אוף!!!

avocumber

New member
אוף!!!

נסגר לי החלון שכתבתי בו את הסקר של המילים האקראיות. במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת? 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifתקלות ../images/Emo69.gif

1. מה התקלה הכי מעצבנת? איטיות. 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? באג זה יותר מעצבן, טעות שלי זה מלחיץ
3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) מתחילה להתעצבן, מדליקה את המחשב מחדש ואם לא עובד הולכת לטלוויזיה ומחכה לאבא
4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? אני מתקשרת לאבא 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? לא מורידה כל דבר שבא לי. [לדוגמה מסנג'ר פלוס]. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? סוגרים את החלון XD 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? לא הצלחתי להכנס לאתרים, נגיד בבלוגים זה הראה לי רק את הרקע ובאצרים רגילים זה הראה לי שזה גמר לטעון כשלא עלה כלום ולא הצלחתי להתחבר למסנג'ר
8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? לא זוכרת... בעיקר איטיות יתר של המחשב פעם ב.. 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... לא
10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? תקלות זה מעצבן.

shaharrr53

New member
תקלות.

במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת?הפסקת חשמל 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם?באג 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע)מקללים את המחשב
4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים?לאף אחד,מחכים שזה יעבוד 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה?תלוי איזה תקלות 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים?כלום 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם?שהמסנ' התנתק והתחבר שוב 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם?לא זוכר
אולי הפסקת חשמל 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו.לא.. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?לא

Nataly B

New member
זה תמיד קורה לי. מוכשרת.

1. מה התקלה הכי מעצבנת? כשאני עושה משהו שעתיים ואז מת לי המחשב. 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? מטעות שלי. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) ממש מתעצבנת! 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? בינתיים בבית תמיד קוראים לי כשזה קורה. 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? כל מה שאפשר (?) 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? תלוי איזו 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? לא זוכרת 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? מת לגמרי המחשב 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... לא ממש. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? אני שונאת כשזה קורה!

linoy7

New member
תקלות../images/Emo122.gif../images/Emo41.gif

1. מה התקלה הכי מעצבנת? כשהמחשב נתקע. 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? משו שקשור למחשב 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע)- "נווו, מה עכשיו?!"
4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? מנסה לסדר, אם אני לא מצליחה אז מתקשרים לטכנאי או משו.. 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? חוץ מהאנטי וירוס? לא יודעת.. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? סוגרת =את החלון
7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? המחשב נתקע 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? כשהמחשב לא נדלק 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו...- אין משו ספציפי, רק שכשלאינטרנט יש בעיה, ומישו בשירות לקוחות עונה ואין לו סבלנות!
זה מרגיז
סתומים
10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?אני שונאת תקלות!!!

../images/Emo122.gif

במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת? שאני כותבת משו ומשקיעה בו או עושה משו במחשב או סתם באמצע שיחה מרתקת ופתאום המחשב נכבה או נטקע טפו טפו טפו 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? באג 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) שוק ואז עצבים חח 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? אמא שתזמין תכנאי 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? אנטי וירוס 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? לא מעניין חח 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם?לא זוכרת 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? שהמחשב נטקע באמצע 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... חח הומ לא משו 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? לע

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif תקלות

1. מה התקלה הכי מעצבנת? מסנג'ר תוקע את המחשב, מגיעים לשאלה האחרונה בשאלון וזה חוזר אחורה 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? באג 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) קללה 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? מסתדרת בעצמי, אם זה חמור אומרים לאבא 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? הממ אנטי וירוס? 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? לא בודקים XD" 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? מסנג'ר תקע את המחשב 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? לא יודעת 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו...לא.. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? בד"כ כשיש לי תקלות במחשב זה גורם לי להרוס אותו לגמרי ><

דנטל

New member
תקלות

במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת? 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?

