אני היחידה פה שאוהבת שאלונים ארוכים?

../images/Emo203.gifאני היחידה פה שאוהבת שאלונים ארוכים?

מה זה. :[ 1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. 5. זכרים או נקבות? למה? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 10. בכמה רוקים היית? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? 13. האם אתה דיסלקט? 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? 19. מה מידת החזייה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? 29. מה הפאטישים שלך? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? 40. מה הדימוי העצמי שלך? 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? 42. מה המספר הזה אומר לך? 43. מי ההוביט האהוב עליך? 44. איזה כשרונות יש לך? 45. האם אתה טרו? 46. האם יש לך מצפון? 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? 50. מה המצב?

זה לא ארוך!

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? ממ מירבה ניראה לי.... 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר?מממ הרבה. זה מרוקע"צ D: 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? הייתה רק עם מישהו אחד, אז איתו.
4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה.חח ממש אל מיזמן, על הים, בחושך. נו, רומנטי. 5. זכרים או נקבות? למה? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? פנים בעיקר... אוזנים. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? פנים. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? באוזן לא התנסיתי. 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית?0 10. בכמה רוקים היית? מה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומנית. 13. האם אתה דיסלקט? לא. 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? לא התנסיתי. ובנות הן אקטיביות לא?:p זה ישמע נורא טיפשי אם התבלבלתי בין שניהם אבל אני לא בטוחה! 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? קודם ארוחה וסרט כמובן! 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? כל מיני. 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? ממ 19. מה מידת החזייה שלך?C יא ביצ'ס! (לא מאמינה שכרגע אמרתי את זה) 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? חחח 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? עינבל פרלמוטר, ג'ון לנון מממ 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? ? 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה?????? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? מזמן 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? במבי יראה לי 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? אם מספיק עייפים אפשר להירדם כימעט בכל מצב. 29. מה הפאטישים שלך? מממ 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 29. (
) 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים?לאאאאאאאאאאאא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]?ממ שונה. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי?לא 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה?לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית?לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? ממ 40. מה הדימוי העצמי שלך? ליפעמים ככה וליפעמים ככה 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? ? 43. מי ההוביט האהוב עליך? הובי? 44. איזה כשרונות יש לך? 45. האם אתה טרו? 46. האם יש לך מצפון? 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו?אין 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? מתוק כזה או של אוכל 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? מממ 50. מה המצב?בסדר

Beyond Perfect

New member
אני

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? פינצ'י, dalaga 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? של האהבה הראשונה שלי... זוכרת כמעט הכל 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? וואי מלאא... אבל נראה לי ידיד שלי שהייתי אצלו יום רביעי.. אחד הטובים 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. כיתה ד'. עם לשון והכל חח... הוא היה חבר שלי מכיתה ב בערך.. חחח מממ פה זה נגמר 5. זכרים או נקבות? למה? נקבות, כי זכרים זה חרא של עם 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים, גברים גדולים.. לא שמנים.. שיהיו גדולים פשוט 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? עיניים, ידיים, חזה ו.. לא יודעת 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? בצוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? \= 10. בכמה רוקים היית? =\ 0 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומניתת 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? אקטיבית 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסטית חחח אבל בקטנות 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? חופשי.. סקס על בטן מלאה זה לא טוב 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? בדיחות 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? וואלה, סבבה, כושלדודה שלך.. אמא שלך ז***, מחברת קשר אלי... 19. מה מידת החזייה שלך? לא משנה, גדול. 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? ביחד?? חחח וואי שאולי, אלכס ואנטון (הוא חבר הכי טוב שלי.. והוא גם בן דוד חורג חחח) זה יכול להיות טוב 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? אאליה 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? האקס שלי 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 5 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? =\ 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? קונדומים בצבעים, מצתים בצבעים, מחברות חחח 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? זה הכי בשבילי בעולם... בגלל זה חזרתי לשם בתור מורה 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? היפה והחיה 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? הכרית שלי והכלבה שלי 29. מה הפאטישים שלך? לא נכנס לזה.... 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 24, אני הייתי בת 19... אבל זה התחיל איתו כשהייתי בת 16 וחצי חח 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? כן, בים.. אחרי יותר מדי וודקה 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים ירוקות, שיער שחור או בלונדיני... צבע עור? אני לבנה.. אז ההיפך ממני 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? פורח... 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? חחחח שלי פרטי מהבית 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? הכלבה שלי, כי יש לה חיים יותר קלים משלי 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? הא? 40. מה הדימוי העצמי שלך? בשמיים. מינימום סגנית אלוהים. 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? 4+2=6 43. מי ההוביט האהוב עליך? =\ 44. איזה כשרונות יש לך? אין לי חח.. סתם עוד לא סגורה על זה 45. האם אתה טרו? טרו? 46. האם יש לך מצפון? כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? מעל 200 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? פצ'ולי 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? סושימי, ברביקיו של פיליפינים חחח 50. מה המצב? אחלה

nitzangro2

New member
הידד!

