אני היחידה פה שאוהבת שאלונים ארוכים?

בא לי משום מה ../images/Emo210.gif../images/Emo28.gif

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? פריקית
2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? ירין, מחנהעפלה. לנצח
3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? יונתן .____. 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. בסוכות 5. זכרים או נקבות? למה? למה לא? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? עיניים. גומות. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? צוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 0 10. בכמה רוקים היית? הא? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? הא? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? ריאלי
13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? X: 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? >< 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? לא יודעת 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? לא יודעת 19. מה מידת החזייה שלך? 75 _. 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? י., י., וג'ארד לטו
21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? (על כמה מתערבים שכולם יודעים מה סרית כתבה?) אממ לא יודעת 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אין כזה D: 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? >< 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? וטפ 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? ינשופים 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ?... 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? אלאדין 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? שמיכה 29. מה הפאטישים שלך? ??..... 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? ...... 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? כל מה שהוא לא חום/שחור, לא משנה, לא משנה 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? האם יהיה פעם שאלון שלא יגדיר? 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? ליונתן
36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא |: 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? מללמוד לגיאוגרפיה 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? צרפות חיצוני. (רק אותי זה מצחיק שהפכו את זה לפועל, שם עצם, שם תואר ובעצם כמעט כל חלק דיבר אפשרי?) 40. מה הדימוי העצמי שלך? נמוך בינוני 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? כן. אתמול חברה שלי התקשרה באמצע שאכלתי. אחח, אני שונאת שמפריעים לי לאכול!!!!! 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה? 43. מי ההוביט האהוב עליך? מה? 44. איזה כשרונות יש לך? אין הרבה 45. האם אתה טרו? הא? 46. האם יש לך מצפון? נראה לי 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אני בספק אם הוא עדיין חי 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? לא יודעת 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא יודעת. אבל מחר תאילנד, אני אענה לכם עוד שבועיים 50. מה המצב? בע.

MispIaced

New member
לא

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אין לי כינויים. 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? לא יודע 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? מה? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. עוד לא. 5. זכרים או נקבות? למה? גם וגם Oם 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים\שיער 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? לא יודע, כלום? 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? מה? :S 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 0, עוד לא עברתי תניתוח. 10. בכמה רוקים היית? מה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? Oם 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? לא יודע 13. האם אתה דיסלקט? לו 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? =.= 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? אני מנהל את פורום HTF וחותך את עצמי. תחשבו בעצמכם. good luck
16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? מאיפה לי 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? כולם, בדרך כלל 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? לא יודע 19. מה מידת החזייה שלך? יש לי חזיה? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? אמ, אפחד אף אחד ואפא חד? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? לא יודע 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? לא יודע. יש כמה. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0? 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? O_ם 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ט' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מולאן 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? שמיכה. 29. מה הפאטישים שלך? :S 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? לא עשיתי. 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? לא איכפת, לבן, שחור. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? יש לי חזה?!@ 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? מה, לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא נתנו 40. מה הדימוי העצמי שלך? הכי נמוך שאפשר. 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? the meaning of life, the universe, and everything 43. מי ההוביט האהוב עליך? פרודו 44. איזה כשרונות יש לך? לא יודע, ציור. 45. האם אתה טרו? מה? 46. האם יש לך מצפון? כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי אייסיקיו 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? נמ, ווניל~! 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא יודע, לא אוכל דברים הזויים 50. מה המצב? קקי.

../images/Emo15.gifלאD:

