לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2451924,519 עוקבים אודות עסקים

פורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'מוצרי תינוקות'
מוצרי תינוקות
<< ההודעה הנוכחית
12/01/2014 | 17:31
12
306
בהשראת השמפו של מאמי קר, פתאום חשבתי לעמצי שבט יש מלא מוצרי תינוקות שיהיו מצויינים לעור
בוגר, מעורב, רגיש וכו' בנוסף הם נגישים, גדולים מבחינת כמות ובד"כ עולים פחות ממוצרים קוסמטים אחרים

אז, יש לכם המלצות על כאלו?
מוצרי ילדים או תינוקות כל תחום שהוא שהסבתם לעצמכם?
(אפשר להגדיל ראש והלציע כל מוצר שיעודו שונה ואתם משתמשים בו לצרכי טיפוח- לדוגמה: אני גיליתי ששמן זית על הציפורנים עושה אותן מבריקות
ומדגיש את הורדרדות הטיבעית תחתם- אז: שמן זית למניקור פדיקור!)
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'המלצות שלי'
המלצות שלי
12/01/2014 | 17:57
3
224
אז חוץ מהשמפו של מאמי קר...אני גם מאוד אוהבת את קרמי הלחות לתינוקות, הם פותרים את רוב היובש והגירויים האפשריים, בעיקר הקרמים שמבוססים על שמנים צמחיים (חוחובה, קלנדולה, קמומיל). שני הקרמי לחות שתפסו מקום של כבוד בבית, ומשמשים בכל פעם שלעור חסר לחות, או יש גירויים ואדמומיות, הוא הקרם לחות לתינוק של מאמי קר (הגרסה היותר זולה), או הקרם לחות לתינוק של "וולדה" (גרסת הביוקר) - אני קונה מה שבמבצע באותו הזמן שנגמר...

דבר נוסף שהתחלתי להשתמש בו לאחרונה (אני יודעת שזה נשמע הזוי, אבל עובד מדהים) - זה שמן ניקוי לאמבט של א- דרמה. למרות שהעור שלי שמן, הוא גם נורא רגיש, ולאחרונה הוא ממש התייבש לי (כנראה בגלל החורף), השמן מוגדר כשמן לניקוי הגוף והפנים, ומבוסס על שמן שיבולת שועל, והוא בעיקר מומלץ (בדרך כלל) לרחצת תינוקות בני יומם (ממש דומה לבלנאום למי שמכירה). בקיצור, אני שמה אותו על הפנים, מוסיפה המון מים (שהופך את השמן לתחליב), מעסה אותו בערך דקה, ושוטפת היטב. זה מנקה מדהים! וממש מרגיע את העור, מעלים את כל האדמומיות ומשאיר את העור רך וחלק בצורה מפתיעה...
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-' קלנדולה נהדר '
קלנדולה נהדר
12/01/2014 | 18:50
58
לצפיה ב-'מדובר על קרם לחות לפנים?'
מדובר על קרם לחות לפנים?
13/01/2014 | 10:31
1
106
אתמול ראיתי בסופרפארם קרם לחות לפנים לתינוק של וולדה, עולה כ-40 ש"ח ונראה איכותי, טבעי לחלוטין. אך לא היו טסטר או דוגמיות. האם זו ההמלצה שלך? תהיתי האם הוא טוב גם לנשים...
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'כן, זה הקרם '
כן, זה הקרם
13/01/2014 | 11:17
94
אצלי כולנו משתמשות בו {:
אני(24), אחותי(28), ואמא שלי(52).
הוא טוב לעור רגיש.
(לצורך העניין, אחותי סובלת מאטופיק דרמטיטיס, ואמא שלי מויטיליגו, כך שלהן באמת יש עור רגיש )
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-''
13/01/2014 | 10:35
3
111
קרם פנים לתיקו של ד"ר פישר (שפופ' באריזה ירקרקה) - מצויין לעור הפנים היבש של בתי בתי ה-11 שסובלת מאוד בקור היבש פה. נספג מהר ללא תחושה כבדה והריח .
שמפו וסבון של "לייף" - לשניהם יש ריח מעולה והסבון משאיר את העור חלק ונעים.

