שאלון להחייאת הפורום

Jaya Pamella

New member
שאלון להחייאת הפורום

כל אחד יכול לבחור לעצמו את הסדר... איך שנוח לכם :) 1 אנשים שיקרים לכם מכל 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול 4 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד: 7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: 8 חברים אנשים אחרונים שראית: 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם 17 סרטים שאתה הכי אוהב 18 ריחות שאתה אוהב 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים 20 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם

Beyond Perfect

New member
איי ליגההה.. קצת ארוך :)

אם הבנתי אותך נכון אני כותבת מה שבא לי איפה שבא לי חח... 20 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20: אני כבר בת 20, המצב לא קל בכלל.. אבל נגיד שעד גיל 30. 1. לגור בת"א
2. לעזוב את ת"א
3. להשתכר עד שאני מתעלפת
4. סמים
זתומרת עוד לא... 5. לזכות במיליון שקל 6. בנג'י 7. קעקוע של פרפר 8. צניחה חופשית 9. למצוא את האחד שלי 10. ילדים 11. לטייל בעולם 12. להתחתן 13. להפסיק לשתות יותר מדי 14. להנות
15. משהו ממש גדול עם חברים הכי טובים שלי 16. לעשות טיול שורשים 17. ללמוד לדבר גרמנית 18. להכיר אנשים חשובים
19. מסיבת רווקות מוצלחת ממש.. 20. לדעת שעשיתי הכל, אני מרוצה ואין לי חרטות על כלום. 19 דברים הכי שימושיים שיש בחיים: 1. פלאפון 2. קונדומים 3. גלולות 4. רופאים 5. אלכוהול 6. דפים 7. עט 8. מוזיקה 9. כסף 10. קרם ידיים 11. אינטרנט 12. כדורים נגד כאב ראש 13. בשמים 14. לייזר 15. שפתונים \ איפור 16. מצלמה 17. אוכל 18. פוסטינור 19. בני אדם 18 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: יש לי שולחן עמוס... אני יודעת חחח 1. שקית 2. עפרונות 3. קלמר 4. שפתון 5. קרם ידיים 6. קונדום Oo 7. כוס קפה 8. עוגיות 9. פלאפון 10. טלפון 11. חוט 12. ארנק 13. מנורה 14. מודם 15. קופסת טמפונים ריקה 16. רשימה של משהו 17. ספר תנ"ך 18. מחברות כל כמה ילדים 17 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: גם הצד הזה של השולחן עמוס חח.. אני צריכה לפה משאית זבל! 1. עוד ארנק 2. עפרונות 3. פח קטן 4. קופה 5. עוד קופה 6. נר 7. ספר טרזן 8. שמן וניל 9. תמונה שלי 10. תמונה שלי עם חברות 11. מחשבון 12. מדבקות 13. דאודורנט 14. סיכות לשיער 15. גומיה 16. מסקרה 17. תפוח חצי אכול. 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם: 1. גרתי בת"א 2. גרתי בת"א מוקדם מדי (18 וחצי) 3. למדתי את הערך של הכסף 4. עצמאות 5. טיילתי 6. הכרתי מלא אנשים 7. עבדתי 8. למדתי לדבר פיליפינית 9. למדתי לדבר טוב רוסית 10. התחלתי לקחת גלולות 11. אני סוג של מורה 12. חזרתי לבית של ההורים 13. חסכתי כסף 14. אני עדיין צעירה :) 15. התאהבתי 16. התגברתי גם על זה... 15 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר 1. פיליפינים 2. ויאטנם 3. אינדונזיה 4. בכור הסודי בדימונה 5. מצרים 6. קובה 7. קנדה 8. ארה"ב 9. ניו זילנד 10. גרמניה 11. צרפת 12. ספרד 13. מקסיקו 14. תאילנד 15. קפריסין \ יוון