לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2312523,125 עוקבים אודות עסקים

פורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

x
הודעה מהנהלת הפורום
*המידע בפורום הינו כללי בלבד; אינו מהווה ייעוץ משפטי, אין להסתמך עליו (אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית) ואין לראות באמור בו המלצה לפעול לפיו.

נהלי פורום נדלן:

*על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום כל משתמשי הפורום מתבקשים לכבד אחד את השני ולשמור על תרבות דיון נאותה.

*הודעות פוגעות שאינן עומדות ברמת דיון הולם תמחקנה מהאתר. הודעות הגובלות בגזענות, אלימות מילולית הלבנת פני החברים בפורום ועוד תמחקנה.

*נושא מחירי הדיור - מחירי הדיור הינו נושא חם ומעניין שזוכה לעניין רב בקרב הגולשים. מאחר והנושא גורר אחריו תגובות רבות לעיתים נפתחים מספר שירשורים בעניין. מעתה שימו לב לשרשר הודעות בנושא מחירי הדיור לשרשור שכבר פתוח בנושא. כל הודעה הקשורה לנושא שתפתח בנפרד תשורשר באופן אוטומטי לנושא מחירי הדיור!

הבהרה - כותרות של עליית או ירידת מחירים או כל ציטוט של כתבה בנוגע לנושא מחירי הדיור בארץ מהווים נושא אחד.

פורום נדלן אינו לוח מודעות לכן אבקש שכל הודעה בדבר פרסום לצורך מכירה/רכישה או לצורך חיפוש עבודה או עובדים  מהפורום תעלה בלוחות המודעות באתר. כמו כן אסור לפרסם ולהציע שירותים עבור באי הפורום אלא דרך המסרונים בלבד. 

פורום נדלן אינו מקום להתגוששויות לכן אבקש בדיונים לשמור על מקצועיות ולא לסטות מהנושא לפסים אישיים. 

בפורום זה נשמח לשמוע דעות שונות ולעלות נושאים חשובים ומעניינים לדיון ולקבל רעיונות לשיפור הפורום.

חשוב לנו להבהיר!!

המשך >>

לצפיה ב-'לחן סרי.'
לחן סרי.
<< ההודעה הנוכחית
28/08/2019 | 16:52
7
168
נראה לי שהפורום קיבל הסתיידות עורקים, אני מזהה בין 3 עד 4 כותבים קבועים והיתר מזדמנים עם "כינויים" זמניים.

יש היום מדייה ישירה בסמרטפונים לקהל ולעוקבים ורק מתוך הרגל "ישן" אני עדיין ממשיך לכתוב מפעם לפעם.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'שלום דוד נכבדי'
שלום דוד נכבדי
29/08/2019 | 10:44
6
129
מה מטרת ההודעה שלך?
בהכרותי אותך אתה אדם חיובי ששואף לתיקון עולם ולכן אני מתארת לעצמי שהיית שמח להזריק זריקת מרץ לפורום המצויין שלנו. יש לך רעיונות איך לעשות את זה?
נדל"ן >>
לצפיה ב-'לי יש הצעה'
לי יש הצעה
29/08/2019 | 18:29
2
129
ישנם בתפוז מספר פורומים שעוסקים בנדל"ן:
פורום נדל"ן     (בניהולך)
1) לכל הפחות יש לכלול לינק לפורומים אלו בקטגורית הפורומים בצד שמאל של המסך
ואולי לכלול הודעה קבועה עם לינק לפורומים אלו בראש כל אחד מהפורומים העוסקים באותו תחום.

2) אולי כדאי שהמנהלים (במידה וישנם) של הפורומים יכתבו בפורומים הקשורים
ובכך יזכירו למשתתפים את קיומם.

3) אולי יש מקום לאחד חלק מן הפורומים .

4) אולי כדאי להחזיר את משקיע בב"ש .

5) באמת מענין לאן כולם נעלמו .

נדל"ן >>
לצפיה ב-'אולי פשוט לאחד פורומים'
אולי פשוט לאחד פורומים
29/08/2019 | 19:36
51
לצפיה ב-'תודה רבה על ההתיחסות הרצינית שלך'
תודה רבה על ההתיחסות הרצינית שלך
03/09/2019 | 12:52
58
אפנה להנהלת הפורומים בעניין ומקווה שנוכל ליזום צעדים שאכן יעבו את הפורום שלנו.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'מטרת ההודעה היא לבחון האם ניתן לשפר או לסגת.'
מטרת ההודעה היא לבחון האם ניתן לשפר או לסגת.
30/08/2019 | 19:56
2
93
שנות דור אני כותב בפורום הזה...ממש כך, תמיד בשמי תמיד מזוהה, עברתי שנים של התקפות של טרולים, התמודדתי בהצלחה, בעובדה הם נעלמו, אני נשארתי.

