גבות, גבירותיי, גבות

רינת1200

New member
גבות, גבירותיי, גבות

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? ואיך? (שעווה/פינצטה) לבד או שמישהי עושה לכן? כל כמה זמן מנקות מסביב? מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? פינצטה מומלצת? אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש...

@יעל@

New member
עונה

משתדלת כל שבועיים
שעווה ופינצטה
אצל קוסטיקאית. אם אעשה לבד זה אסון. גם לנקות אני בקושי מצליחה. כל שניה אפצ'י.
עבות.
לא משתמשת
אם מישהי הורדת בטעות אטת הגבות שלה זה יכול להיות נחמד עד שהן תגדלנה מחדש.....
לא זוכרת.
אין

גם אני

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות?- מינימום כל חודש ואיך? (שעווה/פינצטה) BOTH לבד או שמישהי עושה לכן? מישהי עושה. כל כמה זמן מנקות מסביב? בזמן שאני הולכת לעשות גבות, אז מינימום כל חודש. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... אני לא אוהבת דקיקות, זה לא יפה בעיניי, אני לא חושבת שראיתי מישהי שזה כן יפה עליה אבל לכי תדעי... אני גם שונאת את המשולשים, זה נותן לפנים מראה מרושע. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... -לא מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? זה טוב למי שאין לה גבות. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? אני לא נוגעת שם לעולם.

צ ל י ל 8

New member
עונה

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? בערך פעם בשבוע, בעיקר בשבתות בכיף שלי. ואיך? (שעווה/פינצטה) מנקה מה שגדל עם פינצטה, הקוסמטיקאית מורידה עם שעווה. לבד או שמישהי עושה לכן? אני הולכת לקוסמטיקאית שתסדר לי גבות אחת לכמה חודשים (1-2) ובין לבין מסדרת לבד ומנקה. כל כמה זמן מנקות מסביב? פעם בשבוע. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... הגבות שלי קצת בעייתיות, אבל בגדול הן עדי עבות בצורה הטבעית שלהן. לא אוהבת בכלל צורת משולשים, גם לא על אחרות. אוהבת יותר את העיגול בקצה הגבה, אבל זה לא אפשרי אצלי
(יש לי צלקת בגבה הימנית ולכן חסר לי קצת שיער) משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... ממליצה על עיפרון הגבות של ביוטיקייר. הוא אמנם טיפה בהיר לי כי יש גבות שחורות, אבל הוא בכל זאת מצליח לטשטש ולהראות גבה מלאה יותר. משתמשת בו לא על בסיס קבוע. בעיקר ליציאות ולפעמים כשמתחשק. מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? זה נראה ממש, אבל ממש לא לעניין. כשאני רואה מישהי עם גבות מצויירות אני תוהה מה עבר לה בראש כשהיא החליטה על זה
לטעמי לא רק שזה לא יפה, זה אפילו מכוער
(בעיקר על הזקנות האלה....) קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? לא ממש כי אני לא חורגת מהגבולות שיוצרת הקוסמטיקאית. אני עם הידיים השמאליות שלי....
פינצטה מומלצת? יש לי זוותיתי שחורה של לייף כבר כמה שנים ואני אוהבת אותה מאוד. לא מסתדרת עם ישרות. אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש... אין

