לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1053210,532 עוקבים אודות עסקים

פורום ארץ נהדרת

ברוכים הבאים לפורום ארץ נהדרת!מה, גם את\ה רואה ארץ נהדרת?הפורום זקוק לך!הצטרף\י כבר עכשיו למשפחת ארץ נהדרת ותוכל\י לראות קטעי וידאו, תמונות, להשתתף במשחקונים או להביע דעה בדיונים..אנחנו מחכים לךיש מספר כללים שכולם מתבקשים לשמור עליהם, כדי שיהיה לכולם נעים בפורום:התנהגות בפורוםהמנעו ממריבות מיותרות בפורום, פירסום פרטים אישיים של אנשים בלי ההסכמה שלהם, ופגיעה באנשים על-גבי הפורום. זה מיותר, וזה הורס את כל האווירה בפורום.שרשוראם אתם מעוניינים לשוחח על נושא שדנים עליו באותה עת בפורום (כלומר ישנו עדיין שרשור/פתיל/דיון בנושא בעמוד הפורום), השתדלו לשרשר את הודעתכם לדיון. מה זה לשרשר? לכתוב את ההודעה שלכם בתגובה להודעה שעוסקת באותו נושא. זה חוסך מקום בפורום, ומרכז נושא בצורה טוב יותר :)אוף טופיק (Off Topic)נושא הפורום, הוא, מן הסתם - רק בישראל, ארץ נהדרת והמשתתפים. השתדלו להעביר דיונים שלא קשורים לתוכנית או לכוכבי התוכנית לפורום המתאים, או למסרים האישיים/מסרים מידיים למיניהם וכו´.אנחנו לא אומרים שאסור לגלוש מהנושא לחלוטין, אבל תשתדלו לדבוק בו.. :)מדי פעם אפשר לפתוח שרשור אוף-טופיק, או לנצל"ש (לנצל שרשור קיים) הודעה של תפוז אנשים מודיע בשביל כל האוף.

אודות הפורום ארץ נהדרת

ברוכים הבאים לפורום ארץ נהדרת!מה, גם את\ה רואה ארץ נהדרת?הפורום זקוק לך!הצטרף\י כבר עכשיו למשפחת ארץ נהדרת ותוכל\י לראות קטעי וידאו, תמונות, להשתתף במשחקונים או להביע דעה בדיונים..אנחנו מחכים לךיש מספר כללים שכולם מתבקשים לשמור עליהם, כדי שיהיה לכולם נעים בפורום:התנהגות בפורוםהמנעו ממריבות מיותרות בפורום, פירסום פרטים אישיים של אנשים בלי ההסכמה שלהם, ופגיעה באנשים על-גבי הפורום. זה מיותר, וזה הורס את כל האווירה בפורום.שרשוראם אתם מעוניינים לשוחח על נושא שדנים עליו באותה עת בפורום (כלומר ישנו עדיין שרשור/פתיל/דיון בנושא בעמוד הפורום), השתדלו לשרשר את הודעתכם לדיון. מה זה לשרשר? לכתוב את ההודעה שלכם בתגובה להודעה שעוסקת באותו נושא. זה חוסך מקום בפורום, ומרכז נושא בצורה טוב יותר :)אוף טופיק (Off Topic)נושא הפורום, הוא, מן הסתם - רק בישראל, ארץ נהדרת והמשתתפים. השתדלו להעביר דיונים שלא קשורים לתוכנית או לכוכבי התוכנית לפורום המתאים, או למסרים האישיים/מסרים מידיים למיניהם וכו´.אנחנו לא אומרים שאסור לגלוש מהנושא לחלוטין, אבל תשתדלו לדבוק בו.. :)מדי פעם אפשר לפתוח שרשור אוף-טופיק, או לנצל"ש (לנצל שרשור קיים) הודעה של תפוז אנשים מודיע בשביל כל האוף.
x
הודעה מהנהלת הפורום
כשמדינת ישראל מתנהלת כמו מערכון , די קל ליצור תוכנית סאטירה שגם תצחיק :)
                                                                                אז... ברוכים הבאים לפורום הכי טוב בארץ....

