לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1821418,214 עוקבים אודות עסקים

פורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'איך מבחינים בין ספין תקשורתי לחדשות אמיתיות.'
איך מבחינים בין ספין תקשורתי לחדשות אמיתיות.
28/09/2018 | 22:18
6
18
כשעושים לנו מניפולציה על מנת שנחשוב באופן מסויים... איך מבחינים אם מדובר במניפולציה = כלומר מה הסברתי ומה חדשותי.   מה זה "מוצר חדשותי" לצרכים פוליטיים ואיך יודעים מה האמת מאחורי זה
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'כלומר "מה קולנועי" ומה "חדשותי"...'
כלומר "מה קולנועי" ומה "חדשותי"...
28/09/2018 | 22:20
5
5
לצפיה ב-'"סוגיית אמת-בפרסום" = מצאתי פסק דין של "העליון"....'
"סוגיית אמת-בפרסום" = מצאתי פסק דין של "העליון"....
<< ההודעה הנוכחית
29/09/2018 | 09:44
4
8
שיכון עובדים נגד זופניק.     שיכון עובדים פרסמה מודעה  שקוראת לרוכשי דירה לקבל הנחה משמעותית אם יבצעו את הרכישה עד יום מסויים   ((הפרוייקט ברמת אביב ג" בזמנו)). הרוכשים שהגיעו למשרדי החברה נאלצו לחתום על מסמך שלא יתבעו את שכון עובדים על הפרסום המוטעה. והוצאה להם הנחה אחרת. לאחר כמה ערכאות העליון פסק שכיוון שבני הזוג חתמו על  מסמך הוויתור לתבוע את שיכון עובדים =  אסור היה להם לתבוע את שיכון עובדים.  אני לא קשורה לתחום החוזים ובכלל לא מבינה בזה אבל בחוש השישי שלי אני קולטת....  שנפתח פתח גדול למניפולציות שכוללות החתמה על "ויתור על תביעה". ואפשר לעשות עם זה נפלאות
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'סעיף "וויתור על תביעות". מזמין מגה-הונאות....'
סעיף "וויתור על תביעות". מזמין מגה-הונאות....
29/09/2018 | 10:08
3
6
והתווה את "הדרך" למיליארדים של רמאים בכל העולם
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'זיוף חתימתך = מ ושלם מושלם מושלם....'
זיוף חתימתך = מ ושלם מושלם מושלם....
29/09/2018 | 10:11
2
4
וכעת רק נותר למישהו לזייף את החתימה שלך על מסמך כזה....ולעולם לעום לעולם לעולמי עולמים לא תוכל לתבוע איש..... וזה באמת קל לזייף חתימה
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'"אסור לך לתבוע אותי" "....'
"אסור לך לתבוע אותי" "....
29/09/2018 | 10:21
1
5
נתקלתי בזה בצוואה של אמי....   (( לגבי יורש פוטנציאלי שמתנגד לצוואה))   וחשבתי שמדובר באיזו גחמה ....   והנה מצאתי את תקדים בית המשפט העליון לגבי זה...טוב שלא למדתי משפטים.... הייתי משתגעת....על בטוח.....מפסיקה כזאת.   "חתמת על וויתור אז אסור לך לתבוע" .....אם יש עורכי דין מאושפזים באברבנאל או בגהה או בטירת הכרמל או במזרעה או בשלוותה.....אז בטוח שמדובר ברודפי צדק....   גם לפרסם מודעה שיקרית    וגם להחתים על מסמך וגם לזכות בבית המשפט העליון......
שיווק דיגיטלי >>
לצפיה ב-'זו אותה עיר = דנציג וגדנסק...'
זו אותה עיר = דנציג וגדנסק...
29/09/2018 | 10:33
4
חיפשתי מידע על נשיא בית המשפט דאז והוא מופיע כיליד דנציג  ((השופט לנדוי))... הגב שושנה נתניהו מופיעה כילידת גדנסק  בויקיפדיה. אלו שמות שונים לאותה עיר.  "עיר הצדק הירושלמי".    אתה מוריד מישהו על הקרקע ומאלץ אותו לחתום....ואחר כך  בבית המשפט העליון אומרים לך    "הבטחת".     זה כנראה הבסיס לציונות. אומרים "השם הבטיח". "כתוב בתורה".
שיווק דיגיטלי >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
צוות UpMarket עוסק בשיווק אינטרנטי מעל לעשור, וצבר מידע רב, ניסיון יקר ותובנות עמוקות אודות ניהול אסטרטגיות שיווק עבור עסקים אינטרנטיים. הניסיון שלנו
עוד...

הודעות אחרונות

13:03 | 21.01.19 Arielvista
15:57 | 15.01.19 אורחים בפורום
15:42 | 10.01.19 ayalashr
09:18 | 09.01.19 havass
11:46 | 07.01.19 אורחים בפורום
13:27 | 25.12.18 upmarket
14:25 | 03.10.18 אורחים בפורום
13:24 | 02.10.18 מוטי קפלן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