ארכיון שוב

ארכיון שוב ../images/Emo10.gif

ככ משעמם
1. שם: 2. גיל: 3. זכר/נקבה: 4. מיקום בארץ: 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה: 7. יש חבר/ה ?? 8. רישיון נהיגה ? 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? 11. מה צבע העיניים שלך ? 12. מה צבע העור שלך ? 13. יש לך אח/ות בצבא ? 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? 15. אתה צמחוני/ת ? 16. אתה טבעוני/ת ? 17. קולה ? 18. מים ? 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: 20. על האש ? 21. צמחוני/ת ? 22. חתולים או כלבים ? 23. יש לך בע"ח ? 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? 27. סנפלינג: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? 34. גנבת פעם ? 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? 44. נישקת בחורה ? 45. נישקת בחור ? 46. אתה סטרייט/ית ? 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? 51. שברו לך פעם את הלב ? 52. שברת למישהו פעם את הלב ? 53. בגדו בך? 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 59. וחזק פיזית ? 60. וחזק נפשית ? 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)

במו ידי עושה אהבה עם זיכרונך

1. שם:מירב 2. גיל:15 3. זכר/נקבה:נקבה 4. מיקום בארץ:ירושלים 5. תאריך הלידה:9.2 6. כינוי חיבה:מירבי 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה ?לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):לובים והליקס 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?מתולתל 11. מה צבע העיניים שלך ?חוןם 12. מה צבע העור שלך ?לבן?! 13. יש לך אח/ות בצבא ?2 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?כן 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?כן 18. מים ?כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:בירה 20. על האש ?לא 21. צמחוני/ת ?כן 22. חתולים או כלבים ?כלבים 23. יש לך בע"ח ?כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:נימאס בכל שאלון יש המון נו
25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?ביום שישי יוני בלוך 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?כלום 27. סנפלינג: לא עשיתי 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך:מעורבב 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?חחח כל יום אני רואה מישהו וחושבת שהוא הכי יפה בעולם 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? גיא לואל כמובן 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?ראה סעיף 19 וגם כל מיני 34. גנבת פעם ?בקטנה 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?ליפעמים 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?ליפעמים 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?ממממ ממש ממש ליפעמים 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?משנה טיפה דברים 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?את האצבעות ביידים, הן דקות וארוכות. ממ הפנים בסדר. 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? חתולים. אבל בזמן האחרון פחות. 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?שחצנות סנוביות טיפשות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?אח שלי 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?יש מצב, ולא. 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא. 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?כדור. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?אמא. 51. שברו לך פעם את הלב ?לא. 52. שברת למישהו פעם את הלב ?אולי. 53. בגדו בך?לא. 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן. 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?אולי 2. אולי אולי. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? זה יוני בלוך חמי רודרנר רוק ישראלי 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?7 59. וחזק פיזית ? תלוי נגד מי 60. וחזק נפשית ?4 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?אפלטונית?:( 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?אפלטונית?:( 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?חחחחחחחח לא. 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא. 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פרטי. ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) לנער ולאכול D:

Nataly B

New member
עונה

1. שם: נטלי 2. גיל: 16 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: אזור השרון 5. תאריך הלידה: 29.4 6. כינוי חיבה: יש מלא 7. יש חבר/ה ?? כן 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): הלוואי 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ?חום 13. יש לך אח/ות בצבא ? השתחררו 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? כן 18. מים ? כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: מרטיני, וודקה אשכוליות 20. על האש ? כן!! 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? חתולים 23. יש לך בע"ח ? לא 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: יש הרבה 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? חופש הגדול 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? אין 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? מטורף ברמות
29. הצבע השולט בארון שלך:אין מיוחד 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? נעה תשבי 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?מאט דיימון 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? סטיב קארל ואדם סנדלר ועוד מ-ל-א 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא שזכור לי 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? מדי פעם 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? יש ויש 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? אף 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? שיער 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? טיסות וחרקים 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? חסרת בטחון 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?צביעות ודו פרצופיות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא 44. נישקת בחורה ? בלחי 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא שרציתי =\ 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה, אבל לרוב אלה מגרנות ממש חזקות שדורשות כדור. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן =\ 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? - 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 1 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? זה, הטופ מודל הבאה, איש משפחה וריטוש. 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 8 60. וחזק נפשית ?9 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? חח 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) קצת מהקצפת ואז מערבבת הכל.

