כשגדול הספקנים מקבל רגליים קרות ולא מגיע

כשגדול הספקנים מקבל רגליים קרות ולא מגיע

נכון, היה אתמול גשם...
נכון, היה גם קר...

אבל היו כאלו (ואפילו לא בודדים) שראו לנכון, לבוא לשאול, להתעניין וכמובן גם לשאול שאלות קשות ולהטיל ספקות.

הכי מוזר היה שגדול הספקנים, מי שמחזיק בספקנות גדולה אך בגאווה גדולה כנגד השעקות בנדל"ן, ידע לנפח חזה, להגיב בשופוני י'אנס, משום מה לא הגיע

ציפיתי לשאלות נוקבות.
קיוויתי לדיון פורה עמוק ועשיר.
ערגתי לדיון מעשיר ומאתגר.

אך גדול הספקנים לא הגיע, הוא ידע להיות פאסיב אגרסיב, אך כשצריך להיות אגרסיב בפועל, עין מול עין, מתבר שהוא רק גיבור מקלדת ותו לא. העיקר שיש סיפורים לרוב על אבו אחמד וחבריו מתקופת המנדט שקנו קרקע בצד המוצל של הר המנוחות
.

אז על מה דיברנו בהרצאה שהיתה פתוחה לקבל הרחב:
דיברנו על תפקיד המפתח שמהווה המשקיע, ועל כיצד הוא מאגד סביבו את כל שחקני המפתח בהשקעות נדל"ן.
דיברנו על מערכת יחסי הגומלין בין המשקיע ל....

קונה, מוכר, שמאי, מתווך, בנק, יועץ משכנתא, קבלן שיפוץ,שוכרים, עו"ד ועוד..

גם דיברנו כיצד האינטרסים של כולם משתנים כאשר אתה מצוי בכל אחת מהפוזיציות של מוכר/קונה.

נתנו גם דוגמאות לכמה עסקאות אמיתיות שבוצעו, עם שמות ופירוט כל העסקאות ודיווחי המס והרווחים האמיתיים, כדי שחס וחלילה יחשבו שאנו מספרים גוזמאות.

כי אנו דוגלי באמרה: שמעשים רמים מדיבורים

דיברנו גם מה ההבדל בין המשקיע הממוצע, לבין הנבחרת המצומצמת של המשקיעים המתוחכמים שעושים הרבה מעבר למשקיע הממוצע וכיצד ניתן להיות משקיע מתוחכם.

לא נורא.... אולי הוא יבוא בפעם הבאה.
הציפיה היתה גדולה, מאחר ויש לו ידע מעמיק ונרחב (הדגשתי שלא יתבעאס), לכן באמת סקרן אותי לדעת מה הספקות שלו.

מעניין אתכם, ללמוד לעשות נדל"ן ממשקיעים שעשו ועושים זאת, מלאו פרטים בקישור, ונלח לכם את המידע, ספקנים מתקבלים בברכה.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

אספרסו2

New member
כי אנו דוגלי באמרה: שמעשים רמים מדיבורים

שכחת א
מעשים רמאים מדיבורים.

נוכלים סופם בבית הכלא.

מסכים ב- 100%

רמאים ונוכלים ראוי שישבו מאחורי סורג ובריח.

מעשים אכן רמים מדיבורים, אשמח אם תרצה לאתגר זאת בחובת ההוכחה אם אתה יודע לקרוא בין השורות.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

SupermanZW

Well-known member
רק אני פספסתי את הקשר בין דוגלי לבין השקעות נדל"ן?

לאייאמס יש קשר גם או שלא?

וזה נכתב ע"י מי שנובח על העץ הלא נכון

גדול.....
איך פספסתי את זה, כנראה שנהיה שיכור מרוב אספרסו.

אגב, נתת לו קרדיט, דוגלי הרבה יותר נחות מאייאמס (שזה מזון חתולים) מתוצרת יוקונובה.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

ההרצאה שלך משעשעת אותי ואין בה שום מידע לשימושי האישי.

אז הפכת למרצה כמו "רבים וטובים" שמאסו בסיפורי השקעות . פתחו מרכזי הכשרה להשקעות, וממליצים לאחרים מניסיונם המוגבל, ואני...טוב, אני עסוק במתן חוו"ד למשקיעים פוטנציאליים, ועסוק מעל לראשי בקידום והשבחת עסקאות מקרקעין.

אגב...התמונה שצרפת היא משנת 2018 [כמופיע למטה מס"ד 1029] לא כדאי שתראה לנו תמונה מאתמול עם עשרות המתעניינים ?

אני גיבור מקלדת ? אולי ?

חנן... כדוק' לפילוסופיה בטח שמעת על "סיפור בלעם ואתונו"...ועל מוסר והשכל מסיפור זה.

מאז ומתמיד שעשעת אותי כשקראתי את מאמריך על השקעות, לצערי איני מאמין למירב סיפורך על השקעות בכלל ובפרט כאלו ואחרות במדינת הבלקן ואחרים.

לא באמת תיכננתי להגיע , רציתי רק לבחון את תגובתך שענתה על הציפיות [שאני עלול לתפוס מקום של משקיעים אמיתיים]

והאמת...אין לי מה לשאול אותך, דרכך אינה דרכי, ממרום שנותיי אני זהיר ולא מאמין במינופים,לכן אין לי כיום משכנתא ודרכי ברורה משלך, וגם יש לי יותר להעביר לילדי ולנכדים.

זה לא מעניין יותר ?
למטה בקובץ המצורף - דוגמה לחוו"ד שנתתי לפני מעל שנתיים על פוטנציאל מכירת קרקע באיזור נטף כשמבקש חווה"ד כבר נתן מקדמה גדולה ו...רימו אותו.

העבודה שלי מרתקת ומעניינת ולצערי איני יכול לפרט יותר מדי

=================================================================
פרל דוד , סלולרי - 052-8964914

אני אוהב את תגובותיך- ועוד יותר לענות להן

אפילו כתבתי תגובה עניינית וארוכה.

אח"כ נזכרתי שאמי ז"ל למדה אותי לכבד מבוגרים ממני גם אם הם לא חכמים ממני.

החלטתי הפעם להקשיב לעצתה, לכן קצרתי.

בסופו של דבר התוצאה היא- שהשתפנת ולא באת, כל השאר אלו הררי מילים.

* רק אומר שמצחיק אותי שכשאתה כותב ד"ר לפילוסופיה, אתה חושב שזה אמור להעליב אותי
(חפש מאמרים שלי בגוגל סקולר בהצלבת שמי עם Intrinsically disordered proteins, תשכיל קצת....). אגב, פרשתי מעולם המדע לפני 4 שנים.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM" rel="nofollow" target="_blank">WWW.BIALIK2.COM

למעלה