שרשור הצילומים ה-ר-א-ש-ו-ן!

PopPy

New member
שרשור הצילומים ה-ר-א-ש-ו-ן!

סיכום ענק ומאוד מפורט תקבלו מחר, אני רק אגיד בכמה מילים שהיה פשוט ענק, תוכנית מדהימה, הפיילוט לא ישודר, לאורנה רואים את הבטן (^^), קיציס ופרידמן גדולים, כנ"ל אלי ומריאנו, עלמה זק כמעט לא השתתפה וגם דב נבון בכמה קטעים בודדים והצטלמתי עם "שלי יחימוביץ'" (פרידמן)
.

Human Nature

New member
ציכום ../images/Emo11.gif |טל| †

וול, הגעתי, ראיתי את עדי (love amore
) ואת אלינור (ועוד חברה שלה שאני תמיד שוכח את השם שלה. מישהי עם אבריל לאוין שיק
). הלכתי עם עדי (
) לקנות משהו, ומי מתקשרת? סקייטי (חחחחחחחחחחחחחח
). לא יכֹלתי לדבר, אז אמרתי לה שתתקשר עוד חצי שעה. cool
חזרתי למרחב הצלומים (אחרי שעברתי כל הזמן ליד ויקי ולא ידעתי שזו היא
), ואתי הגיעה, אבל (!) הטוב ביותר התקרב ובא- שרון (
) נכנס ורץ לתת לי חיבוק. טיהי, חבל שהמחשב שלו מת
הגיעו עוד אנשים (ויקי, את ממש חמודה
), ביניהם צחי (*משתעל*). למעשה, נכנסנו לאולפן רק בסביבות 21:00, כך שהצלומים התחילו בסביבות 21:30. אבל בינתיים בלונדה עם חזייה מנומרת מגניבה דאגה לשעשע אותנו. וצחי דאג להפיץ עליי שמועות (אני לא מתחכך באף אחד!
). כשנכנסנו, יוסי-תעשה-לי-ילד הסביר בצורה מאוד לא-משעשעת על מהלך הצלומים (ונסה להיות ציני. Too bad it didn't work out
), והודיע לנו שעלינו לצחוק והרבה. אחריו, קיציס עלה והציג את כל כוכבי התכנית. מכיוון שרוב הפורום (חוץ מאתי והחברים האליטיסטים שלה!) ישב בשורה האחרונה, זכינו לראות את הכוכבים עומדים לעלות. עדי (
) דאגה לעשות כמה צלומי פפראצי (עם פלאש!!
מלכה!
), כולל של אורנה בתור השייח' יאסין
התכנית התחילה והיא היתה ממש מצחיקה. הקונספט: תכנית חדשותית (רב"י? מישהו?
) כאשר אייל קיציס הוא המנחה, ומסביבו יש פאנל של אנשים ויש התיחסות אקטואלית. מדי פעם קוטעים לקטעי-חוץ שווים ביותר. ומי היה בפאנל שלנו? אורנה בנאי, בהתחלה, היתה השייח' יאסין (חקוי ענק!
). אח"כ היא החליפה דמות והיתה דוברת צה"ל הפטריוטית-פאשיסטית-משהו מרכבה פלדמן. היא גם שיחקה אשה ערסית ב"מזל טוב- הסוף", אמא מטומטמת (נכוווווון), שרי אריסון ואת הח"כית המאפיונרית ענבל עזריאלי (
). כמו כן, בקטע האחרון היא היתה גם היפית (שכחתי את השם
) עם שערות בבית שחי. לגבי השאר, הזכרון שלי קצת מעורפל. אני אנסה לחשוב ואולי אח"כ חברי פורום נוספים ישלימו אותי
אניווי, זה היה פשוט מצחיק. הזכיר לי קצת את רב"י בעונות הראשונות (לפני שהם הפכו לנינוחים מדי), וזה בועט ונושך, והכי חשוב- עם מינימום בדיחות שירותים. יש לאן להתפתח, אבל אני מאמין שאם הם ימשיכו בעבודה הזאת, הם יעשו את אחת מתכניות הסאטירה הטובות ביותר שנעשו כאן. בוא נאמר שעם טל פרידמן ואורנה (שהם הכי בלטו שם) הם בדרך הנכונה
(שלא לדבר על דב נבון
). ב-22:45 בערך שחררו אותנו מהצלומים, כך שהגעתי לביתי באזור חצות. אבל היה שווה ^^