עונה ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

1. שם: נגה 2. גיל: 17 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: קרית אתא 5. תאריך הלידה: 2.10.90 6. כינוי חיבה: אין 7. יש חבר/ה ?? כן 8. רישיון נהיגה ? עוד לא.. בדרך 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): יש בנתיים קעקוע אחד.. מתכננת עוד כמה.. ועגילים יש בנתיים 14 באוזניים, 1 בפה ו-1 בפופיק. מתכננת עוד 3 בפופיק ואולי עוד 1 באוזן.. 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? לבן 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא.. חח אבל יש לי המון חברים בצבא.. ואני עוד מעט אהיה בצבא =/ 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? כן 16. אתה טבעוני/ת ? לא, אבל משהו בין צמחונית לטבעונית 17. קולה ? טוב 18. מים ? בסדר 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: וודקה 20. על האש ? רק שניצל תירס 21. צמחוני/ת ? כן חח שאלתם כבר 22. חתולים או כלבים ? גם וגם ^.^ 23. יש לך בע"ח ? כע, 2 חתולים וכלבה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: יש מלאאאא 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? אמממ לפני איזה שבועיים נראה לי 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? שוטי הנבואה ואיזבו- הוא 27. סנפלינג: חח מה איתו? 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? חחח כל דבר שאני עושה בחיים שלי אתם יכולים להכניס תחת ההגדרה מטורף, יש יותר מדי.. חח נראה לי אבל שאחד הטובים שלי היה לצאת לסיבוב ממתק או תעלול בהלוואין... 29. הצבע השולט בארון שלך: אמממ לאדעת.. פעם זה היה שחור.. היום לאדעת.. צבעוני.. 200 צבעים על חולצה אחת 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אנג'לינה ג'ולי נראה לי 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? אממ לאדעת.. אמינם נראה לי 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? אמפפ לאדעת... מאיה מרון נראה לי 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? חחחח יותר מדי פעמים.. בהמון דברים קטנים.. חח והעובדה שבאופן תמידי יש לי THC בדם.. 34. גנבת פעם ? קופסת סיגריות מאבא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? כע, קופסה ביום בערך 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? אממ פעם הייתי שותה 3 פעמים בשבוע.. היום אני שותה כדי לשכוח וכשאין מה לעשן.. 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? אממ לפעמים, תלוי במצברוח 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? כמו כל נקבה- להרזות 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? אממ העצמות בריח והשפתיים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מבדידות, ומלהזדקן 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? מציקה נראה לי 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? אממ צביעות ויוהרה 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן 44. נישקת בחורה ? כן 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? לא 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? חח קרה לי כמה פעמים... אבל לא, לא נהניתי 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? פעם אחת, וזה לא היה בגידהההה זה היה נשיקה... 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? אמממ זה תלוי עד כמה כואב.. משתדלת שלא לקחת, כי כשהייתי קטנה הייתי מכורה לכדורים.. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? ילדה של עצמי.. חחח לא של אבא ולא של אמא. 51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? לא שידוע לי 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? אממ לא שזכור לי 55. מה היו התוצאות ?... 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 2-3 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? שמיניסטים, וכשהייתי קטנה הייתי בפורום של אמינם חחח 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? אמממ 8-9 ככה 59. וחזק פיזית ? אממממ 7 בערך 60. וחזק נפשית ? 8 נראה לי חח 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? כן 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? אממ חח כן 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? חחחחחחחחחחחחח לא. 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) חחחחחח אני לא אוכלת מילקי. באסה.