וטורקיה 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב: 1. מיץ תפוזים 2. מיץ פטל 3. אבסנט (זה לא טעים.. אבל זה עושה טוב) 4. קפה על חלב 5. לונג איילנד 6. סקס על החוף 7. קוברה 8. אפטר שוק 9. וודקה 10. אבסולוט קוראנט 11. תה לואיזה 12. לגונה כחולה 13. מים 14. מים בטעמים 13 חברים אנשים אחרונים שראית: 1. אחותי 2. אמא 3. אבא 4. שאולי 5. לי 6. שכנה 7. ילדים בבצפר 8. עוד שכנים 9. אנטון 10. אלה 11. נוני 12. מעיין 13.ענת 12 מותגי נעליים ובגדים אהובים: 1. נייק 2. אדידס 3. אלדו 4. לי קופר 5. מרטינס 6. רנואר 7. פוקס 8. עוד קצת פוקס 9. גזית 10. weekend 11. she's 12. קרוקס 11 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם: 1. בובה ממש יפה 2. תיק איפור 3. מכשיר של משהו לא ברור.. חח אבל זה אמור להיות שימושי 4. ערכה של עזרה ראשונה 5. נעלי בית רוטטות 6. נעלי בית מתחממות 7. יום בספא בים המלח 8. פלאפון 9. חבילת קונדומים 10. עוד קונדומים 11. שמן עיסוי 10 ריחות שאתה אוהב: 1. d&g the one 2. tommy girl 3. ריח של חורף 4. ריח של סיגריות 5. gucci - envy me 6. armani code 7. הקרם ידיים של לייף ספא... פצ'ולי :) 8. ריח של תינוקות... 9. נינה ריצ'י - נינה 10. ריח של הובה בובה הכחול חחח 9 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם: 1. לי 2. אנטון (עם סטוק של קונדומים..) 3. יעל השוודית 4. ימית 5. שאולי (עם סטוק עוד יותר גדול של קונדומים חחח) 6. את אחותי הקטנה 7. ידיד שלי שטס לארה"ב... 8. ענת 9. שני 8 דברים שהיית לוקח לאי בודד: 1. סודוקו (נו אני עדיין אוהבת חח) 2. קרם שיזוף 3. מנה חמה 4. פלאפון 5. מברשת שיניים 6. משחת שיניים 7. מגבת 8. נורופן 7 סרטים שאתה הכי אוהב: 1. קיץ אחד של סוטול 2. המסור 3. שבעת החטאים 4. היפה והחיה 5. road trip 6. not another teen movie 7. ילדים של אף אחד 6 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת: 1. עברתי לת"א מוקדם מדי _18 וחצי) 2. הבן אדם שבשבילו עברתי 3. לא ניצלתי שם מספיק את הזמן 4. שרפתי יותר מדי כסף 5. יצאתי עם מישהו 3 שנים.. סתם... 6. דרכתי על מלא אנשים 5 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם: אני חיה לפי זה.. וסורי שזה באנגלית.. חחח זה נשמע ככה יותר טוב :) ויש לי עוד.. אבל אין לי כח לכתוב פה מיליון חחח 1. Don't look here, the joke is in between your legs. 2. Im easy to please as long as I have things my way 3. When all else fails, admit i'm right and kiss my ass. 4. Experience is the name that everyone gives to their mistakes. 5. We should have different laws for when we're drunk. 4 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: 1. תנ"ך 2. ספרות 3. חשבון 4. משפט עברי 3. אנשים שיקרים לכם מכל: 1. המשפחה שלי 2. החברים שלי 3. אני, עצמי ואנוכי. 2 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול: 1. מורה 2. אדריכלית 1 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: 1. rue du soleil - in my heart... אין אין זה השיר שאני נכנסת איתו לחופה... אהאה איזה ארוך זה היה חח....

