גבות, גבירותיי, גבות

עונה

טוב קודם כל אציין שפעם הייתי פה פעילה אבל זה ירד עם הזמן ואני מבקרת פה מדי פעם כשצריך. אז אענה בכל זאת כי זה סקר מעניין. כל כמה זמן את מסדרת את הגבות?: תלוי אין זמן ידוע מראש אבל לפחות פעם בשבוע עוברת ורואה מה צריך לסדר. ואיך(שעווה/פינצטה): פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן:לבד כל כמה זמן מנקות מסביב: שוב פעם אני תמיד במעקב ובודקת כל כמה ימים ומנקה מה שצץ מעדיפות גבות דקיקות או עבות? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"? טוב אצלי פעם היו לי גבות מושלמות לא עבות מאוד ולא דקות עם השנים די הרסתי אותם אז הם דקות. אבל אני ממלא אותם בצללית וזה. משתמשות באיפור כלשהוא לגבות? עפרון /צללית וכו' אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה: כן משתמשת בצללית לגבות של ביוטיקייר . פעם הייתי עם עיפרון אבל זה לא היה עמיד בשיט אז מצאתי את הצללית וזה נהדר. הבעיה שאצלי החלק הקידמי לא צומח אז אני ממש בונה את הגבה אז לצורך זה מצאתי שהכי טוב לי זה קודם לסרטט את הצורה עם אייליינר ג'ל חום כהה ומעליו להוסיף את הצללית ככה עמידות נשארת ל24 שעות כמו כלום. זה כמובן במצבים כמו במצבי ולא סתם למילוי גבה דלילה. או הדגשה. מה דעתכם על איפור קבוע לגבות?: אממ זה בסדר גמור בעיניי ואפילו שקלתי וכמעט עשיתי בעבר אבל ברגע האחרון התחרטתי. זה עוזר הרבה אני מודה ועכשיו אני שוקלת שוב לעשות את זה. קיצור מומלץ לדעתי אם באמת המצב לא טוב. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן?: כן ברור אני מצטערת על זה עד היום. דודה שלי אמרה לי שכדאי לי לגדל את הגבות ולא לגעת בהם אבל היא לא הבינה שיש לי צורה משלי ולא יתאים לי לגדל יותר מדי. קיצור ניסיתי איזה חצי שנה לגדל ולא גדל יפה ואז ממש הייתי מבואסת והתחלתי למרוט עד שהגעתי למצב הנל. מאז למדתי לא לשמוע לאחרים בשום מצב .
פינצטה מומלצת?: אין לי איזה משהו מיוחד קונה בדרך כלל בסופר פארם ולא זוכרת את החברה.. טיפים בנושא סידור גבות: אממ תמיד אבל תמיד אל תשמעי למה שאחרים אומרים לך(מנסיון אישי ומר) תעשי ותדאגי לגבות שלך לבד אל תערבי גורמים חיצוניים(חוץ מקומסטיקאית כמובן) ותמיד תשימי לב לא למרוט בשעת עצבים את הגבות תרדי על משהו אחר רק לא הגבות! והכי חשוב מגיל צעיר לא למרוט יותר מדי וכמה שפחות לגעת בגבות כל הזמן זה לא עושה טוב. וכמובן מי שכבר עשתה את הטעויות הנל והגיע למצב כמו שלי אז אני יכולה להמליץ כמובן שוב אם את צריכה למלא את הגבה ולבנות אותה ולא רק להדגיש ולמלא. אז הכי טוב שמצאתי זה האייליינר ג'ל(לא משנה חברה) לסרטט את הצורה שאת רוצה ומעל זה להוסיף את הצללית לגבות זה מתכון מוצלח שאני איתו כבר מעל שנה וסופר מרוצה .
סקר מעולה מעולה נהניתי נורא לענות עליו .

רינת1200

New member
תגידי, האייליינר ג'ל

יש אותו גם בביוטי קייר? את קונה אותו בצבע של הגבות בדיוק?

רינת1200

New member
ואגב, העיפרון גבות של ביוטי קייר

לא זז ולא נמרח ולא כלום. עד שאני מורידה אותו בעצמי.

בדיוק זה שלהם....

של ביוטיקייר. תראי הגבות של בצבע שחור אז אני לא יכולה לעשות אותם בשחור זה יראה קריפי מדי. אבל האייליינר ג'ל חום שלהם הוא בסדר הוא נייטרלי כזה ונראה שיתאים לכל אחת שהגבות שלה בצבע שחור או חום כהה....

שכחתי לציין משהו ...

אני גם עושה עם שעווה מעל הגבות כי זה הכי קל מאשר עם פינצטה זה זוועה ובמילא לא ניתן להסיר הכל. אז שעווה עם פינצטה (וסליחה ששכחתי את זה)

והרגשתי שאני חייבת להוסיף תמונה אז..

תסלחו לי שוב פשוט רק היום נזכרתי שיש לי תמונה במחשב. וזה כמובן אחרי המלאכה כי לפני זה ממש זוועה וחסכתי ממכם את הלפני

אממ האמת שלא....