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? נממ אין לי כינויים 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? לאדעת >> 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? >< 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. זה היה נוראי וכל כך מגעיל. זה היה בלג בעומר ופשוט הרגשתי את כל הפנים שלי מלאות ברוק מגעיל איכס איכס גועל נפש~ 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים, הרבה יותר קל להסתדר איתם. 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? ידיים, שיער. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? כלום >> 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? >> 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? לא הייתי 10. בכמה רוקים היית? אה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? מה זה רוקי? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? לאדעת. 13. האם אתה דיסלקט? כן
אז מה!? אנחנו חכמים!~
14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? >> 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסט עם כבר >> 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחהDD: 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? כל מיני 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? לאדעת 19. מה מידת החזייה שלך? לאדעת האמת :O 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? תכלס אפחד 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? לאדעת 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? יש הרבה. אני דיי שונאת ממש את כולם. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? O.O 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? סוף ט 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מולאן, מלך האריות. 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? שום דבר 29. מה הפאטישים שלך? מה? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? לאדעת 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? כן 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? חום 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לא 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לרשום בפורום של הומואים משוDDDDDD: 40. מה הדימוי העצמי שלך? לאדעת 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא. 42. מה המספר הזה אומר לך? שאנחנו קרובים לסוף. 43. מי ההוביט האהוב עליך? פיפין ומרייייי
!!#$%!11 44. איזה כשרונות יש לך? אין 45. האם אתה טרו? אה? 46. האם יש לך מצפון? לא 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? לא יודעת 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? לאדעת 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לאדעת 50. מה המצב? לא משוו

t0mi

New member
עונה=] ולא גם אני אוהבת

. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? תומקושרמוטה 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? כשאני והחברה הכי טובה שלי נפגשנו פעם ראשונה אחרי ששלוש שנים רק דיברנו באינטרנט ובטלפון 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? של חבר שלי חח 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. בגיל 16, עם חבר שלי שישבנו בפארק, אני הברזתי משעתיים אחרונות מהבצפר ונפגשנו. זה היה מושלם 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים. כי הם שקסיים 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? השיער והעיניים 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? חחח את הרגליים, והבטן שלי, ואולי גם האף 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? וואיי שאלה קשה. באוזן 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? אף אחד 10. בכמה רוקים היית? בכמה מה?? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? מה? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? גם וגם 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסטיתתת 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה וסרט 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? מתח 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "את לא מבינה" "חבל על הזמן" 19. מה מידת החזייה שלך? חחחטוב נו 80B 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? את בן אפלק, טום קרוז ופייר הסולן של סימפל פלאן 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? בעע אממ אלביס 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? האקסית של חבר שלי 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? יומיים חחח 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? ממהה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין לי 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? מהגן 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? פו הדב 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? הכרית שלי 29. מה הפאטישים שלך? ?? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 20 [לא שכבנו!] 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא מעריצה אבל חולה עליהם 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? שיער אני אוהבת כהה. [חום או שחור] עיניים בהירות תמיד יעשו לי את זה אבל גם כהות זה יפה. עור אני אוהבת בהיר 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? כן לצערי 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? מהה? שייך לי מה זאת השאלה הזאת? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? רציתי להיות כלב כדי לדעת מה הם חושבים 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן לפעמים 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא...שביתה=] 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? וואי, היו שניים. אחד לצעוק בבית כנסת ששכבתי עם מישהו ביום כיפור ואחד לאכול חפיסה שלמה של וופלים דוחים בטירוף כשרים לפסח 40. מה הדימוי העצמי שלך? לא יודעת... 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? כן 42. מה המספר הזה אומר לך? באמת שכלום 43. מי ההוביט האהוב עליך? ?? 44. איזה כשרונות יש לך? לנגן......על העצבים 45. האם אתה טרו? אני ממההה??? 46. האם יש לך מצפון? כן לצערי 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי אייסי. אבל במסנ יש לי מאה ומשהו לא זוכרת 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של אקסס 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא זוכרת אבל המון דברים 50. מה המצב? סבבה מה איתך?

