לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2244222,442 עוקבים אודות עסקים

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'גחליליות'
גחליליות
<< ההודעה הנוכחית
20/07/2010 | 09:43
15
54
במוצאי שבת ה-9 באוקטובר שנה זו אני מתכוון לרוץ עשרה ק"מ בפארק הירקון. אני אעשה זאת בשעה שמונה בערב. ארוץ עם סטיקלייט כדי שלא יתקלו בי בטעות. אם לאנשים בא, אשמח אם יצטרפו אלי. עלות הריצה: אפס.
לא בא לי להיות שלט פרסומת רץ לחברה לייצור נעליים שגובה ממני 120 ש"ח עבור הזכות להשתתף במרוץ שלה (שיערך יום לאחר מכן).
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'האם ב- 26.5 אתה מגיע עם סלסלת אוכל'
האם ב- 26.5 אתה מגיע עם סלסלת אוכל
20/07/2010 | 11:55
10
16
לארוחה בפארק הירקון? כי למחרת יש את פסטיבל האוכל.
רבאק, באמת שאני לא מבין מה זה האנטי הזה כלפי המרוץ? סופסופ יש התכנסות המונית של אנשים שלא באים לזכור הרוגים או ראש ממשלה שנרצח או להפגין בעד שחרור גלעד שליט, אלא לכייף נטו- אז למה לא?
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'יש פסטיבל אוכל? היכן?'
יש פסטיבל אוכל? היכן?
20/07/2010 | 12:10
9
16
אני מאוד בעד המרוץ והסיבות שאתה מציין טובות בעיני. זה יופי שיש מרוצים אזרחיים וטוב שאנשים ישתתפו בהם.
מדובר כאן בעניין אישי: לא בא לי לשלם הרבה כסף בתנאים שהם מציעים. זה נראה לי ניצול לא הוגן של הרצון של אנשים להשתתף בארוע מגניב. אין כאן דם רע, רק רצון למשהו אחר.
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'מה האנטי הזה כלפי המירוץ?'
מה האנטי הזה כלפי המירוץ?
20/07/2010 | 13:18
10
גם פרארי עולה הומון כסף.  אז קנה מיטצובישי.
אפאחד לא מכריח אותך.

חוץ מזה שלי אישית נראה שעם כל העלות ה"מטורפת" של המירוץ, המחיר שאנו משלמים בקושי מכסה עלויות של חצי מהאירוע.

בדקת פעם עם המשטרה כמה עולה לסגור את מרכז תל אביב?
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'האם נייקי מוכרחה לארגן עבורך מרוץ זול???'
האם נייקי מוכרחה לארגן עבורך מרוץ זול???
20/07/2010 | 14:04
6
10
מה פה "ניצול לא הוגן של הרצון של אנשים להשתתף בארוע מגניב"???

יש מירוץ במחיר יקר לדעתך, אל תשתתף. מה פה ניצול???
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'כדי לחסוך בהוצאות ...'
כדי לחסוך בהוצאות ...
20/07/2010 | 14:19
5
11
אילן היקר ,
כדי לחסוך בהוצאות אני במקומך הייתי מוותר גם על הסטיקלייט ...

ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'הסטיקלייט הוא אפשרות לא הכרח'
הסטיקלייט הוא אפשרות לא הכרח
20/07/2010 | 14:43
4
10
נייקי לא חייבת לי כלום. אם נייקי רוצה לארגן ארוע יחצני לתפארת, אני מאחל להם, ולהרבה חברים שלי שישתתפו, בהצלחה.

אני אוהב לרוץ עם החולצה שלי ולא אוהב להיות מוקף בהרבה אנשים שרצים באותה חולצה ובוודאי לא רוצה לשלם עבור זה. היות שאין ארוע שמציע לי חלופה, אני רץ בעצמי.  

ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'תן לי להבין'
תן לי להבין
20/07/2010 | 14:55
1
11
אתה אוהב לרוץ עם החולצה שלך -ואת זה אני יכול להבין .
אבל משום מה לא נראה לי שגם אם תרוץ עם חולצה כחולה משובצת ועם פסי זהב  תבלוט יותר ביחוד לא בין 10000 הרצים .

ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'לא כל כך הבנתי )-:'
לא כל כך הבנתי )-:
20/07/2010 | 15:52
11
במרוץ הלילה חייבים לרוץ עם חולצות של נייקי. לי זה לא מתאים, אז אני רץ במקום אחר ובזמן אחר.
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'הבנתי שהחלטת לא להשתתף במרוץ הלילה של נייקי'
הבנתי שהחלטת לא להשתתף במרוץ הלילה של נייקי
20/07/2010 | 15:28
1
11
אבל למה לרשום על זה הודעה בפורום?
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'השארתי הודעה על כך שאני יוצא לריצה'
השארתי הודעה על כך שאני יוצא לריצה
20/07/2010 | 15:58
10
וציינתי גם את הסיבה. אני מציע לאחרים להצטרף אלי וזו הסיבה לכך שפירסמתי את זה בפורום.
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'יש פסטיבל חומוס'
יש פסטיבל חומוס
20/07/2010 | 18:55
9
אבל אז רצים אחרי הארוחה...
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי מה הקטע'
גם אני לא הבנתי מה הקטע
20/07/2010 | 18:06
1
12
לרוץ 10 ק"מ בפארק הירקון אנחנו יכולים כל יום, אז מה בדיוק החידוש, שנרוץ עם סטיקלייט?
טוב לך לרוץ בפארק בחינם? יופי, גם לי.
אבל מה מפריע לך כל כך המרוץ? עד שיש ארוע ריצה המוני שמכניס הרבה אנשים לתחום (ולא מדובר במשחק כדורגל).
אז כן, זאת פרסומת לנייק. אבל נייק גם לוקחת על עצמה להפיק ארוע מושקע בסדר גודל שמעטים לקחו על עצמם להפיק.
חוץ מזה לדעתי העדר של החולצות האדומות נראה מאוד מרשים, אבל אולי זה בגלל שביליתי את ילדותי המוקדמת במדינה קומוניסטית
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'לא מפריע לי דבר במרוץ'
לא מפריע לי דבר במרוץ
20/07/2010 | 19:39
13
אני פשוט לא משתלב בו ומחפש חלופה. אני מודע לכך שהרבה אוהבים את המרוץ ומוכנים לתנאיו. לי זה לא מתאים.
אין לי חידושים להציע ואני גם לא מעוניין בכאלה. בא לי לעשות ריצת לילה אחרת מהמוצע. זה הכל.
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'ריצה בפארק'
ריצה בפארק
20/07/2010 | 20:43
1
14
אתה מוזמן להצטרף לריצות ההכנה שיהיו לקראת מרוץ הלילה כמו שעשינו בשלוש השנים הקודמות.
ריצה בפארק, לא צריך לשלם, יש מים, ואפילו אפשר לנסות את נעלי הריצה של נייקי חינם (לא חייבים, אל תדאג). הריצות מתחילות באוגוסט. פרטים יימסרו בהמשך באתר.
למה לרוץ לבד בחושך אם אפשר לרוץ עם עוד רצים?
ריצה וטריאתלון >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
20/07/2010 | 22:02
12
אני מטפל כרגע בשבר מאמץ ואם הוא ירפא בזמן אשמח להצטרף.
נראה לי שלא ארוץ לבד. יש איזה אדם או שניים שלאחר שהבטחתי להם שלא אגלה לאף אחד אמרו שאולי יצטרפו.
ריצה וטריאתלון >>

הודעות אחרונות

11:32 | 09.10.16 שמעון שכטר
16:13 | 08.10.16 palmor1
23:44 | 03.10.16 Y4NN C0HEN
21:27 | 02.10.16 king iverson
08:13 | 29.09.16 אורחים בפורום
17:18 | 28.09.16 אורחים בפורום
07:28 | 26.09.16 אורחים בפורום
14:14 | 20.09.16 הנווט הבודד
20:11 | 19.09.16 ifa1111
22:26 | 17.09.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