ארץ נהדרת !!!!!
כן כן הגעתם למקום הנכון ,
אם חיפשתם את הפורום הכי מצחיק ברשת , לא סתם נשלחתם לכאן ,
ברוכים הבאים לפורום ארץ נהדרת !! 
הסדרה המצליחה בכיכובם של קיציס , פרידמן , אלי ומריאנו , שני כהן , אסי כהן , מאור כהן , עלמה זק ,ויובל סמו

חוקי הפורום שלנו ! :
נא לכתוב בשפה נאותה ,
נא לנצל שרשורים קיימים אם ניתן , לפני פתיחת הודעה חדשה
**לפורום זה נכנסים עם חיוך בלבד ! :)  
לא לשכוח להנות ולצחוק !!!

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור הצילומים ה-ר-א-ש-ו-ן!'
שרשור הצילומים ה-ר-א-ש-ו-ן!
<< ההודעה הנוכחית
30/09/2003 | 23:50
58
33
סיכום ענק ומאוד מפורט תקבלו מחר, אני רק אגיד בכמה מילים שהיה פשוט ענק, תוכנית מדהימה, הפיילוט לא ישודר, לאורנה רואים את הבטן  (^^), קיציס ופרידמן גדולים, כנ"ל אלי ומריאנו, עלמה זק כמעט לא השתתפה וגם דב נבון בכמה קטעים בודדים והצטלמתי עם "שלי יחימוביץ'" (פרידמן).
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'באיזה שעה חזרתם?'
באיזה שעה חזרתם?
01/10/2003 | 11:24
2
79
לצפיה ב-'תסלחי לי אם זה נשמע גס או משהו,'
תסלחי לי אם זה נשמע גס או משהו,
01/10/2003 | 14:27
7
אבל מי את?
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
02/10/2003 | 14:52
3
את נשמעת כמו איזה אמא פולניה......
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'ציכום |טל| †'
ציכום |טל| †
01/10/2003 | 15:01
12
3
וול, הגעתי, ראיתי את עדי (love amore ) ואת אלינור (ועוד חברה שלה שאני תמיד שוכח את השם שלה. מישהי עם אבריל לאוין שיק ). הלכתי עם עדי () לקנות משהו, ומי מתקשרת? סקייטי (חחחחחחחחחחחחחח). לא יכֹלתי לדבר, אז אמרתי לה שתתקשר עוד חצי שעה. cool
חזרתי למרחב הצלומים (אחרי שעברתי כל הזמן ליד ויקי ולא ידעתי שזו היא ), ואתי הגיעה, אבל (!) הטוב ביותר התקרב ובא- שרון () נכנס ורץ לתת לי חיבוק. טיהי, חבל שהמחשב שלו מת
הגיעו עוד אנשים (ויקי, את ממש חמודה ), ביניהם צחי (*משתעל*). למעשה, נכנסנו לאולפן רק בסביבות 21:00, כך שהצלומים התחילו בסביבות 21:30. אבל בינתיים בלונדה עם חזייה מנומרת מגניבה דאגה לשעשע אותנו. וצחי דאג להפיץ עליי שמועות (אני לא מתחכך באף אחד! ).
כשנכנסנו, יוסי-תעשה-לי-ילד הסביר בצורה מאוד לא-משעשעת על מהלך הצלומים (ונסה להיות ציני. Too bad it didn't work out ), והודיע לנו שעלינו לצחוק והרבה. אחריו, קיציס עלה והציג את כל כוכבי התכנית.
מכיוון שרוב הפורום (חוץ מאתי והחברים האליטיסטים שלה!) ישב בשורה האחרונה, זכינו לראות את הכוכבים עומדים לעלות. עדי () דאגה לעשות כמה צלומי פפראצי (עם פלאש!! מלכה! ), כולל של אורנה בתור השייח' יאסין
התכנית התחילה והיא היתה ממש מצחיקה. הקונספט: תכנית חדשותית (רב"י? מישהו? ) כאשר אייל קיציס הוא המנחה, ומסביבו יש פאנל של אנשים ויש התיחסות אקטואלית. מדי פעם קוטעים לקטעי-חוץ שווים ביותר.