Tears Dont Fall

New member
hell

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? למה לשנוא יא חוליגנים 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? ווי מלא 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? שלה 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. גיל 13, גועל נפש של נשיקה 5. זכרים או נקבות? למה? שניהם. 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? צוואר, עצמות בריח ועצמות אגן 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? ציצים, שיער, עיניים, תחת [לא ברור למה אבל נו] 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? עורף! 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? לא 10. בכמה רוקים היית? מה 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? ברור 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? מזה 13. האם אתה דיסלקט? בוודאי 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? אקטיבית נראלי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? אה 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? תלוי כי 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? אם כבר, מתח. 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? פסיכופטית 19. מה מידת החזייה שלך? B70 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? עפר שכטר ;[ 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? יצחק רבין, מייק ברנט ופול מקארטני 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? הרופאה הקקה מהצבא שהורידה לי פרופיל? נסכם, צבא. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? שבוע טח. 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? דיקטטורה שאני מנהלת 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? בדיחות בזוקה 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? בלעדיה לעזעאל 29. מה הפאטישים שלך? קליפרים 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? עפ"י מה שהוא אמר, זה היה 23 או 21. לא זוכרת 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים אפורות, שיער שחור או שטני כהה כזה, ועור בהיר. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? אני פאקצה בהתהוות 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? ל 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? הלוואי 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לרוץ עם חזייה באמצע הרחוב ולאכול פרח, יצאתי כלה 40. מה הדימוי העצמי שלך? תלוי מתי 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? כן שהייתי קטנה
42. מה המספר הזה אומר לך? הקו מבת ים החורנית לקניון איילון ולסבתא 43. מי ההוביט האהוב עליך? 44. איזה כשרונות יש לך? להציק 45. האם אתה טרו? 46. האם יש לך מצפון? לפעמים שבאלו 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? 56 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של דלק 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? 50. מה המצב? חצב

ש י ו ש1

New member
עונה :)

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? שקשוקהO_ם 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר?החיבוק האחרון לסבא שלי ז"ל. 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? חחחחחחחחחח מזתומרת ?XD 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה.לא היתה O: 5. זכרים או נקבות? למה?נקבות רולז /m\ 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? שפתיים חח 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן?בצוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית?0 10. בכמה רוקים היית? מזה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? מזה ?OOO: 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? ריאלי 13. האם אתה דיסלקט? חח לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי?- 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? מזוכיסט 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט?לא יודעת..תלוי מה בא לפני חח זה לא שמישו דופק לך לדלת אתה ישר עושה אותו.בדרך כלל זה קודם ארוחה וסרט ואז . . .D: 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב?פרוזה לנוער וכאלה 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? כוסעמעמעמק XD 19. מה מידת החזייה שלך?80B 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש?שון פול
,פיט וונטז
,ברנדון בויד
21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש?אלביס,יצחק רבין, 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? קורל XD 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? לא השתכרתי אף פעם
24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? מזה 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? חח של חפיסות מסטיקים 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? כרגע המורות חושבות שאנחנו לא בשבילן 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מולאן
28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? לשים את היד מתחת לכרית 29. מה הפאטישים שלך? אממ שון פול , מוזיקה 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? חיבוק זה משו מיני? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? חח לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים?אני אלרגית \: 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]?עיניים , ירוק כחול כזה
, עור שחום .. ושיער שחור
34. האם איי פעם היית פקצה/ערס?ערסית חחחחחחח D: 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לי 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה?כלב /m\ 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? אני לא שומרת..אני גונבת XD סתםסתם לא. 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? מזה 40. מה הדימוי העצמי שלך? אממ .. לא יודעת חח 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה?הלוואי 42. מה המספר הזה אומר לך? 42 ? הגיל של אמא/m\ 43. מי ההוביט האהוב עליך? מזה ?O: 44. איזה כשרונות יש לך? לסבך ולהסתבך מבלי לשים לב בכלל , ליפול,ולהציק. D: 45. האם אתה טרו? טרו טרו אה 46. האם יש לך מצפון? לא 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו?לא הרבה .. 52 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של האמור אמור
49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? נמלה O: 50. מה המצב?יכול להיות יותר טוב \;