שאפ, כנראה שיש באג (שוב...) ואני לא מצליחה לפתוח את תיבת המסרים. ברגע שתפוז יאפשרו זאת, אענה לך
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-''
13/01/2014 | 15:37
2
69
איזה סבו ושמפו של לייף?
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'סבון - בקבוק בצבע תכלת'
סבון - בקבוק בצבע תכלת
13/01/2014 | 16:23
1
80
שמפו בקבוק בצהוב. אגב, גם קרם הגוף של התינוקות (בבקבוק וורוד) לא רע בכלל.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אהה נכון'
אהה נכון
13/01/2014 | 17:37
43
ניסיתי את הורוד דוקא היה טוב
והשמפו הצהוב ישנו אצל חמתי גם טוב (לא כמו המאמי קר)

את הכחול לא ניסיתי
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'מגבנים לחים להסרת איפור'
מגבנים לחים להסרת איפור
13/01/2014 | 15:42
125
ולכל דבר בעצם הכי מוצלחים שיצא לי לנסות הם של האגיס (והריח מדהים)

משחת החתלה וולדה- פשוט קסומה, לא יודעת מה יש בה- אבל זה עובד.. לגירויים, עקיצות, כויות אני מניחה גם
וככלל לעור יבש כי היא מאוד שומנית..

דיברו פה על השמפו של מאמי קר- לא יצא לי לנסות על עצמי אבל על השיער של אילאי הוא מעולה מעולה. בנוסף חשוב לי להגיד שאחותי
משתמשת בגרסת הילדים של השמפו ולמיטב הבנתי הם שונים ושל התינוקות טוב יותר.

מי שאוהבת "ריח תינוקות" לללין יש באדי מיסט לתינוקות לא זול ולא בהכר יעיל לתינוק אבל אני מרססת ממנו בחדר א על הבגדים
יש ריח של תינוק אחרי מקלחת

כל סדרת הקרמי גוף לתינוקות של ד"ר פישר (בעיקר השיבולת שועל) לא מאוד שומני אבל מלחח והריח מהמם.

יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'שמפו של מורז '
שמפו של מורז
14/01/2014 | 15:04
2
129
יש למורז שמפו טבעי לתינוקות שמורכב ברובו מקמומיל ששומר להם על הקרקפת העדינה... עכשיו אני גם כן משתמשת בזה לקשקשים שלי וזה לגמרי עוזר.
במיוחד בחורף אני סובלת מזה והספר שלי כמובן טוען שזה תזונה לא נכונה (יכול להיות) אבל בפועל כל מה שהוא הביא לי לא עבד. אז אני נשארת עם השמפו תינוקות :)

אגב, איזה יופי שפתחת את השרשור הזה.. הייתי בטוחה שאני היחידה שמשתמשת במוצרים של הבייבי לעצמה.
זה הופך אותי להרבה יותר שפויה עכשיו וגם נותן לי רעיונות "לגנוב" עוד מוצרים :))
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'הגזמת ברור שאת לא היחידה!'
הגזמת ברור שאת לא היחידה!
14/01/2014 | 15:12
1
85
ואם הייתי היידה או הראשנה - אז היית גאון כי זה אחלה רעיון!

אגב גם בעלי השתמש תקופה במורז לקשקשים אם אני זוכרת נכון הוא היה משתמש יום כן יום לא כי זה היה יקר
או משהו
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אז עכשיו בכלל אני מקבלת לגיטימציה לזה '
אז עכשיו בכלל אני מקבלת לגיטימציה לזה
15/01/2014 | 13:13
52
אם גם בעלך השתמש
זה לא כזה יקרה האמת, ומה שכן ברגע שזה עושה את העבודה זה לגמרי מה שחשוב לי...
תאמיני לי שניסיתי מלא מוצרים לקשקשים לפני השמפו של מורז והתוצאות היו חלשות ביותר.

אז מה סגרנו? שכולן משתמשות במוצרי הקטנטנים? איזה כיף!
יופי וטיפוח אישי >>

הודעות אחרונות

13:31 | 20.05.19 danalevishir
13:08 | 20.05.19 yaellevi96
10:47 | 13.05.19 מונה222
11:40 | 28.04.19 עוגיפלצת9
00:08 | 02.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 26.02.19 אורחים בפורום
18:44 | 10.02.19 אורחים בפורום
20:18 | 07.02.19 אורחים בפורום
12:21 | 07.02.19 אורחים בפורום
09:16 | 05.02.19 ריקי רז
19:52 | 04.02.19 שני341
11:00 | 24.01.19 אורחים בפורום
12:10 | 17.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