שאפולי

New member
גם אני

(הבאה בתור רושמת בכותרת "עונה!") כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? פעם בחודש מסדרת לבד, אם יש לי אירוע או משהו אני אנקה בחפיף לפניו, אבל בשביל הצורה- פעם בחודש ואיך? (שעווה/פינצטה) פינצטה בלבד. לבד או שמישהי עושה לכן? לבד
כל כמה זמן מנקות מסביב? לא ממש מנקה סביב אלא אם יש לי אירוע או משהו דומה.... מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... מעדיפה כמה שיותר קרוב לצורה המקורית ברוב המקרית. ז"א אני חושבת שלא טוב ולא חכם להילחם בגבות- אם יש לך דקיקות עזבי השתלות , אם יש לך עבות תעשי מהן מה שניתן הרי לכל צורה וסוג יש יתרונות :). לא סובלת גבות מאוד דקות גבוהות ועגולות (כמו של ההיא מדרו קארי
) ולא סובלת את אופנת המשולש הקטלני. כאילו נכון- יש קשת גבה וזה יפה אבל לא לעבוד עם מחוגה מה גם שזה לא מתאים לכל אחת ונותן מראה מרושע לפנים.
משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... לא, ב99% מהמקרים לא. הגבות שלי ממוצעות ולא אופטימליות (טיפה קצרות מידי מטבען וטיפה בהירות מידי לגוונים שלי) ועדין מעדיפה אותן ככה. לפעמים כשאני מאופרת יחסית כבד (נניח אודם כהה או משהו כזה) מרגישים פתאום שהן נבלעות ואז אני לוקחת צללית כהה כלשהי שמה טיפה במברשת גבות מציירת עם זה קו על היד כדי לוודא שאין כמעט חומר ומדגישה אותן בקצוות "מאריכה אותן" מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? לא אוהבת, ברוב המקרחם זה מכוער. במקרים שזה נראה טוב מרחוק, מקרוב זה די מוזר. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? בטח. כאמור הגבות שלי מתוקות להפליא אבל אין מקום לטעויות קרה לי שתלשתי איזו שערה לא נכונה ונהיה לי כמו חור ולקח חודשים עד שזה חזר וגם זה תמיד לא חוזר בדיוק :-| פינצטה מומלצת? אהמ, שלי עלומת שם- יש לי אותה מיליון זמן ואני מתה עליה. קיבלתי המלצות על של מאק ושל הסופר פארם. טיפ: אם אתן מסדרות לבד- תעשו את זה מול מארה מגדילה- עולם אחר. אם אתן הולכות למשהי- חפשו המלצות ותמונות עם עבודות שלה- לא יעזור כלום אם כל הלקוחות שלה עם אותה גבה- גם את תצאי עם כזאת. לרגישות- מקלחת חמה לפני, אלוורה אחרי (ולא ביום חשוב) לכולן: לא להילחם, לכו עם הצורה הטיבעית של הגבה...

נלי12

New member
דווקא ממה הבנתי לבנות שקשה להן לשלוט בעצמן לא

להוריד עם מראה מגדילה כי כשהן יחזרו למראה רגילה הן יכנסו לשוק חח לדעתי לצורה כללית להוריד עם מראה רגילה ובשביל שארית שלא ניתן להוריד אחרת אז עם מראה מגדילה או תאורה חזקה

I Was Hoping

New member

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? פעמיים בשבוע ואיך? (שעווה/פינצטה) פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? לבד כל כמה זמן מנקות מסביב? כאמור, פעמיים בשבוע מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... טבעי. משולשים זה מחריד, דקות גם משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... לא מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? לעולם לא ייראה טבעי. הכי מפחיד זה אלה שמסירות את הגבות לגמרי ומחליפות באיפור קבוע. מפחיד. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? כשהייתי צעירה לא אחראית, בטח פינצטה מומלצת? משתמשת בזו של מאק לפחות 10 שנים. אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש...

candy77091

New member
אני עונה

עשיתי אפלציה לפני שנים - ניקוי את הצורה השארתי כמו שהיא ומאז אני אל נוגעת בהם כי אין לי צורך. מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? גבות עבות, מראה טבעי. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...לא משתמשת מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן???לא

רינת1200

New member
עונה ומקפיצה :)

