לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2313123,131 עוקבים אודות עסקים

פורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

x
הודעה מהנהלת הפורום
*המידע בפורום הינו כללי בלבד; אינו מהווה ייעוץ משפטי, אין להסתמך עליו (אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית) ואין לראות באמור בו המלצה לפעול לפיו.

נהלי פורום נדלן:

*על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום כל משתמשי הפורום מתבקשים לכבד אחד את השני ולשמור על תרבות דיון נאותה.

*הודעות פוגעות שאינן עומדות ברמת דיון הולם תמחקנה מהאתר. הודעות הגובלות בגזענות, אלימות מילולית הלבנת פני החברים בפורום ועוד תמחקנה.

*נושא מחירי הדיור - מחירי הדיור הינו נושא חם ומעניין שזוכה לעניין רב בקרב הגולשים. מאחר והנושא גורר אחריו תגובות רבות לעיתים נפתחים מספר שירשורים בעניין. מעתה שימו לב לשרשר הודעות בנושא מחירי הדיור לשרשור שכבר פתוח בנושא. כל הודעה הקשורה לנושא שתפתח בנפרד תשורשר באופן אוטומטי לנושא מחירי הדיור!

הבהרה - כותרות של עליית או ירידת מחירים או כל ציטוט של כתבה בנוגע לנושא מחירי הדיור בארץ מהווים נושא אחד.

פורום נדלן אינו לוח מודעות לכן אבקש שכל הודעה בדבר פרסום לצורך מכירה/רכישה או לצורך חיפוש עבודה או עובדים  מהפורום תעלה בלוחות המודעות באתר. כמו כן אסור לפרסם ולהציע שירותים עבור באי הפורום אלא דרך המסרונים בלבד. 

פורום נדלן אינו מקום להתגוששויות לכן אבקש בדיונים לשמור על מקצועיות ולא לסטות מהנושא לפסים אישיים. 

בפורום זה נשמח לשמוע דעות שונות ולעלות נושאים חשובים ומעניינים לדיון ולקבל רעיונות לשיפור הפורום.

חשוב לנו להבהיר!!

המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות איתכם אם חקנות דירה או לא'
התייעצות איתכם אם חקנות דירה או לא
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2019 | 21:46
19
125
שלום
אני לא יודע אם זה הפורום המתאים אבל חבר הפנה אותי ומקןוה שתוכלו לעזור לי.
אני חי כרגע( בקשיין גדולים) בדירת חדר אחת קטנה וישנה של עמידר.רוב הדברים שלי מפוזרים בין חברים וכו'..
כי אין מקום אפילו לפינצטה...

קבלתי כרגע סכום של ירושה  ואני יכול להרשות לעצמי לקנות דירה, נניח בשפלה.

בלי להכנס יותר מידי לפרטים אגיד שלמרות שהחלום הכי גדול שלי זה שיהיה לי בית משלי-אני לא יוכל לעבור לגור שם.ובעל כורחי אהפוך בעצם למשקיע-משכיר דירה.

עם כול ההשלכות שזה אומר.בין היתר שעקב הלקות הפיזית שלי ,אני חא יוכל ללכת לתקן לשןכרים את הליקוים שלהם את הבעיה ועל כול דבר אצטרך להזמין בעל מקצןע שיקח לי הרבה כסף.מה גם שאני לא יודע איך אתמודד עם שוכרעם קשים וסוררים.אפילו שאפשר להכין חוזה נוקשה וכו'
עדין תמעד קיים סיכוי

נדל"ן >>
לצפיה ב-'יש עוד סוגי השקעות, לא חייבים לרכוש דירה'
יש עוד סוגי השקעות, לא חייבים לרכוש דירה
08/11/2019 | 00:31
18
49
לצפיה ב-'כן,רשמתי על זה בהודעה השנייה שלי'
כן,רשמתי על זה בהודעה השנייה שלי
08/11/2019 | 22:56
17
61
שהכותרת שלה היתה "המשך".רשמתי כמה זה בעיתי (לי) להשקיע בדברים אחרים שפרטתי שם.

