תפוז מזלזלים בגולשים שעדיין נשארו נאמנים להם

evike

Active member
מנהל
תפוז מזלזלים בגולשים שעדיין נשארו נאמנים להם

והם הולכים ומתמעטים. לא רק בגלל פייסבוק, טוויטר וחבריהם, אלא גם בגלל התקלות שמופיעות חדשות לבקרים. במקום לטפל בהקדם, והם יודעים עליהם, מבטיחים טיפול, אבל יוק.
מי שגולש עם חוסם פרסומות (ואני מאמינה שהם הרוב), לא מקבל חיווי על תגובות, אי אפשר לפתוח את הכרטיס האישי של החברים, וכשכותבים הודעה בפורמט ה"רזה", אז גם האייקונים לא נפתחים.
הם פשוט ממאיסים את הגלישה, ואח"כ מתפלאים שפחות ופחות משתתפים בפורומים, מה שגם גורם לפורומים להיות לא פעילים עד לסגירתם.
עד מתי?!

יוליקה

Member
מנהל
אויקה, אני לא נתקלתי בבעיות

אני נכנסת באופן קבוע דרך הדף "תפוז אנשים"
שם אני רואה את כל הפורומים שאני משתתפת.
שם אני רואה את כל התגובות שקיבלתי...
מה זה פורמט רזה??

evike

Active member
מנהל
עם התגובות אין בעיה. רואים אותן, גם את מס' התגובות וגם כמה

ראו את הפוסט.
מה שלא רואים זה את החיווי לתגובות, כלומר, היו או תגובות ומספרן הכולל, או אם לא, אז 0. (ליד המעין פרח ליד מעטפית המסרים) זה אומר, שכשאני נכנסת לפורום, אין לי מושג אם יש תגובות לפוסט שלי עד שאני יורדת אליו פיזית.
גם אי אפשר להכנס לכרטיס האישי של הגולשים.
פורמט רזה (כינוי שלי) זה כשכותבים הודעה חדשה, יש אפשרות לכתוב איך שהיא, ואז לחיצה על אייקון הסמלים לא פותחת אותם. אבל אם יורדים למטה ומסמנים את עבור לתוכן מלא (שאז נפתחת שורת משימות כמו בוורד - הדגשה, פונטים, הוספת קישורים וכו') אז האייקונים מתפקדים.
אבל, אם את גולשת בלי חסימת פרסומות, אז אין לך בעיה.
הבעיה קשורה לחוסם הפרסומות (בכל הדפדפנים), רק שרובנו גולשים עם חוסם פרסומות.

evike

Active member
מנהל
ADBLOCK. זה תוסף לדפדפן. צריך להתקין אותו מאתר הדפדפן

פיירפוקס או כרום. בטוח יש גם באיכספלורר (אקספלורר), אומנם הוא מותקן במחשב שלי (מגיע אוטומטית עם החלונות), אבל אני לא משתמשת בו, אז לא טרחתי לבדוק ולהתקין.
התוסף מונע מפרסומות קופצות להפריע לגלישה.
הוא לא מותקן אוטומטית, אלא צריך להתקין לבד.

evike

Active member
מנהל
את רואה יולי, לולא ירדתי למטה לראות אם יש תגובה שפיספסתי

הייתי מפספסת את השאלה שלך, כי אין לי חיווי לתגובות על מה שכתבתי.

evike

Active member
מנהל
בכרום חיפשתי דרך גוגל

[URL]https://chrome.google.com/webstore/search/adblock%20plus[/URL]
את צריכה ללחוץ על הטאב הכחול + להוסיף לכרום.
אני מוסיפה צילומסך להקלת הזיהוי. (מטומן אדום, בדרך כלל הוא למעלה הראשן או בין הראשונים)
זה נקרא ADBLOCK PLUS

noemi2

New member
שלשום ניסיתי להעביר ברכה לagibagi ליום הולדת פעמיים

ולא הצלחתי.יש סיבה?ניסיתי להיכנס למעלה בהודעה חדשה .כתבתי ולא יצא כלום.אולי אני לא נכנסתי למקום הנכון.

evike

Active member
מנהל
לא הבנתי מה הכוונה לניסית להעביר ברכת יומולדת לאגי

מה לא הצלחת לעשות? שהרי לכתוב אין בעיה, גם לא להעלות תמונה.
או שיכול להיות שהיית צריכה לשנות לעריכת תוכן מלא בתחתית ההודעה.

ואגב, הפסקתי לברך לימי ההולדת, כי התגובות כמעט אפסיות אם בכלל, וזה נראה לי סתם מעליב. (חבל לי על התמונה שעיצבתי לימי ההולדת, בעבודה קשה ובזמן רב. {אני פרפקציוניסטית, ועד שלא יוצא מושלם לפי הרצון שלי, אני משנה ומתקנת} ואז לראותה מיותמת בפורום, עדיף לי לוותר. בין כה וכה את הרוב זה לא מעניין)

ברכתי את אגי בפייס, ושם היא קיבלה המון ברכות, אז לא ממש התעלמתי...