דנטל

New member
בשאיפה שהמחשב שלי לא יכבה באמצע

1. שם: דנה 2. גיל: 34 3. זכר/נקבה: נ 4. מיקום בארץ: ת"א 5. תאריך הלידה: 9/4 6. כינוי חיבה: דנטל 7. יש חבר/ה? לא 8. רישיון נהיגה? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): כן 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי? גלי 11. מה צבע העיניים שלך? תכלת 12. מה צבע העור שלך? לבן ורוד 13. יש לך אח/ות בצבא? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה? מסורתי/ת? חילוני/ת? מאוד חילונית 15. אתה צמחוני/ת? לא 16. אתה טבעוני/ת? לא 17. קולה? לא 18. מים? כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: קמפרי אשכוליות 20. על האש? כן, אבל לא נקניקיות 21. צמחוני/ת? זה כבר היה 22. חתולים או כלבים? חתולים 23. יש לך בע"ח? כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: פנתרה 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה? לפני שבועיים, אבל זה היה רק שני שירים 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע? אתה חסר - איציק שמלי 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית? איך היה? מצנזרת, נחמד 29. הצבע השולט בארון שלך: לבן 30. מי האשה הכי יפה בעולם? אנג'לינה ג'ולי 31. מי הגבר הכי יפה בעולם? אורלנדו בלום 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת? לא יודעת 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך? כן, גנבתי 34. גנבת פעם? כן 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות? כמה? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה? הרבה 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה? זה לא מענין אותי 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל? פחות בטן 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך? שהיא לא מענינת אותי יותר מדי 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? ג'וקים 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך? מתעצבנת מהר 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים? טפשות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל? כן 44. נישקת בחורה? לא 45. נישקת בחור? כן 46. אתה סטרייט/ית? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר?! נהנת מזה? כן וכן 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור? לרוב מחכה ואז זה עוד יותר כואב ובסוף הכדור לא עוזר כי חיכיתי 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא? אבא שלי מת 51. שברו לך פעם את הלב? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב? לא חושבת 53. בגדו בך? כן 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר? כן 55. מה היו התוצאות? סתמיות 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים? 4 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת? המון 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון? 2 59. וחזק פיזית? 8 60. וחזק נפשית? 9 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז***? כן 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי? קומות 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך? לא אוהבת, אבל כשבכל זאת אוכלת - קודם השוקולד הדוחה הזה ואז הקצפת הנפלאה

MispIaced

New member
../images/Emo45.gif השוקולד הזה מגעיל.

שיעשו מילקי רק מקצפת וזהו D: (אמ, איך קודם את השוקולד ואז את הקצפת?
)

דנטל

New member
אבל מאותה סיבה?

כלומר, גם היא חושבת שהשוקולד הזה פשוט דוחה ומשאירה את הקפצת לסוף?

אספיר85

New member
מות../images/Emo54.gif

1. שם: סתיו 2. גיל: 15 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: פה 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה: STYU 7. יש חבר/ה ? לא 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג : אין 10. השיער שלך? חלק -גלי כזה. 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? בהיר אך משוזף מעט. 13. יש לך אח/ות בצבא ?לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ? מה איתה? 18. מים ? טעים 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: אין 20. על האש ? קבב יאמ יאמ 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? כלבים 23. יש לך בע"ח ? לא 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: קווין 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? בחופש 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? יוני בלוך - נעים בחוץ 27. סנפלינג: לא עשיתי 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? אני לא עושה דברים מטורפים. 29. הצבע השולט בארון שלך: צבע של עץ כזה 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? לא יודעת 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? לא יודעת 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? >> 33. עברת פעם על החוק? לא 34. גנבת פעם ?לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? כן, בערך 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? שהשיער שלי לא יהיה כזה נפוח. 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?את הפנים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? לא יודעת 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?>> 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? כן. גם בלי להתחרמן. חה חה. 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקחת כדור. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? של שניהם ביחד מה זה פה. 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? נראהלי 53. בגדו בך?לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? לא היו תוצאות. כי לא ידעו על זה. 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 0. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? אין 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? לא יודעת. 59. וחזק פיזית ? 0? 60. וחזק נפשית ? לא יודעת. 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? מז"א צורה לא אפלטונית? לפי ההגדרה במילון, אפלטוני זה העדר חושניות, העדר תאווה גופנית ומינית. ז"א, אהבה של האישיות נטו. לא, אין לי כזאת. ואין כ.זה דבר בכלל. איך אפשר לאהוב מישהו רק לפי האישיות שלו? כשהחיצוניות לא נמצאת בשום מדד? זה לא קיים וזה לא הגיוני. 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?לא. אבל להתמזמז איתו יש. 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כן 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? בית פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)

