WELCOME GLYKERIA

חוף 1

New member
../images/Emo22.gif יאסו חברים

שלום חברים האמת היא שזו הפעם הראשונה שלי פה האמת היא שכבר משנת 93 מאז הביקור הראשון של גליקריה ואולי בזכותה התחלתי לשמוע את המוזיקה היוונית ולאהוב אותה , אני יכול לומר שהיוונים די דומים לנו , לפני שנה הייתי ברודוס וזה היה פשוט מדהים השנה אני מתחנן לנסוע לאתונה ועוד כמה איים. יש רק בעיה אחת חוץ מהחנות של שוקי בוזוקי אין ולא נמצא חנות שבה ניתן להשיג מוזיקה יוונית.האמת שאני מחפש כבר הרבה זמן דברים חדשים ואין! דרך אגב למי שלא ראה את ההצגה של תיאטרון חיפה רבטיקו אני ממליץ על הספר מאוד. האמת שיש לי גם שאלה לגליקריה מתי יצא חומר חדש ביוונית לחברים פה בארץ משהו ששיך ל2003 אז ימאס והרבה מצב רוח

GULIIA

New member
../images/Emo141.gifסגפו פולי- גליקריה

אמא שלי יווניה ואני דוברת יוונית . מעריצה את גלקריה ואת בעלה המלחין ומעבד מוזיקלי הם צמד של כישרון נפלא. מצפים לבואם ארצה.אוהבים אותם.

yamit zada

New member
שאלה לגליקריה

הלו חמודה מה שלומך? כמובן זו אני אחות של ימיתקי כוכב. ובכן היכן את רוצה שניפגש הקיץ?

דריציק

New member
הקשר היהודי

רציתי גם לשאול איך נוצר אצלך הקשר היהודי האהבה אלינו ?

12אניהיא

New member
WELCOME GLYKERIA ../images/Emo24.gif

היום המיוחל הגיע...... והנה
טו היא כאן איתנו ורק איתנו!!!! כולם למזוג כוסית של אוזו(רק 12) ותכינו מאזטים..... מההודעה הזו ניפתח שירשור שאלות עבור גליקריה, מומלץ כבר לשגר שאלות על מנת שחברי הפורום יקבלו תשובות ראשונים.

חוף,,הגעת לחוף הנכון!!!

ברוך הבא. שאלתך תופנה לגליקריה מחר בערב, תצפה לתשובה ישירה. ציון

תשובת גליקריה

ימית ידידתי יתכן ובקייץ הקרוב אני יופיע ברודוס ל 2 הופעות במיוחד לישראלים,אשמח לראות אותך ואת מאיה ברודוס,אם הכל יסתדר. אוהבת גליקריה

Rubi Cohen

New member
שאלה ...

את אוהבת את ארץ ישראל ואת האנשים שנמצאים בה ?? ועם כן , מה את הכי אוהבת בארץ ?

גליקריה

New member
שלום לכולם

גליקריה נמצאת בחברת התקליטים שלה ביוון, ואיתה יושבת המתורגמנית שלנו, מלי. אנו מקווים כי בדקות הקרובות יעלה גם השידור. אני מאוד אוהבת את ישראל כי יש לי המון חברים שם. ויש אוכל נורא טעים

גליקריה

New member
אני גם יודעת שהיה אתמול יום הזיכרון

לשואה ולגבורה, ואני רוצה להשתתף באבלו של העם היהודי בישראל.

אוזו 12

ענת אני לא מבין למה כולם תמיד מדברים על אוזו 12 כנראה לא שתיתם בארבא יאניס. בועז

בארבא יאניס

ציון שלום יש לי תמיד בקבוק אחד בבית . אני אביא אותו ונשתה אצל גש בבית.אני רוצה להפנות את תשומת לבך לתגובתי מהיום שנקראת שיר של גליקריה יש שם משהוא שמופנה אילך .אולי אני אגלה סוד שבוודאי ידוע לך אבל לא ידוע לחברי הפורום על כך שגליקריה גרה באי יפפה שנקרא פורטו הידרה ההיתי שם עגנתי שם בנמל עם יאכטה ולי ולאשתי יש זכרונות נעימים ממנו ומהאי השכן ספאטצה. להתראות וד"ש לגליקריה . בועז

Rubi Cohen

New member
בארבא יאניס?? חכה תטעם סאן ריבל !!!

אוזו 12 ובארבא יאניס קטנים על סאן ריבל !! למבינים במשקאות יווניים ... בתודה - דודו הספר.

2318

New member
שאלה מראש למחר לגליקריה

שאלה מראש למחר לגליקריה אנחנו כמה מאות ישראלים שחים פה בפריז וביחד עם כל הקהילה היונית שחיה פה נשמח מאוד אם באיזה שהוא זמן תגיעי להופעה פה בפריז כמו דאלארס לפני כמה זמןועוד כמה זמרים שהופיעו פה. אני מבטיח לך שיהיה כמו בבית ותודה על בל התענוג שאת גורמת לנו כל פעם מחדש כששומעים אותך תודה מכל הלב.

yamit zada

New member
ל 2318../images/Emo91.gif

אנו מישראל שמחים מאוד שאתם משתתפים בפורום לכבוד גליקריה ומאמינים שתהנו מאוד איתה. אנו יכולים להמליץ לכולכם לנסוע ליוון בחודשי החורף ולהגיע להופעה שלה שם באתונה אני יכולה להעיד שזו חוויה גדולה ולא נישכחת. ובנוסף תהנו מהעיר היפיפיה הזאת... בהצלחה ימית

למעלה