחה שמדובר בסימן ייחודי

הפתרון די פשוט.
תפתח את הקובץ, תלחץ CTRL+R (חיפוש והחלפה), ותחליף את כל התוים בכלום ז"א לפני־כן תעתיק את הסימן ה"בעייתי", ותדביק אותו בשורה הראשונה (איפה שכותבים מה רוצים להחליף) ואת השורה השניה (זאת שכותבים בה מה לשים במקום) תשאיר ריקה, ואז תלחץ "החלף הכל".
בצורה כזאת כל הסימון הנ"ל יימחקו. בהנחה שמדובר ב-2 סימונים שונים (אחד בכל קצה שורה) אז יש לבצע את התהליך פעמיים. אני לא בטוח שהוא יודע לחפש ולהחליף גם אחורה, ככה שעדיף שהסמן יהיה על השורה הראשונה, ככה הוא בטוח יעיף את הסימן הנ"ל מכל השורות שאחריה (שהן בעצם כל הקובץ).
בהצלחה.

ארתור01

New member
הסימן לא מופיע בטקסט שעולה עם התוכנה "סאבטייטל וורקשופ"

ולכן הרעיון היפה שהצעת אינו ישים..
תיקון קטן כל החיצים מצביעים ימינה לעיתים יש 2 חיצים בראש שורה
ואחד בסופה ,ולעיתים אחד בראשית ואחד בסוף שורה.
היתכן שכל הקשה של אנטר העלתה את הסמלים האלה?

ארתור01

New member
↱ - כך הוא נראה הממזר ,אבל

מצאתי אותו בקיצורי מקלדת ,אך כשאני עושה לו הדבק בתוכנת הכתוביות הוא הופך משום מה לסימן שאלה..

HassiD

New member
מה עם "פנקס הרשומות"(notepad)?

נסה לפתוח את הקובץ באמצעות ה-notepad, ולבצע את אותה פעולה (שם קיצור הדרך הוא ctrl+h). רק תוודא שהסימן מופיע באמת רק בטקסט ולא בתזמונים...
(אם גם זה לא עוזר, יש דרך שתוכל להעלות את הקובץ? לא יודע אם תפוז תומכים בו, אבל אני מניח שיהיה ניתן לשנות לו את הסיומת ל-txt, ולהעלות, ואז רק תגיד מה הסיומת האמיתית שאוכל לשנות בחזרה... או אם בא לך להעלות לאתר אחר ולתת רק קישור...)

ארתור01

New member
היי HASSID תודה על הרצון הטוב לעזור.. פנקס רשומות עם

אותה בעיה ,לא רואים את החיצים, וגם חיפוש לא מוצא אותם..
הקובץ ככתובית SRT לא עולה, לכן אימצתי את ההמלצה שלך ושיניתי לקובץ את הסיומת לטקסט. ועכשיו הוא עלה ..

HassiD

New member
אוקי... אצלי זה מופיע בסדר....

ככה שזה נראה כמו משהו שיותר נוגע לנגן או להגדרות.
באיזה נגן מדובר? מחשב? טלויזיה? DVD? סטרימר?
בכתוביות אחרות זה לא קורה?
אולי כדאי לנסות לפתוח את הקובץ ב-Subtitle Workshop ולנסות לבצע "שמירה בשם" מחדש...

ארתור01

New member
פיצחת, זה בעיה של הנגן VLC שעל המחשב ,ולא מופיע ב-TV

תודה ,אין לי מושג למה זה מופיע רק על הכתוביות הללו, כי ניסיתי לצרף אותן לסרט אחר והן עדיין עם החיצים, ובדרך האלימניציה, זה כנראה בעיה רק של הכתוביות האלה על נגן ה-VLC.

למעלה