אסיקס נוסה 10 וכרית ג'ל שנקרעה?

shagy2dup

New member
אסיקס נוסה 10 וכרית ג'ל שנקרעה?

האם אפשרי לתקן את כרית הג'ל באסיקס (נוסה 10) , הכרית נקרעה ויש חור שרואים דרכו חלק מהסולייה !??!!?

קניתי נעלי אסיקס נוסה 10 והכרית ג'ל (מאחורה איפה שהעקב) נקרעה אחרי שהלכתי עם הנעל פעמיים... שהחזרתי את זה לחנות הם העבירו לסוכן שהחזיר אחרי שבועיים בטענה שתיקנו את הג'ל....(עוד לא הספקתי ללכת לחנות לקחת/לראות את הנעל).
הדבר הנ,ל נשמע לי מאוד מוזר שכן הנעל בת פחות מחדש , עברה את ה"תיקון" הנ"ל ובחנות עכשיו אומרים לי שהאחריות היא של היבואן/סוכן....

shagy2dup

New member
שכחתי לעדכן ..התיקון הוא הדבקה בדבק של האיזור שנקרע

הלכתי לחנות אתמול לראות מה מהות התיקון...
מתברר שהדביקו את הכרית אוויר ויש דבק ושאריות (מעבר לזה שזה לא נראה הכי יפה) הדבר סדוק ובלחיצת אצבע אחת נסדק...

לדעתי זה לא בריא שכן האיזון בין 2 הצדדים נדפק (גם יש סדק שיוצא ממנו האויר, וגם יש דבק בצד אחד שכנראה נכנס לחלל)...

אם היו תפרים שנפרמו או משהו אחר שקשור להדבקה הייתי מבין אבל כרית אוויר?

ronny110

New member
מנפלאות השירות הישראלי (ולא כולם כך)

תבין לפי הסיפור הבא,
לפני חצי שנה בערך בטיול בארה"ב (סיטאל) נכנסתי לרשת חנויות ספורט רכשתי nizuno creation 17 נעל של 160$ נעל מעולה לא זז מהדגם הזה כבר 3 שנים, הפעם זזתי אותו הדגם אבל 17 ולקחתי את המידה הרגילה
מדידה ראשונה היה מעולה, יצא לי לרוץ איתם אחרי שבועים, שלוש ארבע פעמים אבל אופסס בעייה קצת לחץ לי על הרגל, מידה לא הכי אידילית, עכשיו אני עוד שם רק בפורטלנד בחשש נכנסתי לחנות מאותה הרשת וספרתי לבחור את המקרה מתוך אולי שאני אקח נעל עם מידה גדולה יותר ואקבל הנחה מסוימת.

מה אמר לי החצוף, שב אדוני תמדוד, מדדנו, הבנו שאני צריך מידה אחת גדולה יותר
לקח אותי לקופה אמר לי תודה שנכנסתי שוב לחנות, שאלתי כמה??
אתה יודע מה אמר לי ככה , "סליחה שמכרנו לך נעליים שלא התאימו למידת הרגל הנכונה שלך, אנחנו מצטערים ולכן אתה מחזיר את הקדמות ולקח את הנעליים במידה הנכונה, ושוב תודה ושמחתי לתת לך שירות, ושמי נייל"

זהו הרג אותי, כמובן שהודתי לו על השירות המצויין.
שם הרשת road runnir לך תבין אותם

shagy2dup

New member
בניסיון למצוא את היבואן הגעתי לאסיקס אמריקה והם הפילו אותי..

מתברר שמדיניות אסיקס ארה"ב (שכנראה שונה ממדיניות אסיקס ישראל) היא שכל עוד יש אחריות על הנעלים (ואין לי משג מה פרק הזמן של אחריות על נעל בדיוק) הם מחליפים את הנעלים בלי שאלות...

בארץ יש את קומבינת ה...אוי בוא נשים פה פלסטר וזה יהיה תקין......

למעלה