אבל אם יש לך רעיוניות-אשמח לשמוע!
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אתה לא זכאי לרכוש את הדירה שלך בהנחה גדולה?'
אתה לא זכאי לרכוש את הדירה שלך בהנחה גדולה?
09/11/2019 | 18:01
16
67
זה יכול להיות מקפצה גדולה לחיים שלך.
עזרנו לפני כמה שנים לחמותי לרכוש את דירת העמידר שלה, הבניין כבר חתום לתמ"א 38 בו מוסיפים לה מעלית, מרפסת ועוד חדר.
זה יסדר לה את הפנסיה.
שווה בדיקה אם אתה יכול לעשות את אותו הדבר, במיוחד שיש לך את ההון הזה נזיל.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'לא,הלוואי ,'
לא,הלוואי ,
12/11/2019 | 00:39
15
35
לא זכאי ,כמו שרשמתי.
כי עדיין לא עברו 5 שנים .
צריך לגור 5 שנים בדירה כדי שאפשר לקנותה.

אז מה אתה היית ממליץ?
נדל"ן >>
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
12/11/2019 | 07:10
14
44
כמה שנים עוד יש לך להמתין?  מה היא ההנחה אם תמתין 5 שנים?

בכל מקרה בגלל הלקות שלך שאנחנו לא יודעים את טיבה לא הייתי רץ לרכוש דירה אא"כ היא בהנחה גדולה, למה אתה צריך את הכאב ראש הזה?  לדעתי יהיו לך הרבה יותר נוח לרכוש תיק ני"ע ברמת סיכון שמותאמת עבורך, לתת לכסף לעבוד ולקבל X ש"ח פעם בחודש/רבעון ישירות לחשובן בנק שלך.

לחלופין הייתי שוקל כן רכישה למגורים עצמיים.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'היי(:'
היי(:
12/11/2019 | 15:11
13
35

היי(:
יש לי להמתין עוד כמעט 5 שניםכי רק נכנסתי לדירה+ההנחה היא רק 20 אחוז ולפי הבדיקה שלי כמה עולה דירה כזו כרגע ,בקושי בקושי היתי מצליח  לרכוש אותה היום.אחרי ההחנה כמובן.
עוד 5 שנים בטוח לא אצליח לרכוש אותה.
דבר שני ,כמו שרשמתי,אני לא יכול להתגורר בה...קשה לי..

לגבי התיק ניירות ערך שרשמת,התכוונת משהו כמו קופת גמל/קרן השתלמות בסיכון נמוך?כי אני היתי בבנק ואצל יועץ פרטי ,ולמרות שאין את הכאבי ראש שבקניית ותחזוק דירה,התשואות עדיין לא משתוות לעלייה השנתית של מחירי הדירות בישראל.וזה לא נראה שזה הולך להשתנות.
ודרך אגב,באיזה מסלול של תיק נירות ערך אפשר לקבל כסף כול חודש/רבעון???

ולמה התכוונת במשפט האחרון שרשמת?
כי אם היה לי כסף לקנות דירה שתשמש אותי למגורים,מן הסתם היתי מעדיף את זה על כול השקעה(אם לזה התכוונת).פה בדיוק הדילמה שלי...

נדל"ן >>
לצפיה ב-'לא ניתן לדעת מה יהיה בעתיד'
לא ניתן לדעת מה יהיה בעתיד
13/11/2019 | 07:51
12
29
את התשואות של דירה אינך יכול לדעת אבל אתה מדבר על תשואה שוטפת של בערך 2.5% ועליית ערך לא ידועה, קח בחשבון ששוק הנדלן יודע גם לרדת ולא רק לעלות.

אפשר לבנות תיק של ני"ע שמחלק דיבידנדים או ריבית פעם ברבעון ואתה גם ילד גדול, זה לא בעיה לקבל כסף פעם בשנה נניח ותשתמש בכסף באופן חודשי או שוטף.
קופת גמל או קרן השתלמות זה רק הסל, מה שחשוב יותר מאיזה סל זה מה שמים בפנים.
קרן השתלמות זה סל טוב אבל הוא לא רלוונטי לך.
קופת גמל זה סל לא כ"כ טוב ומאד יקר.
אפשר לבנות תיק השקעות עצמאי.

אם אתה כן בכיוון של לרכוש דירה להשקעה עדיף לך למצוא שוכר שלא רק אמין אלא גם יש לו "ידיים טובות" ולא ישגע אותך על תיקונים וכאלה, גם במחיר שכ"ד קצת יותר נמוך.
בקניית דירה יש לך גם הטבה של פטור ממס על השכ"ד ופטור ממס גם על הרווח.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'כן,'
כן,
13/11/2019 | 11:44
11
22
תשואות של דירה בישראל לא יורדות כבר כמעט 12 שנה -אלא להפך,עולות וממשיכות לעלות.

