לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2452124,521 עוקבים אודות עסקים

פורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'התייעצות- יש מחיר ליופי?'
התייעצות- יש מחיר ליופי?
<< ההודעה הנוכחית
06/06/2011 | 11:20
26
13
היי לכולם,
אם אתם זוכרים לפני כמה זמן התייעצתי כאן לגבי תוספות שיער טבעי.
אז ... אתמול סוף סוף עשיתי את הצעד (אחרי שכבר ביטלתי פעם אחת) ואני חייבת לומר שהתוצאה פשוט מהממת.
תמיד הרגשתי חוסר בטחון לגבי השיער שלי, אני לא יכולה לזכור פעם אחת שהסתכלתי במראה ואהבתי אותו. הוא תמיד היה מאוד דק ודליל.
מאז התוספות אני פשוט מרגישה בטחון עצמי, פתאום כייף לי להסתכל על עצמי במראה.. ואפילו על ההשתקפות שלי במכניות חונות...

בעבודה אף אחד לא שם לב שמדובר בתוספות (עשיתי בהלחמה) וכולם רק החמיאו לי כמה שזה נראה יפה, טבעי ופשוט חלק ממני.
הבעיה היא... הכסף. אתמול יצא לי לשלם 2600 ₪ ל- 75 גרם שיער , והבנתי שחידוש זה כל 3-4 חודשים, שבערך עולה חצי מהסכום הזה.
אני יודעת שיש לי עוד המון זמן עד לרגע שאני אצטרך חידוש, אבל הלבטים ורגשו האשם מתחילות מעכשיו.

יש לי תינוקת, ומשכנתא, ורכב... וזה לא שאני מרוויחה מליונים. אבל עדיים מבחינת הוצאות טיפוח אישי- צבע ופן אני לא עושה, שעווה, פדיקור, מניקור, - אפילו צפורניים גבות ושפם אני עושה לבד. אז אני מנסה לשכנע את עצמי שההוצאה הזאת באה על חשבון כל אלו.

מה דעתכם? יש מחיר להרגשה טובה..? אני באמת אשמח לדעות..
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'תראי...זה עניין מאוד אישי'
תראי...זה עניין מאוד אישי
06/06/2011 | 12:12
5
4
בואי נעשה חשבון: את אומרת שתצטרכי כל כמה חודשים לשלם סכום של כ-1300 שח, נכון?

אז הנה בשבילך: אני - אמנם בלי תינוקת ומשכנתא ורכב (אבל עם שכירות, והרבה הוצאות אחרות..) - עושה חידוש של החלקה יפנית, שזה בערך אותו סכום. בנוסף אני קונה כל חודש מסכה + שמן לשיער + מוצרי טיפוח נוספים מאוד יקרים, בנוסף אני צובעת את השיער, קונה עדשות מגע, קונה ים של מוצרי קוסמטיקה ואיפור שבלעדיהם אני לא מרשה לעצמי לצאת מהבית....
אה, ושכחתי לציין שאני עושה IPL ברגליים אצל קוסמטיקאית, שילמתי כמה אלפי שקלים (בתשלומים אינסופיים) על חבילה של 10 טיפולים.

אך מצד שני - גם אני עושה בבית ציפורניים, הסרת שיער במקומות אחרים וכו'...גם משיקולים כספיים למרות שלא רק.

מה שאני מנסה לומר, זה שאם את מבסוטית מהתוצאה אז איכות החיים שלך וההרגשה האישית שוות הכל. איך תסתדרי כלכלית ואיך תחלקי לתשלומים ועל חשבון מה זה יבוא - את זה כבר תבדקי בעצמך.