דנטל

New member
יופי, מטומטמת! תשלחי לפני שענית, למה לא

1. מה התקלה הכי מעצבנת? שהמחשב נכבה באמצע משהו ארוך שלא נשמר 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? מחשב 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? מקללת 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? חברים שלי 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן - מה? לומדת מה עדיף שלא לעשות כדי לא להכביד על המחשב, להריץ אנטי וירוס ואנטי רוגלות 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? לפעמים מסתכלת, לרוב לא 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? בעקרון, המחשב שלי די בקטע שבא לו למות, אז הוא נכבה הרבה 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? עוד לא היה משהו יותר מדי אסוני
9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? לא, סתם שהמחשב שלי התאבד יום אחד, אז הלכתי לעבודה לגלוש בסוף השבוע עד שחברים שלי יוכלו לבוא אלי 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? בהתחלה חשבתי שמדברים על התקלות של תפוז

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gifתקלות.

1. מה התקלה הכי מעצבנת? לא יודעת.. 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? טעות שלי. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) מתעצבנת >< 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? לאבאל'ה, או מנסה לתקן לבד
5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? אנטי וירוס, לדעת מה אני עושה כל הזמן וכו'. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? קוראת לאבא
7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? שהמחשב נכבה בגלל הפסקת חשמל מעצבנת. 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? שהמחשב נכבה ולא הצלחתי לפתוח אותו, ואז התברר שהוא מת וקנינו חדש אחרי מיליון שנה ><" 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... לא 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? נופ.

אספיר85

New member
שונאת תקלות במחשב../images/Emo54.gif

במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת? קצר בחשמל לשניה ואז הוא חוזר. גם שהמחשב סוגר את חלון דפדפן האינטרנט בלי שום סיבה נראית לעין. 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? כשזה טעות שלי אני מרגישה חרא, אני לא מרגישה עצבנית. אז כמובן שיותר מעצבן טעות של המחשב. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) צועקת על המחשב. נשארת עצבנית לכמה זמן. אם עניתי על שאלון או עשיתי משהו בפוטושופ, אחרי כמה ימים אני נרגעת ומנסה שוב. קרה פעם שכתבתי פוסט בבלוג 3 או 4 פעמים, במרווחים של יומיים כדי שאני לא אתעצבן. הכל בגלל המחשב הדפוק הזה. 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? אני מתמצאת במחשב הכי טוב מכולם בבית, אז אם יש תקלה למישהו אחר הוא פונה אלי לעזרה או מאשים אותי. אם לי יש תקלה אני צועקת לאבא שלי שיתקשר לטכנאי. 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? סוגרת תוכנות שאני לא משתמשת כדי לא להעמיס על המחשב, אם הוא איטי או שהוא נתקע אני פותחת את הטקס מנג'ר ומהתהליכים סוגרת את כל התוכניות. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? לא רואה פרטים. סוגרת את החלון. 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? האינטרנט שלי היה נסגר סתם פתאום. 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? לא יודעת.. היה איזה משהו שהיה חייב לפרמט את המחשב כדי שהוא יפעל אז זה די גדול. אבל אף פעם לא נשרף לי הלוח אם או משהו בסגנון שאי אפשר להציל בכלל. 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... היה קצר לפני כמה שבועות, לשניה. זה דפק לי כל כך הרבה דברים. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? לא

Rain must fall

New member
תקלות ../images/Emo46.gif

במקומו יהיה סקר תקלות במחשב: 1. מה התקלה הכי מעצבנת? כשנכבה המחשב באמצע שאלון |: 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? תוצאה מטעות. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) נותנת מכה לשולחן חחח או משהו כזה. 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? לטכנאי או לידיד שלי XD 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? לא. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? רואה פרטים. 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? נכבה לי המחשב באמצע שאלון ארוך מאוד. 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? ^ 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... לא. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? תקלות זה דבר מעצבן!

חדשה ועונה בכיף:)

