לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1840618,406 עוקבים אודות עסקים

פורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'מה זה שיווק שותפים - הבסיס ואיך לייצר מזה הכנסה נוספת'
מה זה שיווק שותפים - הבסיס ואיך לייצר מזה הכנסה נוספת
31/01/2019 | 13:29
3
55
אז מה זה בעצם שיווק שותפים?
שיווק שותפים זו בעצם שיטה שבה אתה לוקח מוצר/ או שירות של מישהו ומשווק אותו, כל מכירה שאתה עושה מהלינק שלך, או כל הרשמה על דף נחיתה/ אתר
אתה מקבל עמלה מבעל מוצר!

לא הבנתם אין בעיה, קצת מושגים:

*שותף- אני, אתם , וכל מי שמשווק מוצר ומקבל עמלה על זה שלקוח קונה מוצר/פריט של בעל מוצר.

*בעל המוצר - הבן אדם שמוכר את המוצר, האינטרס שלו הוא שיהיה לו כמה שיותר מכירות על המוצר, ככה הוא יכול לפרסם את עצמו ואת העסק שלו והכי חשוב להרוויח יותר כסף. לכן הוא צריך אותנו השותפים, ככל שיש יותר שותפים, יש יותר אנשים שיפרסמו את העסק שלך , ככה העסק שלך / המוצר שאתה מוכר יקבל יותר חשיפה, ומה שהכי חשוב ככה בעל המוצר יקבל יותר כסף, לכן הוא צריך להשיג יותר שותפים
איך הוא עושה את זה? הוא נרשם לרשת שותפים ומפרסם את המוצר שלו , קובע עמלה שאנחנו נקבל (השותפים) בהתאם לליד (הרשמה) cpl או מכירה cpa

*רשת שותפים- רשת שמקשרת בין בעל העסק לבין השותף, היא בדרך כלל מרוויחה עמלה מבעל המוצר על כל מכירה (תחשבו כמה בעלי מוצרים יש כמה מכירות יש) ותחשבו כמה היא עושה ביום מה שבטוח שרשתות שותפים ישראליות עוקפים את ה100,000 בחודש

דוגמאות לרשתות שותפים הגדולות בישראל ובעולם:

- epn: רשת שותפים של איביי, שמשלמת לכם על מכירה בערך 7 אחוז על כל מכירה שאתם עושים בד"כ עמלות על מוצר פיזי.

-רשת שותפים של עלי אקספרס- על אותו עיקרון כמו איביי משלם לכם 7 אחוז על כל מכירה.

- רשת שותפים של אמזון- על אותו עיקרון אבל משלם לך בערך 10% על כל מכירה!!

- קליקבנק- אולי הרשת שותפים הגדולה ביותר היא מתעסקת עם בעלי מוצר שיש להם מוצר דיגטלי.

- דינג דונג- רשת שותפים ישראלית מעולה למתחילים בתחום, עמלות לליד ומכירה גבוהות משלמת כל 25 לחודש, מתעסקת עם מוצרים דיגטלים

- רשת שותפים scream- הרשת הכי גדולה בישראל שמתעסקת עם בעלי מוצר שיש להם מוצר דיגטלי בדרך כלל יש שם את ההצעות הכי טובות ומשתלמות, ושמה נמצאים הקליברים (אדם טל,הדר אשוח, שלו יפרח , אני ),החיסרון בה שלא כל אחד יכול להיכנס ורק את הטובים ביותר מכניסים, אבל זה עדיין לא מונע ממך כלום כי אפשר עדיין לעשות כסף בלי הרשת הזאת.

יש עוד כמה רשתות שותפים כמו פתאל,בוקינג ,ksp ,wesell ועוד המון מהארץ ומהעולם

*מוצר- המוצר יכול להיות בעצם כל דבר שאתם מציעים ללקוחות קטגוריית ה"מוצר" מתחלקת ל2:

-מוצר דיגטלי- בד"כ איבוקים ספרונים באינטרנט שמלמדים לקוחות : "איך להרזות", "איך להתחיל עם בחורות?" , "איך לאלף את הכלב שלך", "איך למנף את העסק שלך? " וכדומה.

-מוצר פיזי- מוצרים שאפשר להרגיש אותם ולחוש אותם, כמו אוזניות מאיביי, מדף מאמזון, כיסא מעלי אקספרס וכו...