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. 5. זכרים או נקבות? למה? 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 10. בכמה רוקים היית? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? 13. האם אתה דיסלקט? 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? 19. מה מידת החזייה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? 29. מה הפאטישים שלך? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית?לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך?וואי לא זוכרתתת 40. מה הדימוי העצמי שלך?נמוך. 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה?לא בעע 42. מה המספר הזה אומר לך?כלום\: 43. מי ההוביט האהוב עליך?? 44. איזה כשרונות יש לך?אין לי.. 45. האם אתה טרו?לא 46. האם יש לך מצפון?כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו?אין לי איסיקיו 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? בושם.. 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת?נאמממ צדפות.. 50. מה המצב?הכל טוב

nitzangro2

New member
מה אני סתומה או משהווו?!?!? כן.

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? נאממ ניצי 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר?מממממממ לא זוכרת חח 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי?מזתומרת של מי? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה.כיתה ח'. וזהו.. 5. זכרים או נקבות? למה?גם וגם 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב?פרצוף 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל?שיער.... 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן?בבטן 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית?לא הייתי 10. בכמה רוקים היית?נאממ כמה 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך?לא יודעת 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי?לא ולא חהחה 13. האם אתה דיסלקט?כן 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי?לא עניינכם 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט?נאמ 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט?ארוחה וסרט 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב?אני לא 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך?פאדיחות וכאילו 19. מה מידת החזייה שלך?חחח קטן זה בטוח 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש?תמיר ברק ו..לא יודעת 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש?ממממממממממ 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם?לא יודעת 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת?5 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה?חח 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? בשמים 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך?ג' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר?אין כזה 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך?בלי השמיכה שלי 29. מה הפאטישים שלך?אין 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון?אני אוהבת מבוגרים!!!!!!!!!! 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים?לאא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]?עיניים:ירוק,עור:שחום,שיער:שחום 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס?כן 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי?לא 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה?לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים?כן

זה לא הכי ארוך../images/Emo3.gif ולא רק את ^_^

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אפחד 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? אהבות, רגעים עצובים, רגעים שמחים 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? חח לע דעת .. 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. גיל 15 .. מאוחר .. וזה היה עם מישו שממש נדלקתי עליו .. אבל כנראה שזה היה חד כיווני 5. זכרים או נקבות? למה? אני נקבה אבל אני מעדיפה זכרים .. יותר קל להם בחיים 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? חזה
אע והגורגורת הזאת שבגרון .. שקסי
7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? הומ פנים .. עיניים .. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? בצוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? הומ הייתי אבל זה לא היה רק בנות 10. בכמה רוקים היית? רוקים?? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? מזה רוקי? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? גם וגם 13. האם אתה דיסלקט? לא <איזה שאלה מטומטמת> 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? בדיוני 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? 19. מה מידת החזייה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? י"א אבל לא פרשתי 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מלא 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? חושך 29. מה הפאטישים שלך? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים כחולות או ירוקות, עור שחום או חום, שיער בלונדיני או שחור או חום 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לי 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? דולפין או כלב או קיפוד כי החיים שלהם יפים 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? הומ לא אבל אם יתנו לי מתנה או משו שיהיה לי זיכרון שלו אז ברור שאני ישמור 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? 40. מה הדימוי העצמי שלך? נמוך 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? משו כזה 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה? 43. מי ההוביט האהוב עליך? 44. איזה כשרונות יש לך? שירה? 45. האם אתה טרו? 46. האם יש לך מצפון? כע 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? הרבה 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? גשם 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? לא זוכרת 50. מה המצב? הכול אחלה

