עזיבת דירה שכורה לפני תום החוזה

Nadavmazor1

New member
עזיבת דירה שכורה לפני תום החוזה

שלום רב,
לפני כחודש שכרתי דירה בסמוך לאתר בנייה.
כאשר שכרתי את הדירה לא פתחתי את חלונות חדר השינה ולא ראיתי כי חדר השינה פונה לאתר הבנייה , לאחר כניסתי לדירה גיליתי זאת, יש לציין שבעל הדירה לא דאג להראות לי שהדירה פונה לחדר שינה כאשר הראה לי את הדירה.(ואני לצערי הרב לא עשיתי זאת בעצמי )​

לאחרונה התחילו הרעשים להפריע לשגרת חיי ואני מתעורר מוקדם מהרגיל.ברצוני לעזוב את דירה.
בחוזה כתוב כי על מנת לעזוב את הדירה עליי למצוא דייר חלופי
הדירה מפורסמת כשבועיים ובמהלכה כל אדם שהגיע לראות את הדירה ברח בגלל התמ"א
בעל הדירה לא מוכן לוותר ולא מוכן לאפשר לי לצאת מהדירה בשום אופן ומחזיק בי כבן ערובה כאן​

יש לציין כי אני משלם מחיר של דירה רגילה בשכונה שלא בסמוך לתמ"א (וגם זה באשמתי)
אני פשוט מרגיש מרומה ולא רוצה להיות כאן. מרגיש ש"עבדו עליי" בצורה הכי מכוערת שיש.
הן בכך שהסתירו ממני את חדר השינה שפונה לאתר בנייה והן בכך שאני משלם סכום מלא על דירה בסמוך לאתר בנייה
מה עושים?
שלום רב,
כאשר שכרתי את הדירה לא פתחתי את חלונות חדר השינה ולא ראיתי כי חדר השינה פונה לאתר הבנייה , לאחר כניסתי לדירה גיליתי זאת, יש לציין שבעל הדירה לא דאג להראות לי שהדירה פונה לחדר שינה. ( בשם ההוגנות היה חייב להציג לי זאת) לאחרונה התחילו הרעשים להפריע לשגרת חיי ואני מתעורר מוקדם מהרגיל.ברצוני לעזוב את דירה.
פרסמתי את הדירה ולא התקשרו אליי כלל.
בעל הדירה לא מוכן לוותר ולא מוכן לאפשר לי לצאת מהדירה.
מה עושים?
שלום רב,
כאשר שכרתי את הדירה לא פתחתי את חלונות חדר השינה ולא ראיתי כי חדר השינה פונה לאתר הבנייה , לאחר כניסתי לדירה גיליתי זאת, יש לציין שבעל הדירה לא דאג להראות לי שהדירה פונה לחדר שינה כאשר הראה לי את הדירה.(ואני לצערי הרב לא עשיתי זאת בעצמי )​

לאחרונה התחילו הרעשים להפריע לשגרת חיי ואני מתעורר מוקדם מהרגיל.ברצוני לעזוב את דירה.
הדירה מפורסמת כשבועיים ובמהלכה כל אדם שהגיע לראות את הדירה ברח בגלל התמ"א
בעל הדירה לא מוכן לוותר ולא מוכן לאפשר לי לצאת מהדירה בשום אופן ומחזיק בי כבן ערובה כאן​

יש לציין כי אני משלם מחיר של דירה רגילה בשכונה שלא בסמוך לתמ"א (וגם זה באשמתי)
אני פשוט מרגיש מרומה ולא רוצה להיות כאן. מרגיש ש"עבדו עליי" בצורה הכי מכוערת שיש.
הן בכך שהסתירו ממני את חדר השינה שפונה לאתר בנייה והן בכך שאני משלם סכום מלא על דירה בסמוך לאתר בנייה
מה עושים?
שלום רב,
כאשר שכרתי את הדירה לא פתחתי את חלונות חדר השינה ולא ראיתי כי חדר השינה פונה לאתר הבנייה , לאחר כניסתי לדירה גיליתי זאת, יש לציין שבעל הדירה לא דאג להראות לי שהדירה פונה לחדר שינה. ( בשם ההוגנות היה חייב להציג לי זאת) לאחרונה התחילו הרעשים להפריע לשגרת חיי ואני מתעורר מוקדם מהרגיל.ברצוני לעזוב את דירה.
פרסמתי את הדירה ולא התקשרו אליי כלל.
בעל הדירה לא מוכן לוותר ולא מוכן לאפשר לי לצאת מהדירה.
מה עושים?​

חוק החוזים מאפשר לבטל חוזה עקב טעות ו/או הטעיה

גם אם לא מדובר בהטעיה של בעל הדירה אלא בטעות שלך, אתה רשאי לבטל את החוזה (לשלוח מכתב ביטול בדואר רשום לבעל הדירה).

ייתכן ותהיה מחוייב בתשלום פיצוי לבעל הדירה.

למעלה