מירוץ עין גדי- חוויה מיוחדת

אילון22

New member
מירוץ עין גדי- חוויה מיוחדת

המירוץ נערך אתמול במזג אויר אוויר כמעט אידיאלי (אם כי רוח נגדית לכיוון דרום). אני בטוח שכמוני גם מרבית המשתתפים נהנו לרוץ שוב במקום הנמוך ביותר בעולם... האירגון היה טוב (פרט לחלוקת הערכות בנמל ת"א- טירחה לא קטנה למרבית המשתתפים). מספר הדוכנים קטן. חבל רק שמספר המשתתפים מתדלדל משנה לשנה. נראה שהקיבוץ מקטין את מחוייבותו למירוץ- מחירי המלון בקיבוץ גבוהים ואין הנחות מיוחדות למירוץ, בפרט אם רוצים לרדת עם המשפחה.
גם האירועים שנערכים במקום הפכו להיות "רזים" (איפה נעלמו קוקו-לוקו?)....
יש היום שפע של מירוצים בישראל אבל חבל יהיה אם 'המירוץ לשלום' המיוחד הזה ייעלם מהמפה..

ריהטא

New member
בכיף הייתי בא - לא בשבת

חבל שמרוץ כזה מרכזי נערך בשבת. זה לא "מרוץ צהלה" שכונתי.

אילון22

New member
נמאס מהצדקנות שלכם: Live and let live!

ואם זה היה מירוץ "צהלה" שכונתי הרבי שלך היה מאשר? איך זה מתקשר לארועי ספורט ובילוי פנאי. מה אתה ח"כ מיקי מכלוף זהר?
כחילוני אדוק אני נדהם שוב ושוב מהנסיונות הבלתי פוסקת של מאמינים כמוך להגביל אותנו ולכפות את המנהגים הדתיים שלכם על אזרחים נאמנים ואוהבי המדינה.
ישראל היא מדינת כל אזרחיה- חיו ותנו לחיות!

ronny110

New member
מה הוא קופץ?

בסך הכול הבחור ביקש, רצה, שאל הביע עניין שהמרוץ היה נערך בשישי ולא שבת
ושפכתה עליו במכה אחת את כל זעמך הקדוש,

גם אני חילוני עם העדפה שמרוצים כאלה ואחרים יהיו בשבת יותר נוח לי זה לא אומר שאין דעות הפכות משלי

אלי 1969

New member
הו אילון, כרגיל קפץ הפיוז כשמישהו אמר משהו בעניינים דתיים?

בתור אחד מזקני הפורום אני עוד זוכר את ההתלהמות שלך בזמן המחאה החברתית, כשמישהו העיז לומר שאולי לא צריך לעשות מירוץ מחאה בתשעה באב...
אז חשבתי שנרגעת, ומסתבר שלא.
אבל כפי שהמליצו לך, כדאי לעיתים גם לקרוא בעיון מה שאנשים ממש כותבים, זה באמת לא מזיק.
מדהים לראות איך ראית בתגובה שלו משהו של כפייה, באמת חווייה ייחודית של חוסר הבנה...
אבל כנראה שכאמור יש אצלך פיוזים שקופצים בנושאים הללו.
וחבל.
שיהיה לכולם שבוע טוב! (אולי גם זאת כפייה, כי רומזים כאן שכעת מוצ"ש, וזה אומר שהיתה שבת וכו'...?)

בלי קשר לשישי או שבת

באתי ראיתי ונפגעתי, אמשיך להגיע למרוץ זה, פעם ראשונה לרוץ במדבר חבל על הזמן, השקט והשלווה שהמידבר נותן, אירגון למופת, קצת רוח לא נורא.
חשבתי שצריך להגיע למרוץ זה, בפארק אני רץ כל הזמן.
תוצאה יפה עשיתי למרות הרוח.
אני ממליץ לכולם להגיע למרוץ זה שהבנתי שהיה פעם ספינת הדגל של המרוצים.

למעלה