לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1781517,815 עוקבים אודות עסקים

פורום פרסום שיווק ויח"צ

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פרסום שיווק ויח"צ

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
<< ההודעה הנוכחית
21/06/2018 | 18:07
9
המלצה!
לפני מספר חודשים, בשיא החורף, בסופ”ש הכי גשום
קמתי בבוקר של יום שישי ובעודי מנסה להתאושש מהשינה הכי טובה והארוכה של השבוע, אני
מוריד את כף רגלי מהמיטה ומיד חשכו עיני. לא האמנתי למה שאני רואה או יותר נכון מרגיש. מרגיש את כף הרגל
שלי קופאת משלולית המים הענקית שנגלתה תחתיי. תוך כדי שאני זורק כל מיני מילים לאוויר מבלבול אני מנסה להבין מה קרה.
הביוב עלה על גדותיו?! מיד אני עונה לעצמי, לא . אין פה ריח של ביוב ומיד אני מבין שכמות הגשמים בלילה הייתה כנראה הכי גדולה שראיתי מימיי.
זנקתי מיד מהמיטה ונגלה לפני מימדיי האסון. כל הגינה בחוץ הוצפה בערך לגובה ברך מה שהוביל לכניסה מאסיבית של מים לתוך הבית ללא שום מפריע.
נחסוך את רגעי החרדה והפאניקה ואגיע לשורה התחתונה.
לאחר כמה ימים בהם נתנו למים לשקוע ולדירה להתייבש מההצפה הזמנו חברת ניקיון שתעזור לנו בהחזרת הבית לקדמותו כי אחרי שהמים התייבשו נשאר בדירה שכבת בוץ נכבדת שאם היינו מחליטים להיות אמיצים ולנסות לנקות לבד ללא שום אמצעיים היה לוקח לי ולאשתי שבוע לנקות רק את החדר שינה מכמות הלכלוך והבוץ.
פנינו לחברת ניקיון מקצועית אשר באו עם האמצעיים והשיטות שלהם ותוך פחות מחצי יום עבודה הבית שב לקדמותו ואולי חסכנו לעצמינו ניקיון של פסח בבית. החברה עבדו באופן מקצועי ביותר ודאגו לנקות כל ס”מ בבית.
ברצוני להמצליץ לכם על החברה הזו משום שחוץ מזה שהם עובדים מצוין הם גם אנשים מאוד נחמדים ואדיבים.
כאן בסרטון הבא תוכלו לראות אותם ואת סוג העבודות אותן הם מבצעים

[ערוך הודעה] ערוך הודעה

פרסום שיווק ויח"צ >>

הודעות אחרונות

17:56 | 08.07.18 אורחים בפורום
20:26 | 28.06.18 אורחים בפורום
18:07 | 21.06.18 עמוס97
02:37 | 01.06.18 אורחים בפורום
20:09 | 30.05.18 talihacmona100
21:27 | 27.05.18 אורחים בפורום
20:48 | 23.05.18 אורחים בפורום
19:02 | 08.05.18 אורחים בפורום
01:08 | 25.04.18 אורחים בפורום
18:30 | 23.04.18 battt

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