אוי ויי ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

זה שאלון נורא קשה (וארוך) טוב.. אמרתם שמותר לי לבחור את הסדר, אז אם הבהנתי את זה נכון זה הולך ככה: 20 דברים שנמצאים בצד ימין שלי: 1. מספריים 2. דגל אנגליה 3. ספר מתמטיקה 4. כסא 5. כדור צבעוני 6. חוברת תשבצי "שחור ופתור" 7. ארון 8. נעליים 9. מגירות 10. מדפסת 11. קרניים מאירות של שטן 12. טלוויזיה 13. בובה של כלב 14. דגל ארה"ב 15. דגל פולין 16. בובה של כלב-ים 17. קלפי משחק 18. סל 19. שק גדול 20. פנס 19 דברים שנמצאים בצד שמאל: 1. מאפרה 2. מעמד לקטורת 3. דבק סלוטייפ 4. נר עם עץ אשוח 5. פח אשפה 6. מחשב 7. מגירה 8. שמן ריחני למבער 9. ציור שציירו אותי 10. מחק 11. הזמנה לקוקה-קולה לייב 12. פוסטר שחבר של אחי קנה לי 13. מרפסת 14. קופסה גדולה של מדפסת 15. מילים לשיר 16. מתג של האור (מתחילים להגמר הדברים) 17. מצלמה 18. מנורה עם יבים כאלה שזוהרים בקצה 19. תווית של בגד 18 דברים הכי שימושיים: 1. מכונית 2. מנורות 3. מחשב 3. פלאפון 5. מצלמה 6. סיגריות 7. אמפי3 8. חשיש 9. מזגן 10. כסף 11. אלכוהול 12. יומן 13. רכבות 14. שמיכה 15. מצתים 16. טמפונים 17. איפור 18. קונדומים 17 שירים שאני הכי אוהבת (יש כל כך הרבה ואני אפילו לא בטוחה שאחלה אני הכי אוהבת, אבל יאללה דוגמית מהפלייליסט שלי): 1. marilyn manson- coma black 2. הדג נחש- מה נעשה 3. sam roberts- some birds 4. אביב גפן- עליסה 5. היהודים- עוד ארון אחד 6. אריק ברמן- יום חדש נפלא 7. useless id- turn up the stereo 8. reamonn- supergirl 9. good charlotte- east coast anthem 10. rage against the machine- killing in the name of 11. nirvana- lithium 12. metallica- saint anger 13. ill nino- what you deserve 14. eminem- lose yourself 15. המכשפות- להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך 16. ברי סחרוף- אין קץ לילדות 17. שוטי הנבואה ואיזבו- הוא אוף נשברתי.. אני אמשיך בהזדמנות אחרת! זה מעייף ומעצבן מדי =/

Rock In Peace

New member
THE תשובות

אנשים שיקרים לכם מכל: משפחה 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: אנגלית, אממ... מתמטיקה (?) 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול: וטרינרית, סופרת, ציירת. 4 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: זבוב מעצבן, עכבר וקיר >< אה ורמקולים. 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם: אממ 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד: אין לי כח לחשוב... שאלה שחרשו עליה כולם >>" 7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: מאפרה (בלאכעס).. סיפרייה, זבוב מעצבן, ספרים, ספל, עוד ספל וצלחת. 8 חברים אנשים אחרונים שראית: חברה שלי אחי, אחי, אמא, אבא, סבתא, והרבה אנשים ברחוב. 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: אין לי כח >< 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20: לסיים תיכון, לעשות בגרויות, רישיון, לא יודעת נו >< 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר: לונדון... עוד מקומות בבריטניה, אמריקה...................................................................... אני פורשת כאן מהשאלון הטיפשי ><"" 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם 17 סרטים שאתה הכי אוהב 18 ריחות שאתה אוהב 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים 20 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם

דנטל

New member
אין הגבלה על אורך התשובות?