המוניטין שלי קיבל תאוצה עצומה מכתיבת מאמרים מקצועיים על נדל"נ, עשרות פנו ופונים אלי בנושאים כמו איתור, חוו"ד במקרקעין ויש עבודה בשפע.

את הפורום מנהלים מרחוק חבורה עסקית אנונימית [ואין כמובן כוונתי לעו"ד חן סרי] שמסרבים לשדרג את האתר והם הפכו אותו לכר נרחב של פרסומות שפוגמות לעיתים בתצורה הסופית של הכתיבה [כמו רוחב הכתיבה שאינו תואם את המצב הסופי שמפורסם]

האינטרסים העסקיים שלהם גרמו להם להרחיק אותי יותר מפעמיים ואף חייבו אותי לשנות את הכינוי/שמי האמיתי שלי רק כי כתבתי אמת נגד חברה מסויימת ששילמה כסף כדי לפרסם בפורום.

כל זה נשכח.

תנועת הכותבים בפורום הולכת ומתמעטת, במקביל תעבורת הכותבים עוברת למערכות אודיו/סרטוני וידאו/סמרטפונים, הכל ב"חי" ומייד ,  פייסבוק ו"דומיו" נמצאים בתפוצה הולכת וגדלה, השימוש ההולך וגובר במערכות שיתוף "בין לאומיות" יוצר תחרות על הכותבים כולם. 

הפלטפורמה שאנו מזוהים איתה וכותבים בה נשארת במקום.

ולכן רואים את התוצאה בהיקף הכותבים הקבועים שהולך ומתמעט ואת הריבוי היחסי של כותבים אנונימיים חד פעמיים בדרך כלל. 
נדל"ן >>
לצפיה ב-'זה בכל תפוז ככה, לא רק בפורום הזה'
זה בכל תפוז ככה, לא רק בפורום הזה
31/08/2019 | 11:11
1
76
הפלטפורמה הזו גוססת, אין הרבה מה לעשות.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'עתיד הפורום.'
עתיד הפורום.
06/09/2019 | 13:35
60
תמיד טענו כאן ובפורומים השונים שיש חובה לשמור על האנונימיות של הכותבים בכלל ובפרט, פייסבוק הוכיחה את ההיפך

והנה מגזר שלם של נדלניסטים ובעלי עסקים ודומיהם התנחלו להם ברשת החברתית ומפרסמים את מרכלותם בנדל"ן כולל מאמרים עם שמם המלא , השכלתם, "מרכולתם" ולכולם טוב.

כאן בפורום כדוגמה הכל מתנהל להיפך, הכותב הוא כלי "סמוי" בידי הנהלת הפורומים [מקטינים אותו] , רק הפלטפורמה הפרסומית בראש מעייני הנהלת הפורומים, אפילו את החתימה האישית של הכותב שהיתה בעבר הורידו.

אין כל חשיבה לעתיד לבוא או איך להתמודד עם השימוש בסמרטפון ועם הרשתות החברתיות והפוטנציאל הטמון בכניסת מאות אלפים לקריאה/כתיבה/רכילות/סרטונים ועוד ,

הפורומים בכלל ובפרט מנסים לסחוט את לימון הפרסום עד סופו ולבסוף סוג הפלטפורמה שאנחנו כותבים בה במתכונתה הנוכחית תלך לאבדון, היקף הפרסום הולך ויורד ומערך הפורומים הקפוא בתפיסת עולם מיושנת יסגר. 
נדל"ן >>

הודעות אחרונות

16:34 | 13.10.19 עוד יוסף פנדריך
14:23 | 10.10.19 lim19771
12:56 | 10.10.19 אילן המקורי2
15:37 | 07.10.19 אורחים בפורום
10:11 | 07.10.19 אורחים בפורום
07:47 | 07.10.19 אורחים בפורום
20:46 | 06.10.19 אורחים בפורום
18:20 | 06.10.19 הנדלניסט מהבקעה
11:03 | 06.10.19 אורחים בפורום
17:36 | 04.10.19 אורחים בפורום
17:35 | 04.10.19 אורחים בפורום
18:35 | 03.10.19 אורחים בפורום
16:24 | 03.10.19 galiben
20:44 | 02.10.19 הנדלניסט מהבקעה
12:55 | 01.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