סקר על ספרים מסויימים.

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifסקר על ספרים מסויימים.

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה
:

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif להלה

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? לא, ראיתי את הסרט XD או משהו דומה מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? לא מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? נממ בערך.. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? לא יודעת להסביר>< גרועה בלהתבטא אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: הארי פוטר? P: אררררר שיגיע יומרביעי@!@

ספרים ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? לא אבל ראיתי תסרט מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? התמונה של הגן קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? לא מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? לא אבל הקריאו לנו אותו בכיתה ביסודי מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? משהו עם פתק ומתאבדים אנאערף אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה : לאדעת

sweet shir

New member
נמנמ;

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? כה מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? שהיה ילד נכה/בעל גיבנת... לא זוכרתO: קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? נופ. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? -- קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? כן. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? שהיא התאבדה עם האקדח שהיה מתחת לאריחים~ אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: המ, לא.
כאילו ישלי הרבה זכרונות מהרבה ספרים אבל אין לי כוח לכתוב. XD

Nataly B

New member
../images/Emo63.gif

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? כן מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? איך שלאט לאט הילדה משתנה. קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? כן!!! מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? זה קצת יהרוס אם מישהו ירצה לקרוא. קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? לא מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]?- אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: הנעלמים! סוף מעולה! אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה : המלצתי באחד השרשורים על הספרים הכי טובים לדעתי, חוץ מאלה אין לי :)

דנטל

New member
ספרים

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? יכול להיות שאת זה שהוציאו על פי הסרט שיצא על פי הספר מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? שבכריכה היה חור מנעול קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? לא מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? - קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? לא חושבת מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? - אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: ישנם ספרים שמשאירים בי חותם כלשהו, אבל קשה לי לתת דוגמה כרגע. אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה: תמיד ממליצה על המאהב של א.ב. יהושע

Rain must fall

New member
../images/Emo6.gif

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? לא. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? לא. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? לא. מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]?

נעה 124

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo63.gif

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? כן מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? הממ.. הקטע שהילדה והילד הזה שעובד בגן עוזרים לבן דוד של הילדה ללכת..>< [אני לא זוכרת משם הרבה] קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? כן
מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? שהבן של חסן [ככה קראו לו?] מנסה להתאבד =/ קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? כן מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? שלוקחים אותה לכלא ובדרך היא אומרת לאנשים שצריך לסגור את החלון בבית של אבא שלה.. אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: הממ.. יש המון מכל ספר שקראתי.. אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה- מארלי ואני, ארבעה בתים וגעגוע, קיץ אחד ביחד [והספרי המשך שלו], הרמת מסך

נעה 124

New member
../images/Emo113.gif כתבתי שם ספויילר מרודף העפיפונים..

מי שלא רוצה שלא יקרא

ספרים../images/Emo3.gif

קראתם את הספר "סוד הגן הנעלם"? לא אבל ראיתי ת'סרט ^_^ מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? אני חולה על הסרט הזה .. כל הקטע שהם מוצאים ת'גן ומשקמים אותו קראתם את הספר "רודף העפיפונים"? לא אבל אמא שלי קראהXB מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? קראתם את הספר "שרה גיבורת ניל"י? לא אבל ראיתי ת'סרט נראה לי מה הזיכרון הכי חזק שלכם ממנו [אם יש הרבה תכתבו אחד]? אם יש לכם זיכרון ממש חזק מספר אחר אתם מוזמנים לפרט: מהארי פוטר! מלא זכרונות אין לי כוח לפרט אם יש לכם ספרים להמליץ לי עליהם [אני אוהבת בעיקר ספרים על יחסים, לאו דווקא רומנטיקה ולא אוהבת מדע בדיוני] אז בבקשה : הארי פוטר
סורי זה הספר היחיד שקראתי ונהנתי ממש

למעלה