Superboi

New member
עונה../images/Emo59.gif

1. שם: עדן 2. גיל: 17 3. זכר/נקבה: זכר 4. מיקום בארץ: נתניה 5. תאריך הלידה: 3.1 6. כינוי חיבה: P: 7. יש חבר/ה ?? לא :( 8. רישיון נהיגה ? עוד לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): אין ולא רוצה 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? קצר חלק 11. מה צבע העיניים שלך ? חו 12. מה צבע העור שלך ? בהיר 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילוני-מסורתי 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ?
18. מים ?
19. אלכוהול שאני אוהב/ת: הכי הרבה XL חחח 20. על האש ?
21. צמחוני/ת ? - 22. חתולים או כלבים ? אין 23. יש לך בע"ח ? לא 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: אוונסנס 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? לא זוכר 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? כלום 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? המגלשה הלבנה במימדיון. כיייייייייף! 29. הצבע השולט בארון שלך: אין כזה 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? כל מיני, לא יודע... 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? אתם לא מכירים 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? אליסון מאק 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? עשיתי דברים, לא זוכר P: 34. גנבת פעם ? בתור ילד 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? די מרוצה 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? כל מיני דברים, אבל בכללי אני בסדר 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? לא יודע 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? אמממ... 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? ביישן 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? צביעות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא 44. נישקת בחורה ? לא נשיקה-נשיקה 45. נישקת בחור ? לא :( 46. אתה סטרייט/ית ? לא 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לאאא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? הולך לישון 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? לא - ולא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא יודע 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? אולי, לא זכור לי 55. מה היו התוצאות ? - 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 2-3 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? אוונסנס, אבריל, בובות, בנים ב, ג"צ, זיהוי שירים, האי, הפיג'מות, סמולוויל, ניסויים לגולשים XD, ועוד כל מיני של תמיכה טכנית 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? לא יודע 60. וחזק נפשית ? 7 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כןן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? כן 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כן 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) עם כפית, מלמעלה למטה

עונה

1. שם: יער 2. גיל: עוד מעט 14 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: ת"א 5. תאריך הלידה: 5.12.93 6. כינוי חיבה: יו, יוץ, יסר, מחמוד 7. יש חבר/ה ?? כן 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): לא 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? בין חלק לגלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? עורי 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית מאוד 15. אתה צמחוני/ת ? כן 16. אתה טבעוני/ת ? רוצה להיות 17. קולה ? אני לא קולה 18. מים ? ולא מים 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: בירה 20. על האש ? ירקות בלבד, תודה 21. צמחוני/ת ? כן 22. חתולים או כלבים ? זה נורא קשה. אני חושבת שחתולים, אבל בזמן האחרון התחרות צמודה ביותר. 23. יש לך בע"ח ? כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: ביטלס 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? שנה 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? She's Leaving Home של הביטלס. עכשיו בדיוק התחלף למלכת היופי של מוניקה 27. סנפלינג: לא!!! 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא יודעת 29. הצבע השולט בארון שלך: יש מצב שחור 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אין 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? :) הוא 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? אין 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? כן 34. גנבת פעם ?כן 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? הכל 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? אהההההה די שאלות נודניקיות 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? הרבה 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? דיייי 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקחת כדור. יאמי. 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא יותר 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? רעות 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 2 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? כתבתי בעבר- הרבה. עכשיו מדי פעם בשאלה קטנה 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 5 59. וחזק פיזית ? במכות 10, בשאר 2 60. וחזק נפשית ? 3 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? כן 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? לא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) לא אוכלת מילקי. ג'לטין.