עמיתוש

New member
נשמע נחמד! ../images/Emo6.gif..

רואה? לא היית צריך אותי שם.. נהנית גם ככה
. אם יזמינו אותנו שוב, אני אעשה כל מאמץ להצטרף.. נשמע מאוד טוב
.

מה יש לך משרון? חחח יא מצחיקים

ממש חירפנתם אותי כפי ששמעת..... אמרתי לפחות 8 פעמים"יוסי תעשה לי ילד" טוב לא שמונה אולי 4..חחחחחחחח

שששלי

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif|אייקון מתאבד|

נכנסתם רק ב9 לאולפן?!?!?!?!?!?!?!?! אחרי הבעיה עם חברה שלי אבא שלי אמר לי שהוא יקח אותי אבל נגיע רק ב8 אז ויתרתי אני לא מאמינה שזה קורה לי!!!!!! שונאת את החיים שליייי שונאתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

love amor

New member
חחחחחח טוב אין לי ממש מה להגיד

כבר כולם יסכמו פה גם בשמי
בקיצור היה גדול!!
נ.ב לאבי--> ממתי עדי=
? חחחח וחישבתי ת'תמונות שצילמתי כנראה בסוף כן צילמתי אותך עם ג'ורג'(בטעות חחחחח) אוי שיט
חח סתם..

ScorpiaV

New member
בקיצור...

היה חבל"ז כשבאתי חשבתי שיהיה נורא דפוק!!!! (בעצם באתי בשביל טל פרידמן המלך
) היה נורא נחמד, וכיף וכל מי שבא - אתם סבבה!!! נ.ב. נראה לי שיותר אני צלא באה... אמא שלי לא מסכימה לי ללכת לתוכנית עם כל כך הרבה "גסויות".......
טוב. נקווה לטוב. ראיתם את הבלוג שלי?

PopPy

New member
חיחי..

