סקר אינסטנט - לימודים

עדן גפן

New member
אממ אבל אצלי זה שונה..../images/Emo190.gif|פיס|

מביאים אותי לבצפר בערך פעמיים בשבוע לאיזה יום מרוכז בהיסטוריה כדי שלא נפסיד חומר.. ובתכל'ס, אני שונאת ללמוד והכל.. אבל אני באמת רוצה שתיגמר השביתה! אני כ"כ אוהבת להות בבית ולהתעצל.. אבל המורים! המורים צריכים לקבל כבר את המשכורת שמגיעה להם!!! זה לא הוגן וזה נמשך כבר יותר מדי זמן.. יש לאנשים האלה פאקינג משפחות! לאף אחד לא איכפת? הם צריכים לפרנס אותם! צריך להעשות פה צדק..

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifכן!

שתסתיים כבר, היא מעיקה, זה הורס לי את הבגרויות!!! אני בקושי רואה את החברים שלי, ונמאס לי לישון כל היום #$#%!@@!

Rain must fall

New member
אני לא ממש בשביתה, כלומר אני בחצי שביתה

כי חצי מהמרוים בארגון וחצי בהסתדרות, אז אני לא לומדת מתמטיקה, היסטוריה, אזרחות, לשון והבעה. וזה ממש כיף והכל ולא הייתי רוצה לחזור לשגרה כי ככה אנחנו מסיימת כל יום מוקדם ומתחילים ב9 ויש שעות חלון וזה, וכשנחזור כל יום נסיים ב2 ורבע וזה באסה |: אבל מצד שני ממש חבל לי על המורים בארגון שלא מקבלים משכורת.

mafakit

New member
כמה כואב להגיד את זה... ../images/Emo7.gif |אלפקה|../images/Emo218.gif

אבל אני חייבת שהלימודים יחזרו אחרי חנוכה.. כי אמא שלי לא מוכנה שאני לא אלמד והשביתה הזאת ממש דופקת אותנו.. אז היא רוצה להעביר אותי בצפר..
היא אמרה לי "נחכה כמה זמן ונראה.." אז שאלתי "מה זה כמה זמן?" כי זה יכול להיות שבוע וזה יכול להיות חודש וזה גם יכול להיות יומיים.. אז סיכמנו בערך ככה שנחכה עד אחרי חנוכה.. אוף אני לא רוצה לעבור..
סיפרתי לחברים שלי לפני כמה ימים [למרות שהנושא עלה לפני כמה שבועות.. אבל לא חשבתי שזה יהיה רציני אז לא סיפרתי להם..] והם רוצים לעשות הפגנה לאמא שלי XDDD יותר נכון חברה שלי.. רוצה לבוא אליי ולאיים על אמא שלי..XDD אוף..

Helen77

New member
אני רוצה

שהשביתה תסתיים ! לפי דעתי היא נמשכה כבר יותר מידי זמן, צריך לחזור ללמוד! הבגרויות מאיימות ואני לא יודעת אם יקלו בחומר לבגרות או לא וזה נוראי ! השביתה הזאת מביאה רק צרות !!!!

linoy7

New member
../images/Emo45.gifשתסתיים כבר! זה רק דופק אותנו!../images/Emo41.gif

ליאל44

New member
לדעתי

שלא תסתיים לעולם זו שביתה כזאת כיפית חח וזה כזה מבאס שנצטרך לחזור ולהשלים את כל החומר המעאפן הזה אני כל כך אוהב את השביתה הזאת כפרעלייה#$@ השביתה הזאת מביאה לי רק כיף כיף וכיף.

anna the best

New member
אחרי חנוכה חוזרים ללמוד!!!!

ביה"ד הוציא צווי מניעה לאחרי חנוכה!

../images/Emo15.gifנכון../images/Emo45.gif.

כל כך חבל
לא רוצה! לא רוצה!!#% לא רוצהההה!!$%^&#@!~1111111 אני כל כך שונאת את הבצפר שלי! כל כך!

linoy7

New member
../images/Emo45.gifסופסוף!../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

|חננה|
יופי, עכשיו אני שמחה
אני לא רוצה לתאר מה יהיה אחרי חנוכה
...

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gifלא רוצה..../images/Emo7.gif

הכי כיף זה ללמוד בבצפר כמעט ריק, שהמורים נכנסים רעננים ושמחים לכתה, ושלא לומדים תנ"ך וספורט..... אני לא רוצה שהשביתה תיגמר, כ"כ התרגלתי לבוא לבצפר שקט.........

../images/Emo205.gif../images/Emo187.gifזה מורכב.

רוצה שהשביתה תסתיים? קצת... רוצה עוד קצת חוסר שגרה. קצת. אבל בכל מקרה אם השביתה תסתיים כשהמורים נכשלו, זה יהיה לא טוב...

sweet shir

New member
לא רוצה שהיא תסתיים אם זה בגלל צווים. :/

מבאס שאחרי כל החודשיים של אי-למידה, בסוף שום דבר לא הושג.

למעלה