בקשת עזרה-עזרה-רעיון

בקשת עזרה-עזרה-רעיון

שלום רב, אני חדשה פה בפורום ואני מבקשת "לנצל" את הידע של המקצוענים פה וגם של שאר הגולשים. חברה שלי פותחת מקום בשנה"ל הקרובה שהוא הכלאה בין צהרון-שמרטפיה-קייטנה. כדי לבדל את המקום מסתם שמרטפיה חשבנו לבנות שם שייצג את מה שהמקום מציע: פעילות יצירה לילדים עזרה בשיעורי בית ארוחות חמות פעילות נושאית של ספורט מוזיקה תאטרון בישול וכיו"ב... האם למישהו יש רעיון? נשמח על כל עזרה תודה מראש ושבת שלום

למה לא לעזור... לא יפה.

בתגובה לגת וייס... קודם כל תודה לך שהפנית אותי לקישור המתאים באתי, ראיתי , התרשמתי וביקשתי עזרה. לא... זה לא שיש לי מיליונים ואני מחפשת את הסלוגן החדש של קוקה קולה או משו בסגנון. התחלתם להיות קמצנים... תתביישו. למה בפורום שמנים וצמחי מרפא כן אפשר לקבל עצות ועזרה או בפורום חידות להבדיל בו אנשים מחדדים וחדים חידות פרי עיטם. מה יש? מה קרה? למה ויקיפדיה מחלקת מידע לכל דיכפין. כאילו מה? הפכתם מורמים מעם? נתקע לכם התקציב באף? כל מה שנשאר לכם זה קריאטיב ובצפר.. אין בבקשה? אין בשמחה נעזור? אני יוצאת מפה בתחושה לא נעימה שמעולם לא היתה לי משום ביקור בשום פורום תתביישו

תראי... תשמעי... תביני

מדובר בפרנסה של אנשים. רוב החברים כאן אוכלים את הלחם שלהם בדיוק ממשימות כאלה. (לא תרצי שנביא אליך את הילדים שלנו למשמרת בחינם, כי את ממילא שומרת על קבוצה כזו... נכון?) נכון שזהו פורום "מומחה", אבל הכוונה היא יותר בהכוונה מקצועית- ודיון מקצועי בנושאים הקשורים בתחום- ולא במתן שירות. גם "פורום משפט" (או וואטאבר קוראים לו)- נותן לך הכוונה כללית- ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי. ותחשבי על זה.

למעלה