שאלון שקרים

Rock In Peace

New member
שאלון שקרים

היה משהו על הנושא הזה? מעניין לי את התחת כל הזכויות שמורות לי D: האם שיקרת פעם ><" ? למי שיקרת הכי הרבה פעמים? האם קל לך לשקר? האם אתה אוהב לשקר? האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? האם שיקרת פעם לאמא שלך? לגבי מה? באיזה תקיפות אתה משקר? האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? ולסיכום, מה דעתך על השאלון? >>"

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif שקרים

האם שיקרת פעם ><" ? אהע
למי שיקרת הכי הרבה פעמים? אנשים שאני שונאת
האם קל לך לשקר? לא
האם אתה אוהב לשקר? לא
האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לא
האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? לפעמים
האם שיקרת פעם לאמא שלך? בערך
לגבי מה? ת"א
באיזה תקיפות אתה משקר? לא הרבה, אין גם ממש על מה
האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? כן
אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? אהע
האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? תגידו אמת
תצאו בזול
ולסיכום, מה דעתך על השאלון? רעיון טוב D:

linoy7

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo41.gif

האם שיקרת פעם ><" ? כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים? לאנשים לא חביבים
האם קל לך לשקר? לא ממש האם אתה אוהב לשקר? תלוי, אם צריך ואין ברירה, אז... האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? אם יש מקרים חריגים אז..
האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? כן האם שיקרת פעם לאמא שלך? לצערי... לגבי מה? מה אכפת לכם?:p באיזה תקיפות אתה משקר? לא הרבה האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? לא אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? כן האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לא ולסיכום, מה דעתך על השאלון? שהוא שקרן

Superboi

New member
שקרים:|../images/Emo59.gif

האם שיקרת פעם ><" ? ברור למי שיקרת הכי הרבה פעמים? לא יודע האם קל לך לשקר? תלוי למה, ועד כמה השקר גדול האם אתה אוהב לשקר? לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? תלוי למי :p האם שיקרת פעם לאמא שלך? כן לגבי מה? לא זוכר באיזה תקיפות אתה משקר? כמעט ולא האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? לא נראה לי אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לא האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לא ולסיכום, מה דעתך על השאלון? -..-

עדן גפן

New member
../images/Emo190.gif|פיס|

האם שיקרת פעם ><" ? כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים? אמא בטח חח האם קל לך לשקר? תלוי למי האם אתה אוהב לשקר? אוהבת? לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)?לעיתים האם שיקרת פעם לאמא שלך? ברור לגבי מה?מלא דברים>< באיזה תקיפות אתה משקר? לאמא? אם זה כולל דברים של סידרתי את החדר ולא עשיתי את זה באמת אז בממוצע כל יום האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? לא נראה לי אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לא ממש האם יש לך משהו להוסיף על הנושא?לא.. ולסיכום, מה דעתך על השאלון? אחלה

ווינגז

New member
המפ ../images/Emo12.gif

האם שיקרת פעם ><" ? כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים? בטח להורים האם קל לך לשקר? לא האם אתה אוהב לשקר? לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? כן האם שיקרת פעם לאמא שלך? כן לגבי מה? הרבה דברים באיזה תקיפות אתה משקר? יש תקופות שיותר ויש שפחות, תלוי מה עובר עליי. האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? כן אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לא האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לא ממש ולסיכום, מה דעתך על השאלון? מקורי

דנטל

New member
שין קוף ריש

היה משהו על הנושא הזה? בקטנה האם שיקרת פעם? כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים? להורים שלי בטח האם קל לך לשקר? לא האם אתה אוהב לשקר? לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לחלוטין לא! האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? כן האם שיקרת פעם לאמא שלך? כן לגבי מה? אמרתי לה שאח שלי עשה דברים רעים שאני עשיתי באיזה תקיפות אתה משקר? הכוונה לתכיפות? לעתים רחוקות האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? וואי, לא חושבת אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לעתים רחוקות האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? אני חושבת שאת הכל אפשר לפתור בעזרת האמת או חלק ממנה ולסיכום, מה דעתך על השאלון? אחלה, כן ירבו כאלה

אילנייש

New member
שקרים

האם שיקרת פעם ><" ?כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים?לא זוכרת האם קל לך לשקר?לא האם אתה אוהב לשקר?לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים?ממש לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)?כן האם שיקרת פעם לאמא שלך?כן לגבי מה? באיזה תקיפות אתה משקר?כשאין ברירה האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים?כן אתה מרבה לשקר שקרים לבנים?לא האם יש לך משהו להוסיף על הנושא?לא ולסיכום, מה דעתך על השאלון?בסדר:]