השאלה רק אם יש לך אלטרנטיבה לתוספות השיער הללו (אני מבינה שלא?). אם אין, אז עשית את הדבר הנכון.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'היי רינת '
היי רינת
06/06/2011 | 12:30
2
6
קודם כל תודה לך, מאוד הרגעת אותי בתגובה שלך. כי כשאמרתי לכמה אנשים ששאלו את המחיר הם פערו אליי עיני עגל- וטוב לדעת שזה טווח המחירים פחות או יותר בכל מה שקשור בשיער, ועוד אנשים "מעיזים" לשלם את הסכום הזה בתדירות של כמה חודשים.
מבחינת אופציות אחרות- תאמיני ליף חשבתי על כולן. החל מהחלקה יפנית (לא יכולה בגלל עדינות השיער) ועד אפילו פאה. זאת האופציה היחידה מבחינתי- או פשוט להסתפק במה שיש - מה שלא הצלתי לעשות כבר 20 שנה...
מבחינתי זה באמת הגשמת חלום. והתוצאה כ"כ יפה שבאמת הייתי מוכנה לשלם אפילו סכום גבוה יותר.
מה לעשות, דברים איכותיים עולים כסף. גם אני לא יכולה לצאת מהבית לא מאופרת טים טופ, כך שבייחוד עכשיו חלק גדול מההוצאות האישיות שלי לי זה טיפוח.
אני לא יודעת למה החוסר בטחון הזה... אולי בגלל שמעולם לא עשיתי כזה שינוי גדול במראה שלי. מבחינתי זה ממש כמו ניתוח אף או הגדלת חזה- מבחינת השינוי שאני מרגישה.
בכל מקרה תודה לך על התגובה המעודדת!
דייאנה
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'שמחתי לעזור '
שמחתי לעזור
06/06/2011 | 12:50
1
3
ובתור אחת שלא סובלת את השיער הטבעי שלה (חסר צורה, יבש, נפוח בלי גבול..) ועוד כל מיני דברים בעצמה - תאמיני לי שאני מבינה אותך מצוין....

ומי שמעקם את הפרצוף - זה רק מתוך בעיה שלו עם עצמו/מרמור/קנאה/היינו הך...תהיי שלמה עם עצמך ותחייכי לעצמך במראה (קודם כל!) והחוצה לעולם. את גם לא חייבת לספר לאנשים כמה זה עלה. תגידי "שילמתי כמה שהיה צריך" ותחייכי וזהו.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אהבתי את הרעיון- מעכשיו אעשה זאת! תודה...'
אהבתי את הרעיון- מעכשיו אעשה זאת! תודה...
06/06/2011 | 13:18
2
לצפיה ב-'סליחה שאני מתפרצת בעניין '
סליחה שאני מתפרצת בעניין
09/06/2011 | 07:51
1
2
לא כ"כ קשור,

אבל אצל מי את עושה החלקה יפנית, ואיפה את עושה?
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'היי, אשמח אם תשלחי לי מסר'
היי, אשמח אם תשלחי לי מסר
09/06/2011 | 15:41
2
ואענה לך באופן פרטי
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'העלית שאלה ממש חשובה'
העלית שאלה ממש חשובה
06/06/2011 | 13:30
1
4
אני תמיד אומרת לעצמי שאני מוציאה כסף רק על מה שאני *באמת* צריכה,
ופינוקים אני מרשה לעצמי פה ושם בהתאם ליכולת.

אבל השאלה איפה עובר הגבול?
אני בטוחה שיש דברים שבשבילי הם מאסט, ולאחרת הם סופר אקסטרות.

אז איפה עובר הגבול? וכמה באמת צריך - מוכרח להוציא?
כי ברור שתעשיית היופי זה בור בלי תחתית, מוצרים ושירותים שלא ניגמרים, ותמיד רוצים יותר ממה שיש.

אני גם אשמח לשמוע תשובות...
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'איפה עובר הגבול?'
איפה עובר הגבול?
06/06/2011 | 15:29
1
אצלי בדומה לך אני קונה קודם כל מה שצריך.
תעשיית הקוסמטיקה עלולה לגבות מחיר יקר ולכן משתדלת לקנות תכשירים במחירים שנראים לי הגיוניים,לרוב לא רואה את עצמי קונה תכשיר שמחירו בשמיים.
הגבול הוא נזיל ומשתנה בהתאם למצב כלכלי, נפשי ורגשי. (בטח שזה שונה מאדם לאדם) נכון שאת עוצמתנו האמיתית עלינו לקבל מתוכנו אבל לעיתים יש צורך בפינוקים חיצוניים שנותנים הרגשה טובה.  
לצערי השאלות של   "איפה עובר הגבול? וכמה באמת צריך - מוכרחים  להוציא?"
צריכות להישאל בכל פעם מחדש ולהחליט על פי המצב הנוכחי.
לא בהכרח מי שיוציא יותר כסף יראה טוב יותר!
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אין מחיר להרגשה טובה- אבל-'
אין מחיר להרגשה טובה- אבל-
06/06/2011 | 13:38
7
2
כדאי מאוד לבנות את הנפש כך שההרגשה הטובה לא תהיה תלויה כמה שניתן בדברים חיצוניים כמו שיער.
עכשיו- ברור שזה קשה - מ א ו ד וכולם צריכים עזרה.
ופה נכנס סדר העדיפויות.

