שרשור הצילומים ה-ר-א-ש-ו-ן!

PopPy

New member
וההמשך..../images/Emo13.gif

הדמויות מאוד מגוונות - מוחמד (או משהו בסגנון) - המגיש (קיציס), פרשננו שלי יחימוביץ' (פרידמן), הרב יצחק יצחק (מריאנו).. נראה לי שאלה יהיו הדמויות המרכזיות הקבועות, אבל אי אפשר לדעת. אורנה חיקתה את השייח' יאסין (חיקוי ענק, חשוב לציין!
) ואז שיחקה את הדמות של הרמטכ"לית מרכבה משהו. אלי חיקה את משה קצב ("אדוני, מה דעתך - האם צריך לחסל או לגרש את ערפאת?" ~מוזיקת רקע של הכספת~ "אממ.. לחסל.. לא רגע, לגרש.. לא, לחסל.. אוף זאת שאלה מכשילה!"), עלמה זק הייתה המראיינת עם השם הטיפשי שלא קלטתי כ"כ. בין המבזקים - כולם מבוססים על החדשות האמיתיות, על קטעים מהעיתונות ומהטלוויזיה [אמרתי כבר שהתוכנית כולה מזכירה את מן התשקורת, אולי הפינה הטובה ביותר של רב"י חוץ מלא נגענו, נכון?
) עם תוספות "קלות" של המערכת ("בקרוב יוכלו שני גברים להביא ילדים. הזוג הישראלי הראשון שיתנסה בכך יהיו אלי ומריאנו" - זו אחת שאני זוכרת היו הרבה יותר טובות), הראיונות (השייח' יאסין, משה קצב, שרי אריסון [שוב אורנה, חיקוי חמוד ביותר]) והשיחות עם הפרשנים יש "כתבות מצולמות" - מערכונים שצולמו מראש. לדוגמא, "פרסומת" לשירות חדש שמציע בדרן באוטו (פרידמן) בנסיעות ארוכות והמשפחה (אלי בתור האבא הדפוק, אורנה בתור האמא שאומרת רק "נ-כוןןןן", ימית (עלמה זק) הבת הפריקית השלילית ["ימית? תזהרי שלא יפנו אותך!" ואז אחרי תאונה שהם עושים - "אל תדאגי ימית, תיכף יבואו לפנות אותך.."] ומריאנו [?] בתור הבן החייל ההומו) באוטו עד שזה נגמר ברע, כתבה על החזון של שרה בכנסת (אורנה) על פתיחת קזינו וההשלכות (אלי שמקודם התבייש להראות את הפרצוף שלו ברחוב כי הוא היה מובטל ועכשיו הוא מלצרית-שפנפנה בקזינו, זקנה בת 90 [מריאנו] שמאבדת 10,000 ש"ח ואז גם חצי קילו במיה) וגם התוכנית "מסאז' עולמי" עם פרידמן בתור אייל פלד, אלי בתור המאסז'יסטית הסינית והמושכת ומישהו שהצליף בו מאחורה - לא זוכרת כ"כ מי. ואני חייבת לניר כמה פרטים טכניים על האולפן: הפאנל ה"חדשותי" ממוקם בצד ימין של האולפן, איפה שהיה מוזיאון השעווה של רב"י וה"אולם" (התפאורה של מזל טוב, כי צולם קטע פארודי אחד - "מזל טוב סוף הדרך" עם עלמה זק בתור מיכל ינאי [חיקוי נהדר], אורנה בתור האישה הערסית, אלי בתור בעלה המושפל, פרידמן בתור פנינה רוזנבלום ומריאנו ["אני מתרכז בלהיות יפה"] בתור משה חיים בעלה, ואז גם צולם הקטע של להקת "9", ההיפים מהקטע שכבר שוחרר בשיר נחמד, אבל לא מלהיב) איפה שהיה הדסק של רב"י. יש בערך חמישה-שישה מצלמות ממוקמות סביבם במעגל (תראו את זה בתמונות) והוסיפו מצלמת רחף, נמצאת בצד שפעם היה המסך הכחול ונעה לה מעל הקהל ועד לקרוב מאוד לצד של ה"אולם". אני מניחה שבצד הזה תהיה תפאורה מתחלפת כלשהי תמיד. המסך הכחול זז לקצה הימני של האולפן, קרוב יותר לאיפה שמצלמים את רוב התוכנית ובחלק הזה בעיקר מסתובבים כל המשתתפים. לסיכום, התוכנית נראית מאוד מאוד מאוד מבטיחה. זה רק פיילוט (לא ברור לי בכלל מה צולם בחודש שעבר, אבל אני חושבת שזה היה ללא קהל) והתפאורה עוד תשתנה, והתוכנית שנראה פעם ראשונה בטלוויזיה (או בתקווה שנגיע לצילומים שלה בעוד חודש בערך..) תהיה שונה בכל הקטעים שהם לא קטעי חוץ מהתוכנית שצולמה. צלמתי כמעט 70 תמונות, אבל למרות המקום הלא רע שלנו בסופו של דבר זה עדיין היה די רחוק (שורה לפני אחרונה) והמצלמה שלי ללא זום אז רוב התמונות לא משהו. צלמתי גם תמונות מתוך הקטעים המצולמים שהוצגו לנו על מקרן גדול. אני אשתדל להעלות אותן לגלריות עוד היום. אגב, יוסי לא לקח בסוף את הפלזמה
יש ברקע מסך פלזמה עם הלוגו של התוכנית שמתחלף מדי פעם לדברים הרלוונטיים, כמו ברב"י.
ולא, לא צעקנו לו "יוסי תעשה לי ילד", הם אפילו לא היו מודעים לזה שהיינו שם כי מישהו לא רצה לנופף בדגל תפוז
. היינו די מפוזרים, אז זה היה קצת בעיה אבל אולי אם נגיע בפעמים הבאות ונשב יחד (אני ישבתי עם חברים שלי, מעלי ישבו להם כמה פורומיסטים שכבר פירטתי, סם נעלם איפשהו עם ידידות שלו בקצה השני של האולפן..) ניידע את אורנה ויוסי שאנחנו שם
. ושקד - שלא תחשוב שלא שמתי לב שלא הגעת