התשואהעל הדירה הזן היא בערך 3 אחוז אולי מעט יותר.

מה הכווונה לבנות תיק השקעות עצמאי?אתה מתכוון ממש לבד בלי עזרה משום יועץ?כי אני ממש לא מכיר את התחום..

ותודה רבה לך על הייעוץ.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אין להסיק מהעבר מה יהיה בעתיד'
אין להסיק מהעבר מה יהיה בעתיד
13/11/2019 | 17:08
10
22
הם לא "עולות" הם "עלו" האם אם ימשיכו לעלות? אולי כן ואולי לא, לי אישית אין מושג ואיני נביא.  אם אתה חושב שכן אז זוהי השקעה לא רעה כנראה, אם לא אז כנראה שלא.
אפשר לבנות תיק השקעות עצמאי בעזרת יועץ עצמאי בלתי תלוי בתשלום או שאפשר לקרוא קצת, ללמוד ולבצע לבד.  תוכל לקרוא על זה קצת בעברית פה:

נדל"ן >>
לצפיה ב-'היי ,תתודה,הקישור לא עובד'
היי ,תתודה,הקישור לא עובד
13/11/2019 | 23:28
9
24
אבל ה מתכוון לאתר של הסולידית?
קראתי קצת באתר אבל אני לא מצליח למצוא את עצמי שם...
אולי בגלל שאני לא מבין בתחום ולא יודע מה לחפש..

מה זה אבל"יועץ עצמאי בלתי תלוי בתשלום" שרשמת?
כי כול יועץ חייב לקבל תשלום הרי..
אתה מתכוון יועץ פרטי שלא דרך הבנק?כי הגיע אלי אחד כזה.הוא המליץ על תוכנית אחת בחברת ביטוח אחת.זה היה לי מעט חשוד.אז שאלתי אותו אם הוא עובד עבורה.והוא אטען שלא.שהוא עובד עם כול חברות הביטוח ובוחן  מה הכי כדאיי לכאורה..
בכול מקרה ברוב התוכניות התשואה היא בין 4-5אחוז(בתוכניות הסולדיות).
הוא הסביר שזה ערבוב של דברים שהחברת ביטוח בוחרת וקוראת לו בשם מסוים,וככה מפחיתים את הסיכון להפסד..

בכול מקרה,אפילו  שהתשואה אכן הרבה יותר גבוהה מהדירה,אם מחשיבים את זה שכול שנה מחירי הדירות עלו בממוצע של 80 אלף (בדקתי באיזור הזה),אז הסכום מההשקעה בשוק ההון(במקרה שלי) נמוך מאוד לעומת קניית הדירה..

מה דעתך?יש תוכניות סולידיות שמניבות יותר?
נדל"ן >>
לצפיה ב-'לא כל יועץ מקבל תשלום ממך'
לא כל יועץ מקבל תשלום ממך
14/11/2019 | 07:11
8
22
99.9% מהם לא מקבלים תשלום ממך והשירות שלהם הוא "בחינם" במסגרת הבנק או בית ההשקעות תמורת עמלות שאתה משלם מהתיק השקעות שלך.

"?כי הגיע אלי אחד כזה.הוא המליץ על תוכנית אחת בחברת ביטוח אחת.זה היה לי מעט חשוד.אז שאלתי אותו אם הוא עובד עבורה.והוא אטען שלא.שהוא עובד עם כול חברות הביטוח ובוחן  מה הכי כדאיי לכאורה.."
כנראה הייתה אי הבנה, זה משווק השקעות ולא יועץ.

"בכול מקרה ברוב התוכניות התשואה היא בין 4-5אחוז(בתוכניות הסולדיות)."
הוא הטעה אותך, אין כאלה תשואות סולידיות היום, צריך תיק מסוכן מאד כדי להגיע לתשואות כאלה.

"מה דעתך?יש תוכניות סולידיות שמניבות יותר?"
רק פחות.  אפשר בערך 2.8% ברוטו דולרי היום בתיק סולידי למדי.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'כן אבל מה ההבדל'
כן אבל מה ההבדל
15/11/2019 | 00:01
7
17
זה אותו דבר בעצם-עמלה מהתיק השקעות או "עמלה ליועץ".

