שרשור חגיגי לחג פורים

douglasi

New member
וואי ../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif מתכונים שווים

אהבתי מאוד וחג נפלא ומתוק גם לך.

רגאק

New member
זקוקה לעזרתך המופלאה!

החלטתי להכין לחברה טובה שלי את ערכת ה"משהו משהו" רציתי להוסיף ברכה מקורית אם תוכלי להפנות אותי או להציע לי רעיונות לברכות כמו הרעיונות המהממיםן שלך למתנות זה יהי הנפלא! תודה מראש!!

ShirShir

New member
ברכה בהתאם למתנה?

או משפט קצרצר לכל מתנה? מה קנית?

רגאק

New member
זה מה שקניתי...

קניתי ככה: משהו סקסי - חוטיני משהו ריחני - פילינג או קרם משהו נעים - ?? אם רציתי נעלי בית, איך זה יכנס בקופסא????? משהו למזל - אבן משהו למקרה חירום - קונדום וטמפון משהו יפה - תכשיט משהו מהלב - ברכה ואולי גם איפה שהוא יכנס גם נר.. עכשיו, בא לי לעשות ברכה כזאת שתקשר את הכל.. אולי יש לךאיזה רעיון.. או איזה ברכה יפה ליומולדת 20...

רגאק

New member
זה מה שקניתי

קניתי ככה: משהו סקסי - חוטיני משהו ריחני - פילינג או קרם משהו נעים - ?? אם רציתי נעלי בית, איך זה יכנס בקופסא????? משהו למזל - אבן משהו למקרה חירום - קונדום וטמפון משהו יפה - תכשיט משהו מהלב - ברכה ואולי גם איפה שהוא יכנס גם נר.. עכשיו, בא לי לעשות ברכה כזאת שתקשר את הכל.. אולי יש לךאיזה רעיון.. או איזה ברכה יפה ליומולדת 20...

עזרה לפורים

מישהו יודע איפה אפשר למצוא כנפים של פיה בצבע ורוד-סגול בגוונים האלו ביחסית בזול? באזור השרון.. תודה רבה רבה רבה=) ופורים שמחח לכולם!

עזרה פליז....

מצאתי כל מני תחפושות מקוריות (כי חפשתי באתרים אמריקים)אבל אחרי סינון אני מתלבטת: (נע לא להעתיק) 1.אבטית קצף- צידנית כלקר שאותה אני הופכת לאמבטייה,חור לעצמי ועלי תולה בלונים לבנים וכובע אמטיה על הראש... 2.סל כביסה- עם סל כביסה ישן חור לעצמי ומדביקה כל מני בגדיים כתר מגרבים, כמו בתמונה...... מה אתם אומרים.... ואם מישהו רוצה רעיונות מקוריים (אבל לא תמיד נוחים)יכול לפנות אלי....

מלמוש

New member
עזרהה ../images/Emo10.gif

היום יום רביעייי... ואין לי עדיין תחפושת... אם למישהו יש רעיון לתחפושת שלא מצריכה המון השקעה שיכתוב לי.. פליזזזזזזזזז מלמוש.

../images/Emo55.gifאמ... בלי השקעה...

מה קשור- לזרוק על עצמך מיליון דברים סתם.... ולכתוב בגדול "מה קשור?"

../images/Emo55.gif../images/Emo41.gifרעיון למשלוח מנות../images/Emo41.gif

לקנות פימו בצבע חום, להכין אוזן המן גדולה כזו, ולשים בפנים את כל הממתקים, את הכל לכסות בנייר קרפ שחור מקומט... זה יוצא מקסים.

../images/Emo55.gifעשיתי שנה שעברה.....

הרבה קטנים לחברות שלי, ובגלל שזה יצא ממש ממש חמוד והן התלהבו, אז השנה אני אעשה אחד גדול.... למשלוח מנות עצמו.

משלוח מנות רעיון "המגירות" מה דעתכם

היי פורום יקר! תכננתי להכין משלוח מנות מיוחד לחברה שלי... זה משהו כזה: אני מעוניין לקנות מעין 2 מגירות צמודות כאלה אחת על השנייה שנפתחות...כאילו מגירות שאפשר לנעול אותם איכשהו עם מנעול או משהו..אני אסביר את עצמי: אני מתכנן להכניס למגירה הראשונה כל מיני הפתעות, ממתקים ודברים קטנים וחמודים ולמגירה השנייה אני אכניס פתק או מכתב חמוד מגולגל אולי שכתבתי לחברה שלי ואני אסכם את התקופה שלנו יחד וכמובן שאכתוב לה חג שמח וכו'.. בגלל זה אני צריך לקנות בהפנינג או בחנות אחרת 2 מגירות נפתחות שאפשר לנעול או משהו בסגנון..מישהו יכול לעזור לי?? נראה לכם נחמד? תודה.

למעלה