anna the best

New member
משעמם לי ../images/Emo105.gif

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? לא שונאת 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? לא זוכרת 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? אממ... מה? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. לא היה 5. זכרים או נקבות? למה? מה? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? לא יודעת..
מזה השאלות המוזרות האלה? 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? שיער נראלי 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן?
9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? לא הייתי 10. בכמה רוקים היית? מזה רוקים? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? ^ 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני נראלי 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 0_ם 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 0_ם 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה וסרט... 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? כולם 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "משעמם לי", "לא נורא" 19. מה מידת החזייה שלך? B 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? לעשות? 0_ם 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? אף אחד 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אף אחד 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? לא השתכרתי 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? באיזה אופן? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? כבר אין לי אוספים ביזאריים 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? א' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? טום וג'רי זה דיסני? 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? ת'אמת כבאר נרדמתי בסיטואציות שאי אפשר להרדם בהן בעליל, אז לא יודעת מה נשאר.... 29. מה הפאטישים שלך? אממ :S 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? :S 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? 0_ם לא. 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא. 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? צבעים? ירוק אולי? 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? ממממה? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? רנדו- מה? 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? מה? 40. מה הדימוי העצמי שלך? !@$%#$^$% 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה? 43. מי ההוביט האהוב עליך? ההוא 44. איזה כשרונות יש לך? אני יצירתית 45. האם אתה טרו? לא 46. האם יש לך מצפון? לא 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של שוקולד 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? שוקולד 50. מה המצב? סבבה

../images/Emo203.gifאנשים נגמרים ברגע אחד

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אין ממש 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? את החיבוקים שלו כמובן. נגיד כשהייתי אצלו פעם אחרונה אז שכבנו על הספה והוא אמר לי "תחבקי אותי" וחיבק אותי הכי חזק בעולם וטוב שלאאאאא.
3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? חחח כמובן ששל שמו. 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. אממ שבועיים לפני 14, הייתי בעיר והוא בא עם חבר שלו והם ישבו איתנו והחבר והחברות שרו את ניסים של עברי, ויש קטע של "בוא תביא נשיקה" ואז הוא אמר שאני אתן לו נשיקה אז נתתי לו פשוט על השפתיים ואחרי כמה זמן התנשקנו עם לשון והכל וזהו. חח. 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים, כי נקבות זה חרא עם 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? שפתיים 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? אממ חזה? חח סתם לא יודעת. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? באוזן כמובןן. 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? חח שכחתי שזה משם. 10. בכמה רוקים היית? מה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? ? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? גם וגם 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? פסיבית 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסט 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? קודם ארוחה וסרט כמובן (אבל לא כבדה כי אחר כך הבטן מלאה זה א', ב' גם ככה באמצע הסרט גולשים לדברים אחרים חח) 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? מציאות 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? ש.מ.נ לכל שינויו, שמואל חחח 19. מה מידת החזייה שלך? C80 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? הו 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אני לא מתעבת אנשים כבר... 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? אחד בקושי 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? מה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? חח אין 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ח' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? אלאדין, מלך האריות 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? שמיכה 29. מה הפאטישים שלך? ? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 20.. 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא חח 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עור בהיר אבל טיפה טיפה שחום כזה, שער שחור או חום או שטני, עיניים כחול ירוקות או הכי טוב אפורות. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? חחח קצת 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לא :[ 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? הו לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא זוכרת חח 40. מה הדימוי העצמי שלך? תלוי 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? זה סרט משהו!!!1 43. מי ההוביט האהוב עליך? ? 44. איזה כשרונות יש לך? :[ נהייתי פגם כמו שמנד 45. האם אתה טרו? מפוצץ בדינרו? 46. האם יש לך מצפון? כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? - 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? עדין כזה ושלו 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? חחח לא יודעת 50. מה המצב? הכל חצב

