בר מצווה לבן שלישי

• פותח הנושא otn
  • פורסם בתאריך

otn

New member
בר מצווה לבן שלישי

בני הקטן יחגוג עוד מעט בר מצווה.
לבני הבכור הכנתי סרט בו צילמתי 13 קבוצות (הורים, דודים, מורות, חברים...) וכל קבוצה שמה מתנה סימלית בשק שייקח איתו לחיים.
לבני האמצעי ארגנתי טיול גברים עם כל גברי המשפחה. יומיים טיול עם מדריך... (בסוף הם מאוד נהנו ואני התבאסתי שלא הייתי שם).
כעת, בר מצווה לבני ה-3 ואני צריכה רעיון.
משהו בשבילו, שישאר לו בזכרון. אשמח מאוד לקבל רעיונות.
הדגש הוא לא על מתנה אלא על פעילות איתו או בשבילו משהו שונה מכל יום הולדת רגיל.

תודה.

ShirShir

New member
פעילות לר המצווה

ערב באולינג משפחתי
לשכור מיניבוס ולנסוע לטיול משפחתי מאורגן (עשינו את זה לא מזמן והיה ממש כיף!) לוקחים מדריך צמוד, בוחרים מסלול ואתרים לביקור, מקומות לאכול וכו'). הפעם כולם יחד, גברים ונשים, ולא חייבים שינה בחוץ.. לפעמים טיול מהבוקר עד אחה"צ/ערב מאוד כייפי ומשאיר הרבה זכרונות יפים.
טיול משפחתי מצומצם באתרים שיש להם משמעות לגיל ההתבגרות/למשפחה שלכם. (למשל - עלייה לכותל, טיול שורשים בשכונות בהם נולדתם ההורים וכד')
לעצב אלבום תמונות משפחתי של הילד עם בני משפחה שונים ובכל עמוד תשלבו ברכה שכותב אותו בן המשפחה - דודים, בני דודים, סבא וסבתא, אחים וכו'. אפשר גם לשלב עמוד של הכיתה ו/או המורה שלו.
טיול לפי תכונות האופי של הבן - למשל... חכם - ביקור במוזיאון, מתוק - סיור במרכז מבקרים של עלית או בן אנד ג'ריס...

מה דעתך?

otn

New member
אהבתי את רעיון הספר שכולם יכתבו לו

וגם את הרעיון של טיול במיניבוס (פה יש קצת בעיה בגלל גיל הסבים והסבתות).

אם נלך על הרעיון של הספר, יש איך לשדרג אותו כך שלא יהיה סתם ברכות יום הולדת רגילות ?

תודה רבה.

ShirShir

New member
בטיול המשפחתי שלנו היו בני 8 ועד 87

ילדים, מבוגרים וגם אישה הריונית

מי שהתקשה בהליכה, נח קצת בצד או לא נכנס לכל אתר ואתר...
אבל היה טיול מוצלח ומהנה.

ShirShir

New member
שדרוג ספר זכרונות/ברכות

אפשר שיהיו ברכות רגילות וסביבן תמונות וציטוטים משירים שיוסיפו לאווירה.
אפשר לבחור שכל בן משפחה יכתוב או יציין תכונת אופי אחת של הבן או ברכה אחת (כמו למשל - מזל, אהבה, בריאות וכו') ואז אפשר אולי גם לצרף מתנה קטנה לכל איחול כזה.

מה דעתך? מקווה שנותן לך עוד השראה

למעלה