חסימת כבישים וחניונים - הודעה חשובה וקריטית

roadrunner01

New member
אמיר / מטה מרתון ת"א - עדיין מחכה לתשובה...

כבר שאלתי לפני מספר ימים וגם הבהרתי את כוונתי. מחכה לתשובה. אמיר / רן שילון / או כל אחד מהפייסרים במרתון ת"א המתקרב ובא, האם ניתן להעלות את תוכנית הריצה של הפייסרים למרתון (אותי אישית מעניין הפייסר של ה-4 שעות). זה יכול מאוד לעזור לדעת כיצד רץ מנוסה רואה את המסלול בהתאם לזמן המטרה וכמובן לדעת עד כמה יהיה ריאלי להיצמד אליו. תודה.

inigo2

New member
מרתון תל אביב - ערכות בדואר - מתי הן מגיעות?

מישהו קיבל כבר בדואר את הערכה?

גיל186

New member
מה הפרוצדוה בהחלפת מסלול ריצה בין אנשים?

האם כאשר אני רוכש ממשהו מסלול של חצי מרתון אני יכול לבוא לתחנת קבלת הערכות ולעדכן את הפרטים שלי במקומו (אף אם הוא לקח את הערכה) או שאני בעצם רץ על הפרטים שלו? כנ"ל מה קורה אם אני מחליף מסלול עם מישהו-האם כל אחד רץ אבל בעצם עם הנתונים של האחר? תודה

ofergrin

New member
מרתון תל אביב - לוקרים

מה הגודל של הלוקר [מידות בערך] רציתי לדעת עד כמה פריטים/בגדים וכל להביא למשמרת. כמו כן האם משאירים גם את המפתח ללוקר בנקודת הזינוק או לוקחים אותו עלינו ? תודה ofergrin

samelson

New member
מה צריך להביא כדי לקבל ערכת משתתף מרתון?

שלום, על מנת לחסוך בזמן ונסיעות מה צריך לתת לחבר על מנת שיביא לכמה מאיתנו ערכות? תודה דורון

galco45

New member
מספר טלפון מטה מרתון

המספר של המארגנים, ולא הקבלן תלונות: 0732242200 מתוך תסכול של המתנה ארוכה מדיי, לשירות רע שמביע זילזול בכסף

שוב תשובה

יש פייסר ל-4 שעות, יש לו שעון גרמין. הוא רץ כל ק"מ באותו זמן כך שבסוף יסיים ב-4 שעות. לא ממש הבנתי מה אתה רוצה למרות ניסיון הדל ב-5 מרתונים. תעזור לי :) אמיר כהן מטה מרתון תל אביב

לא ניתן לעדכן פרטים

1. בגדול אסור לרוץ בשם משהו אחר. משהו עושה זאת אי אפשר למנוע ממנו לרוץ אבל יהיה הוא יצטרך לפנות לחברת המבצעת את המדידה ולהסביר להם את השינוי שבוצע וזה רק לאחר המרוץ. אני מדגיש רק לאחר המרוץ לאחר כמה ימים, אין זמן לאף אחד להתעסק בזה עכשיו ולא בזמן המרוץ. אני מבין שזה חשוב לרצים לעשות זאת אבל אי אפשר כרגע לעשות זאת בשל מורכבות האירוע. אנא התחשבו בכך. 2. החלפת מסלול ביום המרתון: יהיה לך קושי להיכהס לשרוול הזינוק. כל מקצה בעל צבע מספר חזה שונה, ויזהו שאתה לא נמצא בזינוק הנכון. כמו כן, לא תמדד תוצאתך. יום טוב, אמיר כהן, מטה מרתון ג'ילט תל אביב

למה לא לפנות אלי, הכי קל ופשוט

מספר טלפון זה הוא של חברת כפיים. מי שיתקשר למספר זה יופנה למספר הטלפון של מטה מרתון תל אביב. אני מבין שלעיתים יש להמתין לקבלת שירות. מבדיקה שעשיתי לפני שלוש דקות ענו לי מיד. מבדיקה נוספת שעשיתי מספר פעמים לעיתים נאלצים לחכות 2 דקות. לא שולל את האפשרות שלעיתים יש להמתין על הקו בשל עומס לכן צריך להיות סבלניים. זהו אירוע של 18 אלף איש וממליץ לגלות קצת סבלנות כפי שאני עושה למרות שאני מקבל טלפונים גם באחת עשרה בלילה. גל, אני מזמין אותך לפנות אלי בכל שאלה ובכל שעה באמצעות המסרים בתפוז או באמצעות המסרים בפייסבוק של "מטה מרתון תל אביב". אני זמין כמעט כל היום מהבוקר עד הלילה ועונה ומטפל בכל בקשה. אמיר כהן, מטה מרתון ג'ילט תל אביב

galco45

New member
חיכיתי מיום שישי לתגובה מהמטה (4 ימים)

ועד שלא התקשרתי וצעקתי על הקבלנות מזכירות, שיתנו לי מספר טלפון של המארגנים, שום דבר לא זז. יש לי מספיק פלאפונים אישיים כרגע של מארגנים \ הנהלה, שגם מחכים לפרסום אני כבר פניתי אלייך במסרים אישיים, והתשובה שקיבלתי לא פתרה לי את הבעיה, לפחות לא ברמה שמצדיקה את הכסף ששילמתי בשביל לרוץ ברחובות תל אביב

אז למה לא לנסות שוב לפנות אלי

אלא אם כן מה שאתה רוצה הוא בלתי אפשרי. אנא פנה אלי, אני לא משחק משחקים. אם אפשר אעזור לך אעזור, ואם לא אז לא. פנה אלי. אמיר

galco45

New member
כאילו יש הפרש פאזה

כאילו יש הפרש פאזה בין מה שאתה אומר (כלא אפשרי), לבין מה שהמטה טוענים בטלפון (כאפשרי) - ומן הסתם שאני אלך עם האפשרי (נוכח העובדה ששילמתי בשביל לקבל את השרות, ולא סתם בשביל לרוץ על רחובות תל אביב, משהו שאני יכול לעשות בכל יום אחר, גם בלי לשלם) אין ספק שהתשובה שאתה נתת לי היא הרבה יותר רציונלית, מתשובת המטה. מה שמעמיד את המטה (לפי מה שאתה אמרת), כ"משחקים משחקים" אני בא לחסוך לבאים בתור את הסמטוחה שלי הייתה, זה הכל

richg97

New member
ומוסיף שאלה בנושא

האם אכן יהיו 1,300 לוקרים זמינים לרצי המרתון (או שאצטרך להגיע בארבע לפנות בוקר כדי שלא אגלה שאזלו)? אני מנחש שהתשובה היא "כן", צא מהלחץ, יהיו 1,300 לוקרים...

בד"כ לא מדובר בלוקרים אלא באוהל אחסון חפצים

מקום מאובטח שזורקים בו את התיקים, או אוהל עם מתלה לתיקים. כך היה בירושלים ובת"א שנה שעברה. כך שלא צפוייה להיות בעיית מקום לאחסון.

זה אולי נכון לרצי המרתון

אבל רצי שאר המקצים הזקוקים לשמירת חפצים -- שם מדובר באמת בלוקרים, עד כמה שהבנתי משגת.

ושם ההרשמה נעשית מול חברת SAFE TO GO

ההרשמה ללוקרים שלהם נסגרה לפני מס' ימים. אני מניח שהם לא גובים מאנשים 30 ש"ח תמורת לוקרים שלא קיימים, כך שאני לא מבין מאיפה החשש שלא יספיקו הלוקרים.

למעלה