מתנה מוזרה ליומולדת 40

מתנה מוזרה ליומולדת 40

היי,
החברה הכי טובה שלי חוגגת 40 בקרוב
אני יודעת שחלום חייה זה (ועל תצחקו עלי) להיות חברה של סופרת מסויימת (סופרת ועיתונאית ישראלית, שבשלב זה אעדיף לא לחשוף את שמה של הסופרת....), אותה סופרת לא מעבירה סדנאות כתיבה (כך לפי האינטרנט).
אני מתלבטת מה אני יכולה לעשות עם האינפורמציה הזאת כדי להגשים לה חלום ביום הולדתה, אני מוכנה להוציא המון כסף על זה, אבל אין לי ראיון טוב.
אשמח לרעיונות
תודה רבה

coolgift

New member
זה דווקא נשמע מאד מיוחד

הדרך היחידה בשבילך לגרום לזה לקרות זה לנסות ליצור קשר עם אותה סופרת, תסבירי לה את הסיטואציה ותשאלי אותה אולי בכל זאת היא תהיה מוכנה לעשות מפגש חד פעמי תמורת תשלום.
לדעתי מקום טוב להתחיל בו יהיה אחת מהוצאות הספרים שהוציאה בהן ספר כדי לנסות ולקבל את פרטי ההתקשרות שלה (אם היא עיתונאית אז סביר להניח שזה יהיה אפילו קל יותר).
המון בהצלחה.

נגיד ואצליח ליצור קשר עם הסופרת...

היי
נגיד ואצליח ליצור קשר עם הסופרת שזה די בעייתי כי אני ביישנית
מה להציע סדנת כתיבה אחד על אחד? (חברתי כתבה בערב, עכיו כבר לא...) ארוחת ערב? יש רעיון אחר?

coolgift

New member
לא הייתי נכנס להגדרות,

לדעתי פשוט לשאול אותה האם היא מוכנה למפגש פתוח בתשלום (סדנה יכול להישמע קצת גדול) שיהיה אפשר לשאול אותה שאלות על כתיבה וכדומה וגם סתם לדבר על כל נושא אחר, עם מישהי שמאוד מעריכה את העבודה שלה (תזכירי שזה מתנה ליום הולדת).
תחשבי על טווח זמן שנראה לך מתאים (שעה? שעתיים? שלוש?) ותתאמי את טווח הזמן מראש כך שיוכל להתאים לכל הצדדים.
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע ממך עידכונים.

תודה, הסופרת סירבה בנימוס

תודה רבה
הסופרת סירבה בנימוס, הראתי לחברתי את ההתכתבות, היא מאד הוחמאה והופתעה ואנחנו כנראה נלך לספא

ashly1997

New member
גם עצם הניסיון והרצון הטוב הם מתנה ומראים איזו חברה את

תהנו

coolgift

New member
התבאסתי בשבילך

אבל אז קראתי את תוכן ההודעה, העיקר שאתן שמחות ובאמת כל הכבוד על הרעיון והמאמץ!

ashly1997

New member
לגמריי רעיון מיוחד, ואת חברה מקסימה!!

coolgift נתן לך הדרכה מעולה איך לנסות להגשים את החלום

למעלה