אוקי, אז אני בנאדם עצלן. היה לי המון מה לכתוב אתמול בלילה, אבל אחרי יום מבאס בבצפר אין לי כ"כ חשק. וול, אני אנסה. שימו לב שחלק מהקטעים ישודרו בטלוויזיה וחלק לא כי מדובר בפיילוט (הקטעים האקטואליים לא ישודרו), לכן ההודעה יכולה להכיל ספוילרים.. חלק ראשון - הצילומים קודם כל, הכניסה לצילומים היתה נוראית. חיכינו מ19:20 (והאמת שרובנו הגענו עוד הרבה לפני) - השעה בה היינו אמורים להתחיל, עד 20:30 כדי להכנס ועד שהתחילו לצלם היה כבר 21:30 (!). לא נתנו לנו גם לשבת מקדימה ("אין ילדים בפרונט.."
), וההסברים של יוסי הבד"כ נורא נחמדים-מצחיקים-משעשעים היו מאוד שגרתיים ומעצבנים. צחי עדיין הסאונדמן (הוא שיגע אותם קצת לקראת הסוף כשהם היו צריכים לרקוד כלהקת "9" [ההיפים מהקטע באתר של קשת], ומישהו מהם צעק לו משהו) אבל לא היו שום קטעים משעשעים במיוחד, ובכלל האווירה המאוד חמה שהייתה על הסט של רב"י לא קיימת כאן. כנראה בגלל שהצוות מאוד גדול, וזו גם תוכנית ראשונה וכולם היו נורא לחוצים. קיציס הציג את כולם לפי הדמויות שלהם, אבל צלמו שניים וחצי קטעים בסביבות 21:00 ואז הפסיקו מכל מיני סיבות לא ברורות. בזמן הזה פרידמן עלה לקהל והציג לנו את סטארטר - מישהו שישב ממש קרוב אלינו [לא לכולם, הפורום היה מפוזר] (יש לי תמונות, הכל בהמשך) עם צחוק מטורף לגמרי, יותר גרוע מהצחקנית של רב"י. ואז הוא עבר כדי להתיישב שורה מעלי (שורה מתחת לצחי, שרון, אבי ועדי וסליחה אם שכחתי שם מישהו) וכל הזמן צלמתי אותו כשהוא היה באיזור אז הוא ראה את המצלמה ושאל אם אני רוצה לצלם, וקצת התפאדחתי ("לא משנה..") אז הוא אמר לי לקום כדי שנצטלם ביחד, ועד שקמתי הוא התחיל להכנס להתקף שלו, בקול של מורה
"אמרתי לך לקום, אז תקומי! אמרתי לך לקום, נכון?!?!" והוא חטף לי את המצלמה ונתן אותה לחברה שלי כדי שתצלם אותנו. ידיד שלי לקח את המצלמה וצילם אותנו (אבל היינו על האור, אז התמונה יצאה נורא לא ברורה) ופרידמן הלך לסטארטר. היה איתי ועם חברים שלי (המלווים שלי) גם פלאפון מקליט, אז ביקשתי מידיד שלי שיקליט את סטארטר. רק שידיד שלי קצת (קצת?) שרוט, אז הוא ביקש מסטארטר רשות להקליט אותו, הלך אליו כדי להקליט אותו וגם ביקש מפרידמן להצחיק אותו כדי שהוא יצחק
. אז פרידמן "התרגש" ("מה, זה לא פייר אני לחוץ עכשיו כולם מצפים שאני אגיד משהו מצחיק!") ובדיוק אז יוסי קרא לפרידמן כי הצילומים עמדו להתחיל שוב וידיד שלי צעק לו "רגע, הוא צריך להצחיק אותו!". מזה סטארטר התחיל לצחוק, ידיד שלי הקליט אותו (אבל חברה שלי מחקה את זה אח"כ בטעות
) ופרידמן חזר חזרה ללמטה... חלק שני - אנ"ה אנ"ה היא בעצם מהדורת חדשות פארודית לכל אורכה, מעין "מן התשקורת" מורחב מאוד אם תרצו. גם הלוגו מזכיר לוגו של חדשות יותר מלוגו של תוכנית טלוויזיה (זו התמונה הכי טובה של שזה שהצלחתי להוציא
זו מפת העולם ועליה הלוגו של אנ"ה). את המהדורה מגיש קיציס, ונראה שהאנשים המרכזיים ביותר בתוכנית מלבדו הם פרידמן
ואורנה
. הם מעולים יחד, כבר ציינתי?
גם לאלי ומריאנו יש תפקיד מכובד, אבל דב נבון בכלל לא השתתף בפאנל - הוא בקושי הראה שהוא שם והשתתף בלייב רק בחלק האחרון, שאר הקטעים שלו היו קטעים מצולמים, ובודדים מאוד. גם עלמה זק בקושי השתתפה - אולי בשלוש-ארבע אייטמים בתפקידים שוליים (ולא מאוד מצחיקים). אבל שניהם לא מאוד מפורסמים ואהודים לעומת השאר (דב נבון שיחק בבורגנים ["פתאום נסחפתם לתנוחות?!" מהפרומו המעצבן, למי שזוכר] ועלמה זק יותר מוכרת מהתאטרון ומדרמות ישראליות) אז זה די מובן. המשך בהודעה הבאה, ההודעה הזו ארוכה מדי

למעלה