עשה זאת בעצמך- רעיונות נחמדים למתנות.

Maldini Girl

New member
עשה זאת בעצמך- רעיונות נחמדים למתנות.

אז פעם, היו בנות מקסימות שהיו מעלות בפורום כל שבוע רעיונות לערכות, מתנות ודברים שאפשר לעשות לבד.
הלוואי שהייתי יכולה להבטיח לכם שכל שבוע אעלה רעיון למשהו חדש, אך לצערי אני דלה במשאבים, ברעיונות ובעיקר בזמן.
אבל לאחרונה היו לי כמה הצלחות ורציתי לשתף אתכם- כולם רעיונות לדברים שאתם/ן יכולים/ות לעשות לבד לעצמכם/ן או כמתנה לאחרים.

Maldini Girl

New member
מסגרת לתמונה

אוספים בחצר הבית/ בטיול 4 ענפים. אני מעדיפה דווקא לא את אלו הצעירים והיפים שאני צריכה לשבור מהעץ. אלא כאלו שכבר עברו קצת בחיים. שנראים קצת ישנים וחבוטים.
בשלב זה אפשר לצבוע אותם- או בדוגמאות (נקודות, קווים וכו') או להשאיר אותם כמו שהם.
בעזרת חוט עבה קושרים אותם בצורת ריבוע. אני אוהבת משהו בפשטות של זה- יש בזה משהו נעים ואותנטי.

רעיון שני
לוקחים 4 קרשים, או לחלופין כל לוח מרובע, ספוג מרובע וכולי.
צובעים בצבעי גואש או אקריל.
מקשטים יפה- או בעזרת הצבעים או בעזרת קישוטים אחרים.
מחברים בעזרת מסמרים.

Maldini Girl

New member
לוח מודעות

ואם כבר יש לנו מסגרת מרובעת, אז בואו נמשיך!
יש שתי אפשרויות- אפשר ממש להשקיע ולקדוח חורים שווים משני הצדדים
או לחלופין לבחור חוט חזק (אני התמשתי בחוט בד-גומי ולקשור קשר מתוח- חשוב שהוא יהיה מתוח, אחרת כשתתלו על החוט דברים החוט פשוט יראה רופף.
אם תבחרו בחוט גומי או בחוט חזק אחר- גם אין סיבה שיחליק מהמסגרת.

מחברים 2-3 חוטים מצד לצד, ומחברים אטבים, תולים תמונות ופתקים חמודים.

Maldini Girl

New member
צנצנת נשיקות מתוקות

את התהליך מתחילים בשני אופנים- או בהכנת נשיקות מקצף ביצים בבית (הקרויות בפי הקיבוצניקים "קצפיות") או לחלופין קופצים לחנות הממתקים הקרובה וקונים שקית מלאה בנשיקות גומי/ לבבות גומי/ לבבות שוקולד.
בשלב הבא כותבים על בריסטול פתקים עם משפטים חמודים- משפטים מצחיקים, משפטים מעלי חיוך, משפטי אהבה, ציוטים משירים.
מכניסים לצנצנחת את הסוכריות/ נשיקות ואת הפתקים, מנערים בעדינות שיראה מפוזר ומעורבב.
מקשטים מבחוץ כאוות נפשכם.

בעייני זו מתנה אולטימטיבית אם סתם בא לכם להראות/ לתת קצת תשומת לב.

Maldini Girl

New member
מוביילים

בעייני מובייל זה אחד הדברים שהכי כיף לעשות לקשט בהם את החדר. זו יכולה להיות פעילות מצוינת עם ילדים בחופש או בימים גשומים שאי אפשר לצאת מהבית, בעיקר כי זה כ"כ פשוט.
זו גם יכולה להיות מתנה מקסימה וזולה.

"מובייל מהטבע"
צריך:
ענף יפה שבחרתם.
חוטים
חרוזים
אגוזים/ עלים יפים ומעניינים/ חרובים/ רימונים מיובשים, פולים מעניינים, או כל חומר טבע מעניין שמצאתם בטיול- בתנאי שהוא לא כזה שיכול להתייבש ולהסריח/ להרקיב או להתפורר.

לוקחים שלושה חוטים באורכים שונים ומשחילים עליהם חרוזים כאוות נפשכם. קושרים לענף שבחרתם.
לוקחים חוט קצר נוסף, אפשר גם עליו להשחיל חרוזים, אותו קושרים למעלה כמתלה למובייל.
בקצה הלא קשור ל כל חוט אפשר לחבר את החומר המעניין שבחרתם (אגוזים/ עלים וכולי) או לחלופין- לחבר לכם תמונה/ תמונות שאתם אוהבים- אם אלו תמונות מודפסות שווה לניילן לפני כדי שיישמר טוב יתר.

coolgift

New member
סלסלת מתנות בצורת לב

וידאו מיוטיוב שמסביר איך להכין בקלות סלסלת מתנות בצורת לב

ashly1997

New member
איזה שרשור מדהים!

רעיונות מקוריים קלים להכנה וכייפים לגמריי

&nbsp
המון תודה

למעלה