שרשור הכרות!

גליזה

New member
שרשור הכרות!

לכל המצטרפים ולכל השבים לפורום, שרשור הכרות קצרצר: כמה עונות אתם כבר צופים ב"ארץ"? מה הציפיות שלכם מהעונה החדשה? לאיזו דמות שכבר לא מופיעה ב"ארץ" אתם הכי מתגעגעים? חיקוי של מי הייתם רוצים לראות? איזו דמות לדעתכם מ"האח הגדול", נראה ראשונה כחיקוי ב"ארץ נהדרת"? מהי לדעתכם הדמות הכי גאונית שהייתה בעונה האחרונה של ארץ נהדרת? משהו להוסיף?
שתהיה לנו עונה מהנה, מצחיקה וכמובן... נהדרת

motti261

New member
גזענית ושונאת יהודים ?!

איך בדיוק הגעת למסקנות חסרות השחר האלה ?

גליזה

New member
אני לא חושבת ששום דבר בארץ נהדרת נעשה מתוך

שנאה, זה בסך הכל הפגת מתחים של המציאות היומיומית כאן. ההצעה שלי - לקחת את הכל בהומור ובכיף, ולדעת לצחוק קצת גם על עצמנו.

droriko

New member
כן ברור שלא מתוך שנאה

הרי להשוות את ליברמן להיטלר זה בסך הכל ביקורת בונה .

איתי96

New member
היי

כמה עונות אתם כבר צופים ב"ארץ"? מהעונה הראשונה מה הציפיות שלכם מהעונה החדשה? שתהיה מצחיקה כמו שהיא תמיד! לאיזו דמות שכבר לא מופיעה ב"ארץ" אתם הכי מתגעגעים? שימי פילוס דקלה.. חיקוי של מי הייתם רוצים לראות?: כל אחד מהאח הגדול! בייחוד תמיר וקים! למרות שאביבית היום היה ענק!! איזו דמות לדעתכם מ"האח הגדול", נראה ראשונה כחיקוי ב"ארץ נהדרת"? אביבית
מהי לדעתכם הדמות הכי גאונית שהייתה בעונה האחרונה של ארץ נהדרת? וואי לא זוכר.. צריך לראות שוב.. בינתיים אני אגיד קשת ליבליך משהו להוסיף? עונה מהנה ומצחיקה לכולם! בהצלחה לרועי בר נתן הענק זרחוביץ' הגדול וברלד המלך!!! שתהיה לנו עונה מהנה, מצחיקה וכמובן... נהדרת

פעם ראשונה כאן מה הגילאים?עונה

כמה עונות אתם כבר צופים ב"ארץ"? מהעונה הראשונה מה הציפיות שלכם מהעונה החדשה? שתהיה מצחיקה כמו שהיא תמיד! לאיזו דמות שכבר לא מופיעה ב"ארץ" אתם הכי מתגעגעים? שימי פילוס דקלה../לובה חיקוי של מי הייתם רוצים לראות?: כל אחד מהאח הגדול! בייחוד תמיר וקים! למרות שאביבית היה ענק!! איזו דמות לדעתכם מ"האח הגדול", נראה ראשונה כחיקוי ב"ארץ נהדרת"? אביבית מהי לדעתכם הדמות הכי גאונית שהייתה בעונה האחרונה של ארץ נהדרת? קשת ליבליך

למעלה