שלום, מחפשת רעיון/ מתנה

שלום, מחפשת רעיון/ מתנה

חבר שלי, שאני איתו כ8 שנים וגרים ביחד טס לתאילנד למשך כחודש
אחרי תקופה לא קלה שאני עוברת לבד בבית עם מחשבות עליו ותקופת מבחנים לא קלה אני מחפשת רעיון או מתנה או משהו נחמד שאני יוכל לעשות עבורו כהפתעה כשהוא יחזור.
יש לכם רעיונות לדברים מקוריים? אולי בלונים בבית או לא יודעת מה

ashly1997

New member
רעיון מקסים לחזרה של החבר מחו"ל

רעיון ממש מקסים בעיני: (מעובד לפי רעיון של אחרת בפורום סורי שאני לא זוכרת למי לתת את הקרדיט

מתאים בסגנון ליום אהבה וכאלה חגיגות אבל אני חושבת שהחזרה שלו הביתה היא סיבה לחגיגה !!

תולים בכל החדר בלונים אדומים והתקרה ובכל בלון מגלגלים דף שעליו כתובה סיבה למה את אוהבת אותו (מהמוכרות והמובנות מאליו עד למיוחדות והאישיות שלכם
) בבלון אחד מבין כולם יש מפתח ובמקום סיבה כתוב "בלון אחר בלון הוביל אותך למפתח של הקופסא כמו שסיבה אחר סיבה הובילה אותך לפתוח את מנעול ליבי" . בחדר נמצאת קופסא (שאפשר לחרוט עליה -לפי הרעיון המקורי "Every Thing I Do I Do For You" ואז מטרת הקופסא היא להכניס אליה את כל הדברים שאת הכנת ותכיני לו לאורך הדרך..) על הקופסא מגלגלים נייר יפה שעליו יש הסבר למה שעליו לעשות:

"ל____ אהובי

מולך נמצאת קופסא לא קטנה
שבתוכה מסתתרת מתנה לא גדולה
את המפתח לקופסא תמצא במו ידיך
באחת הסיבות שבגללן מנעול ליבי נפתח אליך

קח סיכה וכך תגלה בכל בלון
סיבה אחת מתוך מיליון
כל סיבה היא מתוך הלב
למה ליבי בך התאהב

לאחר שתגלה מספר סיבות
באחת מהן תמצא מפתח כמו באגדות
בעזרתו תפתח את הקופסא שתשמש אותך גם בעתיד
ובה תמצא מתנה זוגית, כדי שניהיה ביחד תמיד ! "

את יכולה לשחק ולשנות את הרעיון, לשים בקופסא שוקולדים/ תמונה שלכם/ כרטיסים לסרט/ פנקס קופונים/ הזמנה לארוחת בוקר/ או כל דבר שתבחרי..

beky1

New member
הייתי הולכת על חבילה כרבול

חבילת כרבול: שמיכת כרבולית זוגית , צעיף , זוג גרביים חמות, וכרית מפנקת. בכל זאת חורף , מה את אומרת?

רעיון יפה, כנראה אעשה אותו!!
תודה.

סליחה על הבורות: מה זה שמיכת כרבולית זוגית? הכוונה לשמיכה רגילה כזו מצמר נכון?

למעלה