דנטל

New member
אני לא שונאת כל כך ארוכים, אלא ממוחזרים

כלומר, אם יהיו מליון שאלות שהן חדשות זה יהיה אחלה, אבל בשאלונים ארוכים בדרך כלל יש מלא שאלות ממוחזרות. 1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אם הכוונה לכיוניים באינטרנט - דיטי 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? של אהבת חיי ביום הולדת 16 שלי 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? חזי 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה - פיכס, זה היה בגיל 13 ולא הבנתי למה יש לי לשון נוספת בפה, אז לא יכולתי להנות מזה. 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים הרבה יותר נורמלים ויש להם פחות תסבוכים 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? צבע עור 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? שיער 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? צוואר 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 0 10. בכמה רוקים היית? וואי, לא זוכרת 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? לא זוכרת 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? ריאלי 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? פסיבית 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? קצת מאזו 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? סקס (וגם ככה עם בטן מלאה זה לא נח) 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? מתנה, אלה שיש בהם שורה בעמוד 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "לא שמה קצוץ" 19. מה מידת החזייה שלך? 90D 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? חזי, רמי, ניר 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? אמאאאא, אני לא בקטע של גופות :p 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? רויטל 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 1, אני לא נוהגת להגיע למצב הדפוק הזה 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? שלי 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? ג'אנק מהרחוב 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ב' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מולאן זה של דיסני? 28. בלי מה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? בלי רגיעה 29. מה הפאטישים שלך? משיכות שיער 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? הוא גדול ממני ב- 9 שנים, אבל נראה ילד 31. האם אי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? כן 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? כן 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים ירוקות, עור שחום, שיער שחור 34. האם אי פעם היית פקצה/ערס? אני ערסית באופי באופן כללי ופאקצה כשאני מתלהבת ממשהו 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לי 36. האם אי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? של אבא שלי ז"ל 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא זוכרת אם בכלל שיחקתי בזה 40. מה הדימוי העצמי שלך? בינוני-גבוה 41. האם אתה סובל או אי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא, אני סתם חזירה 42. מה המספר הזה אומר לך? שיש עוד 8 שאלות 43. מי ההוביט האהוב עליך? אלייג'ה 44. איזה כשרונות יש לך? כתיבה 45. האם אתה טרו? מה זה? 46. האם יש לך מצפון? לעתים, לא תמיד 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי אייסיקיו 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? דלק 49. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם אכלת? ענבים בסירופ שוקולד, זה דוחה 50. מה המצב? קצת כואבת כתף ימין, אבל בסדר

Rain must fall

New member
עחעחעח

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? אולי שאאאאארית. 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? חחחח עם היונתן הזה מערב קווין XD 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? עם ר' היה הכי כיף. 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. בגיל 12, עם ידיד שלי באמת או חובה. הוא אהב אותי ואני לא אותו והנשיקה הייתה חרא. 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים.
6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים, שפתיים, מבט. 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? שיער ופנים. 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? המ לא יודעת. בצוואר. 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? 0. 10. בכמה רוקים היית? ? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומנית. 13. האם אתה דיסלקט? לא. 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? לא ניסיתי חח. 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? WTF
16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה וסרט! 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? חח לא אוהבת ספרים. 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? .. 19. מה מידת החזייה שלך? מה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? חעחע. 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? פרדי פרדי פרדי! וג'ון לנון, ופולי פוליאקוב. 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? אף אחד. 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? אין.. 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? ? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין. 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? חח אני חושבת שכולם מבינים את זה כבר בכיתה א' XD 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? פינוקיו. 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? לפני שאני הולכת לישון אני תמיד בודקת אם אח שלי בסדר וזה. 29. מה הפאטישים שלך? המ. 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 19. 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא. 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא. 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? כל מיני. 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? לא. 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לא וחבל. XDDD 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? לא. 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא. 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא ברוך השם. 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא זוכרת. 40. מה הדימוי העצמי שלך? המפ. 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא. 42. מה המספר הזה אומר לך? אה. 43. מי ההוביט האהוב עליך? שטו? 44. איזה כשרונות יש לך? משחק [תיאטרון וזה], שירה, נגינה.. נמ. ריקוד. 45. האם אתה טרו? . 46. האם יש לך מצפון? כן. 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? 200 ומשהו. 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? פופקורן
49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? אה.. 50. מה המצב? סבבוש ואיתך?