יש לך תינוקת והוצאות על הבית- כל עוד שהשיער לא מפריע לז- אין בעיה בעניי
אבל ברור שאם התוספות ימנעו מהילדים שלך אוכל- או יכניסו אותך לחובות- את לבד תרגישי כבר שזה לא שווה את זה.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין- איפה עובר הגבול. '
זה בדיוק העניין- איפה עובר הגבול.
06/06/2011 | 15:25
4
4
סתם לצורך העניין, אני אתן לך דוגמא,
הייתי בלימודים רכזת פר"ח- למי שיודע מזה- ונתקלתי שם בהמון אמהות מטופחות כאילו הרגע יצאו מקטלוג אופנה- אבל לא מוכנה לשלם להזנה בבהי"ס.
ואותה אמא באה ובוכה לי, מה אני יכולה לומר לה?
אני רואה בדפי פירוט שבאת יש להם חובות ענקיים, אבל אני גם רואה אותה עם פן וצבע שהרגע יצאה ממספרה.
אם הטיפוח מאוד חשוב לה, איך אני יכולה להחליט עבורה שתוותר על זה?
זה מצד אחד,
מצד שני אני רואה את.. סליחה עם אני לא פוליטקלי קורקט אבל יש לא מעט נשים שהן לא מטופחות בגרוש, לא יודעת אם זה מבחירה או שפשוט לא אכפת להן מעצמן...
שוב, זה לא שאנחנו במצב של רעבים ללחם  אבל כן יש מליון דברים אחרים מועילים שיכלנו לעשות עם הכסף.
יש תפיסה כזאת, שטיפוח אישי הוא אחרון בסדר העדיפות. אז נכון שאוכל, לבוש ומקום מגורים הם מקום ראשון,
אבל כן אני חושבת שהרבה יותר עדיף לטפח את עצמי, ולשפר את ההרגשה הטובה שלי , מאשר, לדג', לצאת לאיזה סופשבוע משפחתי בצימר.
יש הרבה שבכלל לא מבינים למה כ"כ הפריע לי השיער הקודם שלי, הוא נראה בריא ומטופח... אבל אני הרגשתי איתו ממש לא טוב, ותמיד חלמתי לשנות אותו.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אז שוב'
אז שוב
06/06/2011 | 15:42
2
1
עיניין של סדר עדיפויות אינדבידואלי
שכמובן יש לו בעניי גבולות שפויים.

אם להתייחס לדוגמאות שלך- נשים ששמות טיפוח מעל הכל (כולל הילדים) זה חולני ולא נכון כלכלית, חברתית, חינוכים ומוסרית
נשים ששמות טיפוח מתחת הכל ולא מתקלחות ולא שמות דאודורנט (טיפוח בסיסי בסיסי) זה גם חולני ומן הסתם נובע מסוג של דיכאון, ייאוש או משהו בסגנון.

אם להכליל:

חייב להיות סדר עדיפויות ברור. לכל בנאדם באשר הוא, בכל נושא.
אם הילדים שלך לדוגמה: נקיים, נמצאים במסגרות, יש להם קורת גג וכו' אז את יכולה לבחור כאשה אם את רוצה לשלם להם על עוד טיול או לעשות תוספות- עיניין של סדר עדיפויות. אם חסרים להם דברים בסיסיים- את מאבדת פה את זכות הבחירה כי בחרת ברגע שהבאת ילד לעולם לשים את ההזנה שלו מעל הכל.