ומי היה בפאנל שלנו? אורנה בנאי, בהתחלה, היתה השייח' יאסין (חקוי ענק! ). אח"כ היא החליפה דמות והיתה דוברת צה"ל הפטריוטית-פאשיסטית-משהו מרכבה פלדמן. היא גם שיחקה אשה ערסית ב"מזל טוב- הסוף", אמא מטומטמת (נכוווווון), שרי אריסון ואת הח"כית המאפיונרית ענבל עזריאלי (). כמו כן, בקטע האחרון היא היתה גם היפית (שכחתי את השם ) עם שערות בבית שחי.
לגבי השאר, הזכרון שלי קצת מעורפל. אני אנסה לחשוב ואולי אח"כ חברי פורום נוספים ישלימו אותי
אניווי, זה היה פשוט מצחיק. הזכיר לי קצת את רב"י בעונות הראשונות (לפני שהם הפכו לנינוחים מדי), וזה בועט ונושך, והכי חשוב- עם מינימום בדיחות שירותים. יש לאן להתפתח, אבל אני מאמין שאם הם ימשיכו בעבודה הזאת, הם יעשו את אחת מתכניות הסאטירה הטובות ביותר שנעשו כאן. בוא נאמר שעם טל פרידמן ואורנה (שהם הכי בלטו שם) הם בדרך הנכונה (שלא לדבר על דב נבון ).
ב-22:45 בערך שחררו אותנו מהצלומים, כך שהגעתי לביתי באזור חצות. אבל היה שווה ^^
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
01/10/2003 | 15:16
6
זה נשמע נחמד! מעניין אם יזמינו אותנו שוב?
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'נשמע נחמד! ..'
נשמע נחמד! ..
01/10/2003 | 15:18
5
3
רואה? לא היית צריך אותי שם.. נהנית גם ככה .
אם יזמינו אותנו שוב, אני אעשה כל מאמץ להצטרף.. נשמע מאוד טוב .
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'ברור שלא הייתי צריך אותך! |טל|†'
ברור שלא הייתי צריך אותך! |טל|†
01/10/2003 | 15:21
4
3
שרון היה שם... ...
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'מה יש לך משרון? חחח יא מצחיקים'
מה יש לך משרון? חחח יא מצחיקים
01/10/2003 | 16:14
3
2
ממש חירפנתם אותי  כפי ששמעת..... אמרתי לפחות 8 פעמים"יוסי תעשה לי ילד"
טוב לא שמונה אולי  4..חחחחחחחח
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'*כפי* ששמעת?'
*כפי* ששמעת?
01/10/2003 | 16:28
2
3
אולי תוסיפי לזה מבטא רוסי? זה ישמע יותר משכנע.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'מה הבעיה של? ככה אני מדברת'
מה הבעיה של? ככה אני מדברת
01/10/2003 | 16:46
1
3
לצפיה ב-'בסיידר... בלי עצבים.'
בסיידר... בלי עצבים.
01/10/2003 | 16:49
3
לצפיה ב-'|אייקון מתאבד|'
|אייקון מתאבד|
01/10/2003 | 17:18
8
נכנסתם רק ב9 לאולפן?!?!?!?!?!?!?!?!
אחרי הבעיה עם חברה שלי אבא שלי אמר לי שהוא יקח אותי אבל נגיע רק ב8 אז ויתרתי אני לא מאמינה שזה קורה לי!!!!!! שונאת את החיים שליייי שונאתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'חחחחחח טוב אין לי ממש מה להגיד'
חחחחחח טוב אין לי ממש מה להגיד
01/10/2003 | 18:19
6
כבר כולם יסכמו פה גם בשמי