זה לא ארוך, אבל הכי כיף ארוכים../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אין לי כינויים חח 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? שהיה לי ממש חרא ושתיתי וידיד שלי בא וחיבק אותי ופשוטהתחלתי לבכות עליו והוא אפילו לא ידע למה, והוא רק עודד אותי 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? של חבר שלי 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. חח זה היה במשחק "למי יש אומץ לנשק בת?" ונישקתי איזה ילדה מהשכבה שלי, וזה באיזה גיל 13 ככה 5. זכרים או נקבות? למה? גם וגם =] כי הכי כיף 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? חח הכל... סתם נו, פנים. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? לאדעת, תשאלו אותם.. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? אממ תלוי במצברוח.. 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? פורום בנות? חח לא הייתי אף פעם.. 10. בכמה רוקים היית? 1 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? לא זוכרת... 13-14 לאדעת 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? גם וגם 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? לפעמים ככה ולפעמים ככה 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? חחח בעיקר מזוכיסטית 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? סקס 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? פסיכולוגיים כאלה 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "כוסאומו", "רווו", "בא לי לעשן" 19. מה מידת החזייה שלך? 70C 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? חח אני אשמור את זה לעצמי 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? אממ.. ישוע, ענבל פרלמוטר וקורט קוביין 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אין כזה.. לא מתעבת אף אחד, יש אנשים שאני לא אוהבת, אנשים שלא טוב לי לידם, אבל אני לא מתעבת אף אחד 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? חחחחח לא יודעת.. אבל במשך חצי שנה הייתי משתכרת יום כן-יום לא חח.. היו גם שבועות שהייתי שיכורה שבוע שלם... 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? אמ מה? פספסתי תקטע הזה בשיעור אזרחות 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? גרביים חח, ופסלים של פיות 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ה' בערך חחח 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? עליסה בארץ הפלאות 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? חשיש חח.. סתם נו זה עצוב, אבל באמת קשה לי לישון כשאני לא מסטולה 29. מה הפאטישים שלך? אממ לאדעת אף פעם לא שמתי לב לזה.. נראה לי שלעשות כזה משהו שאסור לי, לדעת 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? אממממ... 24 בערך 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא מעריצה, אבל אוהבת 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? אני אוהבת אנשים בכל הצבעים וכל המינים =] 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא, חח אבל אני דיי ערסית לפעמים 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? אממ מה פספסתי בשאלה הזאת? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? חחחח כע הרבה פעמים, כל יום בא לי להיות משו אחר.. אבל הכי רציתי להיות חתול כי הם כאלה שמנים וחמודים וכל היום ישנים ואין להם שום דבר לעשות חוץ מלישון ולאכול, וזה החיים הטובים לדעתי. 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? למה שיהיו לי בגדים של אנשים אחרים? 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא, אני בשביתה =] 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? חח אני לא זוכרת כבר, אבל היינו חורשים על המשחק הזה שנים.. חח נתנו פעם לאיזה מורה ללכת למקדונלדס בטיול השנתי ולצעוק עליהם שהם מוכרים חיות מתות, ואז ללכת לאיזה אישה ברחוב ולהגיד לה שהיא חייבת ללמוד ברוגוזין בקרית אתא.. אבל אני לא זוכרת מה הכי מוזר שנתנו לי.. חח נראה לי למצוא אנשים רנדומליים ברחוב, להביא אותם למקום מסויים ולגרום להם להגיד דברים.. 40. מה הדימוי העצמי שלך? אממ בינוני 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא מדברים על זה 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה? 43. מי ההוביט האהוב עליך? אין לי הוביט אהוב, אני בקושי יודעת מה זה הוביט. 44. איזה כשרונות יש לך? קצת מכל דבר, שום דבר מובהק.. מזל מאזניים נו עזבו אותי חח 45. האם אתה טרו? כשאני אדע מזה טרו, אני אענה לכם 46. האם יש לך מצפון? כמובן, הוא פשוט שובת 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? פעם היו לי המון.. אבל אז נדפק לי האייסי ועכשיו יש לי איזה 60 בערך 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? הוגו בוס לגבר 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? חח אני אוכלת כל כך הרבה דברים הזויים.. צ'יפס עם גלידה, עוגיות חריפות עם רוטב שוקולד, סלט מחסה ותפוח עם גבינה.. חח עזבו, בקטע הזה אני חולת נפש.. אני יכולה לערבב מיליארד דברים ביחד, כל עוד הם לא היו חיים פעם.. 50. מה המצב? בסיידר

