שאלוןןןן

ווינגז

New member
Come On Over

הראשונים: 1. הנשיקה הראשונה? אמא
2. האהבה הראשונה? בע"ח 3. הצו הראשון? מזמן :| 4. הדייט הראשון? לא היה 5. הפעם הראשונה בחו"ל? כשהייתי בת קצת פחות משנה, לדעתי. 6. הטסט הראשון? לא היה 7. הבגרות הראשונה? מתמטיקה, בכיתה י'. 9. המילה הראשונה? לא יודעת 10. האכזבה הראשונה? היו הרבה 11. שברון הלב הראשון? המוות של הסוס שלי 12. ההתאהבות הראשונה? בע"ח
החבר הכי: 1. החבר הכי מוזר? ... 2. החבר שאת מכירה הכי מעט זמן? תומר 3. החבר הכי שקט? שחף 4. החבר הכי עצבני? ללי 5. החבר שאת מכירה הכי הרבה זמן? טל א 6. החבר הכי מצחיק? יעל 7. החבר הכי קשוב? נוש ויעל 8. מכיר אותך הכי טוב? יעל 9. החבר הכי עצלן? המ, קשה 10. החבר הכי רגשן? המממ 11. החבר הכי חכם? טל?
10 המכות! 2. שעירות יתר? לא 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא 4. כפות רגליים גדולות מדי? לא 5. ציצי קטן? אני בסדר
6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? מאוד לבנה במקור, אבל מסוגלת להשתזף. 7. אקנה? לא 8. עור רגיש? לא מאוד 9. גשר? לא 10. אלרגיות? לא התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? כן 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן 5. גנבת מחנות? לא 6. פרצת למקום כלשהו? לא 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא 8 עובדות: 1. התחביבים שלך? בע"ח, צילום, קריאה, מוסיקה, אינטרנט, חברים. 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? האנטומיה של גריי 3. הספר האהוב עלייך? ה"פ 4. חנות הבגדים האהובה עליך? משתנה לפי קולקציות
5. חברת הנעליים האהובה עלייך? לא משנה לי 6. חברת התיקים האהובה עלייך? ג'נספורט 7. הסרט האהוב עליך? משתנה 8. המשקה האהוב עליך? מים 7 דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאת רואה? המעיל שלי 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? אולסטאר 3. החולצה האהובה עלייך? יש כמה 4. המחברת הראשונה שאת רואה? אין 5. הספר הכי קרוב? חוברת של EAGALA 6. החלון פתוח או סגור? פתוח, התריס מוגף 7. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? עמוד של עיתון לסיום- איך היה השאלון? ת'אמת.. נהנת? היה בסדר.

Retama

New member
.... :)