בקיצור היה גדול!!

נ.ב לאבי--> ממתי עדי=? חחחח

וחישבתי ת'תמונות שצילמתי כנראה בסוף כן צילמתי אותך עם ג'ורג'(בטעות חחחחח)
אוי שיט  חח סתם..
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'בקיצור...'
בקיצור...
01/10/2003 | 19:56
2
1
היה חבל"ז
כשבאתי חשבתי שיהיה נורא דפוק!!!!
(בעצם באתי בשביל טל פרידמן המלך )
היה נורא נחמד, וכיף וכל מי שבא - אתם סבבה!!!

נ.ב. נראה לי שיותר אני צלא באה...
אמא שלי לא מסכימה לי ללכת לתוכנית עם כל כך הרבה "גסויות".......

טוב. נקווה לטוב.
ראיתם את הבלוג שלי?
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'ומי שלא בא?'
ומי שלא בא?
01/10/2003 | 19:59
1
2
לצפיה ב-'מי שלא בא: גם אתם סבבה...'
מי שלא בא: גם אתם סבבה...
02/10/2003 | 17:57
1
לצפיה ב-'אתי, אנחנו עדיין מחכים...'
אתי, אנחנו עדיין מחכים...
01/10/2003 | 18:14
1
2
לסיכום הענק והמפורט מאוד....
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
01/10/2003 | 18:35
2
לצפיה ב-'חיחי..'
חיחי..
01/10/2003 | 20:18
27
1
אוקי, אז אני בנאדם עצלן.
היה לי המון מה לכתוב אתמול בלילה, אבל אחרי יום מבאס בבצפר אין לי כ"כ חשק.
וול, אני אנסה.
שימו לב שחלק מהקטעים ישודרו בטלוויזיה וחלק לא כי מדובר בפיילוט (הקטעים האקטואליים לא ישודרו), לכן ההודעה יכולה להכיל ספוילרים..

חלק ראשון - הצילומים
קודם כל, הכניסה לצילומים היתה נוראית. חיכינו מ19:20 (והאמת שרובנו הגענו עוד הרבה לפני) - השעה בה היינו אמורים להתחיל, עד 20:30 כדי להכנס ועד שהתחילו לצלם היה כבר 21:30 (!). לא נתנו לנו גם לשבת מקדימה ("אין ילדים בפרונט.."), וההסברים של יוסי הבד"כ נורא נחמדים-מצחיקים-משעשעים היו מאוד שגרתיים ומעצבנים. צחי עדיין הסאונדמן (הוא שיגע אותם קצת לקראת הסוף כשהם היו צריכים לרקוד כלהקת "9" [ההיפים מהקטע באתר של קשת], ומישהו מהם צעק לו משהו) אבל לא היו שום קטעים משעשעים במיוחד, ובכלל האווירה המאוד חמה שהייתה על הסט של רב"י לא קיימת כאן. כנראה בגלל שהצוות מאוד גדול, וזו גם תוכנית ראשונה וכולם היו נורא לחוצים.
קיציס הציג את כולם לפי הדמויות שלהם, אבל צלמו שניים וחצי קטעים בסביבות 21:00 ואז הפסיקו מכל מיני סיבות לא ברורות. בזמן הזה פרידמן עלה לקהל והציג לנו את סטארטר - מישהו שישב ממש קרוב אלינו [לא לכולם, הפורום היה מפוזר] (יש לי תמונות, הכל בהמשך) עם צחוק מטורף לגמרי, יותר גרוע מהצחקנית של רב"י. ואז הוא עבר כדי להתיישב שורה מעלי (שורה מתחת לצחי, שרון, אבי ועדי וסליחה אם שכחתי שם מישהו) וכל הזמן צלמתי אותו כשהוא היה באיזור אז הוא ראה את המצלמה ושאל אם אני רוצה לצלם, וקצת התפאדחתי ("לא משנה..") אז הוא אמר לי לקום כדי שנצטלם ביחד, ועד שקמתי הוא התחיל להכנס להתקף שלו, בקול של מורה "אמרתי לך לקום, אז תקומי! אמרתי לך לקום, נכון?!?!" והוא חטף לי את המצלמה ונתן אותה לחברה שלי כדי שתצלם אותנו. ידיד שלי לקח את המצלמה וצילם אותנו (אבל היינו על האור, אז התמונה יצאה נורא לא ברורה) ופרידמן הלך לסטארטר. היה איתי ועם חברים שלי (המלווים שלי) גם פלאפון מקליט, אז ביקשתי מידיד שלי שיקליט את סטארטר. רק שידיד שלי קצת (קצת?) שרוט, אז הוא ביקש מסטארטר רשות להקליט אותו, הלך אליו כדי להקליט אותו וגם ביקש מפרידמן להצחיק אותו כדי שהוא יצחק. אז פרידמן "התרגש" ("מה, זה לא פייר אני לחוץ עכשיו כולם מצפים שאני אגיד משהו מצחיק!") ובדיוק אז יוסי קרא לפרידמן כי הצילומים עמדו להתחיל שוב וידיד שלי צעק לו "רגע, הוא צריך להצחיק אותו!". מזה סטארטר התחיל לצחוק, ידיד שלי הקליט אותו (אבל חברה שלי מחקה את זה אח"כ בטעות) ופרידמן חזר חזרה ללמטה...