*לקוחות- האנשים שאתם צריכים לעניין אותם במוצר, כדי שיקנו את המוצר cpa או שירשמו לשירות מסוים cpl

שיטות עמלה (איך אני מקבל את הכסף):

*cpa-קוסט פר אקשן , או בתרגום מילולי תגמול עבור פעולה, כל לקוח שקונה מוצר מהלינק שלך אתה מקבל עמלה מסוימת מגובה המכירה
זה יכול להיות 20 שקל, 50 שקל ואפילו 1000 שקל. הכל תלוי מה המחיר של אותו מוצר ואיזו עמלה הציב בעל המוצר עצמו.

*cpl- קוסט פר ליד, או בתרגום מילולי: תגמול עבור הרשמה, כל לקוח שנרשם מהלינק שלך אתה מקבל עמלה מסוימת, רק מהרשמה אתה מקבל כסף !!! מגניב לא?

אז מה השיטה, איך מרוויחים כסף?

יש שני דרכים עיקריות להרוויח ,ממליץ לכם על אורגני!

אורגני- זו הדרך שאני ממליץ למתחילים, פרסום בחינם ברשתות חברתיות והשגת לקוחות משם.
אני יותר ממליץ על הקורס הזה שאיתו למדתי הפושטקון (שעולה פחות ממנה במסעדה 67 ש"ח): http://go.scrm.co/aff_c?offer_id=585&aff_id=13...
הוא לימד אותי את הבסיס, ונתן לי הרבה כלים לפרסום נכון (טקסט שיווקי, איך להגיע להרבה לקוחות, מילות מפתח וכו..)

שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'ראוי לציין שאתה מנסה להרוויח עמלה מקידום קורס לתוכנית שותפים'
ראוי לציין שאתה מנסה להרוויח עמלה מקידום קורס לתוכנית שותפים
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2019 | 15:02
31
לטעמי אין צורך בקורס יקר שכן ניתן ללמוד הכל היום ב udemy און ליין בעשרות שקלים לקורס בשפה האנגלית. וכן יש אין ספור שיעורים חינם ביוטיוב.

על מנת להתפרנס משיווק שתופים צריך הבנה טכנולוגית טובה ויכולת למיד עצמאית בכל המערכת שאיתן עובדים וכן נדרשת ידיעת השפה האנגלית ברמה טובה והמון רצון להשקיע וללמוד לבד. והכי חשוב... נכונות להשקיע כסף ולרוב לא להרוויח אותו חזרה!
מעבר להבנה בשיווק המשווק צריך גם ללמוד עם מי לעבוד ועם מי לא ואיך גם לקבל את הכסף.

חשוב להזכיר שהעמלות שמקבלים לא מגלמות את ההוצאות שיש למשווק ולכן ההכנסות הן לרוב קטנות יותר.

מידע נוסף על תוכנית שותפים
בכל מקרה אני כן ממליץ ללמוד לבד איך משווקים באינטרנט.
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'במקום ללמוד ולהשקיע זמן אפשר לקנות נכס אינטרנטי מוכן!!'
במקום ללמוד ולהשקיע זמן אפשר לקנות נכס אינטרנטי מוכן!!
<< ההודעה הנוכחית
12/04/2019 | 12:10
2
לאחר שלמדתי וניסיתי חצי שנה להרוויח כסף בתחום שיווק שותפים וכמעט התייאשתי
(לא כי זה לא אפשרי, אבל זה לא פשוט בכלל)
גילית שרשת השותפים דינג דונג מכינה עבורך את כל התשתית למוצר וכל מה שנשאר לעשות זה רק לפרסם.
רעיון ענק אני די בטוחה שהם היחידים שמציעים כזה שרות
ממליצה בחום להציץ על מה מדובר: http://bit.ly/2Ih0dNJ
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'כנסו להרוויח'
כנסו להרוויח
24/04/2019 | 23:57
2
דרושים לעבודה מהבית בהקלדה ובהזנת תוכן, העבודה היא בשעות הנוחות לכם, והיא מתאימה לכולם, לפרטים אתם מוזמנים לשלוח לי מייל promotionteam99@gmail.com

שיווק דיגיטלי >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
צוות UpMarket עוסק בשיווק אינטרנטי מעל לעשור, וצבר מידע רב, ניסיון יקר ותובנות עמוקות אודות ניהול אסטרטגיות שיווק עבור עסקים אינטרנטיים. הניסיון שלנו
עוד...

הודעות אחרונות

23:26 | 22.05.19 Itzikv89
12:56 | 28.04.19 upmarket
00:52 | 30.03.19 אוזו רוזו קוקורוזו
20:05 | 19.03.19 kamila11
12:41 | 19.03.19 אורחים בפורום
11:05 | 07.03.19 עמוס כפיר1
13:10 | 05.03.19 אורחים בפורום
10:57 | 03.03.19 אורחים בפורום
10:26 | 02.03.19 1 מזמושץ
14:36 | 28.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