מה עדיף: 1. גבר שעיר או חלק? משהו באמצע 2. פנים יפות או גוף יפה? גם וגם
3. חכם או יפה? חכם 4. ספר או סרט? ספר 5. רעש או שקט? שקט 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? בחוץ 8. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 9.פרח אחד או זר פרחים? אחד 10. הרבה לישון או כמעט ולא? כמעט ולא 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? קצרות ומוסדרות 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? חזקה 14. שעווה או גילוח? שעווה 15. ריצה או הליכה? ריצה 16. חום או קור? חום 17. דוש או אמבטיה? אמבטיההה 18. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? פפפ 19. קיץ או חורף? קיץ בעד/נגד: 1. הומואים/לסביות? בעד 2. סקס בשירותים? בעד.. חח מי שאוהב שיהיה לו בכיף 3. קשר בשלט רחוק? נגד 4. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 5. לחגוג סילבסטר? בעד 6. צמחונות? בעד 7. מותגים? בעד למי שאוהב 8. כפכפי אצבע? בעד 9. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? תלוי עד כמה... 11. טלפוניים סלולריים? נגד 12. סקס לפני החתונה? בעד 13. סמים? נגד 14. שתיה ונהיגה? נגד 15. עישון בקרב בני נוער? נגד 16. שלטון דמוקרטי? בעד 17. סקס במקומות ציבוריים? למי שאוהב בכיף.. 18. אורגיות? נגד :S האם אי פעם: 1. נסית סמים? לא 2. עישנת סיגריה? לא 3. השתכרת? לא 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 5. היה לך סטוץ? כן 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 8. כססת ציפורניים? לא 9. התנשקת עם בת? כן 10. בכית על בן? כן 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 13. הפסקת ספר באמצע? כן 14. התפטרת מהעבודה? לא 15. בכית מול אדם שאת לא מכירה? כן 16. שברת אחת מהגפיים? לא 17. אכלת גולאש? לא כמה פעמים: 1. היית מאוהבת? 2. נשבר לך הלב? 3. היית בבית חולים? 0 4. התחרטת על דבר שעשית? 5. בכית בגלל ביצפר? לא מעט 6. בילית בלילות לבנים? מלא פעמים 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? מלא פעמים 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? פעמיים נראה לי.. 9. קיבלתי זימונים מהצבא? 0 10. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף?0 11. באת לא מוכנה למבחן והצלחת? כמה פעמים 12. נכשלת בבגרות? עוד לא הייתה לי בגרות 13. נהרס לך הפלאפון? פעם אחת 14. איבדת מפתחות לבית? אף עפם :] 15. ברחת מהבית? אף פעם 16. טסת לחו"ל? 3 פעמים מידע כללי: 1. שם: רותם 2. תאריך לידה: 15/2 3. עיר מגורים: חדרה 4. בית ספר: דמוקרטי 5. צבע שיער: חום 6. צבע עיניים: חום 7. גובה: 160 בערך... 8. משקפיים: אין 9. הורים נשואים או גרושים? נשואים 10. רווקה/חבר? רווקה :p 11. תלמידה טובה? 12. רגישה? כן 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייטית 14. בתולה? כן 15. ביישנית? כן האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? הקוסמטיקאית 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? "באמת?! עד מתי?" לליאור 3. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? "עד מחר, מהר!" מליאור
4.הנשיקה האחרונה? :} 5. החיבוק האחרון? נגה 6. הספר האחרון? מדריך הטרמפיסט לגלקסיה 7.הסרט האחרון? לא זוכרת 8. החבר האחרון שראית? נגה 9. הנסיעה האחרונה באוטו? עם אמא בבוקר 10. המבחן האחרון? לפני... שלוש שנים 11. הדבר האחרון שקנית? בריסטולים 12. הפעם האחרונה שטסת במטוס? בסוכות 13. השיר האחרון ששמעת? alpha beta gaga 14. הדבר האחרון שלבשת? ג'ינס וחולצה אפורה הדברים הרעים שקרו: 1. שברת רגל? לא 2. פתחת את הראש? לא 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? בערך.. תאונת שרשרת, אבל לא קרה לנו כלום 4. עברת ניתוח? לא 5. שברת מראה? כזאת קטנה, כן 6. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 8. גילית ששיקרו לך? כן 9. בגדו באמונך? כן 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? כן 11. הלכת מכות? לא 12. כמעט טבעת? כן 13. כרתו לך איבר? לא הראשונים: 1. הנשיקה הראשונה? בכיתה ח'... 2. האהבה הראשונה? 3. הצו הראשון? 4. הדייט הראשון? הרציני?.. בסוף ט' 5. הפעם הראשונה בחו"ל? כיתה ו' 6. הטסט הראשון? 7. הבגרות הראשונה? 8. למעשנות, החפיסה הראשונה? 9. המילה הראשונה? 10. האכזבה הראשונה? 11. שברון הלב הראשון? 12. ההתאהבות הראשונה? החבר הכי: 1. החבר הכי מוזר? דור?.. 2. החבר שאת מכירה הכי מעט זמן? בר 3. החבר הכי שקט?אממ לא יודעת 4. החבר הכי עצבני? תובל 5. החבר שאת מכירה הכי הרבה זמן? שיר, שחר... 6. החבר הכי מצחיק? עלם, חנן 7. החבר הכי קשוב? שחר 8. מכיר אותך הכי טוב? לימור? 9. החבר הכי עצלן? תובל 10. החבר הכי רגשן? עומר 11. החבר הכי חכם? התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן 5. גנבת מחנות? לא 6. פרצת למקום כלשהו? לא 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא.. 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא 8 עובדות: 1. התחביבים שלך? ציור, אומנות, מכבי, קראטה 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? 3. הספר האהוב עלייך? כל מיני.. 4. חנות הבגדים האהובה עליך? 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? טבע נאות 6. חברת התיקים האהובה עלייך? 7. הסרט האהוב עליך? 8. המשקה האהוב עליך? לימונדה 7 דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאת רואה? המצעים 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? הנעליים שאני נועלת כרגע.. 3. החולצה האהובה עלייך? סווטצ'רט של מכבי 4. המחברת הראשונה שאת רואה? היסטוריה 5. הספר הכי קרוב? מדריך הטרמפיסט לגלקסיה... 6. החלון פתוח או סגור? סוגר 7. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? שרשרת לסיום- איך היה השאלון? ת'אמת.. נהנת? כן