"יכוללו לעשות דברים מועילים בכסף" זה משפט מסוכן ומיותר בעניי. אין דבר כזה מועילים- יש מועילים יותר או מועילים פחות
ושוב חזרנו לסדר עדיפויות- אם בכסף הזה יכולת לשלם משכנתא- אז משכנתא לוקחת, אם בכסף הזה יכולתם לשלם על הנאה כזאת או אחרת (כמו טיול) פה את צריכה להחליט מה יותר חשוב לך- טיול עם המשפחה או להרגיש טוב עם עצמך כל יום? וכל החלטה מקובלת בעניי
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-' על כל מילה של שאפו ומוסיפה:'
על כל מילה של שאפו ומוסיפה:
06/06/2011 | 23:13
1
זה לגמרי אישי בעיניי, ואני חושבת שכל עוד לא חסר לכם איפה לישון ומה לאכול/ללבוש וכו' וזה לא הופך למשהו חולני או קיצוני מדי, זכותך להחליט שתוספות לשיער יותר חשובות לך מסופשבוע בצימר, מעוד ארוחה במסעדה או מחוגים לעצמך בשעות הפנאי וכו'..

הנה, אני למשל - לא הייתי כבר כמה שנים טובות בחו"ל (עדיף שלא תשאלו כמה, ממש המון) - וזה מסיבות כלכליות, כי בראש סדר העדיפויות שלי שמתי דברים שונים, ביניהם הוצאות שונות על המראה החיצוני שלי ובפרט השיער, ודברים נוספים כמו - מגורים בשכירות בדירה מרווחת יחסית, באזור טוב ויקר שמאוד חשוב לי לגור בו.

תחשבו על זה ככה - יש אנשים שתמיד "אין להם", אבל כשהם רוצים לעשות טיול לדרום אמריקה - פתאום יש להם. בשביל זה הם חסכו. אז מי שרוצה להשקיע בשיער שלה, שתשקיע. זה עניין של איכות חיים ושביעות רצון מהחיים וכל אחד רשאי להחליט מה עושה לו טוב לנפש (ולהיות מרוצה מאיך שאתה נראה, ובעיקר לא להיות מתוסכל ממשהו שאתה לא סובל בעצמך - זה בהחלט קשור לנפש!).
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
07/06/2011 | 10:47
1
לצפיה ב-'איזה שאלה גדולה'
איזה שאלה גדולה
07/06/2011 | 02:24
גם אני מתעסקת בזה הרבה. אפילו שהשיקולים שלי הרבה יותר פשוטים ואנוכיים, אבל העניין הזה של סדרי עדיפויות ואיפה טיפוח נמצא בהן כן משחק אצלי הרבה.
את יודעת, טיפוח זה בעצם הרגשה טובה, שאת מפרגנת לעצמך. נכון אפשר לקמץ על עצמך עוד ועוד אבל חבל כי אין לזה גבול.
אני אישית מאמינה שגם בעיתות של חסר אפשר להרגיש שפע. בתקופות שהכסף יותר זורם אז קונים מותגים ועניינים, בתקופות שפחות זה הזמן להרחיב את החיפוש, ויש מוצרים מעולים שבאמת לא נופלים מהרמה של המותגים בחנויות הכי הכי זולות, ואפשר להיראות יפיפיה איתם.
לגבי הוצאות גדולות- אני בטוחה שבדקת מי עושה לך ושקלת היטב ולא סתם נכנסת למספרה הראשונה שראית וזרמת עם זה... ביררת, השווית, וגם אם זה לא הכי זול את צריכה לעשות בחירה חכמה כי זול יכול לעלות ביוקר ויש דברים שצריך יותר להזהר בהם. אם מצאת מקום טוב ואת מרוצה מהתוצאה ויכולה להרשות לעצמך כדי להרגיש טוב זה מעולה! השורה התחתונה היא שאת יכולה להרשות לעצמך. אז את יכולה לקצץ בהוצאות אחרות. אם זה משהו שאת יכולה להרשות לעצמך בלי שזה יבוא על חשבון צרכים בסיסיים -אוכל, ביגוד בסיסי וקורת גג- תהני מזה
בשביל מה את עובדת?? איזה כיף זה להינות מעצמך, וכל עוד זה לא משהו שלוחץ אותך לפינה ולא נהיה כפייתי מבחינת תחזוקה/הוצאות אז למה לא? ואם נניח רגע שח"ו יהיה לך חודש לחוץ יותר מה יקרה?? תעשי חודש הבא.. תתכנני את עצמך, תלכי עם צמה אם זה לא ייראה לך טוב מספיק עד שתוכלי לחדש. דברים קורים וזה לא אסון, זה לא שמעכשיו את משועבדת, חוץ מזה שזה שיער וזה גדל.

