מזמין צימר. מה אתם אומרים על מושב כלנית, מישהו היה?

אור603

New member
מזמין צימר. מה אתם אומרים על מושב כלנית, מישהו היה?

שלום אנשים, אני רוצה לסגור צימר ללילה בין (חמישי לשישי לעוד תקופה) לבת זוגתי לכבוד יום הולדת ה-30

אני כנראה אסגור עם מושב כלנית, צימר "אגם הכנרת" (בין הכנרת לרמת הגולן), הכי אטראקטיביים שראיתי,
מבחינת עלות (בכל זאת סטודנט...
), מבחינת הצעה +נלווים ומראה הצימר
500 ללילה + 120 ש"ח ל-א.בוקר + יין, שוקולדים, פירות ובלונים לכבוד יום ההולדת - פינוק על חשבון הבית.

הנה הלינק:
http://www.rrr.co.il/showCabin.asp?site=941

אשמח לדעת אם מישהו מכיר, היה ובגדול..מה ואיך נראה לכם.
לקחת בחשבון..אני מתכנן לפני כן טיול באזור, פעילות אקסטרים (כי היא פשוט חולה על זה.) כמו טרקטורונים או משהו בסגנון, ואז להגיע לצימר
(ולהביא לה את המתנה, כנראה תכשיט מסוים..)
יותר מאוחר - ארוחת ערב במסעדה טובה באזור. (יש הצעות?)
ויום לאחר מכן ארוחת בוקר עד לצימר, טבילה בבריכה ועוד משהו מעניין לעשות בצהריים לפני שחוזרים הביתה
(ובערב כל חברותיה ימתינו לה בפאב שיאורגן לכבוד יום ההולדת)

כל הצעה נוספת תתקבל בברכה רבה

mb196

New member
את הצימר הספציפי איני מכירה

אבל לגבי האיזור, אוכל לנסות לייעץ.
קודם כל, במושב כלנית עצמו יש אופציה לטיול טרקטורונים מאוד נחמד, אפשר בקבוצות וגם לבד, אני ובן זוגי היינו והיה ממש נחמד!
לגבי ארוחת ערב במסעדה, במושב לוטם הקרוב יש את מסעדת "רוטמן" , אכלתי שם רק ארוחות בוקר אך הן היו מצויינות. שווה לבדוק לגבי ארוחת ערב..
בנוסף במרחק נסיעה לא ארוך אפשר להגיע לראש פינה, שם יש את פינה בראש-שירי ביסטרו, שם אכלנו ארוחת טעימות במחיר לא גבוהה (בערך 200 לזוג) עם המון המון מנות, רובן טעימות. עוד בראש פינה יש את מסעדת "עמבורגר" שהיא יותר בסגנון משפחתי אבל גם טעימה.
בכיוון השני יש את כרמיאל, בגדול אין בה משהו מיוחד, חוץ ממסעדת "ארט דה קוקו" - שזו מסעדה חלבית + בית שוקולד עם אוכל מצויין לדעתי, ובעיקר המון המון סוגי שוקולדים, משקאות שוקולדיים ופינוקים אחרים...
אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור.
תהנו!

אור603

New member
אוקי

כן, אני מכיר חלק מהמקומות שהזכרת.

אשמח לקבל רעיונות למסעדות נוספות, פחות משפחתיות כמו "עמבורגר" ופחות במרכזים גדולים
כמו בראש פינה, אלא מקום עם נוף יפה, יש לא מעט כאלו בצפון, שנותנות אווירה כייפית, פסטורלית..

יש לך עוד רעיונות לטיולים באזור ? (חוץ מטרקטורונים שמאוד מייקרים את העסק.. 250-300 ש"ח לזוג)
משהו נוסף שאפשר לעשות, כל מיני נופים מהגובה, מסלולים שאפשר לעשות?
רעיונות נוספים ?

mb196

New member
רעיונות נוספים

לגבי טיולים באיזור- יש את נחל עמוד ונחל פרוד שיכולים להתאים, וגם הר מירון הוא אופציה באיזור.
עוד אופציה נחמדה היא ביקור ביקב, באיזור יש את יקב בן זמר, יקב רימון ועוד...
לגבי המסעדות, רק אבהיר ש"שירי ביסטרו" לא נמצאת במרכז התעשייתי בראש פינה, אלא במיקום עם נוף מדהים, שווה להיכנס לאתר ולראות אם יש תמונות.
אופציות נוספות למסעדות- יש את "עין כמונים" שמתאימה יותר לארוחה קלילה ונעימה של גבינות,
מלון מצפה הימים מגיש ארוחות בוקר/ערב חלביות נהדרות לטעמי, ויש להם גם מסעדה בשרית בה לא הייתי אך שמעתי ביקורות טובות מאוד. עוד אופציה היא מסעדת טיבי'ס של השף חיים טיבי בורד הגליל.
אם אלו לא מצאו חן בעייניך, שווה לבדוק לגבי מסעדות בישוב אמירים.
מקווה שיכולתי לעזור

למעלה