DoYaThinkImSexy

New member
יאללה

מה עדיף: 1. גבר שעיר או חלק? מה אתם שואלים אותי? P= 2. פנים יפות או גוף יפה? פנים. 3. חכם או יפה? חכמה. 4. ספר או סרט? סרט. 5. רעש או שקט? רעש. 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם. 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי בבית. 8. רומנטי או שרמנטי? רומנטית. 9.פרח אחד או זר פרחים? אחד. 10. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה הרבה. 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? קצרות. 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני נכון לעכשיו. 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? חזקה. 14. שעווה או גילוח? גילוח. 15. ריצה או הליכה? ריצה. 16. חום או קור? קור. 17. דוש או אמבטיה? דוש. 18. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? מקלחת עם החברה? בכיף
19. קיץ או חורף? חורף. בעד/נגד: 1. הומואים/לסביות? בעד. 2. סקס בשירותים? בעד. 3. קשר בשלט רחוק? נגד. 4. יום האהבה/ולנטיינס? בעד. 5. לחגוג סילבסטר? בעד. 6. צמחונות? בעד. 7. מותגים? בעד. 8. כפכפי אצבע? בעד. 9. שיחות מלב אל לב? בעד. 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד. 11. טלפוניים סלולריים? בעד. 12. סקס לפני החתונה? בעד. 13. סמים? נגד. 14. שתיה ונהיגה? נגד. 15. עישון בקרב בני נוער? תכלס אני נגד אבל אני כבר מעשן ואני לא יכול להפסיק כל כך אז אין לי דעה. 16. שלטון דמוקרטי? נמנע. 17. סקס במקומות ציבוריים? לא הסגנון שלי. 18. אורגיות? שאחרים יעשו, אני לא מת על זה. האם אי פעם: 1. נסית סמים? לא. 2. עישנת סיגריה? כן. 3. השתכרת? כן. 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא. 5. היה לך סטוץ? כן. 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא. 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? לא. 8. כססת ציפורניים? כן. 9. התנשקת עם בת? כן. 10. בכית על בן? יש מצב. 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן. 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא. 13. הפסקת ספר באמצע? כן. 14. התפטרת מהעבודה? כן. 15. בכית מול אדם שאת לא מכירה? לא. 16. שברת אחת מהגפיים? לא. 17. אכלת גולאש? לא. כמה פעמים: 1. היית מאוהבת? 3 פעמים. 2. נשבר לך הלב? פעם אחת. 3. היית בבית חולים? כשנודלתי, כשברתי את הרגל, כשביקרתי אחרים. 4. התחרטת על דבר שעשית? הרבה. 5. בכית בגלל ביצפר? אף פעם. 6. בילית בלילות לבנים? היו כמה פעמים. 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? הרבה. 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? וואלה, אין ממש. אבל פעם אחת לא אהבתי. 9. קיבלתי זימונים מהצבא? פעם אחת. 10. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? אף פעם. 11. באת לא מוכנה למבחן והצלחת? בערך 4 פעמים. 12. נכשלת בבגרות? אף פעם. 13. נהרס לך הפלאפון? פעמיים. 14. איבדת מפתחות לבית? פעם אחת. 15. ברחת מהבית? אף פעם. 16. טסת לחו"ל? הרבה. מידע כללי: 1. שם: נועם. 2. תאריך לידה: 20.1. 3. עיר מגורים: חור ~. 4. בית ספר: למה אתם מכירים? 5. צבע שיער: חום. 6. צבע עיניים: ירוק. 7. גובה: 1.80. 8. משקפיים: אין. 9. הורים נשואים או גרושים? נשואים. 10. רווקה/חבר? יש חברה. 11. תלמידה טובה? פסדר. 12. רגישה? תלוי. 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייט. 14. בתולה? לא. 15. ביישנית? זה ממש מעצבן שזה בגוף נקבי, חח. ולא. האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? נועה. 