לפאדי - שירים מיוון שפוליקר מבצע

sysyv

New member
לפאדי - שירים מיוון שפוליקר מבצע

הרשימה מתמצתת 2 אלבומים שפוליקר הקדיש לשירים מיוון. לרוב אינני מכיר את שם השיר המקורי אבל מוצג קרדיט לכותבי השיר המקוריים גם מלים וגם לחן. התקליט עיניים שלי משנת 1985: עיניים שלי (מוכר בביצוע של יקירך דאלאראס - matia mou)\ ס.קויומדזיס בוקר יום ראשון (גם זה מוכר מדאלאראס משהו כמו "היה 5 היה 6..)\ ס.קויומדזיס רוחות מלחמה \ קלדראס, פאפאסטמטיו קחי אותי חזק \ מקרידאקיס, גוטיס הקינאה \ פ.טונדס שקיעה ים תיכונית (אינסטרומנטלי) \ לחן עממי אלקו \ ס.טסוט, ס.קויומדזיס בכפיים (palamakia) \ מיצאקיס(?) קללת הים \ ניקולופולוס, פאפאסטמטיו עיר בשלכת \ ג.ספאנוס, א.פאפאדופולוס אל הלילה \ מ.לואיזוס, ל.פאפאדופולוס התקליט חולם בהקיץ השירים הוקלטו מול קהל שנת 1986: אחרי המלחמה (מתוך הסרט רמבטיקו - בטברנה של תומא)\קסארחרקוס, פאריס תני לי לאכול אותך \ קולקוטרוניס, פאנדלידי פיגה (fige ka se me) פוליקר שר ביוונית \ גאבאלאס, קרטזיס יאסו פנאיס \ פאפאיאני, מוסקסונאס אילו הייתי איתך \ פאפאיאני, קונסטנטידיס שיר ערש ישן \ ס.פריסטרי בגלמאס \ קאלדראס, פאפאדופולו ירקדו הבחורים \ לחן עממי בכפיים מחרוזת רבטיקה \ ציצאניס,מאנסיס,דרבניוטיס שותה הכפר \ י.באטיס, סוטיריה בלו חולם בהקיץ \ קאלדראס משב רוח (אינסטרומנטלי) \ סטטאטוס באלבומים נוספים: באלבום האינסטרומנטלי "לעינייך הכחולות" (1992) את מנגינת זינגואלה באלבום ההופעה בקיסריה (1997) שירים משני האלבומים המפורטים ובנוסף שר ביוונית את זינגואלה של קאזאנתזידיס ואת טוגרמה של מיצאקיס וזמבטאס. עד כאן לילה טוב

F a d i

New member
יואב תודה רבה...איזו רשימה גדולה

אחפש את השירים האלה... שוב תודה ולילה טוב לך

eliran88

New member
כל הכבוד

בשתי מילים ממש מעולה כל הכבוד לך, (יצא חמש מילים העיקר שהבנתם את הרעיון).

Kehribari

New member
מאיוצ' את אמנם לא יודעת...../images/Emo8.gif

אבל כל השאר כן... אני חולה על פוליקר!!!!! אין, אני המעריצה הכי גדולה שלו!!!! חולה עליו... עכשיו ענתי בטח מחייכת בלב...חח

Kehribari

New member
אה...זו בכלל לא מאיה כתבה...

ראיתי פוליקר התבלבלתי...
לא נורא...העיקר הכוונה!

למעלה