סופ"ש

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifסופ"ש

לאן נעלמים הסופ"שים?! שיהיה... לפחות זכרתי למחוק את שיר השבוע הפעם
הדבר הכי טוב שקרה השבוע: משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: שיר השבוע: אמן/אמנית/להקת השבוע: שיר השבוע: תמונת השבוע: ציטוט[י] השבוע: פאדיחת השבוע: התחדשות השבוע: סרט/סידרת/ספר השבוע: יציאת השבוע: אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: אתם יכולים להוסיף בכיף
שארית סוף שבוע מהנה.

עונה :)

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: ראיתי את חברה שלי :) משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: מצב רוח,ורבתי עם אמא. שיר השבוע: "תתארו לכם-שלמה ארצי". אמן/אמנית/להקת השבוע: אביב גפן. תמונת השבוע: אין. ציטוט[י] השבוע: "אמא של יעקב התקשרה! זה אומר שיש לו בית והוא לא גר בקניון!"
פאדיחת השבוע: אין. התחדשות השבוע: חגורת סקא. סרט/סידרת/ספר השבוע: "האי". יציאת השבוע: אתמול ויום שלישי. אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: חברה שלי. משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: יום שלישי,עושה גשר ודודים שלי באים אליי.

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifעונה

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הצלחתי מקקו עם פה
משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: לא עולה לי בראש משהו כזה... שיר השבוע: אין אמן/אמנית/להקת השבוע: הדג נחש תמונת השבוע: אין ציטוט[י] השבוע: לא זוכרת
פאדיחת השבוע: אין
התחדשות השבוע: סווטשרט ומכנסיים סרט/סידרת/ספר השבוע: חולצת בטן
יציאת השבוע: אתמול לפארק אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: כולם..
משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: יומולדת לאיתן, חנוכה ופסטיבל קפוארה D:

נכון שתתגעגעו כשאני אהיה בתאילנד?../images/Emo210.gif../images/Emo28.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: היומולדת של ירין. זה פשוט היה הדבר הכי טוב בכל ה-13 שנים האלו. משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: אין. באמת שאין כלום. שיר השבוע: שוב, כל שייגעצ אמן/אמנית/להקת השבוע: שייגעצ תמונת השבוע: ימין למטה - אני. מעליי - יונתן. לידו יעל, מתחתיה ירין, לידו אני. באמת אחת התמונות הכי טובות. היא מסמלת עבורי כל כך הרבה דברים חשובים. ציטוט[י] השבוע: ~כפיר תוקע עטים בשיער של שירי~ שני:"שירי, השיער שלך הפך לקלמר!!!1" XDDD ועוד מלא מאתמול שאני לא זוכרת. פאדיחת השבוע: ממממממ התחדשות השבוע: פן?? -.- סרט/סידרת/ספר השבוע: 1984. שוב. יציאת השבוע: היומולדת של ירין אתמול XD. היה לי פשוט כל כך כל כך כל כך פאקינג כיף. אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: דיילות ומלא תאילנדים. משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: טיסה לתאילנד.

עדן גפן

New member
Wellllll../images/Emo190.gif|פיס|

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:לא יודעת.. היה מצחיק בקומונה:| משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: יותר מדי שיר השבוע: Clearly Quite Absurd- Deep Purple אמן/אמנית/להקת השבוע: אביב, ג'וני, הביטלס.. תמונת השבוע:
ציטוט[י] השבוע: לא יודעת פאדיחת השבוע: >< there's no! התחדשות השבוע: אין>< אה. טריינינג:| סרט/סידרת/ספר השבוע: "mile high", "האוס".. יציאת השבוע: :| אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: י'/ל' משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: כלום..

תודו שהתגעגעתם!!!

הייתי בכנס ט' ראשון והיה מגניב ברמות!!! הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הכנס משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: שבכנס ראיתי אותו רק בהפסקות ו..זהו בעצם ): שיר השבוע: מורלים, דה. אמן/אמנית/להקת השבוע: להקת התנועה שיר השבוע: היה תמונת השבוע: אני אעלה אח"כ! הקבוצה עם חולצות של הכנס! ציטוט[י] השבוע: זוכרת רק אחד של יונתן חיכינו לילד בשם עמית שעומד להצטרף לקבוצה [הוא היה אמור להגיע באוטובוס] ואז ראינו אוטובוס והיו שם אישה ואיש. אז אמרתי "זה לא עמית, אלא אם הוא הפך לאישה" ואז יונתן אמר בטעות "או שהוא הפך לאיש" זה היה ממש מצחיק D: פאדיחת השבוע: לא זוכרת התחדשות השבוע: סווטשרט סרט/סידרת/ספר השבוע: בהפרעה יציאת השבוע: כנס ט' D: אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: יונתן משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: שנעשה פעולה בקשר למסו"קים

סופ"ש ^_^

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: קיבלתי עוד עבודה ^_^ והייתי פעם ראשונה במקס ברנר ^_^ והיה נורא כיף יום שישי משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: אין .. פשוט אחלה שבוע שיר השבוע: פאלינג אוואי של דופ אמן/אמנית/להקת השבוע: DOPE שיר השבוע: הומ^^ תמונת השבוע: אין ציטוט[י] השבוע: אין פאדיחת השבוע: הומממממממ אין התחדשות השבוע: כלום סרט/סידרת/ספר השבוע: היירספריי
יציאת השבוע: יום חמישי מקס ברנר יומולדת לחברה ^_^ ויום שישי יומולדת לידיד ^_^ אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: כל מי שפגשתי יום שישי
משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: ליום שישי