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה באמת נשמע מבטיח... ואתי, תודה ענקית על כללל הסיפור הזה
עכשיו אני ממש רוצה שהתוכנית תעלה כבר ^-^

Rakbeisrael

New member
ואוו תודה רבה על העדכון והפירוט../images/Emo70.gif

היה שווה לחכות
אבל נראה שזה פחות כיף לבוא לשם מרב"י
, יכול להיות כי זאת התכנית הראשונה... בכל מקרה אבל זה פחות נוח- הפיזור של הפורום, השורה האחרונה, השעתיים פלוס שחיכיתם והשעה הלא נוחה בערב-לילה, בייחוד למי שלא גר קרוב... זאת נראית לי כמו תכנית שעדיף לראות בטלוויזיה, נראה כשהיא תתחיל.

Kryptonite

New member
אני הרמתי את הדגל../images/Emo3.gif../images/Emo168.gif

אבל לא בתיאום עם ויקי ואבי, למרות שבסוף כן די הרמנו אותו, והם לא ממש שמו לב.

שששלי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יווווווו נשמע שהיה כל כך כיףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני ממש שמחה בשבילכם וממש רוצה שהתוכנית תתחיל כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שלי

../images/Emo4.gifלא היה לי כוח לקרוא הכל...

התחלתי לקורא את כל מה שכתבתם על איך שהיה באולפן שמה אבל רשמתם מגילות אסתר!!!ואני עצלנית ביותררר ואני גם שונאת לקורא אז לא קראתי הכל אבל ממה שקראתי ונראה לי שקראתי את הרוב נשמע שהיה ממש ממש כיפי!!!תלכו עוד פעם ותקחו אותי!!!... בתקווה שאני יוכל לבוא...אאאאאאאאמן!!! אתם יודעים אולי מתי תתחיל התוכנית בטלויזיה?!...???...אני רוצה כבר לראות זה נשמה מזה יפיופי!!!
לינוי

6 בנובמבר... או שביעי.. ../images/Emo16.gif

לא זוכר, ביום שבת באותו שבוע צריכה להיות התוכנית הראשונה (שהיא לא התוכנית שצולמה שבוע שעבר). אם אני זוכר נכון, כל תוכנית מצולמת בשבוע של השידור שלה, זאת אומרת שהצילומים הבאים (אם נוזמן ואם לא) יהיו בתחילת נובמבר. ונ.ב. - הפיילוט שצולם בג.ג. נווה אילן כן היה עם קהל, אבל הוא היה למיטב ידיעתי לפורמט המערכונים, ולא לפורמט החדשות- שהפיילוט שלו צולם במימד שבוע שעבר.
ניר

../images/Emo4.gifלא היה לי כוח לקרוא הכל...

התחלתי לקורא את כל מה שכתבתם על איך שהיה באולפן שמה אבל רשמתם מגילות אסתר!!!ואני עצלנית ביותררר ואני גם שונאת לקורא אז לא קראתי הכל אבל ממה שקראתי ונראה לי שקראתי את הרוב נשמע שהיה ממש ממש כיפי!!!תלכו עוד פעם ותקחו אותי!!!... בתקווה שאני יוכל לבוא...אאאאאאאאמן!!! אתם יודעים אולי מתי תתחיל התוכנית בטלויזיה?!...???...אני רוצה כבר לראות זה נשמה מזה יפיופי!!!
לינוי

ScorpiaV

New member
אני!!! ../images/Emo59.gif

ישבתי בשורה עם צחי, אבי, עדי ושרון. איך שכחת אותי?!

PopPy

New member
סורי, התנצלתי מראש. הזיכרון

שלי אף פעם לא היה משהו..
(זוכרת קראתי לך שלי, ולאלינור אלונה? ;;)

למעלה