1 אנשים שיקרים לכם מכל: החברים הכי טובים שלי 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: לשון ומתמטיקה 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול: להתבטל 4 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: מפזר חום, ספרים, סורק, שולחן, מצלמת אינטרנט 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם: החברים שלי 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד: מחשב, פלאפון, חברים 7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: בקבוקים ריקים, נייר טואלט, כסא, נעליים 8 חברים אנשים אחרונים שראית: החברה הכי טובה שלי, הבוס שלי 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: האדריכלים, בית הספר הישן, זה הגיע עד לכאן 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20: כבר עשיתי 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד/ביקרת בהם בעבר: רומניה 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם: המון כסף 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים: מחשב, פלאפון: כסף 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב: סודה, קמפרי אשכוליות, וודקה רד בול 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת: להסתפר 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם: לבחור לעצמי דרך חיים שמתאימה לי למרות שהיא לא מתאימה לנורמות 17 סרטים שאתה הכי אוהב: סרטים של טים ברטון 18 ריחות שאתה אוהב: לא ממש אוהבת ריחות, אפשר דלק וכאלה 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים: מותגים לא מדברים אלי 20 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם: כאלה שמבהירים שהכי טוב זה לחיות את הרגע

ש י ו ש1

New member
עונה :)

1 אנשים שיקרים לכם מכל:ליאת 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר:אנגלית וחשבון :) 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול:אמממ ..וטרינרית,מורה , עשירה חחחחחחח 4 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם: i can do what she can do so much batter
ולא יודעת מה עוד חח 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם:סתם חברים וזה ... DD: 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד:מחשב , משחת שיניים ומברשת ,איפור חח, פלאפון, את בתדודה שלי D: 7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: הכונן של המחשב, קיר , חלון חח ומרפסת..לא משו מיוחד D: 8 חברים אנשים אחרונים שראית:חברים אנשים D-: אמא, עדי,עפרי, בן, אבא, תמי וזהו נראהלי.. 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם:וואי זה לא ייגמר.. כל מיני שירים למיניהם של שון פול
, כל מיני שירים של אינקובוס
, נו יש מלא ואיןלי כוח D: 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20 :וואוO_O 1-קעקוע 2-צניחה חופשית 3-לגור בניו יורק 4-לטייל בכל העולם 5-סנפלינג 6-שחייה בעירום D: 7-לשבור שיא גינס.. D: 8-לסיים בצפר .. D: 9-ללמוד עוד שפה .. :) 10-לעשות שופינג מטורף של 10,000 שקל חחחח 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר: ניו יורק, קנדה, אוסטריה, אוסטרליה ,יפן,סין ,הולנד, יוון, ברזיל , אנגליה ,ארה"ב .. :) 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם: פוף, מחשב ,תיק של קיפלינג חח, מערכת ,גיטרה ,חח ערב כיף כזה .. ,והיו עוד כמה לא זוכרת.. D: 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים: מחשב ,מיטה, נעליים ,כסף ,מצלמה ,מזגן ,איפור ,בית חולים ,דפים ,מוזיקה ,אמפ י,מקומות איחסון למיניהם[ארונות וכאלה] ,ספרים
14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב:קולה,ספרייט,שוקו D: 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת:15 ?O_O אני לא חיה אפילו 15 שנה .. D: 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם:לא יודעת D: 17 סרטים שאתה הכי אוהב: אמן האשליות, מולאןןן
, מלך האריות
, קיץ אחד של סוטול, עלי ג'י, אמריקן פאי , הדיוקס קוראים את האזרד 2, משפחת סימפסון, 300, הטינה ,הצילצול, שודדי הקאריביים, הצעקה, שעת שיא ! , עאעאע וכל סרטי מת לצעוק
!#$ 18 ריחות שאתה אוהב: בשמים , הריח של אמא
, הריח של אחרי הגשם..
, חח של מקדונלדסD: , של דברים חדשים, אמור אמור
, דלק חח, לא יודעת נו נגמר .. D: 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים: אין ממש הרבה.. פול אנד בר, ואנס, אולסטאר, אדידס, פוקס 20 דברים שנמצאים בצד ימין: שעון כוס קפה מעמד לעטים וכאלה ספרים סרטים עכבר רולית D: דיסקים מיטה פן בבושקה D: כרית חימום שלט למערכת חח נעליים דרייברים למחשב בליסטיקס חגורה תעודה מילקי מאפרה של אמא .. מיטה D: שידה וזהוD:

עונה

1 אנשים שיקרים לכם מכל: משפחה 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: אנגלית וספרות 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול: לא יודעת 4 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: מדפסת, בושם, דיסקים, גוף מחשב 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם: ידידים .. חברות .. אחי .. לע דעת 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד: פלאפון, מחשב, סכין, מציט, בגדים, רשת דייגים
7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: צלחת, כף, מסטיק, פלאפון, אוזניות, מקודד, כל מיני ניירות 8 חברים אנשים אחרונים שראית: ע', א', א', א', ש', א', א', ר' 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: אין לי כוח לכתוב 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20 .. כנ"ל 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר: איטליה, ארה"ב, לונדון, טורקיה, ולע יודעת .. חו"ל בקיצר .. 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם: מחשב, ספרים של הארי פוטר
, מובייל של דולפינים, כל מיני פסלים יפים, שרשרת עם השם שלי, ולע זוכרת 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים: מברשת + משחת שיניים, מחשב, טלויזיה, סכין, מזלג, מדפסת, משקפיים, בגדים, נייר טואלט
, תרופות, איפור, טלפון 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב: מים, קולה, מנגו, לימונדה, אייס קפה, נסטי, ברד, תות בננה, אפרסק, נס קפה, תה, ענבים, שוקו, שוקולטה 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת: לע יודעת 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם: הרבה .. 17 סרטים שאתה הכי אוהב: כנ"ל 18 ריחות שאתה אוהב: פרחים, גשם, לחם שיצא מהתנור, פיצה, קוראסון, בורקס, בשמים, ים, לע דעת מה עוד 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים: פוקס, אולסטאר, נייק, פומה, דיאדורה, לא זוכרת 20 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם:

anna the best

New member
סבבה ../images/Emo39.gif../images/Emo105.gif

1 אנשים שיקרים לכם מכל: אני 2 מקצועות שהכי אהבת בבצפר: מתימטיקה, פסיכולוגיה 3 דברים שתרצה לעשות כשתהיה גדול: צבא, טיול לדרום אמריקה, ילדים 4 חפצים שנמצאים בצד ימין שלך ברגע זה: חלון, קיר, כביסה, סורגים 5 אנשים שהיית לוקח איתך למקומות מבודדים בעולם: שרית, גנה, ירדן, אושרת, גלוריה 6 דברים שהיית לוקח לאי בודד: קרם הגנה (כי למדתי לקח), מחשב נייד, בגד ים, יומן, שוקולד וטישיו 7 דברים שנמצאים בצד שמאל שלך ברגע זה: סל כביסה, דלי, טיסן, עיתון, קלסר, דיסקים ומיקרוגל. 8 חברים אנשים אחרונים שראית: אמא, אבא, אח שלי, סבתא, הדוור, שכן אחד.... 9 שירים שאתה הכי אוהב בעולם: אין לי כח 10 דברים שאתה חייב לעשות עד גיל 20: צבא, בגרויות, ללמוד ספרדית כמה שיותר, להתנשק, שיהיה לי חבר, לרדת לאילת עם חברים, לעשות פסים בצבע אדום, להחליף פלפון, לקנות לעצמי מחשב ולנסוע לבד באוטובוס איןם לי כח להמשיך.... 11 מקומות שתרצה לבקר בהם בעתיד \ ביקרת בהם בעבר 12 מתנות הכי טובות שקיבלתם בחיים שלכם 13 דברים הכי שימושיים שיש בחיים 14 שמות של משקאות שאתה הכי אוהב 15 דברים שעשית בחיים שלך והתחרטת 16 דברים שעשית בחיים שלך ואתה שלם איתם 17 סרטים שאתה הכי אוהב 18 ריחות שאתה אוהב 19 מותגי נעליים ובגדים אהובים 20 משפטים שהכי מדברים אליך בעולם

למעלה