ממש לא, פשוט בד"כ השאלונים ממוחזרים בטירוף

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? כשקוראים לי יערה :| 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? הרבה מאוד. 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? עם מי, כאילו? כן, כי אני מתנשקת עם הרבה אנשים שהם לא חבר שלי 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. לא מזמן 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים! כי הם מגניבים 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? שיער 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? לא יודעת :S 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? לא יודעת, שניהם נחמד 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? לא הייתי.. 10. בכמה רוקים היית? מה? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? ? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? הומני 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? ... 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? .. 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? ארוחה וסרט בלי סקס 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? נחמדים 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? לא יודעת 19. מה מידת החזייה שלך? :| 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? אממ 0, 0.... כמה מפתיע, שוב 0! 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? קורט קוביין, ג'ון לנון ואיינשטיין, כי הוא מגניב 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? לא רוצה לכתוב פה, אבל יש שניים 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? וואטדהפאק? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? אין לי אוסף 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? א' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? מלך האריות 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? חתולות 29. מה הפאטישים שלך? אין 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? די כבר 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? כן 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? עיניים כהות, עור בהיר עד רגיל כזה ושיער כהה 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? פקצה, אבל בקטנה 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לי, סעמק. 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? חתול, וכי הם שולטים 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא.. 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? לא נתנו לי נראה לי 40. מה הדימוי העצמי שלך? רע 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא לגמרי 42. מה המספר הזה אומר לך? משמעות החיים, כמובן 43. מי ההוביט האהוב עליך? לא קראתי 44. איזה כשרונות יש לך? אין 45. האם אתה טרו? ? 46. האם יש לך מצפון? יותר מדי 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי אייסיקיו 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? של אתר! ושל יונתן. 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? כולם חושבים שזה הזוי אבל כל מי שטעם אהב את זה: מלפפון חמוץ עם שוקולד. יאמייייייייייייייייייייייייייייייייייי. 50. מה המצב? נחמד

אילנייש

New member
לא,את לא היחידה:p

פשוט כמעט כל השאלונים חוזרים על עצמם. 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר?יש כמה 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב?פנים 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל?פנים נראה לי 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן?:S 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית?לא הייתי 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי?ריאלי 13. האם אתה דיסלקט?לא 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב?אין משהו מוגדר 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך?אנערף 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש?:S 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש?אף אחד 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם?ילדה אחת 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת?לא השתכרתי 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה?מה נסגר 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך?טיקטים נחשב? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך?:S 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר?ש כמה 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך?תלוי עד כמה אני עייפה 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]?לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים?לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]?:S 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס?לא 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה?לא 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים?לא 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית?לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך?מה 40. מה הדימוי העצמי שלך?פסדר 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה?לא פרשתיי מה נסגר עם השאלות:S

קרציבל

New member
וטפ

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? שושו O_ם 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? החיבוק הזה שקיבלתי מהאחיות שלי כשראיתי אותן אחרי המון זמן שלא התראנו. 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? של החבר? O_ם 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. 14,אחרי וויכוח מעפן 5. זכרים או נקבות? למה? זכרים. 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? לאדעת 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? לאדעת 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? ממ שניהם 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? שטו פורום בנות? 10. בכמה רוקים היית? הא? 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? בטח 13. האם אתה דיסלקט? לא,ואתה? 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? אקטיבי 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? סאדיסט 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? סקס 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? לא אכפת 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "שתוק" ; "כוסומו" 19. מה מידת החזייה שלך? 36B 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? אנטון, גייל הרולד, ריאן גוסלינג 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? איכסה,זקנים >:ם 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם?אוהוווו 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? 0 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? הא? 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? מצלמות "ישנות" 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? - 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? טחח 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? טלוויזיה דלוקה 29. מה הפאטישים שלך? דינוזאורים וחדי קרן 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 16 O_ם 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא ._. 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]? לא אכפת 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? בטח 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? חחחחחח ברור,מישכנתי אותו 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? דינוזאור,כי זה מגניב 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? לא O_ם 38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך?הא? 40. מה הדימוי העצמי שלך? כן 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? כן 42. מה המספר הזה אומר לך? איזה? 43. מי ההוביט האהוב עליך? מי? O_ם 44. איזה כשרונות יש לך? ריקוד,נגינה,שירה,אכילה 45. האם אתה טרו? ברור אחי 46. האם יש לך מצפון? לא 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? 0 48. איזה ריח אתה הכי אוהב? דלק >:ם 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? :) 50. מה המצב? טוב אחי

קרציבל

New member
../images/Emo23.gifטחח אין לי מושג

והאמת את שתי החזיות האחרונות קניתי בארהב,אז יש מצב

כע זה מידות של חו"ל ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

אם אני לא טועה 36 שלהם זה כמו 80 אצלנו, אבל אל תתפסו אותי במילה

אספיר85

New member
כן../images/Emo54.gif

בארץ זה בקפיצות של 5, בחו"ל זה בקפיצות של 1, בעיקר במספרים של 30 ו-.

