צריכה עזרה

צריכה עזרה

שלום לכולם!
אני מאוד נהנית מהפורום הזה.. יש בו רעיונות מדהימים!!!!

אז ככה.. אני וחבר שלי בקרוב נחגוג 4 שנים ביחד ורציתי איזה רעיון לעשות לו משהו יצירתי..
אשמח לכל רעיון :)
תודה רבה!!

ashly1997

New member
קודם כל מזל טוב !!

אמממ אז ככה, תתני קצת יותר רקע

יש לך כיוון מסוים? ערכות באות בחשבון? את רוצה פעילות זוגית (צימר/ אקסטרים לדגומא.. ) או מתנה (ערכות למינהן/ אלבום תמונות/ מצעים עם תמונה שלכם לדוגמא.. )

אז ככה....

האמת שאין לי כ"כ כיוון... יש מצב לערכות( עשיתי לו כבר את חמשת החושים, ערכת משו משו) עשיתי לו גם את כל הדברים האפשריים עם תמונות שלנו.. אלא אם כן למישהי יש רעיון ממש יצירתי שעוד לא חשבתי עליו.. בעיקרון אין לי בעיה להכין ערכה אבל אני לא יודעת איזה.. ואני גם אשמח לרעיונות לפעילות זוגית..
תודה על העזרה

ashly1997

New member
כל מיני רעיונות, מה דעתךךך?

ערכות:
עבר - הווה - עתיד
מתנה שמיצגת כל שנה זוגיות
מה שנתת לי בשנים האלה (מתנה לכל כמה חודשים.. )
תכונות
7 החטאים

דברים עם תמונות:
מצעים
אלבום
לוח שעם
תמונה מודפסת בענק לחדר

רעיונות נוספים:
מונופול על הקשר שלכם
בלונים עם סיבות למה את אוהבת אותו+תיבת אוצר

קודם כל תודה רבה :)

אהבתי את הרעיונות שלך... החלטתי ללכת לכיוון מתנה לכל שנה מהזוגיות.. עדיין לא החלטתי מה לקנות אבל אהבתי ממש את הרעיון.

יש לך רעיון אולי לאטרקציות זוגיות?

תודה רבה רבה

ashly1997

New member
ממשיכה

אטרקציה זוגית יכולה להיות המון דברים, כמה רעיונות:
מסעדת גורמה
מסעדה בחושך (יכולה להיות מתנה לשנה הראשונה שאפשר להגיד שביחד לזמן שאתם ביחד זו השנה הכי "עיורת" באיזה שהוא מקום- פחות מכירים וכו'..)
סדנא זוגית (מסדנאות אוכל-סושי/ שוקולד/ אפיה ל דרך סדנאות מסאג'ים- שמלמדים ממש איך לעשות אחד לשני ואפילו סדנת צחוק שהיא חוויה מדהימה
)
אקסטרים למינהם (אם אתם מתחברים)
טיסה בכדור פורח
חופשה בצימר

מתנה לכל שנה מהזוגיות יכולה להיות פשוט 4 מתנות שונות או שיהיה קשר לכל שנה ולמה שקרה בה : התחלת הקשר, מעבר לגור ביחד- מעין נקודות ציון שקשורות לקשר או לאחד מכם

למעלה