סקר על עיתונים XD"

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif סקר על עיתונים XD"

איזה עיתון אתם קוראים? המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? מנויים לעיתון נוער? כמה זמן?

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gifעיתונים.

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות אחרונות, בעיקר המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? כן. ידיעות אחרונות. אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? סודוקו תשחצים ותפזורות, כן מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא. אבל לפעמים זה נכון!
מנויים לעיתון נוער? בערך.. הזה באנגלית של ג'רוזלם פוסט כמה זמן? 4 חודשים

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif עונה לעצמי ../images/Emo6.gif

איזה עיתון אתם קוראים? מה שההורים מביאים מהתחנות דלק המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? סודוקו
מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא XD מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן?.

ronpos

New member
עונה

איזה עיתון אתם קוראים?ידיעות אחרונות המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי?כן ידיעות אחרונות אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'?לא מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל?לא מנויים לעיתון נוער?לא כמה זמן?

עיתונים../images/Emo3.gif

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות אחרונות לפעמים המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? רק תפזורת
מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא .. אבל לפעמים זה יוצא נכון מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן?

דנטל

New member
עיתונים

איזה עיתון אתם קוראים? ישראל פוסט המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? אני חושבת שכן אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? אוהבת, אבל אין לי זמן מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן? -

MispIaced

New member
|עיתון|

איזה עיתון אתם קוראים? לא יודע, מה שאמא מביאה בחזרה מהעבודה XD המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? כשמשעמם מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן?

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifעיתונים..

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות אחרונות המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? זה נחמד.. מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? אין לי כוח לקרוא את זה
מנויים לעיתון נוער? לא.. אבל כל שבוע קונים לי מעריב לנוער כמה זמן? קצת פחות משנה

Rain must fall

New member
עיתונים

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות אחרונות וראש1. המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? כן. אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? כן. מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? כן D: אם זה טוב P: מנויים לעיתון נוער? כן. כמה זמן? שנתיים.

anna the best

New member
../images/Emo39.gif|צפרדע

איזה עיתון אתם קוראים? המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? מנויים לעיתון נוער? כמה זמן?

anna the best

New member
../images/Emo46.gif

איזה עיתון אתם קוראים? מה שבא המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? כן! מאוד מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן? -----

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifעיתונים ../images/Emo12.gif

איזה עיתון אתם קוראים? מעריב לנוער לפעמים
המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? פעם היא הייתה... אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? יש תקופות... מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא מנויים לעיתון נוער? לא, פעם אמא הייתה מביאה לי כל שבוע מהעבודה אבל היא כבר לא כל כך יכולה..
כמה זמן? שנתיים בערך

אילנייש

New member
עיתונים

איזה עיתון אתם קוראים?משתנה. המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי?לא,הם קונים מדי פעם. אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'?סודוקו :] מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל?לפעמים. מנויים לעיתון נוער?לא כמה זמן?--

אספיר85

New member
You know you're crazy../images/Emo54.gif

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? כן אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? אני אוהבת את התשחצים מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לא מנויים לעיתון נוער? לא

shaharrr53

New member
עיתונים.

איזה עיתון אתם קוראים?ידיעות אחרונות המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי?לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'?אבא שלי עושה אותם מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל?לפעמים
מנויים לעיתון נוער?נופ כמה זמן?--

חדשה... ועונה על הסקר...

איזה עיתון אתם קוראים? מעריב, להיות הורים המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? כן אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? כן מאודדדדדדד מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? לפעמיים מנויים לעיתון נוער? לא

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifאהבת חיי../images/Emo99.gif

איזה עיתון אתם קוראים?ידיעות אחרונות בעיקר המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי?לא, אבל קונים כמעט כל יום :-S אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'?כן!!!@#$#@%@# מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל?כמעט, כן. זה יוצא נכון לרוב. מנויים לעיתון נוער?לא כמה זמן?-

עיתונים ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

איזה עיתון אתם קוראים? ממ מה שיש.. ידיעות אחרונות, פנאי פלוס, לאישה המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? כן אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? כן =] מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? קוראת מתרשמת ולוקחת בערבון מוגבל הכל מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן? הייתי מנויה מלא זמן חח איזה 7 שנים נראה לי, אבל הפסקתי

linoy7

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

איזה עיתון אתם קוראים? ידיעות, מעריב.. מה שאבא קונה
המשפחה שלכם מנויה לעיתון יומי? לא אוהבים את התשבצים-סודוקו-תפזורות-פרמידות וכו'? מאווווווווווד
מאמינים בדברים שכותבים על כל מזל? כן מנויים לעיתון נוער? לא כמה זמן? --

למעלה