ואגב עוד נקודה- זה עניין של איזון בחיים, יש אנשים שיכולים להתקמצן על נסיעה באוטובוס אבל לפוצץ 50,000 על טיול, כאלה שלא דורכות במספרה/ אצל הקוסמטיקאית אבל מוציאות המון על תמרוקים או בגדים, אנשים שחיים על אוכל ממסעדות. כל אחד והשיקולים שלו, עדיף לשלב ולמצוא את האיזון שעושה ל-ך הכי הכי טוב על הלב ולהפטר מהדאגה המיותרת אם את רואה שבהגיון את יכולה להרשות לעצמך ומקסימום זה יירד ממקום אחר שלא היה כ"כ חשוב כמו זה. שמחה שהעלית את הנושא, ובאמת שזה לא עניין של אף אחד, רוצה להכנס לכיס שלהם אולי לחוות את דעתך?
נשיקות וחיבוקים
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך לחלוטין'
אני מסכימה איתך לחלוטין
08/06/2011 | 10:37
1
1
"כדאי מאוד לבנות את הנפש כך שההרגשה הטובה לא תהיה תלויה כמה שניתן בדברים חיצוניים כמו שיער".
אבל את יודעת כמה עולה לבנות את הנפש? המון כסף.

כשעמדתי בחיים בפני פרשת דרכים, הרגשתי תקיעות, הרגשתי המון דברים לא חיוביים, החלטתי שאני הולכת להשקיע בנפש שלי ולא בחיצוניות.
עכשיו, זה לא שאני לא מתאפרת/מסירה שיער מיותר/ לא מטפלת בשיער, לא קונה בגדים וכדומה..
אבל מאז שהתחלתי לטפל בנפש, ההוצאות דלעיל קטנו בשיעור מאוד גבוה.
ואין שמחה ומאושרת ממני.
הרי אין לזה גבול. קשה לנו לשים גבולות כשאנחנו לא שלמים עם עצמנו.
כשאנחנו מתעסקים בנפש, החיצוניות נעשית לא כ"כ חשובה כמו מקודם.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-' נכון.'
נכון.
09/06/2011 | 00:34
1
לצפיה ב-'מחיר ליופי'
מחיר ליופי
06/06/2011 | 15:18
2
1
אם כבר החלטת לעשות וגם- את כל כך מרוצה מהתוצאה אז תני לעצמך ליהנות עד הסוף!
אין צורך לשתף אנשים שלא קשורים בחשבון בנק שלך במחיר, זה עניינך והחלטתך.
כייף לך שהצלחת למצוא פתרון למשהו שהטריד אותך וחבל להעניש את עצמך ברגשי אשם-זה רק
פוגם בכייף ולא מוסיף דבר!
מאחלת לך ליהנות וגם להרגיש טוב עם ההחלטה:)
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'חחח אבל האופי הפולני שבי משתלט '
חחח אבל האופי הפולני שבי משתלט
06/06/2011 | 15:30
1
1
למרות שאני בכלל הודית..
אצלי אין דבר כזה בלי רגשות אשם.
למשל כשאני נשארת שעות נוספות בעבודה ורק רואה את הבת שלי חצי  לפני שהיא נרדמת- אני לא ישנה כל הלילה מרוב אשמה...
אבל כן,
אני חייבת לציין שדווקא אני רואה שאני לא חריגה ואם יש משהו שגורם לי להרגיש טוב עם עצמי (ולא מזמן עליי את ההוצאה לפועל...) אז למה לא? אטצמצם בדברים אחרים.
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'פולניה...'
פולניה...
06/06/2011 | 15:38
2
כבר מזמן פולניה זה לא ארץ מוצא אלא תכונת אופי....
אנו האמהות אלופות ברגשי אשם, את בטח לא חריגה.
חלק מתהליך ההתבגרות (שממשיך עד סוף החיים ...) הוא להיפטר מהם וליהנות ממה שיש.
בהצלחה לכולנו, זה לא פשוט:)
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'הגעתי לפורום במקרה'
הגעתי לפורום במקרה
07/06/2011 | 22:58
העלית שאלה ממש מעניינת וחשבתי לתת לך זוית נוספת- אני מתנדבת בתור יועצת לכלכלת המשפחה וכשאני בונה תקציב עם המשפחות שאני מלווה ההוצאות מתחלקות להכרחי, ואפשרי
ההכרחי זה שכר דירה אוכל חשבונות וכו,
אפשרי זה כל מה שמשמח ונותן איכות חיים אבל אפשר לחיות גם בלעדיו.
ברגע שאת מכניסה את התוספת לאותה הגדרה של טיולים, מסעדות וכבלים תוכלי לראות עד כמה זה חשוב לך ואם זה עדיין מציק לך מצפונית תוכלי להחליט שאת מקצצת במשהו אחר .
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'!!!!!!!!'
!!!!!!!!
09/06/2011 | 12:48
2