DoYaThinkImSexy

New member
את לא היחידה P=

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? גרגלה משהו כזה, חטניקית מעצבנת קוראת לי ככה >< 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? של חברה שלי, כולם
3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? גם. 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. גיל 12 בערך. 5. זכרים או נקבות? למה? נקבות
6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? ציצים!
שפתיים. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? עיניים, גוף. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? בצוואר. 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? חחחח 0. 10. בכמה רוקים היית? שזה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני. 13. האם אתה דיסלקט? לא. 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? פסיבי. 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסיט. 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה וסרט ואז סקס. 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? לא אוהב ספרים נקודה
18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "תעשה/י מה שבראש שלך" "וואלה לא בא לי". 19. מה מידת החזייה שלך? יש לי חזייה? O= 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? חברה שלי, אנג'לינה ג'ולי ובר רפאלי. P= 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? ג'ון לנון, ג'ים מוריסון, ג'ורג' האריסון. 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אין מישהו מיוחד. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? יומיים. 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? ? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? . 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? חחח כבר בגן רשות הבנתי XD 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מלך האריות. 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? חברה שלי. 29. מה הפאטישים שלך? כל מיני. 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? אני הייתי בן 14 והיא הייתה בת 16. 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? כן, באמת או חובה, שחובה להוריד בגדים וכאלה, אם אתם מכירים D= 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא. 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? משתנה. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא. 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? >< יש לי חברה אם זאת השאלה. 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא. 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא. 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא. 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא זוכר. 40. מה הדימוי העצמי שלך? אה. 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא. 42. מה המספר הזה אומר לך? עוד 8 שאלות! XD 43. מי ההוביט האהוב עליך? ? 44. איזה כשרונות יש לך? על סקייט ולרקוד. 45. האם אתה טרו? ? 46. האם יש לך מצפון? כן. 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? 297. 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של חברה שלי. 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא זוכר. 50. מה המצב? סבבה.

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gif לא../images/Emo3.gif

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? לא יודעת.. :\ 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? לא יודעת.. XD" 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. 5. זכרים או נקבות? למה? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב?
7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? לא הייתי.. XD" 10. בכמה רוקים היית? רוקים? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? רוקי? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? ריאלי 13. האם אתה דיסלקט? אכן.. XD 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? לא יודעת.. 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? לא יודעת.. 19. מה מידת החזייה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? וואו יש הרבה. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? אממ.. לא יודעת.. בדיוק התחלתי ללמוד על זה בשיעורי הסטוריה
25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ט' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? ספר הג'ונגל.
28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? כרית.. XD" 29. מה הפאטישים שלך? >< 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? ברוררר 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים- ירוקות, שיער- שחורשחור, עור- לבן אבל לא יותר מדיי 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? כן. מודה, הייתי פאקצה. ועוד יש שרידים מדיי פעם XD" 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא. אבל משיעורים בצרפתית והבעה כן.. 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? היחידה שאיי פעם נתנו לי- לגשת לשומר שהיה במקום וראה סרטי פורנו ברוסית ושתה בקבוק קולה, ולבקש ממנו שישים את הסרט **** (לא זוכרת שם) ושלוק מהקולה.. ><" 40. מה הדימוי העצמי שלך? לא יודעת 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא. 42. מה המספר הזה אומר לך? שבקרוב הסוף
43. מי ההוביט האהוב עליך? ..? 44. איזה כשרונות יש לך? אין 45. האם אתה טרו?
46. האם יש לך מצפון? כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? מעט מאוד. לכן אני במסנג'ר בדר"כ 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? לא יודעת 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא יודעת 50. מה המצב? אחלה D:

"עיוור בלב ים-מי יציל אותו?"