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? "סבבה אני ב7 בערב אצלך" למריה. 3. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? "תקשר אליי מאמי" מנועה. 4.הנשיקה האחרונה? חברה שלי. 5. החיבוק האחרון? חברה שלי. 6. הספר האחרון? חח מי קורא D= 7.הסרט האחרון? אמממ אפקט הפרפר. 8. החבר האחרון שראית? חברה שלי =) 9. הנסיעה האחרונה באוטו? לפני שעה ככה. 10. המבחן האחרון? חחחח לא זוכר כבר. 11. הדבר האחרון שקנית? סיגריות ונסטי. 12. הפעם האחרונה שטסת במטוס? לא זוכר. 13. השיר האחרון ששמעת? Nothing else metters- Metallica. 14. הדבר האחרון שלבשת? מה שאני לובש עכשיו. בוקסר שחור. וזהו. חח. הדברים הרעים שקרו: 1. שברת רגל? כן. 2. פתחת את הראש? לא. 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? לא. 4. עברת ניתוח? לא. 5. שברת מראה? לא. 6. היית בפיגוע טרור? לא. 7. ראית מישהו נהרג? לא. 8. גילית ששיקרו לך? כן. 9. בגדו באמונך? כן. 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? כן. 11. הלכת מכות? כן. 12. כמעט טבעת? לא. 13. כרתו לך איבר? לא. הראשונים: 1. הנשיקה הראשונה? בסוף ו'. 2. האהבה הראשונה? אלמוג. 3. הצו הראשון? אממ 4. הדייט הראשון? חח כיתה ז'. איך התלהבתי אני זוכר. 5. הפעם הראשונה בחו"ל? גיל 5. 6. הטסט הראשון? עוד לא היה. 7. הבגרות הראשונה? שנה שעברה. 8. למעשנות, החפיסה הראשונה? וואי לא זוכר נראה לי סוף ט'. 9. המילה הראשונה? אבא כנראה. 10. האכזבה הראשונה? מאלמוג. 11. שברון הלב הראשון? כיתה ז'. 12. ההתאהבות הראשונה? בכיתה ו'. אין לי כח לחלק הזה. 10 המכות!! 1. מורידה שערות במפשעות-שעווה או גילוח? אוי ואבוי Oo 2. שעירות יתר? לא. 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא. 4. כפות רגליים גדולות מדי? נראה לי שזה גודל נורמלי לגבר, לא? 5. ציצי קטן? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח. 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא. 7. אקנה? שזה? 8. עור רגיש? לא. 9. גשר? לא. 10. אלרגיות? לא. התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? בטח חח. 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן. 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן. 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן. 5. גנבת מחנות? מסטיק. 6. פרצת למקום כלשהו? לא. 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא. 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא. 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא. 8 עובדות: 1. התחביבים שלך? סקייטבורדינג, לנגן, להיות עם חברה שלי, לצאת לשתות עם חברים בשישי בערב חח. 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? אני יודע.. חברים סיינפלד וכל החרא שיש בערוץ 22 בערבים. 3. הספר האהוב עלייך? אין. 4. חנות הבגדים האהובה עליך? בלו בירד. 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? ואנס, DC, אולסטאר. 6. חברת התיקים האהובה עלייך? אוניל. 7. הסרט האהוב עליך? לא יודע כל מיני. 8. המשקה האהוב עליך? נסטי, בירה, קולה. 7 דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאת רואה? קופסא. 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? DC. 3. החולצה האהובה עלייך? כל מיני. 4. המחברת הראשונה שאת רואה? הם על המדף וכולן נראות אותו הדבר. XD 5. הספר הכי קרוב? משהו של אחותי. 6. החלון פתוח או סגור? פתוח. 7. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? כובע. לסיום- איך היה השאלון? ת'אמת.. נהנת? כן למה לא.