../images/Emo203.gifמחכה שנחטא במגע

1. שם: נועה 2. גיל: 15 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: ירושלים 5. תאריך הלידה: 13.8 6. כינוי חיבה: נוני, נועה'לה 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): שני הליקס, טראגוס ושלוש לובים.. בתכנון? לשון אולי 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק אבל לא מקלות 11. מה צבע העיניים שלך ? ירוק חום כחול משהו 12. מה צבע העור שלך ? בהיר 13. יש לך אח/ות בצבא ? חח שנה הבאה 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? כן 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? אעאעא בטח 18. מים ? סבבה 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לא אוהבת 20. על האש ? בשר זה רצח 21. צמחוני/ת ? כן... 22. חתולים או כלבים ? כלבים 23. יש לך בע"ח ? כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: כנסיית השכל 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? אממ יום שישי 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? האם להיות בך מאוהב 27. סנפלינג: ? 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: שחור כמובן 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ליאור אשכנזי.. 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? גנבתי מסטיק? 34. גנבת פעם ? ^ 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא יותר מדי 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לרוב כן 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? חח שהכל תמיד יסתדר כזה נו 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? אממ את הפנים? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? פגיעה 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? אממממ רעה וקשה 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? אדישות!! 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? חח לא 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? מה פתאום! 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? חלילה 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקחת כדור כי בחיים זה לא עובר 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אבא 51. שברו לך פעם את הלב ? הו 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? חח 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? אביב, בנות, אופנה 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 10 59. וחזק פיזית ? 7 60. וחזק נפשית ? 7 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? מה זה אפלוטונית? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? חחחח נגיד 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? מי זה? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? חצי פרטי כזה ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) איכס מילקי. :[

Beyond Perfect

New member
איזה שאלון ליגה..

1. שם: יולי 2. גיל: 18+2 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: כרמיאל סיטי 5. תאריך הלידה: 8/11 6. כינוי חיבה: יול, אנג'י, מאמז... 7. יש חבר/ה ?? בערך 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): השם שלי באמהרית (בצד של החזה), המילה maganda (יפהפיה בפיליפינית) על עמוד השדרה, סימן של עקרב על הקרסול... 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום שחור 12. מה צבע העור שלך ? לבן כמו שלג 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? דיאט 18. מים ? פטל 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: אני מורידה אבסנטים, אפטר שוק, קוקטיילים (קוברה, סקס על החוף ולונג איילנד).. אבל האהוב עלי - אבסולוט קוראנט 20. על האש ? :) 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? כלבים 23. יש לך בע"ח ? כן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: יש מלא 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? לפני כמה ימים בפסטיגל 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? tony rich project - Nobody Knows 27. סנפלינג: מפחיד 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא נכנסת לזה 29. הצבע השולט בארון שלך: שחור, חום ממ.. 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אני 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? עוד לא פגשתי אותו 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? אנערף 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? כן.. שתיתי לפני גיל 18 :) 34. גנבת פעם ? כן, אחרי הכל כולנו.. 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? כן, תמיד והרבה. 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? כן 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? גובה 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? עיניים, אף.. מממ הכל 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? להכשל 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? עקשנות ברמות ובזבזנות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? קמצנות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? נראה לי שכן 44. נישקת בחורה ? כן, את חברה הכי טובה שלי.. אחרי פעמיים לונג איילנד חחח 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? כן וכן 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקחת כדור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אבא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? כן 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? לא טובות 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 5 בערך... שמתוכם 2 הכי טובים 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? כל מיני 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 10 59. וחזק פיזית ? 5 60. וחזק נפשית ?10 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? כן!!! 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לגמרי... עדי אלדר ליגההההההההה 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) לא אוכלת מילקי

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif מילקיD:

1. שם: עירית 2. גיל:13 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: גליל 5. תאריך הלידה: 2/1/1994 6. כינוי חיבה: רית 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? לא
9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): לוב בכל אוזן 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי
11. מה צבע העיניים שלך ? ירוק-כחול-חום 12. מה צבע העור שלך ? לא מוגדר
13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? טוב 18. מים ? יאמי D:: 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לא אוהבת 20. על האש ? בשר *_________* 21. צמחוני/ת ? לא, שאלתם כבר 22. חתולים או כלבים ? כלבים
23. יש לך בע"ח ? כןD: 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: אין אחת 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? בתחילת השביתה, בתחילת אוקטובר 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? Hot Blooded - Foreigner 27. סנפלינג: WTF 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא יודעת, היו מלא דברים. אחד מהם זה לקפוץ מגובה של 7 מטר למים עמוקים XD" 29. הצבע השולט בארון שלך: נממ אין ממש. נראלי חום 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? לאדעת 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? לאדעת 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? לאדעת 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? רגליים T_T ושיער וזה 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? לאדעת. עיניים? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מוות ובדידות 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? עידוד 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? צביעות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? הממ כן, כשהייתי קטנה 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? אף פעם לא הבנתי את הדברים האלו >< 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא יכולתי.. 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? שניהם 51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא חושבת 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? לא יודעת 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? עכשיו בשניים 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 10 59. וחזק פיזית ? 8? 60. וחזק נפשית ? 5 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? בערך 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? לא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? עכשיו אין ממש XD" בדיוק בשלישי היו בחירות לראשות מועצה.. 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? בבית פרטי שיש בו 5 קומות D: ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) מתחילה עם הקצפת, וכשאני מגיעה לסוף של הקצפת אני מערבבת עם השוקולד ^^ ואז אוכלת לאט לאט ונהנת מכל נגיסה *___*

