לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1839318,393 עוקבים אודות עסקים

פורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'תיאוריות קרימינולוגיות = הפצה בחו"ל?'
תיאוריות קרימינולוגיות = הפצה בחו"ל?
<< ההודעה הנוכחית
02/03/2019 | 11:26
1
9
כבר כמה שנים אני כותבת  תאוריות ותרחישים בתחום הקרימינולוגיה-אנתרופולוגיה בתפוז-אנשים.    כידוע אין מזה פרנסה ואפילו קיימת התנגדות לפרסום הדברים עד כדי חסימת פורום משפט-פלילי. האם יתכן שיש ביקוש לפרסום תיאוריות כאלה בשפות אחרות ובמדינות אחרות....אולי במכוני מחקר....האם ההנחה שלי שמה שמתפרסם כאן מועבר אוטומטית לכל העולם נכונה או שצריך לעשות push
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'פרסום תאוריות בתחום הקרימינולוגיה'
פרסום תאוריות בתחום הקרימינולוגיה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/03/2019 | 08:48
9
הי, אני חושב שיש כאן עירוב של מספר נושאים שאין בניהם קשר ולפני שמקבלים החלטות מהותיות צריך להבין את התמונה כולה.

הדבר הראשון שאני צריך להבין למה את מתכוונת ב"כותבת תאוריות ותרחישים בתחום הקרימינולוגיה-אנתרופולוגיה"? האם את חוקרת מוכרת בתחומי מדעי החברה - קרימינולוגיה? האם התאוריות שאת כותבת הן תאוריות מתוקפות מחקרית ואלו מודלים מוכחים? או שאלו רעיונות אישיים?
חשוב לציין מה הרקע המקצועי שלך על מנת שאבין יותר.

פורום פלילים בתפוז הוא פורום שמנוהל ע"י מומחה זכותו לקבוע אילו פוסטים יפורסמו ואילו לא. כך זה בכל מקום אחר באינטרנט כולל עמודים וקבוצות בפייס ערוצי יוטיוב וכו'. אם את רוצה שישמעו את קולך ולהיות זו שקובעת את האג'נדה תקימי לך פורום / דף / קבוצה ותצרי עניין תמשכי גולשים ובעלי עניין בתחום שלך ותוכלי לשלוט בדיון כראות עינך. (כשתעשי זאת תביני למה מנהלי פורומים אינם מתלהבים מגורמים אחרים שעושים שימוש בבמה שהם עבדו עליה ושילמו ממיטב כספם).

לגבי הפרנסה בתחום - קשה לי לענות באופן ספציפי, כי חסרים לי הנתונים לגבי הרקע שלך.
מכוני מחקר לא רוכשים תאוריות - הם רוכשים מודלים מתוקפים מחקרית ו... שיש להם ערך כלכלי. לכן השאלה הראשונה שאת צריכה לבחון היא - האם לתאוריות שלך יש היגיון כלכלי? מי קהל היעד שירצה לרכוש אותן? ולמה?

האם הרקע המקצועי שלך מספק ואת נחשבת מומחית בתחומך? האם יש לך לפחות תואר שני מחקרי מאוניברסיטה מוכרת ולמדת אצל מומחים בתחום? יש לכך חשיבות רבה.

האם פעלת מספיק על מנת שיכירו אותך? (התשובה היא כנראה לא! הרי כתבת כאן בעילום שם :) ) על מנת לסחור בידע אנחנו חייבים כיום שיכירו בנו ובמומחיות שלנו. יש אין ספור מומחים בכל תחום והתחרות רבה – חשיפה שווה כסף, הרבה כסף.

גבי הפניה בחו"ל מכירת מכירת הידע שלך בחו"ל - הכללים תקפים גם כאן, את צריכה הוכחות למודל, יצירת חשיפה ורלוונטיות כלכלית. בחו"ל נדרשת גם שליטה בשפה נוספת.
אבל... בחו"ל ניתן לקבל חשיפה משמעותית ולמצוא הרבה יותר תומכים לרעיון ולו בגלל העובדה שאת פונה לאוכלוסייה פוטנציאלית של מאות מיליונים ולא למספר מצומצם כמו בישראל.

בכל מקרה ההמלצה שלי היא לא להתייאש אלא להתכונן למטרה ברורה - את צריכה ליצור את הבמה שלך, אם אין לך תארים רלוונטיים את צריכה להשלים אותם, לקבל את ההכשרה הרלוונטית במקומות מוכרים ולעבור את מסע הייסורים של אנשי מקצוע בכל תחום (במדעי החברה ההכשרה מחייבת אסמכתאות בדיוק כמו שעורך דין מספר היכן למד ועשה סטאז' וכך זה גם אצל רואי החשבון, הרופאים וכו').
בנוסף לחשוב על הערך הכלכלי של המומחיות שלך ואז לחתור על מנת לקבל את ההכרה הציבורית שתזכה אותך גם בהכרה ברעיונות שלך.

5. במידה ואת לא רוצה להעביר את הידע לגופים גדולים וגם חשיפה אישית מספקת אותך. את יכולה לייצר קהילת מעריצים שישמחו לשלם לך על מנת לשמוע אותך – אבל גם בתהליך זה את צריכה להוכיח עניין, לקבל חשיפה, להיות חדשנית ומרתקת וכו'  

שיווק דיגיטלי >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
צוות UpMarket עוסק בשיווק אינטרנטי מעל לעשור, וצבר מידע רב, ניסיון יקר ותובנות עמוקות אודות ניהול אסטרטגיות שיווק עבור עסקים אינטרנטיים. הניסיון שלנו
עוד...

הודעות אחרונות

12:56 | 28.04.19 upmarket
00:52 | 30.03.19 אוזו רוזו קוקורוזו
20:05 | 19.03.19 kamila11
12:41 | 19.03.19 אורחים בפורום
11:05 | 07.03.19 עמוס כפיר1
13:10 | 05.03.19 אורחים בפורום
10:57 | 03.03.19 אורחים בפורום
10:26 | 02.03.19 1 מזמושץ
14:36 | 28.02.19 אורחים בפורום
16:14 | 18.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