חלק שני - אנ"ה
אנ"ה היא בעצם מהדורת חדשות פארודית לכל אורכה, מעין "מן התשקורת" מורחב מאוד אם תרצו. גם הלוגו מזכיר לוגו של חדשות יותר מלוגו של תוכנית טלוויזיה (זו התמונה הכי טובה של שזה שהצלחתי להוציא זו מפת העולם ועליה הלוגו של אנ"ה).
את המהדורה מגיש קיציס, ונראה שהאנשים המרכזיים ביותר בתוכנית מלבדו הם פרידמן ואורנה. הם מעולים יחד, כבר ציינתי?
גם לאלי ומריאנו יש תפקיד מכובד, אבל דב נבון בכלל לא השתתף בפאנל - הוא בקושי הראה שהוא שם והשתתף בלייב רק בחלק האחרון, שאר הקטעים שלו היו קטעים מצולמים, ובודדים מאוד. גם עלמה זק בקושי השתתפה - אולי בשלוש-ארבע אייטמים בתפקידים שוליים (ולא מאוד מצחיקים). אבל שניהם לא מאוד מפורסמים ואהודים לעומת השאר (דב נבון שיחק בבורגנים ["פתאום נסחפתם לתנוחות?!" מהפרומו המעצבן, למי שזוכר] ועלמה זק יותר מוכרת מהתאטרון ומדרמות ישראליות)  אז זה די מובן.

המשך בהודעה הבאה, ההודעה הזו ארוכה מדי
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'וההמשך..'
וההמשך..
01/10/2003 | 20:20
19
4
הדמויות מאוד מגוונות - מוחמד (או משהו בסגנון) - המגיש (קיציס), פרשננו שלי יחימוביץ' (פרידמן), הרב יצחק יצחק (מריאנו).. נראה לי שאלה יהיו הדמויות המרכזיות הקבועות, אבל אי אפשר לדעת. אורנה חיקתה את השייח' יאסין (חיקוי ענק, חשוב לציין!) ואז שיחקה את הדמות של הרמטכ"לית מרכבה משהו. אלי חיקה את משה קצב ("אדוני, מה דעתך - האם צריך לחסל או לגרש את ערפאת?" ~מוזיקת רקע של הכספת~ "אממ.. לחסל.. לא רגע, לגרש.. לא, לחסל.. אוף זאת שאלה מכשילה!"), עלמה זק הייתה המראיינת עם השם הטיפשי שלא קלטתי כ"כ.

בין המבזקים - כולם מבוססים על החדשות האמיתיות, על קטעים מהעיתונות ומהטלוויזיה [אמרתי כבר שהתוכנית כולה מזכירה את מן התשקורת, אולי הפינה הטובה ביותר של רב"י חוץ מלא נגענו, נכון?) עם תוספות "קלות" של המערכת ("בקרוב יוכלו שני גברים להביא ילדים. הזוג הישראלי הראשון שיתנסה בכך יהיו אלי ומריאנו" - זו אחת שאני זוכרת היו הרבה יותר טובות), הראיונות (השייח' יאסין, משה קצב, שרי אריסון [שוב אורנה, חיקוי חמוד ביותר]) והשיחות עם הפרשנים יש "כתבות מצולמות" - מערכונים שצולמו מראש.

לדוגמא, "פרסומת" לשירות חדש שמציע בדרן באוטו (פרידמן) בנסיעות ארוכות והמשפחה (אלי בתור האבא הדפוק, אורנה בתור האמא שאומרת רק "נ-כוןןןן", ימית (עלמה זק) הבת הפריקית השלילית ["ימית? תזהרי שלא יפנו אותך!" ואז אחרי תאונה שהם עושים - "אל תדאגי ימית, תיכף יבואו לפנות אותך.."] ומריאנו [?] בתור הבן החייל ההומו) באוטו עד שזה נגמר ברע, כתבה על החזון של שרה בכנסת (אורנה) על פתיחת קזינו וההשלכות (אלי שמקודם התבייש להראות את הפרצוף שלו ברחוב כי הוא היה מובטל ועכשיו הוא מלצרית-שפנפנה בקזינו, זקנה בת 90 [מריאנו] שמאבדת 10,000 ש"ח ואז גם חצי קילו במיה) וגם התוכנית "מסאז' עולמי" עם פרידמן בתור אייל פלד, אלי בתור המאסז'יסטית הסינית והמושכת ומישהו שהצליף בו מאחורה - לא זוכרת כ"כ מי.

