מה הנהלים הדרושים כדי להירשם לטריאתלון ראשון?

eleli1

New member
מה הנהלים הדרושים כדי להירשם לטריאתלון ראשון?

שלום לטריאתלטים\ איגוד הטריאתלון:

אני רוצה לעשות טריאתלון ראשון.
אשמח להסבר לגבי הפרוצדורות:
ביטוח, הרשמה לאיגוד וכו' , ואם אפשר גם לינקים לאתרי הרישום\תשלום.

במרוצים הכל פשוט - אבל בטריאתלון נראה שזה ממש מסובך. חבל לי להגיע לאתר הזינוק רק כדי לגלות, שבגלל איזשהו נוהל איני יכול להשתתף.

תודה וחג שמח
אלי

cleveland brown

New member
טריאתלון ראשון

שני התנאים העיקריים להרשמה הם:
1. ביטוח - או שאתה עושה ביטוח לשנה או שאתה רוכש דרך האתר של האיגוד ביטוח חד יומי לתחרות שאתה מתכוון להשתתף בה. אם אני לא טועה בהיקף של 3 תחרויות ומטה בשנה עדיף לקנות חד יומי
2. בדיקה ארגומטרית - במכון מאושר ע"י האיגוד, יש רשימה של מקומות באתר האיגוד אם אתה לא מוצא תתקשר הם יסבירו לך. הבדיקה תקפה לשנה.

להיות חבר איגוד זה לא חובה, זה מקנה הנחה ברישום לתחרויות, ושוב הכדאיות של זה תלויה בכמה תחרויות את המתכוון להשתתף. שים לב שיש תחרויות שלא מאורגנון ע"י האיגוד כגון ישראמן אילת, גן שמואל ואולי עוד כמה..

מלבד זה, תעבור על חוקי התחרות, דראפטינג מותר/אסור.
כמובן שאתה צריך להתחרות עם קסדה ברכיבה וכובע ים בשחיה, צריך לרשום את המספר משתתף על הזרועות והרגליים - את זה כבר יסבירו לך בתחרות ואנשים יראו לך.
אם יש שאלות נוספות פשוט תשאל פה

בהצלחה

eleli1

New member

eleli1

New member
שאלות של מתחיל

בקריאת התשובה מתעוררות עוד כמה שאלות של טירון:
א. למי שולחים\נותנים את תוצאות הבדיקה הארגומטרית?
ב. כובע שחיה- לא חשוב איזה?סתם כובה שחיה?
ג. עוד אין לי אופני כביש. אוכל לרכב על אופני הרים שלי?
ד. איפה שמים את הצ'יפ - בשחיה? וברכיבה? ובריצה?

אני חושב, שכדאי שהאיגוד יפרסם דף הנחיות ועצות למתחילים כמוני.

שוב תודה

חגיגלז

New member
תשובות של טירון

1. אם אתה חבר איגוד, אתה מעלה קובץ סרוק של הבדיקה והביטוח לאתר במקום המיועד לכך. אם אינך חבר איגוד, לא יודע
2. כל כובע ים רק קח בחשבון שאתה אמור לכתוב עליו את המספר מתחרה שלך בטוש שלא נמחק במים והוא צריך להיראות
3.למיטב ידיעתי לא ניתן לרכב באופני הרים. אתה צריך להשיג אופני כביש. יש מספר דרישות בטיחות לאופניים שצריכות להתקיים כך שכדאי שלאחר שתשיג לך אופניים תיכנס לחנות מתמחה שיבדקו שעומדים בדרישות הבטיחות
4. חבר איגוד מקבל ערכת מספרים וציפ קבועים איתם הוא מגיע לתחרות. מתחרה שאינו חבר איגוד מקבל אותם בערכה אותה צריך לאסוף בבוקר התחרות. כחבר איגוד הציפ מגיע עם שרוך וסקוטש אותו עונדים על הרגל מעל כף הרגל במהלך כל התחרות (כולל השחיה)

eleli1

New member
אופניים לטריאתלון

הרבה תודות על התשובות. הן בהחלט עזרו לי.

חשוב לי לוודא את נושא האופניים, מאחר שזו השקעה ממש רצינית. אולי מישהו שבקיא בנושא (מהאיגוד?) יכול לתת תשובה מוסמכת:
א. האם יכול לרכב עם אופני הרים בטריאתלון?
ב. מהן דרישות הבטיחות מאופניים לטריאתלון? חשוב שאדע לפני שאקנה.
הערה:למיטב הבנתי, אופני הרים בטיחותיים לא פחות מאופני כביש.

ושוב תודה וחג שמח

tamir321

New member
תשובות

א. בטריאתלון ללא דרפטינג אפשר אופני הרים (אני לא מכיר טריאתלון עם דרפטינג העונה)
ב. בטריתאלון עם דרפטינג צריך אופני כביש תיקניות (יש חוקים בורורים לגבי הארובר והאיסור שלו להיות מעבר לקו הברקסים)
דרישות הבטיחות הם מעצורים תקינים (יש בדיקה בכניסה לשטח החלפה)
&nbsp
&nbsp

cleveland brown

New member
אופניים

היי
1. לדעתי אתה שואל לגבי אופני הרים כי אתה לא רוצה להיכנס להשקעה של אופני כביש: ולכן הייתי מציע לך לשכור זוג לתחרות הראשונה או להשאיל ממישהו (במידה והמידה מתאימה לך)
2. אגב, ניתן לקנות אופני כביש יד 2 במחרים מאד סבירים עד 2000 ש"ח וגם אז ניתן למכור אותן אם לא התחברת לתחום (יש קבוצה ייעודית לכך בפייס, יד שניה אופני כביש ונג"ש).
3. לפעמים יש עוד הגבלות על האופניים כגון איסור על גלגלים מסוג מסוים...
בהצלחה

eleli1

New member
תודה, אבל מה כל כך רע באופני הרים?

אני מניח, שהם איטיים יותר מאופני כביש. איני יודע כמה זה משמעותי.

בנוסף, כדי לקנות (או לשכור) אופניים לטריאתלון צריך להתמצא, כי יש סוגים רבים עם אבזור שונה, חלק מותר וחלק אסור לשימוש בתחרות. אני פשוט לא מבין בזה.

שוב תודה.

cleveland brown

New member
כמו שאמרת הם בעיקר יותר כבדים ולכן יותר איטיים

תנסה אפילו רכיבה או שתיים על אופני כביש לפני התחרות ותראה את ההבדלים.
אם תשכור אופניים, 99% שהם יתאימו לתחרות, כנראה שלא יהיה להם אירובר או גלגלי דיסק, כך שמזה אין לך מה לחשוש, מקסימום תתייעץ פה האם הם מתאימים לטרי'.
לדעתי זה כמו שתרוץ עם ג'ינס או משהו... כנראה שתצליח לרוץ 5-10 ק"מ אבל למה אם אפשרת עם מכנסי ספורט...?

למעלה