ליאל44

New member
עונה

גבר שעיר או חלק? 2. פנים יפות או גוף יפה? גוף יפה 3. חכם או יפה? יפה חח חכם לצערנו לא עוזר במדינה xo 4. ספר או סרט? ספר 5. רעש או שקט? שקט 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? הרבה אנשים 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? בחוץ. 8. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 9.פרח אחד או זר פרחים? זר פרחים 10. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה לישון חח זה התחביב שלי @##$ 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? ציפורניים-בעע לגברים זה לא מתאים 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? סטוצים 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? חזקה 14. שעווה או גילוח? גילוח שעווה זה כואב ושמעתי את זה מכל מיני אנשים 15. ריצה או הליכה? הליכה 16. חום או קור? חום 17. דוש או אמבטיה? אמבטיה 18. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? עם החברה את מתכוונת ואם היא כוסית ושווה אז למה לא סבבה. 19. קיץ או חורף? קיץ בעד/נגד: 1. הומואים/לסביות? בעד זה החיים שלהם בלבד וההעדפות המיניות שלהם. 2. סקס בשירותים? חחח שכולם רואים אין מצב. 3. קשר בשלט רחוק? לא.. עדיף קרוב. 4. יום האהבה/ולנטיינס? יש הבדל בין שניהם? 5. לחגוג סילבסטר? כן. 6. צמחונות? 7. מותגים? 8. כפכפי אצבע? 9. שיחות מלב אל לב? סבבה 10. הפגנת אהבה בציבור? חח כן. 11. טלפוניים סלולריים? פלאפונים חוולהה על פלאפונים #@$ 12. סקס לפני החתונה? לא. 13. סמים? לא בעע. 14. שתיה ונהיגה? לא הולך ביחד חח.. 15. עישון בקרב בני נוער? חח שיעשו מה שבראש שלהם להם זה מזיק בסופו של דבר לא לי 16. שלטון דמוקרטי? 17. סקס במקומות ציבוריים? תלוי במצברוח.. 18. אורגיות? כן. האם אי פעם: 1. נסית סמים? לא 2. עישנת סיגריה? לא 3. השתכרת? לא 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 5. היה לך סטוץ? לא 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? 8. כססת ציפורניים? 9. התנשקת עם בת? נישקתי בת חח. 10. בכית על בן? 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? חח ישנתי יום שלם 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 13. הפסקת ספר באמצע? כן ''בחצות הלילה'' ספרר משעממם לא אהבתי 14. התפטרת מהעבודה? כן. 15. בכית מול אדם שאת לא מכירה? לא. 16. שברת אחת מהגפיים? 17. אכלת גולאש? וואט? כמה פעמים: 1. היית מאוהבת? שלוש פעמיים. 2. נשבר לך הלב? לא. 3. היית בבית חולים? כן. 4. התחרטת על דבר שעשית? כן המון פעמיים חח. 5. בכית בגלל ביצפר? כן שאני הולך לחזור לביה''ס המעאפן הזה 6. בילית בלילות לבנים? כן. 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? לא. 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? לא. 9. קיבלתי זימונים מהצבא? אני עדיין לא מתגייס ברוך ה'. 10. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף?- 11. באת לא מוכנה למבחן והצלחת? חח אין דבר כזה נראהלי 12. נכשלת בבגרות?- 13. נהרס לך הפלאפון? לא. 14. איבדת מפתחות לבית? כן. 15. ברחת מהבית? כן לכמה דק' וחזרתי חחחחחחח #$@ 16. טסת לחו"ל? לא. מידע כללי: 1. שם: ליאל חלימי 2. תאריך לידה: לא זוכר 3. עיר מגורים: מעלה אדומים 4. בית ספר: דקל ב' 5. צבע שיער: חום 6. צבע עיניים: חומות 7. גובה: לא זוכר 8. משקפיים: אין 9. הורים נשואים או גרושים? ההורים שלי נשואים 10. רווקה/חבר? רווק 11. תלמידה טובה? נראהלי חח.. 12. רגישה? כן 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייט 14. בתולה? כן 15. ביישנית? לפעמיים חח.. האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? עם אמא שלי 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי?- 3. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי?- 4.הנשיקה האחרונה? לא זוכר.. 5. החיבוק האחרון? מאמא שלי 6. הספר האחרון? ''עולמה של רמונה'' 7.הסרט האחרון? אין כזה 8. החבר האחרון שראית? לא ראיתי. 9. הנסיעה האחרונה באוטו? אין כזו. 10. המבחן האחרון? אין כזה חח. 11. הדבר האחרון שקנית? אין כזה חח. 12. הפעם האחרונה שטסת במטוס? לא טסתי. 13. השיר האחרון ששמעת? גירנפלד של אבריל לאבין. 14. הדבר האחרון שלבשת? פיג'מה ועכשיו טרינג הדברים הרעים שקרו: 1. שברת רגל? לא 2. פתחת את הראש? לא חס וחלילה. 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? לא 4. עברת ניתוח? 5. שברת מראה? לא. 6. היית בפיגוע טרור? לא. 7. ראית מישהו נהרג? לא. 8. גילית ששיקרו לך? לא. 9. בגדו באמונך? כן זה קרה לא מזמן. 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? לא. 11. הלכת מכות? נתתי לאח שלי סטירה חח 12. כמעט טבעת? לא. 13. כרתו לך איבר? לא חס וחלילה. הראשונים: 1. הנשיקה הראשונה?- 2. האהבה הראשונה?- 3. הצו הראשון?- 4. הדייט הראשון?- 5. הפעם הראשונה בחו"ל?- 6. הטסט הראשון? 7. הבגרות הראשונה? 8. למעשנות, החפיסה הראשונה? 9. המילה הראשונה? 10. האכזבה הראשונה? 11. שברון הלב הראשון? 12. ההתאהבות הראשונה? בילדה אחת מקובלת מהכיתה שלי. החבר הכי: 1. החבר הכי מוזר? חח אין כזה. 2. החבר שאת מכירה הכי מעט זמן? יקיר 3. החבר הכי שקט? אין כזה שניהם מופרעים חח אבל אני חולה על שניהם. 4. החבר הכי עצבני? אין כזה. 5. החבר שאת מכירה הכי הרבה זמן? לא שאלתם את זה כבר? 6. החבר הכי מצחיק? אני מצחיק אותם בד''כ 7. החבר הכי קשוב? אביתר 8. מכיר אותך הכי טוב? אביתר 9. החבר הכי עצלן? אין כזה. 10. החבר הכי רגשן? אין כזה חח. 11. החבר הכי חכם? אביתר. 10 המכות!! 1. מורידה שערות במפשעות-שעווה או גילוח? 2. שעירות יתר? 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? 4. כפות רגליים גדולות מדי? 5. ציצי קטן? 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? אה? 7. אקנה? 8. עור רגיש? 9. גשר? אין 10. אלרגיות? לאבק התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? לא 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? לא 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? לא 5. גנבת מחנות? לא 6. פרצת למקום כלשהו? לא 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? כן 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? נראהלי שכן.. 8 עובדות: 1. התחביבים שלך? לשמוע מוזיקה לראות סרטים לשחק באינטרנט לראות טלוויזיה 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? כמעט מלאכים השיר שלנו ראש גדול והחיים הפשוטים. 3. הספר האהוב עלייך? ''עולמה של רמונה'' 4. חנות הבגדים האהובה עליך? אין כזו 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? לפידות 6. חברת התיקים האהובה עלייך? 7. הסרט האהוב עליך? ''שישי הפוך'' וילדות רעות 8. המשקה האהוב עליך? קולה 7 דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאת רואה? בגדים אדומים ומגירה אדומה חח #$@ 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? לא זוכר.. 3. החולצה האהובה עלייך? אינלי מושג בחולצות. 4. המחברת הראשונה שאת רואה? מחברת לימודיה 5. הספר הכי קרוב? ''עולמה של רמונה'' מונח על המיטה 6. החלון פתוח או סגור? סגור 7. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? הג'ינס

למעלה