ואני חייבת לניר כמה פרטים טכניים על האולפן: הפאנל ה"חדשותי" ממוקם בצד ימין של האולפן, איפה שהיה מוזיאון השעווה של רב"י וה"אולם" (התפאורה של מזל טוב, כי צולם קטע פארודי אחד - "מזל טוב סוף הדרך" עם עלמה זק בתור מיכל ינאי [חיקוי נהדר], אורנה בתור האישה הערסית, אלי בתור בעלה המושפל, פרידמן בתור פנינה רוזנבלום ומריאנו ["אני מתרכז בלהיות יפה"] בתור משה חיים בעלה, ואז גם צולם הקטע של להקת "9", ההיפים מהקטע שכבר שוחרר בשיר נחמד, אבל לא מלהיב) איפה שהיה הדסק של רב"י. יש בערך חמישה-שישה מצלמות ממוקמות סביבם במעגל (תראו את זה בתמונות) והוסיפו מצלמת רחף, נמצאת בצד שפעם היה המסך הכחול ונעה לה מעל הקהל ועד לקרוב מאוד לצד של ה"אולם". אני מניחה שבצד הזה תהיה תפאורה מתחלפת כלשהי תמיד. המסך הכחול זז לקצה הימני של האולפן, קרוב יותר לאיפה שמצלמים את רוב התוכנית ובחלק הזה בעיקר מסתובבים כל המשתתפים.

לסיכום, התוכנית נראית מאוד מאוד מאוד מבטיחה. זה רק פיילוט (לא ברור לי בכלל מה צולם בחודש שעבר, אבל אני חושבת שזה היה ללא קהל) והתפאורה עוד תשתנה, והתוכנית שנראה פעם ראשונה בטלוויזיה (או בתקווה שנגיע לצילומים שלה בעוד חודש בערך..) תהיה שונה בכל הקטעים שהם לא קטעי חוץ מהתוכנית שצולמה.

צלמתי כמעט 70 תמונות, אבל למרות המקום הלא רע שלנו בסופו של דבר זה עדיין היה די רחוק (שורה לפני אחרונה) והמצלמה שלי ללא זום אז רוב התמונות לא משהו. צלמתי גם תמונות מתוך הקטעים המצולמים שהוצגו לנו על מקרן גדול. אני אשתדל להעלות אותן לגלריות עוד היום.

אגב, יוסי לא לקח בסוף את הפלזמה יש ברקע מסך פלזמה עם הלוגו של התוכנית שמתחלף מדי פעם לדברים הרלוונטיים, כמו ברב"י.
ולא, לא צעקנו לו "יוסי תעשה לי ילד", הם אפילו לא היו מודעים לזה שהיינו שם כי מישהו לא רצה לנופף בדגל תפוז. היינו די מפוזרים, אז זה היה קצת בעיה אבל אולי אם נגיע בפעמים הבאות ונשב יחד (אני ישבתי עם חברים שלי, מעלי ישבו להם כמה פורומיסטים שכבר פירטתי, סם נעלם איפשהו עם ידידות שלו בקצה השני של האולפן..) ניידע את אורנה ויוסי שאנחנו שם.

ושקד - שלא תחשוב שלא שמתי לב שלא הגעת
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
01/10/2003 | 20:35
1
2
זה באמת נשמע מבטיח... ואתי, תודה ענקית על כללל הסיפור הזה
עכשיו אני ממש רוצה שהתוכנית תעלה כבר ^-^
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
01/10/2003 | 20:37
3
לצפיה ב-'היי'
היי
01/10/2003 | 20:50
5
1
זאת את בתמונה?
ומי לידך? רואים מתושתש....
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'שלי יחימוביץ''
שלי יחימוביץ'
01/10/2003 | 20:54
4
6
לצפיה ב-'וואלה!'
וואלה!
01/10/2003 | 20:59
3
1
זה פרידמן שהיתחפש!!

