היתבישו לכם.חיללתם את זכר רבין זאת

חציית גבולות

המום וזועם. למרות שאוהב את תוכנית ארץ נהדרת, הסטירה והמערכונים, הפעם הם ירדו נמוך. להפוך את הטרגדיה של רצח ראש ממשלה לשיר , למחזמר, זה לבוז לערך של כבוד. בנוסף לכך שהרוצח הנתעב יגאל עמיר זכה להיות גבור המחזמר, הטראומה של מר איתן הבר שבישר בתדהמה למדינה על הירצחו של רוה"מ רבין- הפכה למילות שיר במחזמר עלוב. הגזימו!

lana intel

New member
גם אני חושבת שזה ממש מעליב

ופוגע בזכר של יצחק רבין לכל דבר יש גבול לצחוק הפעם הם ממש עברו אותו

lihay

New member
נו באמת.. ומה עם הסאטירה על ההתנתקו

על ההתנתקות שהייתה ? גם כל תושבי הרצועה לשעבר יכולים להתלונן שפגעו בהם עם המערכון.. שהזכיר להם נוראות מן ההתנתקות.. לסאטירה אין גבולות.. אנחנו לא במשטר של סטאלין..

enavarbrl

New member
הפתיח על רבין

אני ממש לא אהבתי את הפתיח על רבין זה היה ממש פוגע ומעליב נגיד והם צוחקים על ההצגה זה בסדר אבל על הרצח שלו על השלוש יריות......

1 6

New member
מסכימה לגמרי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש מקווה שהם יפסיקו עם כל הקטעים המיותרים האלה! אבל חוץ מזה דווקא היה טוב

enavarbrl

New member
היה סבבות חוץ מהקטע הזה....

אני לא כל כך אוהבת ארץ נהדרץ יש דברים יותר מצחיקים אבל ש דברים שממש אחלהה....

1 6

New member
אני מתה על התוכנית הזאת

אבל לפעמים הם פשוט מגזימים....

hai001

New member
זה רצח שזעזע מדינה שלמה והם עוד

עושים מזה צחוק באמת הם הגזימו הפעם בתוכנית הראשונה לעונה שלישית שלהם

mmmaya16

New member
ואו אסי כהן פשוט מלך

הוא היה כ"כ מוצלח אחד הקטעים הטובים של ארץ נהדרת בכל העונות פשוט ישבתי וצחקתי בקול רם

אה, זה מפריע לך...

וזה שערוץ 23 שידר אתמול תוכנית שמפתחת תאוריות קונספירציה דבילית על הרצח, זה לא מפריע לך? אוי באמת. זה סאטירה, זה עוקץ, זה כואב, ככה זה אמור להיות. אני שמח שהם לא איבדו מזה בעונה השלישית

גועל נפש

אני מבין שזו תוכנית סטירה אבל נשאלת השאלה עד איפה הגבול! אני באמת חולה על התוכנית "ארץ נהדרת אבל הפעם אני חושב נחצו קוים אדומים. הקטע היה מביש לא מצחיק ומיותר לחלוטין. סחורה טובה לימין שבטח התפוצץ מאושר למראה הזוועה! וזה לא שאני שמאלני ואני אומר את זה אבל אני חושב שרצח רבין הוא נקודה רגישה מאוד בחברה הישראלית והקטע היה צריך להיות מצונזר! מקווה שבעתיד יחסכו מאיתנו עוגמותץ נפש כדוגמת זו שחווינו היום. בטוחני כי רבים הם אלו שחושבים כמוני! שבת שלום.

למעלה