אני מוסיפה צילומי מסך להסבר על פתיחת הודעה חדשה בפורמט המצומצם שבו לא ניתן לעשות חלק מהדברים, לעומת המורחב, שבו ניתן להוסיף תמונות ואייקונים.

evike

Active member
מנהל
אני רואה שבכל זאת ישנה תקלה מסויימת, אפשר לראות רק תמונה אחת

אז הנה השניה.
ואגב, ברגע שמוסיפים תגובה להודעה הפותחת, זה אוטומטית נותן את הפורמט המורחב. רק בהודעה הראשית יש צורך לשנות.

noemi2

New member
נכנסתי להוספת הודעה ,כתבתי ברכה

הוספתי תמונה ועשיתי פרסום ולא יצא כלום.ניסיתי עוד פעם וגם לא יצא .אז ויתרתי.גם אני בירכתי בפייס וגם בפרטי אבל חשבתי שנחמד גם ב פורום ,אבל לא הצלחתי.

evike

Active member
מנהל
נעמי, כנסי להודעה למעלה, שם הסיבה שלא הצלחת לברך את אגי

ואגב, חבל שלא התייחסת להודעה שלפני התגובה שלך, גם שם הסברתי איך להוסיף הודעות.

noemi2

New member
כן התיחסתי אבל לא הבנתי.אני לא כזו מומחית למחשבים

אני לא רציתי הוספת הודעה אלה הודעה חדשה.ולא מצאתי איפה,רק בראש הפורום.נכנסתי שם וזה לא עבר.אבל לא נוראה.בירכתי אותה בפייס ובוואטס אפ

argamon

Member
אני מסכים איתך מאד אויקה ואולי פתיע אותך:

יש לי הרבה תסכול ,במיוחד עם פורום משוב בו מתלוננים להנהלה על בעיות גלישה:
> יש לי אולי שנתיים ויותר בעיות של הוספת קישורים במסרים וכתבתי להם בעניין לא פעם. אז או שהגיבו ב"תשאל בפורום התמיכה" , למרות שזו בעיה של האתר ולא בעיה במחשב שלי הפועל היטב בהוספת קישורים במקומות אחרים.
ממש במקרה הייתי בדיון על בעיה כלשהי, בפורום דפדפן פיירפוקס באתר "מוזילה ישראל" השייך לדפדפן, ולימדו אותי פטנט איך להעלות במסרים קישורים שלא עולים בצורה הרגילה של לחיצה ימנית ובחירת הדבקה בתיבה המופיעה.
> קרה לי לא פעם ששאלתי משהו ולא קיבלתי תגובה ורק אחרי ששאלתי שוב למה הם לא משיבים, הם נזכרו להשיב לי.
> כידוע, אם שואלים משהו בפורום משוב, ההודעה לא עולה ישירות אלא רק לאחר בדיקה שלהם והם מחליטים מה יעלה לפורום ומה לא.
קרה לי לא פעם ששאלתי שאלה עניינית השייכת לבעיות גלישה בפורומים וקיבלתי הודעה של "ההודעה שלך נדחתה" . דהיינו, החליטו שהשאלה שלי לא תעלה לפורום, למרות שכתבתי יפה, מנומס ובצורה עניינית. אבל,,,,, הם לא טורחים כלל לכתוב מה הסיבה שהם לא מאפשרים להודעה מסויימת לעלות לפורום. כתבתי להם שמין הראוי לכתוב את הסיבה. אולי הם טעו במשהו שגרם להם לא להעלות את השאלה לפורום. הם לא טרחו להשיב לי גם לאחר מספר ניסיונות.
זה הרגיז אותי ביותר וכאן אולי אפתיע אותך אויקה: כתבתי להם מסר כעוס שבגלל האדישות שלהם ,בסוף כולם יברחו להם לפייסבוק ואני מקווה שגם מנהלי הקומונות והפורומים יחליטו על מעבר לפייסבוק. עדיין הם לא השיבו וכבר עברו חודשיים. כנראה האדישות שלהם תסגור את אתר "תפוז"
>>> אבל אני חייב להעיר שבדף הפייסבוק שלהם הם מקפידים להשיב לי. אולי מדובר בצוות אחר. בכל מקרה אני אנסה למצוא אפשרות כתיבה למנכ"ל "תפוז" . אולי הוא ירענן קצת את הנהלת משוב באזהרה שתמיד אפשר להחליף אנשים אדישים בצוות העובדים.

evike

Active member
מנהל
אני לא יודעת מה קדם למה - הרשתות החברתיות שהבריחו גולשים

ולכן הנהלת תפוז די מזלזלת בהם, או שהזילזול והתקלות בתפוז הבריחו את הגולשים לרשתות החברתיות.
זה כבר לא משנה. התקלות רבות, הזילזול רב ורשתות החברתיות קורצות לגולשים.
ואם הנהלת תפוז עדיין רוצה אותם, אז הם צריכים דחוף לפעול בנידון.
פורום תמיכה היה פורום שתומך בתקלות שבתפוז, ולא פורום תמיכה טכנית שהוא פורום לתקלות במחשב עצמו.
ולמה היה? כי הוא כבר די זמן לא פעיל. אז יש רק את פורום משוב להודיע/לברר על תקלות.
והן רבות, אז לא עומדים בעומס, או שכמו שכתבתי, הם מזלזלים בגולשים - לא עונים להם, לא מתקנים תקלות, ואם כן, אז לוקח להם המון זמן.
וזה מדרון תלול לסגירת הפורומים. יש כבר כמה, שנסגרו. חבל, כי בנט יש המון פורומים, ושל תפוז הוא הכי ידידותי ונוח לגולש, והכי מקיף.
אז לא רק הם אשמים, (הרשתות החברתיות) אבל אם לא יעשו משהו, אז הם לא יהיו בכלל.

למעלה