אני מנקה ומסדרת כל יום!!! יש לי אובססיה לנושא, אני מודה. עושה זאת לבד - הצורה הכללית כבר קיימת וצריך רק לנקות. כל יום דקה עבודה וזהו. עם פינצטה. מעדיפה מראה טבעי יחסית, אבל לא עבה מדי ולא דק מדי ברמה של פס. משהו יותר באמצע. בכל אופן - אני חושבת שזה אישי לכל אחת. יש כאלה שמתאימות להן גבות דקות יותר ויש שיפה להן עבות. עליי -יחסית דקות אבל לא מדי. גם אני חושבת שמשולשים מקנים מראה מרושע.. משתמשת קבוע בעפרון הגבות של ביוטי קייר, שהמלצתי עליו כאן כבר מלא פעמים. הוא גם בדיוק בצבע הגבות שלי! עולה 5 שקלים.. שמעתי שגם צללית הגבות שלהם מעולה ואפילו יותר, אנסה אותה בקרוב. דיס המלצה - עפרון הגבות של ג'ייד ללא חידוד. הוא נשבר נורא בקלות.. איפור קבוע לגבות - איכס! חבל שעוד לא המציאו משהו כזה שייראה טבעי, לפחות לא שאני נתקלתי. בנערותי, מרטתי את הגבות בצורה איומה ונוראית ונשארתי כמעט בלי גבות בכלל. כמובן שמאוד הצטערתי על זה אח"כ... אין לי פינצטה ספציפית להמליץ עליה, אבל זאת של ביוטי קייר - זוויתית כזאת עלתה לי 2 שקלים ועושה עבודה נהדרת!! גם אלה בסופר פארם טובות אבל כמובן יקרות יותר. טיפים: לא להעתיק סתם מראה מסוים של גבות ממישהי. להתאים את הגבות לפנים הספציפיים. אם המריטה כואבת, לעשות זאת אחרי מקלחת חמה כשהעור עדיין קצת רטוב. להקפיד להתאים את עפרון הגבות לצבע הגבות, זה ממש חשוב. ואם הוא לא מתאים לגמרי, עדיף שיהיה קצת יותר בהיר אבל לא יותר כהה! לא לאפר את הגבות עם עפרון לא ייעודי כמו תוחם שפתיים וכאלה, גם אם הצבע מתאים! ראיתי כאלה שעושות זאת וזה מזעזע...

רינת1200

New member
כי יש לי חורים

בגלל עודף מריטה וכאלה... וכי העפרון מאוד מוסיף. בסה"כ נוצר מראה טבעי ומסודר ויפה, ואני מקבלת מחמאות ככה

רינת1200

New member
בעיקר איפה שיש חורים

וטיפה בעדינות גם בעוד מקומות לפעמים, איך שמרגיש לי...

Schtrawberry

New member

פעם בשלושה שבועות
פינצטה
בשנתיים האחרונות הייתי מסדרת לבד, זה תמיד יצא נורא יפה אבל אני אהבתי אותן מאוד דקות ולא הצלחתי להיגמל מזה. לאחרונה כמה שערות הפסיקו לצמוח וזה התחיל להדאיג אותי, אז גידלתי ועכשיו אני הולכת לקוסמטיקאית שתיתן להן מסגרת קצת עבה יותר שתשעבד אותי פחות. אחר כך אני אחזור לסדר לבד ואהיה פחות נאצית בנושא.
אני מנקה מסביב בכל פעם שצריך, רק אם אני 100% בטוחה שזאת שיערה שלא קשורה לגבות.
לאחרונה אני מחבבת גבות עבות, אבל לא מדי. רק כאלו שלא צריך למלא בעיפרון ולקצר. לגבי הצורה- מה שמחמיא לעיניים. אם הטבעי יפה אז אחלה, אבל זה נדיר. אצלי אני אוהבת קווים מוקפדים (שזה לא יראה אנושי מדי). מה שכן משולשים אני לא אוהבת על אף אחת.
לא אוהבת איפור גבות
לפעמים חייבים... מאוד לא רוצה להגיע למצב כזה. מה שכן, אני מסרקת אותן ועוברת עליהן עם הקרם שאני שמה על הפנים.
אכן, קרה שמרטתי הרבה והצטערתי.
למזלי המצב הרבה יותר טוב עכשיו.
עדיין לא מצאתי את הפינצטה האחת שלי, אבל הכי טובה שהייתה לי היא הזוויתית של לייף.