כשגבר יביט בך .

במבט עורג ומחזר.

וישתוקק..

שווה גם מליון דולר !!
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אכן אין מחיר להרגשה טובה'
אכן אין מחיר להרגשה טובה
09/06/2011 | 15:55
2
אבל את מתארת כאן שיעבוד לשגרה מסויימת של טיפוח, ובסכום שבו אפשר בכיף לשלם חצי משכנתא או לקנות לתינוקת טיטולים, בגדים ואוכל לאיזה חודשיים. אני מבינה שנורא התלהבת מהתוצאה, אבל חשבת על אופציות אחרות, כמו למשל הארכה של השיער הטבעי שלך ושימוש בתכשירים שנותנים נפח לשיער? זה נחמד לפעמים להגשים חלומות קטנים. השאלה היא מה קורה כשזה מתחיל לגזול ממך יותר משאבים ממה שהיית מוכנה להקציב לזה מלחתחילה...
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'הגעתי מהשער ויש לי נקודה נוספת'
הגעתי מהשער ויש לי נקודה נוספת
09/06/2011 | 18:01
3
2
מאחר שציינת שאת נשואה, האם בן זוגך שותף להחלטה על ההוצאה הזו?
האם אתם מתייעצים אחד עם השני לגבי הוצאות מהסוג הזה?
איך היית מגיבה אם הוא היה מחליט להוציא סכום כזה על עצמו?
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'למה לחטט?'
למה לחטט?
15/06/2011 | 16:29
2
1
תהיי בטוחה שהיא יודעת לנהל את העניינים שלה בעצמה ושואלת את עצמה מספיק
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'כלומר, לדעתך נושא ההוצאה למשפחה לא קשור'
כלומר, לדעתך נושא ההוצאה למשפחה לא קשור
15/06/2011 | 17:50
1
1
הבחורה מתלבטת האם ההוצאה גדולה, יש לה לפי דבריה-
"תינוקת, ומשכנתא, ורכב..." אבל לדעתך זה לא קשור לנושא ההוצאה המשפחתית הכללית כי מותר לבחורה להתלבט רק לגבי מה שלדעתך משנה.
איזה יופי שיש לך דעה.
זכותך לדעתך כמובן, אבל לדעתי זה מאוד קשור (ואין כאן ענין של חיטוט, אלא של חשיבה כוללת).
יופי וטיפוח אישי >>
לצפיה ב-'אבל היא אמרה כבר'
אבל היא אמרה כבר
15/06/2011 | 18:04
שהם יכולים להרשות לעצמם והדבר היחיד שמפריע לה זה הרגשות אשם אחרי שאנשים פותחים עליה עיניים כששומעים כמה זה עולה.
יופי וטיפוח אישי >>

הודעות אחרונות

13:31 | 20.05.19 danalevishir
13:08 | 20.05.19 yaellevi96
10:47 | 13.05.19 מונה222
11:40 | 28.04.19 עוגיפלצת9
00:08 | 02.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 26.02.19 אורחים בפורום
18:44 | 10.02.19 אורחים בפורום
20:18 | 07.02.19 אורחים בפורום
12:21 | 07.02.19 אורחים בפורום
09:16 | 05.02.19 ריקי רז
19:52 | 04.02.19 שני341
11:00 | 24.01.19 אורחים בפורום
12:10 | 17.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