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif

1. איזה מהכינויים שיש לך אתה הכי שונא? "עיריתוש" 2. איזה חיבוק [והסיטואציה שלו] אתה תזכור לא משנה כמה זמן עבר? חיבוקי פרידה >< 3. איזו נשיקה אתה הכי אוהב? כלומר, של מי? 4. ספר על הנשיקה הראשונה האמיתית שלך ובאיזה גיל זה היה. 5. זכרים או נקבות? למה? לא יודעת 6. איזה חלק בגוף של בן המין שמושך אותך אתה הכי אוהב? עיניים,שיער 7. איזה חלקים בגוף שלך אנשים אוהבים בדרך כלל? עיניים 8. מה אתה מעדיף, נעים בצוואר או נעים באוזן? לא יודעתO_O 9. בכמה מפגשי פורום בנות היית? - 10. בכמה רוקים היית? לא הבנתי.. 11. בן כמה היית ברוקי הראשון שלך? .. 12. בלימודים, אתה טיפוס הומני או ריאלי? אף פעם לא הבנתי מה זה אומר >< 13. האם אתה דיסלקט? לא 14. בסיטואציות מיניות- פסיבי או אקטיבי? 15. ובהמשך לנושא, סאדיסט או מאזוכיסט? לא ולא XD 16. אז מה אתה אומר קודם סקס או קודם ארוחה וסרט? O_O 17. איזה סוג ספרים אתה אוהב? נעורים.. 18. מה הביטויים שהכי אופיניים לך? "אני והפה הגדול שלי" XD 19. מה מידת החזייה שלך? 20. איזה שלושה אנשים אתה רוצה לעשות ברגע זה ממש? 21. איזה שלושה אנשים מפורסמים שמתו היית רוצה לפגוש? כ"כ הרבה /: 22. מי הבן אדם שאתה כרגע הכי מתעב בעולם? יש כל כך הרבה>< 23. מה השיא של הימים ברציפות שהשתכרת? נוור 24. איזה משטר טוטאליטרי הכי עושה לך את זה? WTF 25. מה האוסף הכי ביזארי שלך? ביזארי? מה זה? 26. באיזה כיתה הבנת שבית ספר לא בשבילך? ג' 27. מה סרט הדיסני האהוב עליך ביותר? פיטר פן 28. בלי מה אתה אתה לא יכול להרדם כמו שצריך? מוזיקה 29. מה הפאטישים שלך? O_O? 30. בן כמה היה הבן אדם הכי מבוגר שעשית איתו משהו מיני מרצון? 31. האם איי פעם היית ערום לחלוטין במקום ציבורי [לא כשהיית פיצי]? לא 32. האם גם אתה מעריץ חתולים? לא 33. איזה צבעים אתה אוהב באנשים [עיניים, עור ושיער]?הממ בעיניים אני ממש אוהבת ירוק וחום. ובשיער ירוק וגוף ממש לא משנה לי XD 34. האם איי פעם היית פקצה/ערס? סוג של ~שורקת~ 35. האם החזה שלך שייך למישהו כרגע, ואם כן למי? לא 36. האם איי פעם רצית להיות בעל חיים, איזה ולמה? כן. כלבה/נחש. כי אני אוהבת את הדרך חיים שלהם >< 37. האם אתה שומר בגדים של אנשים אחרים? כן
38. האם גם אתה ברגע זה ממש מתחמק מללמוד לבגרות רנדומאלית? לא 39. מהי משימת הנוור הכי מוזרה שנתנו לך? בדיוק אני משחקת
בטח להגיד למישהו שאני אוהבת אותו כשבכלל לא הכרתי XD 40. מה הדימוי העצמי שלך? נמוך 41. האם אתה סובל או איי פעם סבלת מהפרעות אכילה? לא 42. מה המספר הזה אומר לך? 42? כלום.. 43. מי ההוביט האהוב עליך? איכס 44. איזה כשרונות יש לך? צילום אולי 45. האם אתה טרו? אני מה? 46. האם יש לך מצפון? כן 47. כמה אנשים יש לך באייסיקיו? אין לי
48. איזה ריח אתה הכי אוהב? כפפות של רופאי שיניים! 49. מה הדבר הכי הזוי שאיי פעם אכלת? פירות ים 50. מה המצב? גרון..

למעלה