גמאני עונה

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? פעם בשבוע יסודי, במהלך השבוע כל יום אני מול הרואה בודקת אם לא יצאה שערה מיותרת ואיך? (שעווה/פינצטה) פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? לבד כל כמה זמן מנקות מסביב? במידת הצורך, כמעט כל יום. (מכורה לגבות שלי) מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? מראה מסודר ומוקפד או מראה יותר טבעי? אולי בכלל צורת "משולשים"?.... עבות יחסית, במקרה הטבעי, עם קצת שיפורים לניקיון מסביב. משתמשות באיפור כלשהו לגבות? עפרון/צללית וכו'...אם כן נא להמליץ או לתת דיס-המלצה על מוצרים כאלה... לא... אין צורך, הן דיי מושלמות ובלי קרחות (טפו טפו טפו) מה דעתכן על איפור קבוע לגבות? לא אוהבת. קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? לא הרבה זמן אבל כן... פינצטה מומלצת? פינצטה זויתית בצבע שחור של לייף, יש לי 9 כאלה בבית... בכל מקום :) גם בתיק וגם במשרד! אפשר גם טיפים בנושא סידור גבות אם יש... אני ממליצה קודם ללכת לקוסמטיקאית טובה שתעשה לכן צורה, אח"כ לשמר את הצורה, לספר את הגבות מידי פעם כשהן אורכות וכשאתן רואות שהעיצוב של הקוסמטיקאית כבר יצא מאיזון אז ללכת אליה שוב. זה חוסך הרבה כסף ואני בכלל נהינת לסדר גבות.. לעצמי... מקבלת הרבה מחמאות "מי הקוסמטיקאית שלך? מתי היית אצלה?" כשאני אומרת שהייתי אצלה פעם אחת לפני חצי שנה ומאז אני מסדרת לבד החברות ובנות המשפחה דיי בהלם...

נלי12

New member
עונה

כל כמה זמן אתן מסדרות גבות? כשמשעמם לי ואיך? (שעווה/פינצטה) פינצטה לבד או שמישהי עושה לכן? לבד, פעם הייתי הולכת לקוסמטיקאית אבל עם הזמן הבנתי את הרעיון ואני חושבת שאני עושה לבד לא פחות טוב.. אני חושבת שלכל מי שיש ידיים יחסית טובות ממש לא צריכה קוסמטיקאית ויכולה ללמוד לעשות לבד בייחוד שזה דורש תחזוקה קבועה..אבל אני אסתייג ואומר שמי שמרגישה שהיא לא יודעת אז באמת מסוכן להוריד לבד.. כל כמה זמן מנקות מסביב? כשמשעמם לי מעדיפות גבות דקיקות או עבות יותר? הכי יפה טבעי, עבה ומסודר אבל לצערי יש לי גבות דקות באיפור כלשהו לגבות? לא משתמשת אבל מתכוונת להתחיל..הבנתי שהצללית לגבות של ביוטי קר מומלצת איפור קבוע? לא! קרה לכן פעם שמרטתן יותר מדי והצטערתן על זה הרבה זמן??? יש מישהי שלא?! פינצטה מומלצת? אני משתמשת בפינצטה ממש טובה וחדה שהביאו לי מתישהו כחלק מסט ממש יקר..אבל הוא ישן ואני כנראה אתחדש עוד מעט בשל מאק או טוויזרמן שהן המומלצות ושאלה לכל הבנות שנגד משולשים..אתן לגמרי נגד ומעדיפות עגולים או שנגד המשולשים הקיצוניים? למשל אני ממש שונאת את הצורה המוקצנת דמויית דראג קווין אבל גם גבות עגולות לא יפות בעיניי אני מוסיפה דוגמאות את זה אני אוהבת

נלי12

New member
ואת זה ממש לא..

של מישהי מהספייסבוק שלי..מצטערת שמטושטשת, בלי קשר שלא נקייה מסביב אני כנראה לא אוהבת שהגב עולה ואז יורדת ואילו בתמונה הראשונה הגבה ישרה ואז יורדת וזה יפה..

רינת1200

New member
את התמונה הראשונה מאוד אהבתי, בעיקר

מבחינת האיפור והעיניים
כסידור, זה יפה אם כי לטעמי מוקפד מדי... של מי התמונה? את השניה גם אני לא אהבתי.

נלי12

New member
האמת תמונה אקראית מהאינטרנט

יכול להיות שבאמת טיפהלה מוקפד מדי אבל רק רציתי להראות שאני אוהבת שהגבה ישרה ואז יש זווית קטנה ולא משלוש מטורף כמו בשניה..

צ ל י ל 8

New member
גבה מאוד יפה, זו הצורה שאני אוהבת

וגם האיפור יפה לאללה.... חשבתי שזה שלך

למעלה