רעיון למתנה לכל המשפחה

shulamit151

New member
רעיון למתנה לכל המשפחה

רציתי לעשות מתנה ליום ההולדת של בעלי ורציתי להפוך את כל התמונות שלנו מפעם לדיגיטלים ולעשות איתם אלבום בלופה.
הלכתי לחנות הפוטו הקרובה וגיליתי לתדהמתי שסריקת תמונה עולה 3 ₪ לתמונה (לאחר הורדת מחיר).
בנוסף המוכר אמר לי שאינו יכול לקבל אלבומים אלא רק תמונות מופרדות. מאחר ואנו היינו מצלמים הרבה וברשותנו מספר רב של אלבומים המחיר לא היה רלוונטי מבחינתי!

חברה שלי המליצה לי על שירות שהגיע אליה עד הבית והפך לה את כל הבית לדיגיטלי בפחות מחצי המחיר.
החלטתי לנסות ולהזמין אותם ואכן כך היה. הגיע אדון מקסים אשר בא עד אלי והחזיר לי את הכל עד הבית ובנוסף קיבלתי את כל התמונות על יו אס בי.
החלטתי לשתף אתכם מאחר וקיבלתי שירות למופת והבטחתי שאפרגן לחברה המקסימים האלו ובנוסף כי אני מאמינה כי לכל אחד מאיתנו יש תמונו ישנות בבית והיה רוצה לשמור עליהם לעד כדי שגם הדורות הבאים יהנו מהן.
זה האתר שלהם אם מישהו מעוניין בשירות: [URL='http://www.dvdigital.co.il</a>']www.dvdigital.co.il[/URL]

יום מקסים!

beky1

New member
אפשר ב- 300 ש"ח

לצייד את עצמך בסורק ברמה גבוהה שישרת אותך להרבה שנים.
שירות כזה שנראה כמו הודעת פרסום כושלת, מיותר!

shulamit151

New member
לא מדוייק

בקי שלום,

ראשית הודעה זו אכן באה לעזור לבן אדם שעזר לי ואני מודה ואינני חושבת שזה פסול. להיפך- כן ירבו אנשים שפרגון בא להם בקלות.
מטרתי הייתה לשתף ולחלוק את השירות עם כל חברי הפורום.

שנית, אינני יודעת לסרוק וגם אם הייתי מנסה הדבר היה כרוך בזמן רב.

המשך שבוע טוב.

beky1

New member
היי שולמית

אני הראשונה לפרגן, אבל לפעמים עם הנסיון , אתה גם מבין דברים שמעבר , בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

למעלה