וזאת את (יעל) בתמונה?....
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אני אתי. וכן.'
אני אתי. וכן.
01/10/2003 | 21:05
2
לצפיה ב-'אופס'
אופס
01/10/2003 | 21:11
1
1
פחחחחחח......
בלבתי בשמות!
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'יעל, אתי, נטשה'
יעל, אתי, נטשה
02/10/2003 | 15:13
1
אותו דבר.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'ואוו תודה רבה על העדכון והפירוט'
ואוו תודה רבה על העדכון והפירוט
01/10/2003 | 23:40
1
היה שווה לחכות
אבל נראה שזה פחות כיף לבוא לשם מרב"י , יכול להיות כי זאת התכנית הראשונה... בכל מקרה אבל זה פחות נוח- הפיזור של הפורום, השורה האחרונה, השעתיים פלוס שחיכיתם והשעה הלא נוחה בערב-לילה, בייחוד למי שלא גר קרוב... זאת נראית לי כמו תכנית שעדיף לראות בטלוויזיה, נראה כשהיא תתחיל.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אני הרמתי את הדגל'
אני הרמתי את הדגל
02/10/2003 | 09:05
2
אבל לא בתיאום עם ויקי ואבי, למרות שבסוף כן די הרמנו אותו, והם לא ממש שמו לב.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-''
02/10/2003 | 14:50
4
1
יווווווו נשמע שהיה כל כך כיףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש שמחה בשבילכם וממש רוצה שהתוכנית תתחיל כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלי
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'לא היה לי כוח לקרוא הכל...'
לא היה לי כוח לקרוא הכל...
02/10/2003 | 16:15
2
2
התחלתי לקורא את כל מה שכתבתם על איך שהיה באולפן שמה אבל רשמתם מגילות אסתר!!!ואני עצלנית ביותררר ואני גם שונאת לקורא אז לא קראתי הכל אבל ממה שקראתי ונראה לי שקראתי את הרוב נשמע שהיה ממש ממש כיפי!!!תלכו עוד פעם ותקחו אותי!!!...
בתקווה שאני יוכל לבוא...אאאאאאאאמן!!!
אתם יודעים אולי מתי תתחיל התוכנית בטלויזיה?!...???...אני רוצה כבר לראות זה נשמה מזה יפיופי!!!

לינוי
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'נשמע*....'
נשמע*....
02/10/2003 | 16:22
2
לצפיה ב-'6 בנובמבר... או שביעי.. '
6 בנובמבר... או שביעי..
07/10/2003 | 17:42
1
לא זוכר, ביום שבת באותו שבוע צריכה להיות התוכנית הראשונה (שהיא לא התוכנית שצולמה שבוע שעבר). אם אני זוכר נכון, כל תוכנית מצולמת בשבוע של השידור שלה, זאת אומרת שהצילומים הבאים (אם נוזמן ואם לא) יהיו בתחילת נובמבר.

ונ.ב. - הפיילוט שצולם בג.ג. נווה אילן כן היה עם קהל, אבל הוא היה למיטב ידיעתי לפורמט המערכונים, ולא לפורמט החדשות- שהפיילוט שלו צולם במימד שבוע שעבר.

ניר
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'לא היה לי כוח לקרוא הכל...'
לא היה לי כוח לקרוא הכל...
02/10/2003 | 16:15
2
התחלתי לקורא את כל מה שכתבתם על איך שהיה באולפן שמה אבל רשמתם מגילות אסתר!!!ואני עצלנית ביותררר ואני גם שונאת לקורא אז לא קראתי הכל אבל ממה שקראתי ונראה לי שקראתי את הרוב נשמע שהיה ממש ממש כיפי!!!תלכו עוד פעם ותקחו אותי!!!...
בתקווה שאני יוכל לבוא...אאאאאאאאמן!!!
אתם יודעים אולי מתי תתחיל התוכנית בטלויזיה?!...???...אני רוצה כבר לראות זה נשמה מזה יפיופי!!!