שקרים ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

האם שיקרת פעם ><" ? יאפ למי שיקרת הכי הרבה פעמים? להורים כמובן האם קל לך לשקר? לא.. זה תלוי אבל גם למי... האם אתה אוהב לשקר? לא... לפעמים נאלצת, אבל ממש לא אוהבת את זה האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? זה תלוי איזה דברים.. בעקרון כן. להורים שלי אני בד"כ משקרת, כי מה שהם לא ידעו לא יפגע בהם. האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? זה תלוי ליד מי.. ליד חברים כן, ליד ההורים כבר התקגלתי ויש לי בראש סיפור לכל דבר האם שיקרת פעם לאמא שלך? כמובן לגבי מה? לאיפה אני יוצאת, עם מי, סיגריות, באנגים, הרבה דברים באיזה תקיפות אתה משקר? להורים רוב הזמן, לחברים לא משקרת האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? זה תלוי מה אתם מגדירים רציני אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? רק להורים! האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לאא חפרתם אותו מכל הכיוונים ולסיכום, מה דעתך על השאלון? חפירה

OrTaLL 13

New member
שקרים../images/Emo136.gif

היה משהו על הנושא הזה? כן מעניין לי את התחת כל הזכויות שמורות לי D: האם שיקרת פעם ><" ? משקר מי שאומר לא .. למי שיקרת הכי הרבה פעמים? לאמא
האם קל לך לשקר? כן האם אתה אוהב לשקר? תלוי באיזה מצב .. האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? כה :) האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? תלוי .. האם שיקרת פעם לאמא שלך? הכי הרבה XD לגבי מה? כול מיני .. באיזה תקיפות אתה משקר? לא הרבה האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? לא אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? כן חח האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? תשקרו רק אם ממש חייב :) ולסיכום, מה דעתך על השאלון? חביב +

OMG!!!!! בדיוק אתמול אממ..עשיתי אמ..

משו לחברה...לדרורעעעע כפרעליה...:_P האם שיקרת פעם ><" ?כהXDD למי שיקרת הכי הרבה פעמים?
האם קל לך לשקר?לא כ"כ האם אתה אוהב לשקר?לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים?לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)?כן..בד"כ...ואז האוזניים שלי נהיות אדומותDDD:..אבל אם זה משו כמו שעשיתי אתמול אז..אממ...זה סתם מצחיקXDDD האם שיקרת פעם לאמא שלך?כה לגבי מה?כל מיני באיזה תקיפות אתה משקר?לאדעת האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים?לדרורעעעע!!!!!!!! אתה מרבה לשקר שקרים לבנים?
האם יש לך משהו להוסיף על הנושא?אם מישו רוצה להרגיש מה מרגישים אלה שעושים עליהם את המתיחה הגדולה הזאת של פספוסים...שישאל את דרורע!!(מקפית|אלפקה|) ולסיכום, מה דעתך על השאלון?

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifשקרים ../images/Emo4.gif

האם שיקרת פעם ><" ? כן למי שיקרת הכי הרבה פעמים? לא יודעת האם קל לך לשקר? לא ממש האם אתה אוהב לשקר? לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? האמת שזאת כן דרך טובה לפתור חלק מהבעיות. תלוי איזה. לא דברים גדולים. האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? לפעמים האם שיקרת פעם לאמא שלך? לא נראה לי לגבי מה? אם שיקרתי אני לא זוכרת בקשר למה אבל אני בטוחה שבקשר למשהו קטנטן. באיזה תקיפות אתה משקר? האמת שאני לא זוכרת את הפעם האחרונה ששיקרתי?
האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? לא אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לא האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לא ולסיכום, מה דעתך על השאלון? שאלון

שקרים../images/Emo3.gif

האם שיקרת פעם ><" ? כע למי שיקרת הכי הרבה פעמים? הומממ לע דעת האם קל לך לשקר? פעם כע עכשיו לא האם אתה אוהב לשקר? ממש לא האם אתה חושב שזו הדרך הכי טובה לפתור בעיות ולהתחמק מדברים לא רצויים? לא האם זה גורם לך מבוכה ואי נוחות (השקר)? כע האם שיקרת פעם לאמא שלך? כע לגבי מה? לא זוכרת הרבה דברים באיזה תקיפות אתה משקר? אני לא משקרת עכשיו .. אולי פה ושם יוצא לי
האם שיקרת אי פעם שקרים רציניים? כע אתה מרבה לשקר שקרים לבנים? לע האם יש לך משהו להוסיף על הנושא? לא ולסיכום, מה דעתך על השאלון? הומ נחמד .. אבל שקרים זה דבר רע ..

למעלה