MispIaced

New member
נמנמ

1. שם: נעים 2. גיל: 15 3. זכר/נקבה: זכר 4. מיקום בארץ: יבנה 5. תאריך הלידה: 8.8.92 6. כינוי חיבה: אין 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): יש בלשון D: (איזה כיף להגיד את זה.) 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? לא יודע >: משהו מוזר. 11. מה צבע העיניים שלך ?ירוק או חום 12. מה צבע העור שלך ? לבן. 13. יש לך אח/ות בצבא ?אין אחים. 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילוני 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? אהא 18. מים ? אהא 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: 20. על האש ? לפעמים 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? שניהם 23. יש לך בע"ח ? כן, כלב 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: לורדי 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? 6.10, נייטוויש 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? אף אחד 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? XD לא יודע, הפירסינג נחשב? >: 29. הצבע השולט בארון שלך: שחור וחום 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?נמנמ, לא יודע, מילה גובוביץ\מישל רודריגז\לינה פייסה 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?נמנמ 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ג'ים קארי ורובין וויליאמס. 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? לא 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? הכל 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? כלום 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מחטים. 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך? סולח מהר מדי. 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? כן, שקרנים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? כדור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אין אבא. 51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? נמנמ, לא משנה, מי שאחד מהם יודע את זה. 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? במיליון בערך. 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 10 59. וחזק פיזית ? 6? :X 60. וחזק נפשית ? 5 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? לא 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? לא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) קצפת ואז שוקולד ואז את הדפנות O:

anna the best

New member
די למחזר שאלונים! ../images/Emo39.gif../images/Emo105.gif

. שם: אנה 2. גיל: 16 וחצי 3. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ: מחוז מרכז 5. תאריך הלידה: 5.6.1991 6. כינוי חיבה: אין 7. יש חבר/ה ?? לע 8. רישיון נהיגה ? לע 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): לע 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? גלי 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? לבן 13. יש לך אח/ות בצבא ? לע 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? אתאיסטית 15. אתה צמחוני/ת ? לע 16. אתה טבעוני/ת ? לע 17. קולה ? לע 18. מים ? כן 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לא אוהבת אלכוהול. לא טעים. 20. על האש ? יאמי!!! 21. צמחוני/ת ? לע ^ 22. חתולים או כלבים ? גם וגם 23. יש לך בע"ח ? שרקן 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: אין 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? ההופעה היחידה שהלכתי אליה זו ההופעה של המורדים 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? אין 27. סנפלינג: מה? 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? הברזתי מביצפר ותפסו אותי על חם? 29. הצבע השולט בארון שלך: ורוד וכחול 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אני 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? אין 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? הרבה 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? חח"ח (חוק חינוך חובה)^ 34. גנבת פעם ? כן 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לא 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? כן 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? לא יודעת... הייתי עושה עיניים ירוקות אולי? 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? ת'שיער?? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? לטבוע+ג'וקים 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? יש לי תחביב לעצבן אנשים כשמשעמם לי 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? גזענות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? לא 44. נישקת בחורה ? לא 45. נישקת בחור ? לא 46. אתה סטרייט/ית ? כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? לא 51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא 53. בגדו בך? לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? לא זוכרת 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 2 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? אין לי כח לפרט 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 6 60. וחזק נפשית ? 8 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? לא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? מי מכיר אותו בכלל? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר): עם כפית

c h e n 1 3

New member
../images/Emo221.gifכי פשוט אין לי חייםXD"