מה ההבדל בין משווק השקעעות ליועץ?

הדהמת אותי!2.8 אחוז תשואה??
הוא אמר נדמה לי 20/80
כלומר 20 אחוז נמניות בערך נדמה לי והשאר זה דברים יותר סולדיים...
נדל"ן >>
לצפיה ב-'זה ממש לא אותו הדבר'
זה ממש לא אותו הדבר
15/11/2019 | 10:53
6
14
אם אתה משלם לו את שכרו ללא קשר למה שאתה קונה הוא אובייקטיבי לחלוטין.
אם הבנק משלם לו את שכרו אז הוא נאמן לבנק, לבנק יש אינטרס שתקנה מוצרים יקרים בעמלות וגם שתבצע הרבה פעולות.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'אז איך אני מוצא מישהו כזה?'
אז איך אני מוצא מישהו כזה?
15/11/2019 | 15:52
5
13
איך הוא נקרא?
כי אם בבנק לא כדאי ובבית השקעות אולי כדאי(אבל אני לא יודע לבד במה כדאי להשקיע והבנתי שהם לא מעייצים).
אז במי אני יכול להעזר?

מבטיח שזו שאלתי האחרונה(:
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אין יותר מדי כאלה'
אין יותר מדי כאלה
15/11/2019 | 22:02
4
17
הנה אחד כזה:

ג"נ: איני קשור אליו ואין מכיר אותו בשום צורה, איני יכול להמליץ עליו לא לחיוב ולא לשלילה.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/11/2019 | 15:25
3
30
כי זה שייעץ לי הוא סוכן ביטוח-בדקתי עכשיו..

לא מבין ב100 אחוז את ההבדלים אבל תודה רבה על כול הייעוץ עד כה!
נדל"ן >>
לצפיה ב-'ההבדלים בגדול'
ההבדלים בגדול
16/11/2019 | 20:32
2
10
סוכן ביטוח: איש שיווק, משווק לך לאו דווקא מה שמתאים לך אלא מה שמעשיר את כיסו. יש לו זיקה לנכסים שהוא משווק לך.
משווק השקעות: כנ"ל.
יועץ השקעות שלא אתה משלם את שכרו: כנ"ל.
יועץ השקעות/מנהל תיקים שאתה משלם את שכרם ישירות ולא גובים אחוזים מהתיק: נאמנים רק לך, אין להם זיקה לנכסים שהם מייעצים לך לרכוש.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'אבל זה נשמע הפוך לא?'
אבל זה נשמע הפוך לא?
18/11/2019 | 22:24
1
9
אם מישהו לוקח אחוזים מתיק מסוים,אז יש לו אינטרס להביא לך את התיק הכי טוב...
נדל"ן >>
לצפיה ב-'לא.'
לא.
19/11/2019 | 08:29
7
תלוי איפה התיק מוחזק.
אם בבנק אז הבנק מרוויח גם אחוזים מהתיק עצמו וגם מעמלות קנייה ומכירה ככה שיש לו אינטרס שתעשה כמה שיותר פעולות.
מנהל תיקים גם הוא מרוויח כמו בבנק.
בנוסף כדי להצדיק את קיומם הם בדרך כלל בונים לך תיק עם הרבה מאד החזקות שלא לצורך וגם מבצעים בו הרבה פעולות כדי שיראה שהם "עושים משהו".  תיק טוב אין צורך שיכיל יותר מ2-3 ני"ע שונים מבלי לגעת בהם בכלל.

אין כזה דבר תיק "טוב" יש תיק המותאם היטב לצרכים הספציפיים שלך.

נדל"ן >>

הודעות אחרונות

18:55 | 20.11.19 אנליסט חוב
10:52 | 20.11.19 אורחים בפורום
18:10 | 19.11.19 h102
01:32 | 19.11.19 אורחים בפורום
06:13 | 15.11.19 אורחים בפורום
01:28 | 14.11.19 אורחים בפורום
10:47 | 13.11.19 אורחים בפורום
21:26 | 10.11.19 sharie
21:33 | 07.11.19 אורחים בפורום
21:09 | 07.11.19 אורחים בפורום
20:46 | 07.11.19 אורחים בפורום
08:48 | 06.11.19 אורחים בפורום
00:20 | 05.11.19 אורחים בפורום
04:51 | 04.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