שרשור חגיגי לחג פורים

ShirShir

New member
שרשור חגיגי לחג פורים../images/Emo149.gif

כמידי חג ומועד, אנו פותחים את שרשור החג המסורתי. והפעם.....
חג פורים שמח ומבדח
זה המקום לכתוב רעיונות לעיצוב משלוחי מנות, תחפושות, פורימון, עדלאידע וכל מה שקשור לחג השמח והצבעוני הזה!!

מלמוש

New member
שוב עזרה!

אם למישהו יש רעיון לתחפושת שלא מצריכה הרבה השקעה מבחינת חומרים...כי היום כבר יום חמישי... שיגיד לי..פליזזזזזזזזז מלמוש.

pilpelet4u

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif עזרה בסיום תחפושת ../images/Emo23.gif

אז אני מתחפשת לקופידון שזה בעצם מלאך עם חץ וקשת... קניתי את כל האביזרים של המלאך... וקניתי חץ וקשת ממש פשוטים של ילדים (זה קטן וסתמי) מה עוד צריך להוסיף כדי שיהיה קופידון ? איפה אפשר לקנות כזה תיק לחצים ? איזה לבבות אפשר לתקוע בחצים ? איפה אפשר לקנות קשת גדולה וחצים גדולים ? מה עוד צריך לעשות כדי שזה יראה קופידון ??? תודה מראש

ShirShir

New member
תחפושת קופידון../images/Emo23.gif

תוכלי להכין לבבות מקלקר או ספוג ולחבר לבגד ובהם לתקוע חצים. את חייבת חייבת חייבת בגדים בשילוב אדום-לבן..... אולי לכתוב "LOVE" על הבגד... כנפיים יש לך

pilpelet4u

New member
אני לא יכולה ללבוש אדום כי

מלאך לובש לבן לא ? אולי לעשות חגורה של לבבות אדומים ? או אולי להצמיד עם סיכה לבבות מקרטון לחותלות שקניתי (קניתי את החותלות הפרוותיות האלה עד הברך) יש לך רעיון איך להכין את התיק הזה של החצים ? או איפה לקנות ? זה נראה לי חשוב לא ? ראית מישהו שהתחפש לקופידון פעם ? חיפשתי מלא באינטרנט ומצאתי אולי תמונה אחת של מישהו שהתחפש לקופידון...

ShirShir

New member
עוד על קופידון../images/Emo23.gif

כנפיים לבנות יש לך? את התיק לחצים אפשר להכין מפלסנטיק/בד/קרטון... זה צריך להיות תיק בצורת גליל ארוך עם רצועה לשים באלכסון על הגוף, יש תיקים מיוחדים כאלה לעבודות וציורים על גיליונות בריסטול, מכירה? אבל אולי יהיה יקר מידי לקנות כזה מוכן. אהבתי את הרעעיונות של חגורת לבבות וסיכות וכו'... כל קישוט לבבות יתאים!!
אחפש לך תמונות של תחפושת קופידון...

ShirShir

New member
הנה תחפושת שמצאתי לך......

קצת יותר מידי סקסי
אבל נותן השראה, נכון??

love IS more

New member
מה ליכתובב!??!

מה לכתוב בברכה של המשלוח מנות? אני בכיתה ז',,, ואנחנו עושים כזאתי הגרלה... אז אני לא יודעת למי אני יתן את המשלוח.. אז.. מה לכתוב?

ShirShir

New member
משלוח מנות אדום../images/Emo141.gif

"שיהיה לך יום שכולו בצבע אדום יום מלא אהבה, פשוט אחלה של יום!"

ShirShir

New member
../images/Emo154.gif../images/Emo151.gifגם לך!!!../images/Emo24.gif

למה התחפשת??

למעלה