לינוי
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אני!!! '
אני!!!
02/10/2003 | 18:04
2
ישבתי בשורה עם צחי, אבי, עדי ושרון.
איך שכחת אותי?!
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'סורי, התנצלתי מראש. הזיכרון'
סורי, התנצלתי מראש. הזיכרון
03/10/2003 | 18:53
2
שלי אף פעם לא היה משהו..
(זוכרת קראתי לך שלי, ולאלינור אלונה? ;;)
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אבל את לא אף-אחד מאתנו. |טל| †'
אבל את לא אף-אחד מאתנו. |טל| †
03/10/2003 | 19:14
בגלל זה היא שכחה אותך
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'נשמע מצויין '
נשמע מצויין
07/10/2003 | 17:38
1
לצפיה ב-'דב נבון לא מוכר? |טל| †'
דב נבון לא מוכר? |טל| †
02/10/2003 | 17:11
6
2
יקירתי, הוא אחד מהשחקנים היותר מוכרים ומוערכים בארץ

והוא מעולה והוא ישב בשורה שלי!
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'לא ניסחתי את זה נכון.. כמובן'
לא ניסחתי את זה נכון.. כמובן
02/10/2003 | 18:40
5
5
שהוא מוכר ומוערך, אבל הוא לא מאוד מפורסם ואהוב כמו שאר האנשים שמשתתפים בתוכנית והוא גם לא השתתף קודם בתוכנית קומית.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אם כך, |טל| †'
אם כך, |טל| †
02/10/2003 | 18:49
4
2
אני מניח ש"החמישיה הקאמרית" היא טרגדיה יוונית.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'חהחה...'
חהחה...
02/10/2003 | 20:11
3
1
מה אומר ומה אגיד:
מסכימה עם כל מילה...
ד"א - החמישייה הקאמרית - יצירת מופת!!
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'החמישייה הקאמרית זה חביב'
החמישייה הקאמרית זה חביב
02/10/2003 | 20:16
2
3
אבל כל פרק שודר כבר 1000 פעם :/
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'זה הדבר הכי מפגר שנראה בארץ'
זה הדבר הכי מפגר שנראה בארץ
03/10/2003 | 12:46
1
1
לצפיה ב-''
03/10/2003 | 15:34
2
זה נחמד. לא מאוד, אבל בהחלט נחמד.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אז עכשיו הגיע הזמן לשנות את השם של'
אז עכשיו הגיע הזמן לשנות את השם של
01/10/2003 | 20:48
4
1
הפורום, לא?
יש לכם רעיונות?
"רק בישראל+ארץ נהדרת" נשמע לי מסורבל מדי, אבל זו החלטה שלכם.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'OMG!'
OMG!
01/10/2003 | 20:50
1
4
הולכים לשנות את השם של הפורום?
ועכשיו יבואו אנשים שבחיים שלהם לא שמעו מה זה רק בישראל? ויציפו את הפורום בהודעות שלא קשורות לכלום?
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'מה לשנות!?!? מי אמר?'
מה לשנות!?!? מי אמר?
01/10/2003 | 21:00
2
לצפיה ב-'כן, זה יעלה בקרוב לדיון בפורום'
כן, זה יעלה בקרוב לדיון בפורום
01/10/2003 | 20:57
1
3
לצפיה ב-'לדעתי...'
לדעתי...
01/10/2003 | 21:06
1
עושים פשוט

....רק בישראל+ארץ נהדרת.........

או בקיצור על אורנה כי מי דיבר פה על ארז?
בוא נגיד שזה יהיה פורום על אורנה ומה שקשור

ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'אוףףףף חבל שלא הייתי!!!!!'
אוףףףף חבל שלא הייתי!!!!!
02/10/2003 | 15:38
1
2
נשמע שנהניתם נוכא!
תגידי, מתי התוכנית תשודר?
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
02/10/2003 | 16:00
2
לצפיה ב-'שמח לדעת שנהניתם.'
שמח לדעת שנהניתם.
02/10/2003 | 19:21
2
בפעם הבאה, אולי אפילו אני אבוא.
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'כנ"ל '
כנ"ל
02/10/2003 | 23:13
1
2
לצפיה ב-'כנ"ל '
כנ"ל
03/10/2003 | 15:35
2
לצפיה ב-'שמח שנהנתם'
שמח שנהנתם
03/10/2003 | 18:47
1
1
עצוב שאני דפוק...
אתי שכחתי לגמרי מזה, אפילו לא שאלתי את ההורים שלי
אוי אני טיפש
ארץ נהדרת >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
03/10/2003 | 18:54
2

הודעות אחרונות

21:29 | 04.02.13 רוזי וקיידי
18:27 | 30.01.13 lipaz13297
16:25 | 24.01.13 lipaz13297
14:49 | 23.01.13 lipaz13297
14:54 | 22.01.13 יוסי חייט
10:25 | 13.01.13 פיגאודה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