1. שם:חן 2. גיל:13 3. זכר/נקבה:נקבה 4. מיקום בארץ:צפון 5. תאריך הלידה:1.1 6. כינוי חיבה:חנD: 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה ?לא 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):תכנונייי קודם כל לפני הכל חוורים באוזניים אני מפחדת..!XD" 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?חלק..P: 11. מה צבע העיניים שלך ?ירוק כחול צהוב..חום. 12. מה צבע העור שלך ?לבקניתXD 13. יש לך אח/ות בצבא ?לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית.. 15. אתה צמחוני/ת ?לא 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?איכ.. 18. מים ?יאפD: 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:לא אוהבת..! 20. על האש ?שיפודים או בכלליות בשר.. 21. צמחוני/ת ?לא ושאלתם את זה כבר..! 22. חתולים או כלבים ?כלבים..!! D= 23. יש לך בע"ח ?המונים..! 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: יש כ"כ הרבה.! 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?לפני שנים..! 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?Red hot chili peppers-by the way 27. סנפלינג:תזכירו לי?! O.O 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?לא עולים לי זכרונות כרגע O.O" 29. הצבע השולט בארון שלך:דחור וירוק כהה..!*--* 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?לא יודעת 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?אורי ..XD" 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? לאיודעת..! 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?לא 34. גנבת פעם ?כן כשהייתי ילדה בלי שכל..!XD 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?לאאאאא יאכ..!! 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?בסדר..! 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?לא יודעת 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?לא יודעת 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מהכל..! 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?לא יודעת.. 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?הרבה מאוד דברים..! 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?לא 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ? לא...אני הומואית..!XD" 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?לא ולא..! 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?מחכה שיעבור.1! 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?אמא 51. שברו לך פעם את הלב ?אולי..! 52. שברת למישהו פעם את הלב ?אולי 53. בגדו בך?לא נראה לי ..!O.ם 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ?אולי 55. מה היו התוצאות ?--------- 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?345678 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? פורום אנימה קסטל 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?לא יותצר מידי.7 59. וחזק פיזית ? 5 60. וחזק נפשית ?4 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?אולי 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?לאאאאא 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? אין לי ראש עיר..! 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?בית פרטי..D: ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) קצפת ושוקולד אחרי..P:

קרציבל

New member
../images/Emo23.gif "אני לא יהודי,אני שריף D:<"

1. שם: שֹהם 2. גיל: 13 3. זכר/נקבה: נקבה ם: 4. מיקום בארץ: מעלות 5. תאריך הלידה: 28.10 6. כינוי חיבה: שושה 7. יש חבר/ה ?? כן 8. רישיון נהיגה ? אין 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): אינדסטריאל 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?כרגע,חלק 11. מה צבע העיניים שלך ?חום 12. מה צבע העור שלך ? נורמליO_ם 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? כלום 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? מה? 18. מים ? מה?._. 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: לא שותה 20. על האש ? בכיף 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? דינוזאורים 23. יש לך בע"ח ? כה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: אוונג'ד סוונפולד 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? חופש סוכות 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? hear me out של סילברסטיין O_ם 27. סנפלינג: מה?|: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? כלום 29. הצבע השולט בארון שלך: ורוד 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? אני. וקריסטן בל 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? ריאן גוסלינג; ג'רארד ליטו
32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? קריסטן בל; רייצ'ל מקדאמס 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לא 34. גנבת פעם ? לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? כמה שיש 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?לא 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? כה 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? גובההההההההההה >:ם 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? זרועות 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מוות 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? כלבה פרפקציוניסטית 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? שקרנים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כה 44. נישקת בחורה ? כה 45. נישקת בחור ? כה 46. אתה סטרייט/ית ? כה 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? כן, מאוד 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? תלוי בכאב 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? כן 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? יש מצב 55. מה היו התוצאות ? לא זוכרת 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 4-5 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? אופנה אלטרנטיבית; פירסינג וקעקועים; ורוניקה מארס וסימפל פלאן 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 8 59. וחזק פיזית ? תלוי 60. וחזק נפשית ? תלוי 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? כן 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? ואו כן*_* 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כה 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) מערבבת את הכל

למעלה