1. מה התקלה הכי מעצבנת?- שהאינטרנט לא עובד... זה מסוג הדברים שמשגעים אותי 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם?- באג - גם כי זה יותר נפוץ וגם כי בדרך כלל זה יותר מסובך 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע)- באסה אבל ישר פונה להתחיל לתקן תוך כדי חלוקת פקודות לבני הבית שיודו לאל על זה שאני מסדרת את העניין ויביאו לי קולה ושטויות לכרסם או לתת למכרסם שבתוך המחשב- אני תמיד מפחדת לפתוח את המחשב (הקופסה עצמה) ולמצוא עכבר... 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים?- לטוב ולרע אין לי למי לקרוא , אני הכי טובה במשפחה במחשבים 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה?-אנטי וירוס , הרחקת כולם מהמודם והראוטר 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים?-קוראת אותם 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם?-האינטרנט שוב שיגע את השכל 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם?- וירוס שהרס את כל המחשב 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו...- שום דבר, תקלות מחשב זה דבר רגיל מדיי שאני אמצא עכבר בתוך המחשב זה יהיה תקלת שיא... 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?- לא תקלה אבל יש לי פרימייר עובד ועורך מושלם בלי כרטיס עריכה....

anna the best

New member
איזה סקר מגניב! ../images/Emo39.gif../images/Emo105.gif

1. מה התקלה הכי מעצבנת? למשל שאני עונה על סקר של מאה שאלות +, ואז הוא לא שולח לי
2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? ת'אמת זה די תלוי... למשל קורה שאני מנסה לעשות משהו עשרות פעמים וזה לא יוצא לי בגלל המחשדב, ואז כשהמחשב בסדר- לא יוצא משהו בגללי. או כשזה הפוך: שלא יוצא בגללי ואז כשסופסוף זה יוצא- המחשב מתפגר. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע): מתעצבנת ומאיימת על המחשב שאני אביא לו פשיט בראש 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? לאבא, או מנסה לפתור לבד 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? לא יודעתץ.. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? אני אף פעם לא לוחצת על הפרטים. מי צריך אותם? במילא זה באנגלית! 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? שרשמתי תגובה ותפוז לא שלח לי. 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? שאני עשיתי דברים במחשב (גלשתי באינטרנט נראלי) ופתאום הוא מת ונכבה. 9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו...: כשביסודי חטיבה הייתי צריכה להדפיס מכתב באנגלית, המחשב שלי היה במשבר נפשי וכל פעם שהייתי לוחצת על אנטר הוא היה עובר לעברית, ואז הוא היה כותב מילים באמצע משפט במקום לעבור שורה ולא רצה לכתוב באותיות גדולות.... ויש עוד אחת מעניינת: יום אחר לפני שנתיים-שלוש המחשב שלי החליט שבא לו להיות מקורי ושינה את האותיות במקלדת. כלומר, כל פעם שרציתי לכתוב בעברית, והייתי לוחצת על ת' נגיד, הוא היה רושם לי אות אחרת. ורק בעברית היה את זה!!!! חתיכת אנטישמי... קיצר הוא שינה את כל הא"ב של המקלדת ואי אפשר היה לעשות עםן זה כלום! פשוט היה צריך לנחש איפה כל אות נמצאת. זה היה מאוד מעצבן. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון?

../images/Emo15.gifעונהDD:

1. מה התקלה הכי מעצבנת? שהאינטרנט לא מתחבר@# 2. מה יותר מעצבן, תקלה שנגרמה בגלל משהו שקשור למחשב (כמו באג) או אותה תקלה בדיוק שנגרמה כתוצאה מטעות שלכם? הוממ לאדעת. שניהם. 3. איך אתם מגיבים כשקורות תקלות? (באותו רגע) נלחצת ומדליקה מחדש תמחשב. 4. מה אתם עושים כשקורות תקלות? למי אתם קוראים? לאבא שלי. 5. אתם עושים דברים כדי למנוע תקלות? אם כן- מה? נממ יש לי במחשב כל מיני דברים נגד וירוסים וכאלה. 6. כשנפתח חלון תקלה והמחשב מציע לכם לראות יותר פרטים על התקלה, מה אתם עושים? אני נכנסת לזה 7. מה התקלה האחרונה שקרתה לכם? לא זוכרת, לא היה לי מחשב מלאמלאמלא זמן. 8. מה התקלה הכי גדולה שקרתה לכם? לאדעת. אווווו בעצם היה לי סוס טרויני במחשב. זה היה נחמד
9. יש סיפור תקלה מעניין? מעצבן במיוחד? מרתק? מרגש? שתפו אותנו... לא. 10. יש עוד משהו שאתם רוצים להוסיף בנדון? לאD:

למעלה