על איזה מחליק קרמי לשיער אתן ממליצות?

kitcat20

New member
על איזה מחליק קרמי לשיער אתן ממליצות?

אני מתלבטת בין כמה חברות וסוגים מהאתר של "מחסני חשמל". אני רוצה לציין שיש לי שיער קארה קצר והשיער שלי בטבעי מתולתל - מה מומלץ לשיער שלי? 1). דגם: 532.מחליק שיער מבית REVLON עם מסרק, 2). דגם: 2025. טכנולוגיית PTC קרמית, חימום מהיר. של בייביליסט 3). דגם: 2170. מחליק קרמי מקצועי, מחליק שיער יבש או רטוב. גם של בייביליסט 4). דגם: 1110. פלטות עיצוב שיער חלק, גלי ומסולסל. של חברת רמינגטון. פשוט תיכנסו לטיפוח יופי ובריאות ---> מעצבי שיער ---> שם תראו פרטים על כולם. זה דיי דחוף לי כי אני מעוניינת לקנות היום. תודה מראש (=

kitcat20

New member
ועל איזה פן אתן ממליצות לי מהאתר?

פשוט תיכנסו למייבשי שיער ותרשמו לי איזה דגם. תודה מראש (=

BabyJane

New member
אני דווקא ממליצה על מוצרים של בראון...

ES1 מחליק מקצועי וגם זול, תבדקי בלאסט פרייס.

Noa98

New member
../images/Emo91.gif

לי יש שיער די ארוך ועבה נורא השיער שלי במקור הוא גלי ונפוח אז לפני חודש בערך קניתי מגהץ קרמי של M.T Digital עם מד טמפרטורות מתחמם תוך שניות וכמעט במשיכה אחת השיער נהיה חלק עשה לי אותו פשוט חלק מקלות ! ממליצה בחום

נצל"ש.. :)

מצטערת שאני מנצל"שת, אבל אם כבר מדברים על מחליקי שיער.. יש לי שיער שבטבעו ממש חלק.. אבל רק הפוני שלי מתולתל.. לא ברור למה, והוא נראה ממש רע. בינתיים אני מעלה אותו למעלה עם סיכה, אבל לדעתכם מחליק שיער קרמי איכותי יפתור את בעית הפוני שלי? :) תודה רבה :)

stavooosh

New member
כדאי לך...

תראי.. אני לפני שבוע קניתי, ועשיתי סקר רציני.. ממה שראיתי באתר הזה לךא כדאי לך כלום.. (כל כולם קראתי לפני שקניתיץץ) אני ממליצה לך על אחד של בייביליס ושל שוקי זיקרי (הם עשו מוצר ביחד)... הוא פשוט מעולה.. אני מתולתלת וזה מחליק לי לגמרי... http://p.zap.co.il/models.asp?sog=E-HairDesigner הנה תיכנסי לפה.. הדגם הוא 2551.. ממש מומלץ

meital f

New member
../images/Emo2.gif הבייבילס שלי שווה עכשיו 198

ואני קניתי אותו ב-300
אני לא מאמינהה

למעלה