אני ניסיתי אותו פעם ראשונה ואחרונה ולא מכירה בכלל. אבל אולי לראות בסופר פארם של חברות אחרות שיש להם אייליינר ג'ל לראות אם יש גוון יותר בהיר...

באתי לענות

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות?+ואיך? (שעווה/פינצטה)+לבד או שמישהי עושה לכן?+כל כמה זמן מנקות מסביב? - את הסידור הראשוני עשתה לי קוסמטיקאית עוד בעידן הדינוזאורים בעזרת פינצטה ומאז אני מנקה רק כשצריך. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... - לחלוטין את המראה הטבעי. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... - כשאני מתאפרת לאירוע, אני נותנת "חיזוק" עם צללית חומה-טבעית של מאק. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? - לא בבית ספרי. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? - לא. פינצטה מומלצת? - רגילה לחלוטין של הסופר פארם.

הגבות שלי

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? בערך כל חודש. ואיך? (שעווה/פינצטה) חוט ופינצטה. לבד או שמישהי עושה לכן? קוסמטיקאית עושה לי. כל כמה זמן מנקות מסביב? החל מכמה ימים אחרי המריטה ואז מנקה עד שמחליטה ללכת שוב לקוסמטיקאית, מחכה שבוע כדי שהשיער יגדל והולכת כדי לעשות 'צורה' כמו שצריך. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... דקיקות ממש. מראה מסודר ומוקפד וממש לא מתחברת לצורת המשולשים. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... לא. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? בעד, אם צריך. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? לא. גם אם קורה שאני מורטת טיפה יותר אני לא מתייחסת לזה ותוך זמן קצר זה גדל. פינצטה מומלצת? קניתי אחת של רבלון לפני שמונה שנים והיא מעולה! לאחרונה היא אבדה לי בחדר. בטח מתי שהוא אמצא אותה. בינתיים קניתי אחת זולה שמאד מכאיבה לי אבל עושה את העבודה. אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש...

כמעט ולא נוגעת

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? פעם בשלושה שבועות ככה אני תולשת שערות בודדות. ואיך? (שעווה/פינצטה) רק בפינצטה. לבד או שמישהי עושה לכן? לבדי. כל כמה זמן מנקות מסביב? הניקוי אצלי הוא בעצם הסידור. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... אוהבת דקות ועבות, תלוי על מי. שלי "בינוניות" טבעי. מה שכן, קצרות מדי. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... יש לי עיפרון גבות מעולה של מאק אבל עדיין לא העזתי ללכת איתו מחוץ לבית. עובדת על זה. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? השם ישמור. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? בהחלט. בתיכון קינאתי בבנות שממש סידרו גבות והגבות הגם ככה קטנות שלי כמעט נעלמו. פינצטה מומלצת? קניתי באותו היום 2 בביוטיקייר: אחת זבל והשניה מעולה. אבל ב-2 ש"ח זה לא כואב

just ortal

New member
סליחה שאנלא קשורה אבל יש לי 2 שאלות על גבות

לכל מי שמשתמשת בפינצטה של לייף או של ביוטיקייר: האם הפינצטה שלהם חדה ומכאיבה או שטובה והכאב נסבל? ועוד שאלה:מכיוון ואני תמיד מסדרת בעצמי את הגבות,רציתי לדעת מהי לדעתכן הדרך הכי טובה וקלה לנקות את הגבות שעל העיניים או באזור של העצם?זה אזור כל כך כואב שאני בקושי מעיזה לגעת שם שלא לדבר על להוריד...איך אפשר להפחית שם את הכאב במריטה ומהי הדרך הכי קלה למרוט שם?

רינת1200

New member
של ביוטיקייר סבבה, אני לא הרגשתי שום כאב

אבל מצד שני, אני רגילה לזה
לדעתי היא לא כואבת יותר או פחות מאחרות. ומה ז"א הגבות שעל העיניים?.....את שואלת על האמצע? בין הגבות? כמובן עם פינצטה...אני ממליצה להוריד אחרי מקלחת חמה. ואחרי המריטה לשים אלוורה או משהו מרגיע כמו שהמליצו כאן בפורום. אם יש לך אירוע, אז כמובן לא מיד לפני אלא שיעברו לפחות כמה שעות, למקרה שתהיה אדמומיות...

just ortal

New member
הבנתי...תודה רבה..ולשאלתך

אני מתכוונת לגבות שצומחות על העיניים עצמן..נכון שעוצמים את העיניים גודלות כל מיני שערות קטנות כאלה?או מתחת לגבות איפה שהעצם...לזה הכוונה... ותודה על ההמלצות,אני כבר מכירה אותן :)

שאפולי

New member
היו פה הרבה המלצות

על האלכסונית של לייף. אם כואב לך- אולי עדיף ללכת למישהי? תנסי למרוט אחרי מקלחת חמה זה אמור להקל על הכאב...

למעלה