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? ירחמיאל 0.O 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? אין 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? של ערן ז"ל (הכלב שלי) 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. אין 5. זכרים או נקבות? למה? אני לא יודע, עדיין לא ניסיתי אף אחת מהאופציות 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? כפות ידיים\עיניים 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? כתפיים 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? אוזן 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 0 10. בכמה רוקים היית? 0 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך?--- 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני 13. האם אתה דיסלקט? דיסגרפים שליטההההההההההההההההה
14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? אין לי מושג 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסט
16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? אוכל דוחה הכל! 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? פנטסיה ומד"ב 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? חפרן 19. מה מידת החזייה שלך? --- 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש?--- (למה הכל פה על סקס0.O??) 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? ענבל פרלמוטר, ורמר וג'ון לנון 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? יש כמה 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? ?? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? חולצות סופרמן 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? גן חובה 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מלך האריות
28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? "זמנים מוזרים"-המכשפות \"הקלטות אחרונות"-ענבל פרלמוטר \"אין לבחור"-פוליאנה פרנק (אלה דיסקים למי שלא הבין) 29. מה הפאטישים שלך? ?? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? --- 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים?
33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? כחול, לבן חום\שחור 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? --- 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? --- 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? יש המון 40. מה הדימוי העצמי שלך? לא יודע 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? כולם מפריעים לי לאכול! 42. מה המספר הזה אומר לך? שאני קרוב לסוף 43. מי ההוביט האהוב עליך? סם
44. איזה כשרונות יש לך? נגינה, כתיבה, ציור 45. האם אתה טרו? ?? 46. האם יש לך מצפון? מצפון מלחיד 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? לא יותר מדי 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? קינמון 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? מרק ברוקולי עם טונה 50. מה המצב? חצב!

ליאל44

New member
עונה

איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? לילו זה כינוי דפוק 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? את הבר-מצווה אמא שלי מחבקת אותי ממש התרגשתי שם 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? של רני ותמרה ב''שיר שלנו'' 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. נישקתי ילדה בכיתה ד' חח באמת או חובה 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים. 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? הגוףף 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? לא יודע.. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? נעים בצוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית?- 10. בכמה רוקים היית?-???? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך?-????? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני ואני עדיין לומד לצערי הרב 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? קודם ארוחה וסרט אח''כ למיטה. 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? ספרי מתח והרפתקאות 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? חח ''לכו תזדיינו קופיפים'' אני אומרר את זה לאחים שלי כל הזמן ותוך כמה דק' אנחנו משלימים חח @$ 19. מה מידת החזייה שלך?- 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? את פאריס ובריטני. 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? את אנה ניקול 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? את אליחי ואני עדיין יתעב אותו. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? לא השתכרתי. 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? וואט מה זה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אוסף פנאי פלוס 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? כל כיתה 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? ''ילדות רעות'' 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? בלי טליווזיה ברקע. 29. מה הפאטישים שלך? מה הקשר פאטישים אולי מה הרעש שלי? אם התכוונת לזה אז מוזיקה בפול וויליום 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? לא יודע. 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? כן 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי?- 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? חתול חח יודעים להתגוננן $@ 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? נממ.. לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא. 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? 40. מה הדימוי העצמי שלך? נמוך חח 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה מספר? 43. מי ההוביט האהוב עליך? לא זוכר.. 44. איזה כשרונות יש לך? שירה ומשחק 45. האם אתה טרו? כן 46. האם יש לך מצפון? כן. 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? נמחק לי האייסי 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של קוסקוס של אמא שלי. 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? ארטישוק בעע 50. מה המצב? סבבה

Superboi

New member
קודם כל, אני בן../images/Emo59.gif

ולא זכור לי שאי פעם הגבתי לך

דנטל

New member
ליאל, לא צריך להתעצבן ../images/Emo24.gif

מכיוון שלרוב אתה לא משרשר נכון, הגולשים מצרפים לך את התמונה הזו. כל פעם גולש אחר מצרף לך תמונה כי הוא לא יודע שכבר צירפו לך את התמונה הזו בעבר, פשוט בגלל שאתה עדיין לא משרשר נכון. במקום להוסיף תגובה בהודעה אליה אתה מגיב, אתה מוסיף תגובה בהודעה האחרונה בשרשור, כך שזה מבלבל לפעמים. פשוט תשתדל להקליק על "הוספת תגובה" בהודעה שעליה אתה מגיב ולא בהודעות אחרות
.

למעלה