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gif ../images/Emo6.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: לא יודעת.. נראלי המנגל
משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: לא יודעת.. זה שבאתי לשעתיים ביום שלישי, של אותו שיעור, והמורה החליטה לשחק במקום ללמד. זה ממממממש עצבן אותי שבאתי סתם
שיר השבוע: שלגיה- ליידי D
אמן/אמנית/להקת השבוע: לא יודעת.. תמונת השבוע: לא נראלי שיש. תיכף נבדוק. ציטוט[י] השבוע: אני הולכת ברגל וקרן על האופניים. קרן: 'נוגה! לכי יותר מהר! אני על אופניים ואני משיגה אותך!!!' קרן מעצבנת
פאדיחת השבוע: לא יודעת התחדשות השבוע: אוזניות. סוףסוף סרט/סידרת/ספר השבוע: ספר- אליפים. סרט- עולם גדול ומופלא. יציאת השבוע: מנגל D: אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: לא יודעת.. אולי אני אפגוש את מיתר מהמחנה^^" משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: חנוכה, ואולי הופעה של מאור כהן ובית הבובות ב10 ש"ח [כןכן. אולי מרשים לי
]

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif סופשששש

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: לא היה.. אולי הבנייה
משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: הן?
אמן/אמנית/להקת השבוע: סנטנה, ג'ימי הנדריקס, פינק פלויד
שיר השבוע: עדיין אינטו דה נייט
תמונת השבוע: אני צריכה להקטין תמונות מהיום
ציטוט[י] השבוע: "הדשא של השכן תמיד.. מחורבן יותר" ~ "זה הכי כיף לשמוע אנשים רוקדים!" ~ "יו באלי ללבוש את הסרט הזה!" (סרט שרואים בקולנוע/טלוויזיה) אני בנאדם עקום
פאדיחת השבוע: ארוחת איכסה
התחדשות השבוע: אין..
סרט/סידרת/ספר השבוע: האי והילדים מגבעת נפוליאון
יציאת השבוע: אין..
אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: סבתא רבא
וזה לא יקרה
משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: חנוכההההההה והבדיקות הרפואיות

כל היום אני כמו משוגע

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:ת"א. משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע:חתול תלוי ליד ביתי. שיר השבוע:נו די מלא. אמן/אמנית/להקת השבוע:זקני צפת, החלונות הגבוהים. תמונת השבוע: ציטוט[י] השבוע:ממ אני אף פעם לא זוכרת...:\ פאדיחת השבוע: התחדשות השבוע:אוכל? סרט/סידרת/ספר השבוע:כרגיל נילטים
יציאת השבוע:ת"א. אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?:שלומי שבן D: משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:שלומי שבן D:

nitzangro2

New member
שבוע טוב לכולםםםםם../images/Emo24.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:יום ראשון מסיבה..[: משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע:נאממ שלא יצאתי כמעט...\= שיר השבוע:אין. אמן/אמנית/להקת השבוע:נאמממממממממ מטרופולין שיר השבוע:יש כמה.. תמונת השבוע:מאתמול.... ציטוט[י] השבוע:"הייתי עושה אותו" "אבל יש לו חבר" "חברה" "חבר" "אופפסססססססס חברהה!!" פאדיחת השבוע:אתמול-טרמפים.. התחדשות השבוע:סווצ'ר ומשקפי ראייה סרט/סידרת/ספר השבוע:להוציא את הכלב.. יציאת השבוע:אתמול-ארומה עם חברה וידיד אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?נאמממממממ לא מישו מסויים.. משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:משקפיים..

Rain must fall

New member
כדאי לקרוא, באמת. ../images/Emo118.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: אתמול בערב. :} משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: ערבית, כרגיל. =/ שיר השבוע: Dreamer's ball - Queen. Memory מפאנטום האופרה. אמן/אמנית/להקת השבוע: קווין. שיר השבוע: הגיע הזמן למחוק את זה. תמונת השבוע: חעעחעח D: ציטוט[י] השבוע: אני: דניאל רוצה לאכול משהו? דניאל: לא כבר כואב לי הראש..
פאדיחת השבוע: - התחדשות השבוע: DVD מושלם של קווין
ומכשיר DVD
סרט/סידרת/ספר השבוע: מערכונים של הגשש החיוור, שלאגר, גבעת חלפון אינה עונה. היום היה יום שידורים מיוחד לזכר פולי פוליאקוב
יציאת השבוע: אתמול. אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: סאשה. משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: חנוכה :)

Greed Island

New member
סופשבוע D:

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:אולי שהכלבלבון בכל זאת נשאר איתנו? D: משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע:ממ שיר השבוע:סינרגיה - חום יולי אוגוסט, מרגיש אחר ועד שהכל יגמר :) אמן/אמנית/להקת השבוע:סינרגיה D: שיר השבוע:דה ז'ה וו?
תמונת השבוע:אין. ציטוט[י] השבוע:ממ אין. פאדיחת השבוע:אין? התחדשות השבוע:כלום. סרט/סידרת/ספר השבוע:תיכון אבלון 3> יציאת השבוע:עם הכלב לסיבוב P: אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?:כל בן אדם אהוב אשמח לראות [: משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:~

למעלה