טיול לצאצאי ההונגרים בגילאי 13 עד 26

barakhonig

New member
טיול לצאצאי ההונגרים בגילאי 13 עד 26

שלום לכולם, בתאריכים 11-18 ביולי תצא קבוצה מהארץ לטיול בהונגריה וסביבותיה. הקבוצה הינה לגילאי 13 עד 26. את כרטיסי הטיסה הלוך וחזור חברי הקבוצה משלמים. פרט לכך לינה והזנה וכניסה לאתרים ממומנות על ידי הממשלה ההונגרית. כדי לקבל יותר פרטים ניתן להתקשר אל ברק 054-7718502 לאחר השעה 19:00 (לא בשבת). על המצטרפים להיות צאצאי ההונגרים בעבר ובהווה. מספר מקומות מוגבל. עדיפות תינתן למד"צים, מש"צים ונוער מתנדב. נא לצרף ממליצים. שנה שעברה יצאה מהארץ קבוצה ראשונה ומאד נהנתה. השנה בכוונתינו להגדיל מעט את הקבוצה אך כאמור מספר המקומות מוגבל.

nurii

New member
נקרא יותר מידי טוב אתה אמיתי?

barakhonig

New member
אנשים שואלים אותי האם זה אמיתי. פרסמתי את מס' הנייד האישי

אשמח לתת פרטים אודות הטיול לאחר 19:00 בערב. זה אמיתי לחלוטין וגם אנחנו לא האמנו עד שנה שעברה שהצטרפנו לטיול. היה כל כך טוב שהשנה לקחתי על עצמי לארגן את הטיול.
מוזמנים להתקשר ולהירשם. התכנית היא המקבילה ההונגרית של "תגלית" אצלנו.

barakhonig

New member
ביון שאיני חבר פורום ולא ייצא לי להכנס הרבה לפורום...

אודה לכם אם התקשורת תהיה דרך הסלולרי שלי שפורסם או דרך המייל:
[email protected]
בתכנית: ביקור בבודפשט
ביקור בברטיסלבה
וייתכן שגם בוינה
הדגש יהיה על ההסטוריה ההונגרית ועל יהדות הונגריה.
פירוט מלא על התכנית יינתן בטלפון או במייל.

barakhonig

New member
ממליצים אוכל למסור בפרטי או בנייד

גם לנו היה קשה להאמין שנה שעברה. נכון לעכשיו אנו רוצים להגיע לקבוצה של 30 בני נוער (מתקרבים לשם...) חשוב לנו חומר אנושי איכותי. לא בעניין של להתעסק עם בעיות משמעת וכו. שנה שעברה היתה קבוצה מעולה אבל הרבה התגייסו או שנמצאים בבחינות מעבר מחטיבה לתיכון. לכן התפנו מקומות. נשמח כאמור למשתתפים איכותיים.

evike

Active member
מנהל
שמתי את ההודעה בפורום ההונגרי בפייסבוק

ולשם כך, איחדתי את שתי ההודעות הראשיות.
בהצלחה.

ה ש מ ש

New member
כנראה רוצים שחלק מהם יבקשו דרכון הונגרי

אין כמו ממשלה בראשות אורבן.מצד אחד הוא די מושחת כמו ביבי מצד שני זה הכי טוב שיש--כמו ביבי.
זאת הסיבה שהאזרחים יודעים שביבי מושחת ולמרות זאת בבחירות הבאות יזכה בהצלחה שכמוה טרם היתה לו--כי כל אחד דואג לעצמו ולאזרחים טוב.

ladybug4NLP

Active member
ברק-מה עלות הכרטיס?

איזה גוף מארגן בארץ. מי אחראי על הקבוצה?
כמה מדריכים יוצאים עם הנוסעים? (אחרי הכל הקבוצה אמורה להכיל
ילדים בני 13+ בנים/בנות)

barakhonig

New member
תשובות

עלות הכרטיס משתנה. אנו נוסעים עם וויזאייר. ככל שמתקרבים לתאריך עלות הכרטיס עולה. בקבוצה יוצאים שבעה מבוגרים ועוד שלושה מבוגרים בהונגריה. מטעם הממשלה והארגון הפילנטרופי המארגן.
המארגנים בהונגריה הינם ארגון הראקוצי ובברכת השגרירות ההונגרית וממשלת הונגריה.
אנו מארגנים את זה בארץ מול ארגון הראקוצי. נערוך מפגש באחד מימי השיש החודש הקרוב כך שכל ההורים יכירו את המלווים וחברי הקבוצה יחולקו לתתי קבוצות. כל מבוגר יהיה אחראי על עד חמישה נערים/ות. במפגש נסביר את הנהלים, אופן ההתנהגות, אופי הטיול ונענה על תשובות.

ladybug4NLP

Active member
ברק-דברנו טלפונית אבל נכדתי לא יכלה לנסוע. אמא שלה טוענת שיש

לה מחנה קיץ של הצופים ועל זה היא לא תוותר אפילו עבור נסיעה כזו לחו"ל

לדעתי חבל אבל אני לא קובעת.

שיהיה לכפ בהצלחה
אולי בשנה הבאה

למעלה